Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
1. říj 2009

Radulkooo, holčičko moje, zítra Ti budu držet všechno co mám, však Ty víš🙂 jj, už je mi líp. Katrinko, ještě je venku teplo, tak asi holky ještě užívají poslední dny😉 rozinka dneska nebyla, že by...🙂 Evi, ahoj zlato moje🙂

radule82
1. říj 2009

JJ Belli, vím.... 😉 děkuji 🙂

bellka
1. říj 2009

Kurňa, si tu píšu a mezitím mi Kokeš krade maso z pekáče, OMG.

radule82
1. říj 2009

Belli, se smíchy popadám za břicho 😀 😀 😀

radule82
1. říj 2009

jsem zvědavá, kdo zítra bude sloužit v OL 🙂

radule82
1. říj 2009

valím tam sama a jsem rozhodnuta, že pokud bude transfer, tak tam spát nebudu a pojedu domu.... tak snad tam budou ještě odpoledne sloužit nebo případně nekdo bude na pokoji ubytovaný, at me případně vypustí ven a zavře za mnou... jsem se na to zapomněla zeptat 🙂

evcaa
1. říj 2009

ahoj holky tak tady je pakaren izzina se dusi a danik skyta a vzteka se ze skyta ale nechce napit ani nosit tak ho prdim on si to za chvili rozmysli a ja silim

evcaa
1. říj 2009

my zitra jedem na vikend na moravu uz se mi chce s..t blit a vse do kupy uz mam cestovi horecku a nez to vse zbylim kura beli OMeGa

evcaa
1. říj 2009

se napil ale furt skyta sakra me sere jak se mu prolamuje ten hrudnicek ho to musi bolet milacka moojeho

bellka
1. říj 2009

Radulko, myslím, že v pátek tam jsou do 12 nebo 13, tak doufej, že tam bude někdo ubytovaný. Evi, sbal jenom pyžama, něco v čem se vám bude pohodlně běhat po venku a v čem pojedete, jinak nic nepotřebujete, všechno ostatní budou věci pro Daníka. Jakto, že se Izzinka dusila?

radule82
1. říj 2009

Belli asi si pro zichra tim pádem vezmu neco pro případ, že by nebylo úniku.... mě se tam ale nechce zůstat 😅

bellka
1. říj 2009

Radulko, raději jo, protože ty venkovní dveře nemají na kouli, ale na kliku, takže se nedají jenom žabouchnout.

radule82
1. říj 2009

a nebo Sobek bydlí vedle ne, tuž přijde a zamkne za mnou :- 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
1. říj 2009

Hura.Kelisky zijou a drbou 😀 😀
Radulko na zitra tfujky tfujky tfujky 😉 kolem poledne to asi probehne,ze??
Nevim,jak tam jsou bezne v patek..ale ja tehy mela kontrolu vOC v patek az na 16hod a po mne tam chodily davy tech jakoby stetek...tusim ambulanci tam maji v patek do 17h...takze te v poho nekdo vypusti...ale budou mit kecy,jako u mne..ale vidis,ja zrdhla 2hod po ET a nicemu to neuskodilo 😉 to jim klidne rekni 😉 😀 😀

Bell,fajn,ze je ti lip 😉 to je hnus,jak na cloveka neco leze...staci blba ryma a je po nalade..

Evicko to verim,ze to je stres s balenim...vim,jak k nam jezdila segra na vikedny,meli plne auto detskych vecicek 😀 😀 a navic jim decka v aute blily...to je taky potom radost...bylo jim obema blbe tak do 4let 😝

Bobi a stehovani planujete realne uz ted??Nebo az se broucci narodi??

radule82
1. říj 2009

Ahoj Cienko 😉 já jsem objednana na 10 hodinu, to probehne poslední prohlídka a pak dají pokyn k rozmrazení a kolem 11 hodiny by mi asi meli říct, jak jsou na tom ti naši sněhuláčci 😉

bellka
1. říj 2009

Cien, ahoj sluníčko těhotné🙂 jak je? Aha, tož jsem se asi spletla, Radulko promiň, tož za Tebou zavře nějaká ta štětka😉

radule82
1. říj 2009

Belli, tak snad když ji poděkuji a ona na mě štěkne není zač, tak možná na mě plivne trošku toho těhu bacilu 😀 😀 😀

j.cien
1. říj 2009

😉 Radul takze pocitej s tim,ze kolem 11.30 to bude 😉 a jestli se ti bude pri tom škytat,tak se nesmis zlobit-to na tebe totiz budu mocinky myslet 🙂 🙂

Bellinko ahojky,no nevim,jestli je to tam kazdy patek stejne..ale tehdy to tak bylo..a ty holky byly fakt divne,takove silene primitivky...usmudlane,ty sly 100%na potrat 😝

radule82
1. říj 2009

😵 😵 😵 😵 😵

radule82
1. říj 2009

Jsem hrozně zvědavá, jak to zítra dopadne, svým způsobem se zas těším, i když vím, jaké je riziko, že se vlastně neproberou ze zimního spánku, ale i tak 😉

j.cien
1. říj 2009

Radul je to ohromna sance!!Spousta holek na konikovi jsou tehule az z Ketu 😉 Fakt se to muze povest a moc ti to preji!!!A ted se fakt dari,tak myslim,ze tobe se do tretice vseho dobreho po mne a po Bobi take zadari 😉 🙂 🙂
Hlavne jed opatrne pak domu 😉 a jak budes moci,podej info zvedavym Keliskam 😉

bellka
1. říj 2009

Ty jo, Marti, ještěže jsem je tam nikdy nepotkala, asi to mají schválně, aby se tam s námi nepotkaly, ale je to strašně neetické v centru pro léčbu neplodnosti provádět potraty, jednou se jim to vymstí. Radulko, co to povídáš? To víš, že se pěkně probudí a šup k mamince do bříška🙂

radule82
1. říj 2009

Cienko, budu hned Bellinku a Evcu informovat o průběhu 🙂 takže pak pisnou na konika 🙂

radule82
1. říj 2009

Dneska z práce jsem odcházela spíš s velmi negativní vyhlídkou na zítřejší den, ale vy jste me zas tak povzbudily 😉

bellka
1. říj 2009

Radulko, budu čekat a ani nedutat, mám volno a hned podám info na koníka🙂 a zlato, dobře to dopadne, uvidíš🙂 skáknu do vany, bo se chci dívat na barandov na Pekelnou kuchyni, ale zase příjdu😉

j.cien
1. říj 2009

Radulko musis verit,ze se to muze povest!!!Fakt se to muze podarit !!!Nic jineho si ted nepripoustej!!Na smutek je casu dost...az jestli se to pos....ale drive NE!!!!
Hodne stesticka! 🙂 🙂 🙂 a pekny vecer vsem 🙂 paM.

bobinka1
1. říj 2009

j.cien až se narodí,začneme to řešit po vánocích , mám dříve strach,ale rodiče mají velký dům tak bychom nějakou dobu byli tam,o prázdninách to bude úplně v klidu

evcaa
1. říj 2009

majdi dusi se pac neco vdechla nevim co ipina danik uz spi u mev naruci a skytna e pryc a a mohla cumet na zoufaky na netu 😀 😀 😀

rozi.nka
1. říj 2009

ahoj holky, já dnes jen na skok ani nedočítám 😒

za prvé na mě něco leze, Kuba už má nějakou virozu týden, takže je veselo. špatně se mi dnes spalo, poprvé za celé těhu jsem se musela jít brzo ráno najíst 😕 a pak jsem dvě hodiny čumákovala do blba 😠

za druhé dneska hlídám taťkovi pesana, už jsem na prášky, pořád by Bibce olizoval pipku, tak je z toho znechucená. chvilku nepoleží, furt otravuje no moje nervy 😠 😠 už ať je deset a jde domů 😎

jinak ty ozvy byly dnes samozřejmě ok, čekala jsem tam 45min, dalších 30min se zaznamenávaly ozvy a hned potom mi sestra řekla, že je to v pořádku, ani k dr jsem nešla. teda naštěstí jsem tam nešla ptž tam zase byla ta pipina 😝 a ve středu mám přijít zase na normální kontrolu. no už mě to neba, radši bych už rodila 😅

přeju vám všem krásný večer u ordinace 😉 a Radulce na zítra hodně štěstí 😵 😵

rozi.nka
1. říj 2009

holky ještě tohle vám musím poslat, na tohle už jsem dočista zapomněla 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=MUydAejECak

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru