Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
2. říj 2009

Ahoj berušky, přeju všem krásný páťulínek🙂 Radulkooo, šťastnou cestu a tfujtfujtfuj, holčičko, moc na Tebe myslím🙂

sido
2. říj 2009

Radulko držím palečky ať vše dopadne na jedničku 😉 😉 😉

katrin111
2. říj 2009

krasny uspesny den kelisky............radul dneska taky mocinky drzim pesticky at to vyjde a mas ho bobka v sobe 😵 evicko ja nevim jestli mi prcek v brichu skyta u samika jsem to uplne citila jak mi v brichu skytal ale ted to nepoznam mozna vcera trochu ale ruku do ohne bych za to nedala..............no nic jdu poklidit a varit manza ma odpolko tak at se jeste naobedva.........ted mi vyfoti aktualni bricho tak se to pokusim dat do alba snad to zvladnu 😀

bellka
2. říj 2009

Ahoj Sido a Katrin🙂 jé, Katrinko, tak se snaž, na to bříško se moc těším🙂

katrin111
2. říj 2009

belli uz to tam je jsem koblih jak byk 😀 😀 😀

sido
2. říj 2009

katrinko moc ti to bříško sluší 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

katrin111
2. říj 2009

sido diky 😉

sido
2. říj 2009

cienko kde jsi? a jak to že ještě nemáš tt u jména? 😵 😵 😵 kdy jdeš do Planky teda jestli tam ještě půjdeš 😉

kacza.b
2. říj 2009

ahojky holky,uz se blizi vikend 🙂

tak radulka uz asi jela,co. myslim na ni a drzim palecky.

katrin hezke brisko 🙂

belli jsme se vcera vecer minuly ja koukala na jine tema a ty jsi uz sla do hajan

ja vyrazim v 10.30h k te doktorce,ale bojim,bojim at to mam o.k. a i tlak mi nejak lita nahoru 😒 tak jsem zvedava.

sido
2. říj 2009

já čekám na kámošku a jedeme shopingovat 😀 😀 😀 chci se mrknout do OBI a Baumaxu na kytičky 😉

bellka
2. říj 2009

Jééé, se nemůžu vynadívat🙂 Katrinko, to nepotřebuje komentář, ještě jsem koukla na pupíček Rozinky, holky zlaté, co mám říct? Snad jen, že mimo miminka, neexistuje krásnější pohled🙂

sido
2. říj 2009

ahoj kaczi neboj všechno bude OK 😉 😉 😉 a k jaké doktorce vlastně jdeš?

bellka
2. říj 2009

Kaczko ahoj, neboj se nic, všechno bude v pořádku a ten tlak se Ti zpraví, uvidíš. Jj, jsem pak už šla spát, tak Ti ještě odpovím. My půjdeme do Reprofitu příští rok, bo nemá cenu tlačit na pilu, ale šla bych hned, ty jo.

katrin111
2. říj 2009

kaci neboj se ten tlak to jsou jen nervy na pochodu urcite vse bude v poradku,drzim pesti pro stestu 😵 a diky belli to jsi napsala moooc pekne 😵 😵 😵 😵

kacza.b
2. říj 2009

diky holky za podporu 🙂 no ten tlak mi porad skace nahoru,minule jsem mela 150/100 coz je dost ☹ ,ale bylo to po nocni. tak snad dneska bude lepsi. uz mi kdysi davali prasky a ja jsem s toho omdlivala tak mi je zase vysadili. no pak si vyber,to se se mnolu tahne co se lecim s neplodnosti,takze je to 100% s nervicku,ale vsak vite jake to je moc to ovlivnit nejde 😒

j.cien
2. říj 2009

Krasny patulinek Kelisky 🙂 -pamatujete,takto to vzdy psavala Spasinka 😉 ,skoda,ze nas uz nechodi ani pozdravit...porad na ni myslim a vycitam si,zeznem prima chlapa,co bych ji ho hned mohla nabrnknout 😉 ...

Radulko na tebe myslim uz od rana a preji,at je dnesek ten pravy krasny den,ktery si budes pamatovat cely zivot 🙂 🙂 🙂

Kaczko nesmis nervit,to tlak fakt leti nahoru...dej si to magnezko a rozdychavej to,pekne nadech vydech..nez te budou merit!!

Sido ahojky,tak vidis,uredni ledy se pohnuly a schvaleni je na ceste a za par dnu to u tebe propukne 😉 moc ti preji,at to jde hladne az ke stastnemu konci!!!A ja tam nespala ani pred OPU,ani po ET..
Ale spala jsem u segry,coz je cca pul hodinka autem..jinak to mame z domu daleko,to jsem se bala,ze jaja vytrepu...dost me to bachoro pred OPU pnulo...

Holky dusim hribky-zase-OMG-Petr byl vcera v lese s Keri a zase donesl plnou tasku 😀 😀 😀

Rozi tusim,ze nedele je pro tebe ten pravy den 😉 🙂

bellka
2. říj 2009

Berušky, Radulka jede domů, všechna 3 embryjka se rozpadla, je mi to tak moc líto a je mi z toho smutno, tohle jsem fakt nikde, mimo Fertimed, ještě neslyšela. Teď už si opravdu myslím, že zbytečně zamražují i nekvalitní embrya, je to k vzteku.

abig
2. říj 2009

Ahoj holky, všechny zdravím. Musím si vás dočíst ...
Všem těhu velká gratulace, všem po ET, ať se mimísci krásně zavrtávají ...

Jak to semnou vypadá, tak po tom špinění-nešpinění dorazila ms, až na to že to byla druhá během 14dnů .... Utrogestan jsem se rozhodla si nebrat, pokud mi měl upravit cyklus, tak mi ho tak maximálně rozhodil.
V pátek jedu do Polanky na kontrolu, tak se těším, že se dozvím, jak to semnou vypadá (furt si naivně myslím, že bychom mohli jít na druhé IVF hned a né až v lednu), tak potřebuji "sprchu" od doktora ....
Pro pobavení, že se mám snažit otěhotnět přirozeně (jakobychom to nedělali celou dobu, že ?), jsem nakoupila ovu testy, abych si nemusela měřit teplotu a stresovat se z křivek ... .a výsledek ? Podle ovu testů ovuluji už 7 dní, takže se každý den snažíme a hlavně se doma nasmějeme, protože // jsou tam furt, dnes mám poslední kousek tak jsem zvědavá .... takže nedoporučuji ovu testy Mira tes ....

Přeji vám hezký víkend.

rozi.nka
2. říj 2009

ahoj hoky, jsem ko 😒
rýma jako kráva, dýchám jen pusou. jsem z toho unavená a i když bych už nejradši rodila tak si nedokážu představit jak bych to zvládla v takovém stavu 😝 v noci už toho taky moc nenaspím, když se zrovna nedusím tak se musím otočit na druhý bok nabo zajít na wc. no ty poslední dny jsou fakt na odstřel, jsem ráda že jsem ráda. a přitom ještě před pár dny jsem byla úplně svěží 🙂
strašně jsem se divila jak tady evca psala v 38tt že pořád nerodí atd, říkala jsem si, vždyť má ještě čas, co blázní.. no už vím jaké to je takže evičko přijmi mou omluvu 😀 jsem na tom úplně stejně 🙂
no jdu vás dočíst co jste nadrbaly hezkého 😎

rozi.nka
2. říj 2009

jo a ještě jsem chtěla napsat, že jsem celé těhu přestála bez sebemenšího snoplíku a to byly chřipkové epidemie a Kuba tady třikrát ležel s angínou a teď když se to nejmíň hodí na mě skočí rýma 🙄 😀

j.cien
2. říj 2009

Ale ne............ 😢 SAKRA!!!!To snad neni mozne!!Tak s to me teda vubec nenapadlo,ze se mohou vsechna rozpadnout..!! 😢 to je k vzteku,fakt ..Radulko,je mi to moc lito 😔

j.cien
2. říj 2009

Rozi to je pech,takove nachlazeni tesne pred porodem...nechces zkusit Oscillo??To by ti pomohlo rychleji se zvetit 😉 a do nosu si klidne neco strikni,ted ke konci to nevadi...treba jen na noc,at se aspon trochu vyspis..

rozi.nka
2. říj 2009

katrin krásný pupíček 😵
cienko neděle myslíš, noo uvidíme 😀 já tipuju středu a Kuba úterý ale ještě nevíme který týden 😀 😀
kaczko ať ti to u dr dobře dopadne, a nenervíkuj, hoď to všecko za hlavu 😉
radul to mě mrzí ☹
asmee doufám, že sis u první tabletky přála něco moc hezkého 😉

katrin111
2. říj 2009

radul taky mi to je lito 😉 ale jsi mladounka a brzy budes mit mimco 🙂 rozi teda to je hnus to nachlazeni.ja ale taky posmrkavam ale jeste muzu dychat....diky za pochvalu 😵

j.cien
2. říj 2009

Katrinko koukla jsem na tvoje brisko 😕 je krasne a ooooobrovske 😉 😀

radule82
2. říj 2009

ahojte holky, tak už jsem doma.... taky jsem doufala, že aspon jedno přežije, ale ony všechny tři :( no nic... v lednu můžem jít do dalšího pokusu, takže budu zvažovat kam...

radule82
2. říj 2009

Byla tam nějaká starší nová sestra... docela mi pila krev... když jsem vyšla od doktora, tak se mě ptala a co vy a co dáll... a vám tedy utrouš nedáme že? ne řekla jsem ji, že nic nebude a že ji to potřebuji všechno zaplatit.... chjo, vím, že je nová.. ale chtěla jsem co nejdříve vypadnout 🙂

bellka
2. říj 2009

Radulkooo, bude dobře, uvidíš beruško, ale teď je to velké zklamání, já vím a posílám Ti pohlazení.

j.cien
2. říj 2009

Raduko..to je smutne..a v takove chvili by clovek potreboval profesionalni pristup a ne nejakou protivnou kozu...jestli to nebyla ta vrchni Dostalova..ta je takova postarsi blond delsi vlasy..

Jj,nenechat se tim semlit a nabrat chut do dalsiho pokusu!! 😉 Zni to jako kecy..ale nic jineho nezbyva,nez jit do dalsiho pokusu..

bellka
2. říj 2009

Marti, ahoj těhulinko🙂 Rozi, doufám, že to protivné nachlazení rychle odezní, ať máš klid.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru