Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
6. říj 2009

Když mluvím o jídle... zítra jdu navštívit rodiče a na véču si uděláme tohle:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55628

j.cien
6. říj 2009

A nase Bellka,ta se chudinka upracuje!!Dnes jsem si na ni vzpomnela,jak jsem varila ten gulasek-je totiz z ovecky 😕 ,teta zabijela,tak jsem dostala kousek bio masa 😀 a kupodivu to vubec nesmrdi tou baraninou a v tom gulasi to ani nepoznam 😀 ,ze je to z beeeeé

radule82
6. říj 2009

Cienko, to bude dobrý uvidíš, bublinky se u tebe zabydleli a opustí tvé břísko až bude ten pravý čas 🙂))

radule82
6. říj 2009

Bellinka dostane řád zlaté pracovnice s takovou brzy!!! 😀

katrin111
6. říj 2009

hmmmm ta pizza vypada dobre ja ted papkam mandarinky

radule82
6. říj 2009

Katrin.. mandarinky - tak to se už blíží vánoce 😅

j.cien
6. říj 2009

MNam pizza vypada paradne!!!To musim nekdy udelat 🙂 vcera jsem upekla peřinkovy od Radulky a sezrali jsme ho skoro cely na posezeni 😀 😀 zrovna prijeli nasi,jak jsem to vytahovala z trouby...

A Katrinko mandarinky jako kompotek-mnam mnam,tak to bych si dala taky 😀 😀

katrin111
6. říj 2009

jj radul mam ty dobre vanocni 🙂 a taky mi to pripomina ze vanoce jsou za dvermi,musim koncit silene me tady boli zada.tak se mejte paaaaaaaaaaa zase zitra

radule82
6. říj 2009

A myslím, že to bude rychlovka 😀

asmeena
6. říj 2009

taky jsem nedávno na tu pizzu koukala, asi ji udělám před víkendem. 😉 Toastový chleba mám, tak to taky prubnu.

radule82
6. říj 2009

paaaaa 😉

radule82
6. říj 2009

Cienko, tak to je super 😀

j.cien
6. říj 2009

paa,take to balim,milacek prisel z venku,sekal drevo..zima uz je za dverma,tak at jsme pripraveni pry 🙂 ..tak se mu jdu venovat,je nejaky smutny ted..neco mu nevyslo pracovne,tak ho musim rozveselit 😉

Pekny vecer vsem Keliskam 🙂

radule82
6. říj 2009

Cienko, paaa a zítra tfuj tfuj tfuj!!! 😉

asmeena
6. říj 2009

cien: tak pěkně rozveseluj a pěkný večer

asmeena
6. říj 2009

a taky jsem v Reprofitu čučela, že mi dr. řekl, že nemusím před OPU na předoperační vyšetření i když mi to budou dělat v narkóze.

sido
6. říj 2009

asmen a budeš tam na noc v tom Brně?

sido
6. říj 2009

jinak ti taky gratuluju ke krásné úrodičce 😉 🙂

asmeena
6. říj 2009

sido: nebývá se tam přes noc. U ET budu mít asi manžela a vše uvidíme na obrazovečce. 😉

kasa
6. říj 2009

Ahojki Cien a na kolik hodin jdeš zítra do Ferťasu,nepotkáme se tam náhodou.My tam máme být na 8 hod a 8:20 jdu na 2 pokus inseminace.Teď si jdu lehnout začíná mě bolet podbříško,tak ať je vše zítra v pořádku a inseminace může být provedena ,a třeba se štěstičko unaví a usadí se u nás. 🙂 .Tak zatím pa pa. 😀

sido
6. říj 2009

a to pojedete domů hned i po ET?

asmeena
6. říj 2009

kasi: tak na zítra držím pěsti
cien: a tobě samozřjemně také

radule82
6. říj 2009

Ahoj Kaši a Sido... Cienka psala, že tam jde na 9 hodin 🙂 Kasi, taky ti budu zítra držet pěstíčky, at vam to vyjde!!!! Tfuj, tfuj, tfuj!! 😉

radule82
6. říj 2009

Holky, tak já se taky loučím.. je mi nějaká zima.. tak si uvařím k Ulici teple kakao 🙂)))

tak paaaa a dobrou 🙂)))

kasa
6. říj 2009

Díky Verčo,tobě taky držím pěstičky,protože už brzy jdeš na 1 pokus u Macháče i ty ,tak ať vše proběhne tak jak má a ať se pod tím vánočním stromem sejdeme už všichni s broučky v bříšku nebo v náručí,a Belišek se dočká už na jaře,jak budou rozkvétat první stromy. 😀 😀 😀

asmeena
6. říj 2009

všem na zítra hodně štěstíčka. Já se pro dnešek loučím a jdu koukat na Ulici. Budu teď v práci bývat dloho, protože musím makat, abych si mohla vzít příští týden dovolenou.

sido
6. říj 2009

jj kasi taky jsem na to myslela kéž by jsme už u vánočního sromečku nečučeli jenom dva 😀

sido
6. říj 2009

já jdu zítra taky do Polanky ale až na 11 hodin tak se s váma holky asi minu ale budu na obě mocinky myslet aby bylo všechno v pořádku 😉 😉 😉

sido
6. říj 2009

no ulice začíná a tady to asi dneska končí tak vám přeju dobrou noc a hezké sny papa 🙂 🙂 🙂

radule82
6. říj 2009

Sido a tobě taky hodně štěstíčka na zítřejší kontrole!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru