Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
12. říj 2009

Marti, Kajoš zatím nic neříka, jen se mě ptal, jestli jsme už měli odběry, což nebyly. Tak snad ve středu. teda pokud bude vše ok. Zatím moc neplánuje dopředu, protože jsem měla předchozí zamlklý potrat v 8+6. Tak si myslím, že rozhodne tato kontrola. Jinak všude píšou, že do desátého týdne je vše vyvinuté. Ale stejně vydržet do toho 13 tt.

A co ty? Příznaky jsou? Ještě, že mám aspoň tu únavu a neustále čůrání 😀

Tobě už Kajoš něco říkal?? Jo vlastně, ty budeš taky jezdit do Fulneku, že?

j.cien
12. říj 2009

Luci mrkni na ivf.ca,je tam kalkulacka a cely "vlacek tehotnestvim" a je tam presne psano,co´se kdy vyviji u miminka a kdy se dela jak vysetreni 😉

asmeena
12. říj 2009

děvčátka taky se loučím, jdu se natáhnout.
Děkuji všem za vaši podporu, moc mi tady pomáháte.

luciik
12. říj 2009

Jaké to jsou stránky???

evcaa
12. říj 2009

marti 😀 😀 😀 😀 😀
asmenko je fakt ze dela pokroky jako hrom ze dne na den se zacal tocit na bok le nejde mu to zpet tak zacne nadavat tak ho dam na zada nestacim se ani otocit a je na boku a opakuje se to chodim tu jak policajt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zacal desne stipat a hlavne do obliceje a co se mu da do ruky ma okamzite v puse a taky mu chutna jablicko dala jsem mu ho ocumlat i hrusku a hrozno 😀 😀 😀 😀

luciik
12. říj 2009

asmen, jen si odpočiň a načerpéj síly do dalšího boje 😵

asmeena
12. říj 2009

hrozno pozor, ať ti ho nevdechne. A nadává, prostě jako každej jinej chlap, co? 🙂

j.cien
12. říj 2009

MNe brali minule krev,to jsem byla 8tt+4a rikal,ze priste domluvime termin NT v OC,to budu teda 10+4,kdyz to budeme domlouvat....Proboha,myslela jsem,ze to zamlkava tak nekdy do 6tt a pak uz ne ☹ ...tak to fakt nebude klid nikdy...

asmeena
12. říj 2009

jé lucík a cien budou rodit skoro stejně. 🙂 😵

evcaa
12. říj 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=2
tam zadej kdy si otehu a vyjede ti presner tvuj tyden tehu 😉
jdu kocky danula chce zas kecat 😎 😎 😎 😎
asme odpocin si

luciik
12. říj 2009

Marti, tady naše doktorka měla MA 3 x a poslední v 11tt, ale ty nejsi ten případ, tak klídek, ju 😵
Já byla na kontrole, když jsem byla 7+3, tak byl asi čas. Uvidíme ve středu...

j.cien
12. říj 2009

Luci ivf.ca 😉 ale ted mi doslo,ze ty nejsi po IVF 😀 😀 😀 a tam se zadava datum ET a stari embyjka...,ale mozna je tam i moznost podle data posledni MS 😉

evcaa
12. říj 2009

jj asmenko ja to drzela pevne nebuj a jj mas pravdu a ukecany je jak opravdovy kelisak 😀

abig
12. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem se za vámi přišla podívat, ani vás nestihnu dočíst.
Cien: hezký pupíčkuj, a velká gratulace k mimískům
Lucik: tobě přeji to samé
Amee: tfuj tfuj tfuj ... a neplivu po tobě žádné bacilu,ju ?

V pátek jsem byla v Polance. Byl tam Jaroš ..... trošku mě šoknul ... jsme po prvním nevydařeném IVF a on mě "teprve teď" posílá na hysteroskopii a laparoskopii ..... tak mám alespoň jasno, že se nic nedá uspěchat a druhé IVF mě čeká v lednu.

Trochu mě naštvaly sestry, jejich laxní přístup stylem, jéžiši co zase chcete .... a 15min čekání než mi dají razítko na propustku, mě fakt dostavalo do varu ... nemluvně o tom, že jsem si musela vyžádat papír na předoperační vyšetření a ještě jí připomenout, že se mám objednat.
A jak uměly být milé, když IVF nevyšlo ....

j.cien
12. říj 2009

Segra mela mezi Annou a Kubikem take zamlkle tehu...to vis,ze se bojim,stava se to...ALE NESTANE SE TO!!!!!!!!!! 😠

j.cien
12. říj 2009

Abig ,ten pristup clovek leckdy dostane...zvlast,kdyz se nedari a natrefis na nejakou neprijemnou sestru..ony si to asi neuvedomuji,jake to je,kazdy z nich ma doma deti normos z gauce udelane...tak se nedokazou vcitit do nasich pocitu...
Fajn,ze se ti koukne do delohy,co a jak...aspon te to zase posune dal...oni bohuzel zacinaji vice vysetrovat,az po neuspesnych IVF..tak je to asi vsude..napred se to proste zkusi a pak se teprve stoura...proc to nevyslo..
Tak ti drzim palce,at je vse OK a muzes jit na dalsi pokus!!!!Je to beh na dlouhou trat 😉 a chce to vydržať 😉

j.cien
12. říj 2009

Abij,posledne jsem natrefila na mimoradne neschopnou sestru-u dr,jsem byla par minut a u ni pak HODINU!!!!!Nez si to natukala do pocitace a 100x se opravila,navic jsem se mezitim vdala,tak mela hlavolam z toho 😀 no des.Petr mezitim trnul v cekarne,co se deje,ze tak dlouho nejdu...a ani krev mi nebyla schopna vzit,to musela volat tu druhou sestru...no kOPYTO 😀

luciik
12. říj 2009

Marti, je to tak. Stejně s tím nic neudělám. Nezbývá než si užívat každičkého dne a věřit, že teď to klapne 🙂

Abig, ani mi nemluv, sama jsem zdrav. sestra, ale v životě bych se nechovala, jak některé hvězdy ve ferťasu....

abig
12. říj 2009

Cien: v srpnu jsem tam byla nechat si vypsat vycházky, čas od do a jedno razítko .... byla jsem tam taky hodinu 🙂 a to tam nikoho neměla, všichni poctivě tvrdli v čekárně .... ale je jasné, že se prostě stane.

Jediné koho osobně nemůžu rozdýchat je tak pro mě afektováná blondýnka v OC. Nevím, co je zač, ale ta by tam vůbec neměla, co dělat .... nejen, že se neumí chovat, ale ještě drbala pacientku, co byla předemnou a potom i docenta ..... fakt přístup ...

Člověk to prostě musí přejít ..... 🙂 jsou horší věci než "špatná" sestra.

abig
12. říj 2009

Jinak já pevně věřím, že to jednou výjde, nebudu taky hrát hrdinu, bulela jsem jako želva, ale přeci se to štěstí jednou musí usmát i na "nás" ... a když ne, tak udělám štastné nějaké dítko s domova ... 🙂

j.cien
12. říj 2009

JJ,nase Katrinka rika,ze vsechno ma svuj cas 😉 a ja ted tomu uz VERIM!!!!!Uz jsem to chtela vzdat,ze proste nikdy nebudu mamou...mam starsiho muze,o hodne,takze adopci bychom mimi neziskali...a ted takovy zazrak a takova obrovska nadeje na mimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!A snazili jsme se od zacatku,co se zname-11LET,takze opravdu vydrzet a nevzdat to a verit,IVF je ohromna sance!!!

sido
12. říj 2009

ahoj holky asmen gratuluji k úrodičce a držím palečky ať máš bobíšky co nejdříve u sebe 😉 😉 😉
já dneska dostala mrchu a ráno jsem byla v Polance na krev a zítra začínám konečně píchat tak jsem zvědavá jestli to zvládnu 😀 😀 😀

j.cien
12. říj 2009

😀 Jupiiiii ,Sido je konecne ve stadiu PICHAčKA 😀 tak stastne pichanicko a pravidelne nas informuj!!!!!!

abig
12. říj 2009

Cien: Katrinka má 100%pravdu, to nelze jinak komentovat 🙂
Sido: Přeji příjemné "píchání" ...

Jinak jsem se vás opomněla zeptat. Jaroš mi řekl, že mi při té laparce, cituji "oškrábe" vrchní vrstvu vaječníku, slyšely jste to někdy ? Nějak jsem byla v šoku, že jsem se ani nezeptala, k čemu to je ...

j.cien
12. říj 2009

JJ,sartifikace se to myslim jmenuje...to se narizne obal vajecniku,aby mohly vajicka snadneji ven 😉 nekdo ma tu "slupku"moc pevnou a spatne se s tim pak ovuluje 😉 tak to asi proto 😉
Neboj,laparo je naprosto v poho!!!A jestli ti to udela Kaja v Bilovci,tak jdes druhy den domu,coz je super,protoze jinak se nechava po laparce dele ve spitale...Uz mas termin ?

abig
12. říj 2009

Jojo, 29 tohoto měsíce, jak píšeš jdu do Bílovce, abych nemusela být v nemocnici ....
Stejně moc nechápu, když nemám problém s ovulací (manžel má málo spermií)... při stimulce jsem měla taky nadpočet vajíček, chválil mě, jak jsem byla "nadstandartní" při stimulce, tak snad ví, co dělá ...... Já jsem ráda, ať si mě prohlídnou od paty až k hlavě, když to k čemukoli pomůže ....

sido
12. říj 2009

skarifikace vaječníků mi to dělali taky je prý potom větší pravděpodobnost že otěhotníš přirozeně ale nám se to nepovedlo prý je to nejpravděpodobnější do půl roku po operaci potom to zase pomalu zarůstá ☹

abig
12. říj 2009

Vím, že jsem treperenda, a napadlo mě, jestli by mě nepustili ještě tentýž den večer ... no uvidíme, jaký tam bude personál.

sido
12. říj 2009

abig a co máte vlastně špatně?

sido
12. říj 2009

já byla na laparo ještě od své gynekoložky a byla jsem taky v Bílovci ona spolupracuje s Jarošem a bylo to vlastně vyšetření no a k mé smůle mi přišli na endometriózu 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru