Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
15. říj 2009

marti to mi chces rict ze mudra mi nedoporuci kase a schvali vlocky to nemyslis vazne 😅 😅 😅

evcaa
15. říj 2009

tak ja mela to stesti ze jsem mela pohodove tehu 😉

luciik
15. říj 2009

Ahoj kočky, tak koukám, že Rozinka stále nic 😅
As, obrovská gratulace k dvojčátkům, takže je drž a nepusť 😵

Já sedím v práci a dnes mi není zrovna nejlíp.

JInak Marti, jsem se tě chtěla zeptat. Kajoš ti říkal, kdy by jsi měla jít na ten NT? Mě včera brali krev, ale nic neříkal. Kontrolu mám zase za 14 dní.

Jsem se koukala, že jinak se můžu objednat na fakultku, stejně se to platí. Tak nevím. Ale nevím, jestli to třeba nedělá i on, ale to asi ne, že??

j.cien
15. říj 2009

Luciku at ti to v praci utece 😉 ,dnes je mi blivno..tak jsem asi poprve rada,ze sedim doma..
Mne rikal Kajos,ze priste mi da prukazku a domluvime ten UZV v OC,ze v POlance ho zatim nemaji..a pak si neco mumlal,ze Fertimed chce mit pac.az do 13tt,ze take nemuze vsechny hned pretahovat k sobe...uz jsem se v tom nevrtala,mam kousek od OC segru,tak to klidne spojime s navstevou...
Tam je nejake rozmezi tydnu,kdy se to dela..tak neboj,on ti to urco pohlida 😉

Katrinko jj,vydrzim vse,jen at jsou bobani OK 😉

Evicko 😀 nevim,co mas za mudru,ale oves je obilnina a obsahuje lepek!a ten zvysuje hooodne riziko alergii,pokud se podava pred 6.mes...tak nevim,proc se boji ryze a lepku se neboji...mudra jedna 😀

luciik
15. říj 2009

Aha, tak doufám, že ve Fulneku to bude mít. Budu 11+5. A to se dělá od 11 do 13 tt. A taky příště dostanu průkajdu 😵

asmeena
15. říj 2009

Ahoj holky, tak už jsme doma. Ještě jsme se stavili nakoupit do Globusu.
V čekárně jsem se potkala s paní lékařskou co se mnou byla na OPU (blééé), při samotném ET byl se mnou na sálku manžel a na plazmě jsme viděli naše dva broučky (oni vám ukazují jak natahuje laborantka katetrem ty embryjka).
Machač na to, že jsem chtěla toho blonďáčka a blondýnku volal přes okýnko laborantce, ať mi tam natáhne blonďatého chlapečka a že holčička může být i tmavá (sprosťák) .
Pak když nám ukazoval embroušky v děloze, tak říkal, že to je to svítivé a já na to, že to jsou světlušky. Tak se smál, že to mu ještě nikdo neřekl, že to si bude pamatovat. Takže máme u sebe dvě blonďaté světlušky.
Jinak jedno embryjko zůstalo ve zkumavce a uvidí co s ním bude dál. Ta embryjka co nám zaváděl byla stupně 1, že prý lepší už to být nemůže.
Se jenom divím, že u minimálky 4 vajíčka, 2 krásná embryjka a ve Fertimedu vždy maximálně 6buněčné a céčkové.

j.cien
15. říj 2009

Asmenko moc ti preji,aby ten krasny zazitek u ET byl krasnym zacatkem tveho TEHOTENSTVI 😉 a aby to vsechno pokracovalo dal tak bezvadne,jako to zacalo 🙂
Domlouvali jste se,kdy budes testit a kdy na krev?

asmeena
15. říj 2009

Dostala jsem těhotenský test, který si mám udělat 29.10. tak snad to rychle uteče. V pondělí už jdu do práce, tak nebudu aspoň doma psychařit.
A jak je tobě? Už je ti lépe?

asmeena
15. říj 2009

Jo a celé nás to nakonec stálo i s lékama 15170,- 😉

asmeena
15. říj 2009

což je ještě levnější než ve Ferťasu u hrazeného IVF.

j.cien
15. říj 2009

Jj,take jsem byla rada,ze jsem sla do prace ...tam to lepe ubiha.. to ti schvaluji 😉 🙂
A hlavni je,ze mas z toho dobry pocit,ze tomu ted VERIS a ze jsi v pohode 😉 to presne tvoje svetlusky ted potrebuji 🙂

Mne je dnes nic moc..az jsem na sebe zla..nic jsem dnes neudelala,jen 2x vencila a uvarila,jinak NIC a to me depta...
To pocasi k tomu,take nic moc,ale na pristi tyden uz hlasi kolem +12,tak se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

Ted jsem tu mela znameho,prisel si domluvit na pristi sobotu-nedeli hlidani 4mesicni boxerky 🙂 Bary,tak to bude narez 🙂 ona furt kouse do vseho a vsech a dela louzicky-pomoooooooooooooooc 😀 ale samo jsem neodmitla 😀 😀

j.cien
15. říj 2009

To je super motivace pro dalsi holky,co chteji minimalku a ve Fertasu by ji nemely...takze parada a hlavne,at to vyjde!!!!!!!!!!!!!To budes pak uzasna reklama na Reprofit 😉 🙂

asmeena
15. říj 2009

To budeš mít takovou průpravu na miminko. Dej ji plínku. 😀
A že jednou doma nelítáš a nemakáš to přece nevadí, musíš si dát oddych.

asmeena
15. říj 2009

Hlavně mě hodně pozitivně naladil doktor, protože to mé těhotenství pořád chválí, že to vypadá nadějně. Tak uvidíme, až budu 29.10. testovat.

j.cien
15. říj 2009

Jj,to je dulezite,ze veris doktorovi a ze veris v USPECH 😉 🙂 moc ti to preji As 😉 ,at jsi na sraziku nase dalsi tehulina 😀 a pak postupne Sido,Verca+Kacza,Radulka+Belinka a take ostatni Kelisky -proste vsechny 🙂 🙂 🙂

j.cien
15. říj 2009

Asme a beres stale Femigard?

asmeena
15. říj 2009

beru femigard. Možná i tomu trošku přisuzuju lepší kvalitu.

j.cien
15. říj 2009

Jj,to je fajn 😉 a ve Fertasu jsi nikdy nemela po 48hod 8bunecne????

asmeena
15. říj 2009

ve Fertimedu jsem neměla ani po 72 hodinách 8 buněčné. Vždy maximálně 6 buněčné.

asmeena
15. říj 2009

jo a manžel má prý šíleně vysoký počet spermií, že to ještě nikdo v Reprofitu neměl 134mil., ale bohužel je špatná pohyblivost, morfologie atd...

j.cien
15. říj 2009

Tak tentokrat to musi vyjit!!!Vsechno tomu nasvedcuje Asmeeeeeeeeeeeeeeee budes tehuleeeeeeee 🙂 🙂 🙂

asmeena
15. říj 2009

Jsem si dnes koupila bezkofejnovou kávu, tak to musím nějak v práci propašovat, aby to neviděla kolegyňka, protože by se divila a my si vždy spolu děláme dopoledne kávičku, tak budu muset vařit pořád já, aby mi nedělala kofejnovou.

asmeena
15. říj 2009

JJ, to doufám, doufám, že ale potom nebudu zklamaná, když tomu tak věřím. A budou dvojčátka 😀 Už jsem (magor)přemýšlela, jak bych to uskládala v pokoji, aby se mi tam vlezly dvě postýlky a já nemusela zastavět dveře do obyváku. Chci pak vidět na miminka dveřma z kuchyně i z obyváku 😀 😀 😵

j.cien
15. říj 2009

🙂 🙂 to je super,to pak budou vsichni cubrnet 😉 ,at jim ukazes foto z UZV 🙂
Ono je to asi fakt lepsi to nerikat...ale clovek se porad uci..
A jaka byla cesta,v pohode se snehem??
U nas stale snezi a teplota +0.5 😝

asmeena
15. říj 2009

Cesta byla super, chtěli jsme to vzít přes dálnici v Hranicích, ale když jsme půl hodiny čekali v zácpě v jedné vesničce (nevím jak se to tam jmenuje), tak jsme vycouvali a vzali to přes Odry. Cesty jsou krásné.

j.cien
15. říj 2009

JJ,jen se na ne tes!!To je dobe,oni musi vedet,ze je chces oba 😉 ...ja magorka uz take silham,jake jsou vubec kocarky a tak...a jsou to teda silene palky,tak 20tis..OMG,ale co,ja nic nepotrebuji a do miminecek to rada vrazim 😉

j.cien
15. říj 2009

Tak to je fajn,ty hlavni tahy bavaji v poho..ale clovek nikdy nevi ,kor kdyz mas byt nekde na cas,tak to je pak stres..

asmeena
15. říj 2009

jj, taky čučím na kočárky, dnes jsem zrovna viděla paní co měla dvojkočár, nebyl ani moc široký, dvě korbičky, ale hlavně měl 4 kola a veliké. Nemám ráda, takové ty připosražené kočárky na malých kolečkách,

asmeena
15. říj 2009

A to, že jsme to nikomu neřekli je fajn, aspoň se mě pořád někdo blbě nevyptává a v práci ze mě aspoň nedělají chuděrku. Jsem vždycky nemohla z kolegyně, ta na mě dokonce šišlala a dělala pořád smutné ksichty - to je pak na zabití. Denně mi domů volala (jak jsem byla na PN) jak se cítím a to byly tak hodinové rozhovory - no na mašlu.

j.cien
15. říj 2009

JJ,ja to rekla a pak jsem litovala,kdyz mi kamaradka volala a normalne mi vynadala do telefonu,jak to,ze se ji neozyvam,co je noveho..v tu chvili mi to bylo vylozene neprijemne,ona to mozna tak nemyslela,ale fakt byla protivna a ja nemela vubec chut ji vykladat,kolik bunek dnes embryjka maji a kdy bude asi ET...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru