Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
16. říj 2009

kuk 🙂

j.cien
16. říj 2009

Evicko jsem se chtela zeptat-co rikala Izinka na Danika?Myslim,jestli nezalri...a taky co ty chlupy,prestala llinat po tech vitaminkach??
Ja denne zametu v plovoucky lopatku chlupu od Keri...tak nevim,jak v tom pak budou male deti lozit...

asmeena
16. říj 2009

evi: malej je opravdu rozkošnej, ale stejně nechápu, jak to tam máš přivázané 😅
Tak to já jsem taky zvědavá, jestli ten náš malý čertík nebude na děti žárlit, protože je strašně rozmazlená. Je to pudlík, takže naštěstí nelítá - aspoň jedna výhoda.

j.cien
16. říj 2009

Znami meli retrivra.3roky ho rozmazlovali jak mimi,nemohli mit deti..jeden potrat dvojcatek po IVF v 5mes a pak po druhem IVf to byly trojcatka,po narozeni v 7.mes zemrely 😔 a tak dostali chlapecka rocniho, no a ten jejich pes jim ho zacal kousat..z niceho nic,ona ho krmila a on prisel a kousnul ho do nozicky..a pak jeste jednou...tak museli resit,kam daji psa...nakonec si ho vzali jejich kamaradi

j.cien
16. říj 2009

JJ,Danik je mimi jako z katalogu 🙂 nahderny chlapecek a Evi je ti ted hooodne podobny se mi zda 🙂 🙂 a roste neskutecne a tak se chytre tvari 😀 no uzasny je!! 😉

asmeena
16. říj 2009

no, z toho mám cien taky trošku strach, když u nás byla třeba sestřenka s miminkem a já jsem ho nosila, tak po mě ten náš pejsek hopsal, že chce taky nosit, tak jsem musela dát malého níž, aby si ho oňufala a pak byla v pohodě - spíš mu chtěla krást hračky z kočárku. 😀 Ale pokud by nastalo to, že by byla zlá na naše děti, tak bych ji dala k rodičům do Jeseníku, tam by se měla moc dobře, mají barák se zahradou a ona je tam v létě, když jezdíme na dovolenou, taky jako na dovolené. Vše má povoleno, naši ji berou taky jako mimino. Hlavně taťka, ten je z našeho psa úplně po...

asmeena
16. říj 2009

taky mi přijde Daník podobný na Evičku.

j.cien
16. říj 2009

Ja si neumim predstavit,ze bych Kerinku dala pryc...je to nase prvni miminko 😉 ale v takove situaci,jasne,ze dite ma prednost pred psem...ale verim,ze to bude v poho,ona je strasne mirna a poddajna,i pred ostatnimí psy,je hrozne podrizena,tak snad pochopi,ze miminka budou v hierarchii smecky proste take nad ni 😉

j.cien
16. říj 2009

Jen nevim,jak budu stihat uklizet ty chlupy...asi budu muset koupit toho robota na vysavani 😀 segra ho ma a strasne si to chvali,on jede jak pila a vsude se dostane,je placaty,tak i pod gauc a jak zkonci,tak se sam zaparkuje do nabijecky 😀 😀 a je to specialni typ na psi chllupy 😉

asmeena
16. říj 2009

to toho robota nemusíš ovládát? To zní zajímavě. 🙂

asmeena
16. říj 2009

cien: co máš dnes na oběd? Já jsem zvládla uvařit brambory a teď uvažuji co k nim. Koupila jsem si v akci nějaký předsmažený mražený sýr, tak možná risknu ten nebo si udělám dušený květák, ale zase aby toho zdravého nebylo moc? Tak asi ten sýr. 😀

j.cien
16. říj 2009

As mame dnes kureci riziko 😉 ,rano jsme posnidali fest-ja 2!rohliky s maslem a s medem a mam sladko az v pate 😝 jinak sladke fakt ted nemuzu,ale na ten med jsem mela chut 😉
Venku jsem mela jeste 5krasnych cuket,ale je na nich tak 20cm snehu 😝 tak urco zmrzly chudinky a jsem se tesila,jak si je obalime a osmezime...

asmeena
16. říj 2009

možná nezmrzly, to musíš zkusit, cukety něco vydrží. 😉 Taky je mám moc ráda. Dělám z nich i lečo a pak si to zamražuju na zimu.

j.cien
16. říj 2009

Jj,my to jime cele leto,letos jsem zasadila 8seminek a bylo z toho snad 30cuket 😉 hodne jsem rozdala v praci,ale mam to rada na ruzne zpusoby.

No ten vysavac je takova placaty,kulaty a funguje tak,jak ho naprogramujes..muzes klidne jit do prace a on ti zatim povysava 😉 a pak si hopne do te nabijecky a ty ho jen pak vycistis,je to uzasne,segra to zapne vecer dole,on ji zmakne cely obyvak a kuchyn,to maji spojene a rano vstane do cisteho,coz je super!
Jsmenuje se myslim Roomba pet nebo tak nejak

evcaa
16. říj 2009

holky diky za pochvaly

martinko izuska nezarli spise se vtira no jo bxyla zvakla na pozornost a ted ji tolik nema ale nekouse spis ndela opicarny stahuje mu ponozky snupe mu do plenky atd ale danula se tomu desne rechta prtz jak mu snupe do te plenky tak mu nadzvedava dpu a to se mu desne libi takze tak a nejlepsi je to po jidle jak mu to udela tak ten se poblije 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja ji zmerci tak se rehni a desne kope nohama jak kdyby utrikal 🙂 🙂
jo a co se tyce chlupu tak je to sto a jedna jestli chces mam tech tabletek vic muzu prodat pac jen tak to nesezenes mam to po znamosti 😉

verunko to je sedacka klipan z ikei a v tom potahu jsou otvory mezi sedakem a operadlem a tim jse protahla provazek a obtahla jsem tim cely podsedak vyfotim mmnt 😀 😀 😀

asmeena
16. říj 2009

Já už jsem někde v časopise takový vysavač viděla, ale přišlo mi to, že to snad nemůže ani pořádně vysávat. My jsme si nedávno koupili nový bezsáčkový vysavač a je úplně na hov...Tak manžel dostal za úkol vybrat jiný, jenomže to co on vybírá je vše kolem 3.000,-a to mi přijde na vysavač dost, abych pak zjistila, že je na nic.

asmeena
16. říj 2009

evi: já jsem hrozná, že? Ale prostě to máš dobře vymyšlené, si to nech patentovat 😀 😀 😀

asmeena
16. říj 2009

evi: se tady řehtám, když si Izzinku s malým představím.

evcaa
16. říj 2009

http://www.bilezbozi.cz/vysavace-suche-sani/iro...

nechces mi ho koupit na ten fakt nemam 😅 😅

evcaa
16. říj 2009

jj je co delat a pak si vymeni role a on bude terorizovat ji 😀 😀

asmeena
16. říj 2009

jé, už to asi evi chápu jak to tam máš přichycené, jsem ale pako. 😀
S tím vysavačem si nedokážu představit, že bych ho nastavila a zatím co bych byla v práci by vysával, to nevím totiž co by dělal doma náš pes, jestli by si s ním nechtěla hrát. Ona je totiž volně po celém bytě celý den, jen teda do ložnice je zavřeno.

asmeena
16. říj 2009

jdu si asi usmažit ten sýr a jdu koukat na nějaký filmek nebo se válet do pelechu. Nic se mi nechce a omlouvám to tím, že se musím po ET šetřit. 😀
rozi už asi opravdu odjela rodit, že? Moc na tebe myslím. 😵

evcaa
16. říj 2009

no as myslim ze unas by skoncil vysavac blede myme doma loveckeho psa v tudiz je opravdu lovec 😀 😀 😀 😀

evcaa
16. říj 2009

pridala jsem jeste nejaKE FOTO

asmeena
16. říj 2009

to puzzle měla i neteř a moc si s ním vyhrála.

j.cien
16. říj 2009

Evi foto uzasne-jako vzdy 🙂 Dekuji za nabidku vitam. 😉 ja ji ted davam taky,ale zatim nic moc..a hlavne ted mi to neva,ale az se ut budou batolit prckove,tak nevim nevim...ale zase je nekdy lepsi,nemit mimina moc ve "sterilnim",at si vytovori imunitu 😉 a nejsou takovi ochuchani 😀
Jj,to si presne umim predstavit,jak mi Izzi dlouba do plenek 😀 😀 a jak Danik reaguje,ono je to super,kdyz deti vyrustaji se zvizatkama 😀 😀 si teda myslim ja 😀

Jj,ten vyssavac je strasne drahy,ale efekt super a uspora casu mega velka 😀 segra ma 2knirace a kdyz Roomba je v akci ,tak oni jsou v pelechu v zadveri 😉 ,jinak by ji urco lovili taky 😀

evcaa
16. říj 2009

MARTI NEVIS O NEJAKE MASTICCE NA ZOUBKY PRO DANIKA MOZNA I PROTO JE V NOCI TAK NEVRLY PORAD PROSIM

evcaa
16. říj 2009

TAK JSEM TAM SOUPLA TO UPEVNENI

evcaa
16. říj 2009

NICV HOLKY DANIK VOLA JDEM JIST A PAK DOUFAM SPAT ASPON NA CHVILI

j.cien
16. říj 2009

Evicko je toho vic ,co se maze na dasnicka pri prozezavani zoubku.Bud neco prirodniho-ucinek takovy vselijaky,nic jisteho-tj.treba gel z grepovych jaderek,Citrogel ..nebo pak klasika s anestetiky,tj.Calgel,coz znecitilivi prokazatelne a na cas to ulevi,ale je to chemie,tj.opatrne a ne moc casto..ale jinak je to bezpecne,takze v poho.
A pak je jeste Mundisal gel a Kamistad gel,oboji se da pouzit a Mundisal neobdsahuje anestetika a je dobry i na jine potize na dasnich,jako afty,otlaky od protez atd....
Ale asi je treba zkusit,co se tobe bude zdat ucinne,ten Calgel by mel byt tutovka 😉
A jinak kousatka,to znas.
A pak jeste homeopaticum Chamomila 9ch,5gr rozpustit na lzicce umelohnotne nebo v lahvicce ve vode a davat pred den pocucnout...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru