Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
18. říj 2009

katrinko tak se priznam ze tohle taky slysim poprve ja vim o prekotnem porodu to jo ale nespoutany 😕
a ja byla rada za toho cisare a podle vseho se nemusi znova rodit cisarem jde to i spontalne

j.cien
18. říj 2009

Evicko tak super,kyblik je uzasny a rada si ho koupim od tebe 😉 ,ale to straaasne predbiham..OMG..snad se mi to nevymsti...ted je tolik pomucek a vychytavek v tech detskych vecickach 😉 to bude radost ,az na kost 🙂

evcaa
18. říj 2009

nevymsti ale ja tak taky premyslela 😉

evcaa
18. říj 2009

do 12 tt jsem nemela nic miminkovskeho doma ani nahodou a pak jsem to rozjela ve velkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacza.b
18. říj 2009

evco co orbitrek?jeste cvicis?

j.cien
18. říj 2009

jj,ja mam vycitku i z tech tehu haderek,co mi Petr privezl...ale tajne se na ne chodim divat 😉 😀 😀

evcaa
18. říj 2009

jj cvicim ale ted jsem to flakala ja mela rymecku tak se me blbe dychalo ale od zitra uz zase cvicim co ten srazek spachame neco 😀 😀

kacza.b
18. říj 2009

jo jo cien nevymsti,ani na to nemysli!!!vsecno je v poradku a vyviji se jak ma,miminka jsou zdrava a ty taky!

evcaa
18. říj 2009

tak to ne ja mela tehu obleceni taky brzo holky musim pustiti jirku chce si vypalit cedlo a danula je hore jdem kyblikovat 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
18. říj 2009

Evicko prosim hodis sem ten odkaz na kauf v Tesine v PL? 😉
A Evi koupes ho v nejake pene,co se nemusi oplachovat-jako ma treba SebaMed nebo mydlem? a pak ho oplachujes?

kacza.b
18. říj 2009

tak danika hezky vykyblikuj at je cistounky a vonavy a pekne se tam vyprdi 😉

katrin111
18. říj 2009

holky spoutany porod je ten ze me to chytlo treba jako rozi samo od sebe bez vyvolani atd................a me to jeste nechytlo jen jsem byla na 3prsty otevrena a dr.mi pichla vodu tim vlastne ten porod spustila mela jsem silene bolesti ale bez vysledku pac jsem se vubec neotvirala takze to je nespoutany porod.............takto mam napsane i v prukajde..............myla jsem si vlasy tak to ted doctu

katrin111
18. říj 2009

marti ja jsem si poridila kosmetiku hipp a mam jeste to "mydlo"sebamed

kacza.b
18. říj 2009

zase blbne konik 😠

aha katrin uz vim co to je jen jsem nevedela ze se to tak jmenuje

kacza.b
18. říj 2009

jdu delat na zitra svacinu a uz se tesim na superstar 🙂

katrin111
18. říj 2009

jj kaci kasli na svacu ja se taky tesim na superstar.............

evcaa
18. říj 2009

holkky tady je ten odkazek http://www.iulotka.pl/kaufland.html

a myjeme koupeli od johnson koupel pro telo a vlasky dam to do kybla a uz neoplachuji http://detska-kosmetika.heureka.cz/johnson-s-ba... a mazeme taky jonsnem pro dobre spani http://www.lekarna.cz/johnson-baby-mleko-dobre-...

j.cien
18. říj 2009

Evi diky 😉 za ten odkaz,to se muze hodit a jsou tam vsechny ty obchodaky!!to je super

kacza.b
19. říj 2009

krasne ranko zlaticka 🙂 preji vsem uspesny tyden 😉

kacza.b
19. říj 2009

no kde jste kelisky ja uz mam i uvareno a vy porad nikde 😕

kacza.b
19. říj 2009

martinko uz 11 tyden OMG toto leti 😵

sido
19. říj 2009

ahoj kaczi 😉 jdu se na vás ještě kouknout a za chvíli vyrážíme do OL 😉 dneska se mi zdálo že jsme měli jenom jedno embryjko a dokonce nám v laborce řekli že je to kluk 😀 to bl nějaký sen scifi že věděli tak brzo pohlaví 😀

sido
19. říj 2009

kaczi ty jdeš dneska do Polanky na ko?

sido
19. říj 2009

furt kašlu a mám strach že jak zakašlu silněji tak mi ty jajca popukají 😀 😅

sido
19. říj 2009

tak teď jsem tu já a zase nikdo????? ☹

kacza.b
19. říj 2009

ahojky sido jo mam dneska kontrolu v 13.20h

neboj to byl vazne jenom scifi sen. tak ty jsi taky nachlazena,to je pech kdyz clovek potrebuje byt fit tak vzdycky neco prijde 😒 ale neboj,vem si sebou zazvorovy cajik a do zitra budes fit. tak jedte opatrne a na zitra preji dobre porizeni 😉

kacza.b
19. říj 2009

ja vyrazim do meste neco nakoupit. a taky do lekarny dosla mi kyselina listova.

sido
19. říj 2009

to doufám a věřím že dobře pořídíme 😒 a ty jdeš na jakou ko? a ty nechodíš k Jarošovi?

sido
19. říj 2009

ok holky ještě asi spinkají tak já to taky zabalím beru si noťas tak jestli se tam bude dát připojit tak se ozvu jinak až zítra odpoledne tak se mějte zlatíčka papa 😅

kacza.b
19. říj 2009

ne ja k jarosovi nechodim,neni to muj salek kavy. ja chodim k holubovi je to i muj gynekolog a uz ho znam dlouho,tak mi tak nejak vic sedi. ja jdu jen na kontrolu sliznice desaty den cyklu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru