Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
19. říj 2009

jo evi znám ty stránky, bohužel ty 2 zubařky co v opavě berou nové pacoše tam nejsou 😖
už mám vyžehlené, díky bohu, teď ještě povysávám a prdím na všechno 😝

katrin111
19. říj 2009

na jarose jsem tam napsala nekdy na jare hodnoceni 😉

beruska81
19. říj 2009

holky tak sem volala té zubařce a zítra ráno v 7 tam mám přijít, nechápu, byla jak vyměněná, říká mí:a vás to bolí? a já na to:no bolí a docela dost. Tak říkala ať příjdu. Tak mi zítra držte palce ať to ve zdraví přežiju 🙂

katrin111
19. říj 2009

no vidis berus tak super.najednou to jde ze????????????ty jo to je nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beruska81
19. říj 2009

jo katrin se taky nudím, malý je od včerejška u našich, vyzvednu ho až zítra jak pojedu od zubařky, tak se nudím jak blázen 😒

katrin111
19. říj 2009

se mas berus.....tak sedni do auta a prijed...................to je des fakt uz mi z toho hrabe se citim jak ve vezeni

beruska81
19. říj 2009

jo kdybys nebydlela tak daleko tak bych se stavila 🙂 jo já jsem na tom teď co malý začal chodit do školky podobně. Bydlíme daleko od města, manžel jede ráno do práce, vrací se odpoledne a já tu jsem furt sama. Když býval malý doma tak jsme jezdili s manželem k našim, ale teď to nejde. No ale na druhou stranu jsem ráda, že malý začal chodit do školky, miluje děti a tam si maximálně vyhraje. Jo a taky se naučil nové slova ku..a a pi.a. Jsem myslela, že ho přetrhnu jak mi to říkal 😠

katrin111
19. říj 2009

jj to jo..............ta skolka je pekne uci ze????? 😀 😀 😀 samik je taky sprosty ale ma to spis od decek od baraku.........ale predemnou si nedovoli.................ja jsem taky stastna ze chodi do skolky pac si vyhraje..........dnes odpo meli mit anglictinu ale ucitelka je nemocna tak to nebylo...............minuly tyden to mel poprve a byl nadseny...............

evcaa
19. říj 2009

ahoj holky su vytocena jak svina ten muj je zas protivny a otravnd na riti boze to neninormalni jak on se chova ho vytocili v praci a kdo myslite ze to slizl ano samozrejme kdo jina JA 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
takze je ticha domacnost prej mu mam vlezt na zada no to urcite se budu namahat ne 😎 😎 😎

evcaa
19. říj 2009

oprava otravny ja vred na riti 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
19. říj 2009

ahoj evi jj to jsou chlapi.nekdy maras s nema..............a to bud rada ze mu mas vlezt na zada horsi by bylo kdyby te poslal jinam................neboj to zase bude dobreeeeeeeeeee................. 🙂

beruska81
19. říj 2009

evi to jsme na tom stejně, taky tichá domácnost, my jsme se pohádali kvůli sousedům, oni jsou takoví bílí cikáni a mi vadí, že se s něma Marek baví, tak jsem mu dneska řekla ať si zbalí kufry a jde bydlet k nim. Tak jsme se pohádali, ale před chvíli mi přinesl čaj a chlebík s pomazánkou, tak se snaží 🙂
Já jsem teď balila brusle od malého, podařilo se mi je prodat, tak to musím jít zítra poslat na poštu.

j.cien
19. říj 2009

Uf,jsem doma-hura!3hodiny jsem litala po uradech,pro novou obcanku a pak kolecko banka,pojistovna,Cez..OMG a vsude lidi jak nasrano 😝 a mne uz normalne ti lide vadi!!Uz jsem asi vesnicanka-samotarka 😀 😀 a pak jsem jeste jela do toho narvaneho Tesca,ze si koupim hrozno a v celem Tescu nemeli jedinou kulicku hrozna 😠 😠 😠 OMG,tak jsem nastvana a konecne doma

evcaa
19. říj 2009

holky ja jsem takova p..a vlezla jsem na tema zemrelo mi dite a to jsem nemela delat v jednom albicku jsem natrefila na mimi v rakvicce jsem krava mam ted tak debilni myslenky az jsem na sebe nasrana pommoooooooc nejradeji bych se nakopala ☹ ☹ ☹

evcaa
19. říj 2009

a jeste ke vsdemu ho furt vidim kdyz zavru oci a jaksi nejsu schopna myslet na nic jineho uz jsem se pomodlila za vsechny at jsme zdravi a taky ze dekuji za danulku atd 😔

beruska81
19. říj 2009

evi to je hrozné, já co mám malého a vidím nějaký film nebo dokument o něčem takovém tak to je se mnou pak k nevydržení, radši vůbec na takové věci nemyslet ☹

j.cien
19. říj 2009

Evi to je des...to je lepsi nevedet,necist...ja jsem stale zdeptana z te holky,co ji ve 13ttna NT nasli vadu neslucitelnou se zivotem...uz je to mesic a ja na ni denne myslim,tak moc jsem ji to prala...ona vychovala 2adoptovane deti ..klobouk dolu..a proc takovy clovek ma pak takovou smulu.... 😢

evcaa
19. říj 2009

jj je lepsi nevedet ale vis je mi jich lito a sebe nenavidim ze mam tak spatne mysleni
ale sem take pako tatka byl na operaci se zaludkem a oni nam rekli ze netusi co tam najdou a ze jestli to bude rakovina tak to ani nebudou operovat a ja za tu dobu co jsme cekali na to az bude po operaci jsem premyslela jaky bude pohreb a tatulda je tu s nami zaplat pan buh tuk tuk tuk

evcaa
19. říj 2009

a zajimave je ze se me to tak dotyka az ted co mam danika predtim jsem si rekla je to je hruza a dal nic ale ted zachazim do takovych extremu no nic pryc uz danulka je zdravy prospiva tfuj tfuj tfuj zaplat panu bohu a kdyby se melo melo neco stat tak tomu stejne nezabranim kazdy ma svou svicku ale ja vim ze danulka mi da krasne vnoucatka 😉 🙂 🙂

j.cien
19. říj 2009

JJ,nemoci chodi po lidech a ne po horach..bohuzel..a proto je treba si kazdy den vychutnat a udelat ho necim krasny,jako byl posledni 😉 a zit naplno a na slzy je casu dost a spatne myslenky si musime hromadne zakazat 😠 😉

evcaa
19. říj 2009

jj martinko a co srazik ze by jsme udelali podle belincinych sichet

radule82
19. říj 2009

ahojte Kelišky 🙂)) tak se koukám, že tady máme další těhulku, to je paráda a Princ - tobě moooc gratuluji!!!!! 😉 😵 😵 😵

j.cien
19. říj 2009

No ten strach je nekonecny...ja jsem si kdysi myslela,ze kdyz budu uz mit //,tak ze mne vsecko spadne a budu uz JEN a JEN stastna..a vubec jsem si neumela predstavit,kolik strachu to prinese...a to jsem jen tehu kratce,az pak je dite na svete ,tak ten strach musi byt ohromny a jeste vetsi!!!
Mamce moji umrela holcicka,mezi mnou a segrou...resp.proto meli jeste mne,ze Lenicka umrela...ve 2 letech..chyba lekare,spatna diagnoza..byl to zaskrt,mohla zit,ale on to nepoznal a pres noc ji nechali samotnou v postylce,mamka tam nesmela byt na noc kdysi...a rano ji nasli,ze nedycha...

j.cien
19. říj 2009

Jj,jsem pro srazik kdykoliv a v tom Havru to je pro mne v poho 😉 jen asi pockame,az Katrinka porodi a prijede i Rozi s mimiskem,ne?NEbo jeste ted ??

asmeena
19. říj 2009

ahoj hoky, jdu vás dočítat. 😉

evcaa
19. říj 2009

zalezi jak chcete muzem spachat a potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
musime podporit asmenku a jeji svetlusky vid veru co sraz to tehula a mamina

j.cien
19. říj 2009

As ahojky,jak bylo v praci?

asmeena
19. říj 2009

holky vy mě štvete, to se nedá ani dočíst, jen tak letmo jsem vás přeletěla.
princ: velká gratuláááááce
evi: prď na chlapa, ono ho to zase přejde, kochej se Daňulkou a už nechoď na taková morbidní témata,ju? Slib mi to.
cien: v práci dobré, ale teď to na mě nějak dopadlo, a šíleně mě štípou oči. Pořád jsem se v práci sledovala, jestli už cítím světlušky 😀 a zjistila jsem, že vůbec žádné náznaky. Krom toho, že mi nechutná to bezkofejnové kafe, přitom jsem ho pila před týdnem v pohodě.Jinak pak kretén dnes nevolal, ale volala jsem mu já a on ze mě dělal debily, ale nedala jsem se a řekla jsem, že pokud nedoloží to co požadujeme, tak nic nebude. 😀 A on že to teda doloží, tak to jsem zvědavá jestli mu to bude trvat další dva roky. 😀

asmeena
19. říj 2009

můžeme spáchat víc srazíků. 😉 Já vás chci všechny co nejdřív vidět.

evcaa
19. říj 2009

slibuji verunko ale ta moje zvedavost debilni

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru