Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
22. říj 2009

Ahoj holky, právě jsem se probudila, v práci jsem si zkusila v poleden slupnout ten utroš a tak to se mnou zamávalo, že kolotoč je proti tomu brnkačka 😖 A to nikdy nemívám s léků nežádoucí účinky, jak většinou píšou, ani si to nikdy nečtu, ale toto co se mi stalo byl hnus. Takže já mám vybráno, musím zavádět 😉

asmeena
22. říj 2009

Jdu vás dočíst, koukám, že jste tady drbaly o sto šest. 🙂

asmeena
22. říj 2009

sido:tak super, bojovníčci se ještě rozrostou a pak si budeš taky užívat těhulkování.
rozi: malý je úžasný a že trošku nedá mamince spát, to tak musí být. To k tomu patří, neboj nějak si zaběhnete režim a malý si zvykne a ty se určitě taky vyspíš.
katrin: to je super, že máš mamku v Tesku, perfektně ti nakoupila.

katrin111
22. říj 2009

asmi jj je to pomoc.a rozi bude lip az budes s malym chodit ven na prochazky tedka je to pakarna to verim...........asmi ja jsem uplne na tebe zvedava az testnes 😵

asmeena
22. říj 2009

katrin: kdyby se mi asi dnes neudělalo šoufl po tom utroši, tak asi zajdu do lékárny a koupím test a zítra testnu, ale bohužel (nebo bohudík?)jsem ho nekoupila a byla jsem ráda, že jsem dojela domů. Ještě teď jsem jak praštěná po palici.

asmeena
22. říj 2009

katrin: pěkně ti tam zase naskočil další týden, takže teď jsi 37tt a už to bude coby dup 😀 Těším se, až i ty přidáš tvého krásného broučka. Jé, to je tak krásné a pozitivní, jak se nám tady začalo dařit. Už se tady začínáme vyrovnávat Reprofiťackým holkám (a to myslím v dobrém, né že to zase někdo vezme blbě a budou z toho problémy) 😀

asmeena
22. říj 2009

holky, na chvilku se loučím. Jdu na zítra něco uvařit. 😉

katrin111
22. říj 2009

qasmenko jeste vydrz ja pevne verim ze tam budou vysnene //mooooc ti to preju 😉 jj 37.tt mi naskocil v utery........taky jsem rada ze se nam tady zacalo darit konecne je smula pryc

sido
22. říj 2009

cienko a tobě zaváděli kolika buněčné embryjka? a kolik buněk má morulka?
jestli se pamatuju tak asmen tobě dávali 8 buněčné světlušky že? 🙂

asmeena
22. říj 2009

sido: jojo, neboj tvoje taky povyrostou a možná je už zítra budeš mít u sebe. 😉

asmeena
22. říj 2009

Teď jsem obalila sýr, takže na zítřejší oběd zvítězil smažený sýr a jak jsem tak kousek ukrojila, abych dala té naší potvůrce, tak ona jak měla hlad, protože před tou kastrací nesměla jíst a včera taky nejedla, tak mě tak hryzla do prstu 😲

asmeena
22. říj 2009

holky říkala jsem vám včera, že mi manžel koupil dva losy a já na oba vyhrála 😀 na jeden 10 a na druhý 20,-Kč 😀 Tak mi teď za ně donesl další dva, tak jdu zkusit štěstí.

asmeena
22. říj 2009

No, takže štěstí jsem už vyčerpala včera a dnes nic.

asmeena
22. říj 2009

holky sháním mandolínu, nevěděly by jste některá, chceme ji koupit bráchovi na vánoce. Nějakou starší.

abig
22. říj 2009

Ahoj holky ..

Pro Sido :Při mimotělním oplodnění se embryo do dělohy přenáší obvykle druhý až třetí den ve stadiu 4-8 buněk nebo po prodloužené kultivaci den pátý až šestý ve stadiu blastocysty. Je to z fora zdraví.cz

sido
22. říj 2009

holky dík 😉

sido
22. říj 2009

pořád ještě nejsem rozhodnutá jestli tam budu zůstávat po ET na noc moc se mi nechce tam čučet na malinkatou televizi ale na druhé straně bych měla určitě výčitky kdyby se něco posralo 🤐

asmeena
22. říj 2009

sido: záleží na tobě, určitě chceš pro broučky udělat maximum, ale přes noc se zůstává snad jen ve Fertimedu. Já poležela 15 minut a jela. 😉

asmeena
22. říj 2009

nachvilku se vzdálím, jdu ten sýr usmažit 🙂

sido
22. říj 2009

já vím ale víš jak to je kdyby jsme jeli zítra tak jsou ve Fetasu do 16 hod a sestřičky ještě dýl tak bych je poprosila jestli tam můžu poležet než zavřou a jeli by jsme domů ale jestli tam pojedeme až v sobotu ta to všichni budou upalovat domů a nikdo tam nebude tak tam asi raději zůstaneme 😖 zkusím se zeptat při kontrole jestli tam bude Čepelák vypadá sympaticky 😉

j.cien
22. říj 2009

Sido,rozhodni se podle sebe,jak to citis...at si neco nevycitas..pravda je,ze embryjka "padaji" do te vysoke sliznice cca prvnich par minut...a pak uz nemaji kam "vypadnout" a na to,jestli se tam uhnizdi-lezeni fakt nema vliv.
ALe pokud to citis ,jakoze "pro jistotu",tak tam klidne zustane 🙂 A k tomu poctu bunek-morula ma tusim 16a vice,ono se to pak uz nepocita na bunky,pac nejdříve se každa rozdeli na polovinu, 36 hodin po oplodnění. Pak se každá z nově vzniklých buněk dělí dále vlastním tempem, vzniká 3, 4, 5, 6, atd. buněk. K dělení dochází přibližně ve 12 až 15hodinových intervalech, až vznikne takový počet buněk, že jejich shluk připomíná malinu nebo moruši (odtud odborně morula). Je-li buněk více než dvacet, zevní buňky se spojují a uvnitř kulovitého útvaru se vytváří dutina – vzniká blastocysta 😉

sido
22. říj 2009

as který den jsi po ET?

sido
22. říj 2009

jo na to jsem se ještě chtěla zeptat jak má být velká ta sliznice mi dneska říkal Čepelák že je 10mm a sestra mí ještě píchla agolutin a jestli pojedeme až v sobotu tak si ho mám píchnout i zítra

j.cien
22. říj 2009

Sido cokoliv nad 10je myslim OK 🙂 neboj bobku,zkus jim verit,ze to umi 🙂 🙂 🙂 ja uz jim ted veriiiiiiiiiim 😀

sido
22. říj 2009

dík já jim věřím ale bojím se jako blázen ☹

cien bobinka tady nedávno psala že má snad Jaroš v listopadu v Polance končit nevíš o tom něco?

j.cien
22. říj 2009

Sido ted uz se neboj!!!Neni ceho,mas krasne nadejne embryjka+i mrazacky!!!Co by nekdo jiny za to dal,ze jich mas tolik a krasnych!!Tak se nestresuj,dal uz je to na vyssi moci,na prirode,..na Bohu nebo jak chces 😉 a neboj se ,ted uz te nic ani nebude bolet,ET ani necitis a jen se vnitrne priprav ,ze chces a budes tehotna!!!

O tom nic nevim..a co psala Bobinka??To mi nejak uniklo...Bobi napis,co vis o Jarosovi za novinky!!!

asmeena
22. říj 2009

sido: pokud tam nebudeš chtít zůstat, tak to řekneš sesřičce než půjdeš na ET a domluvíš se s ní, že ti půjčí jejich erární klíč a jak budete odjíždět, tak zamkneš a hodíš jim ho venku do schránky. Já to tak měla. Sestřička mi ten klíč donesla dokonce na ten transferový pokoj. Ale je to opravdu jen tvé rozhodnutí.
Jinak já jsem dnes 7 den po ET.

j.cien
22. říj 2009

As tesim se na tvuj pozitivni testik!!! 🙂

asmeena
22. říj 2009

cien: a co ty? Už si neodolala a koupila si něco pro ty své broučky? Jak jim říkáte? Budeš si nechávat zjišťovat pohlaví?

katrin111
22. říj 2009

asmenko pajda uz ma miminka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru