Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
24. říj 2009

katrin: jé vidíš, to mi vůbec nedošlo, že vánoce jsou už tak brzy. Letos mě to zatím ještě nijak nechytá, a ani nevím co budu letos kupovat.

katrin111
24. říj 2009

asmi ja to same jeste nemam zadny darek ale letos to bude jine dohodly jsme se ze letos koupime darky jen samikovi my si s chlapem dame mimco a nasim a tchanovcum taky letos nic..............nejsou penize.........hlavne at mame na jidlo a at je mame pekne doma ty vanocni svatky vic me tentokrat nezajima......................

asmeena
24. říj 2009

taky to vidím tak na jeden dárek každému a stačí.

katrin111
24. říj 2009

kurde chvili tady sedim a uz zas necitim zada..................me uz to neba..............

asmeena
24. říj 2009

katrin: a kdy jdeš zase na kontrolu?

asmeena
24. říj 2009

co pak asi sido, jestli zůstala v Olmiku?

katrin111
24. říj 2009

asmi jdu ve ctvrtek mam jit ve stredu ale to je svatek tak jdu ve ct.....................jsem zvedava ale beztak nalez bude porad stejny...............fakt to cekani je nekonecne a kde je az do toho 17.11. 😒

asmeena
24. říj 2009

neboj, to uteče a pak už budeš mít Domču u sebe. A jak se na něho těší Samík, že bude mít brášku?

asmeena
24. říj 2009

evi: koukla jsem ti znovu do albíčka, a jak máš toho malého v tom kbelíku, to tě tam kouše do ruky? 😀

asmeena
24. říj 2009

rozi: malý je úžasný, jak tak spinká s těma ručičkama pod hlavičkou. 😵

katrin111
24. říj 2009

jj samik se tesi az jsem sama prekvapena.porad se me pta kdy uz ho budeme mit.jen aby mu to vydrzelo 😀

katrin111
24. říj 2009

asmi ty ale jedes za vasima tento tyden do jeseniku ne???a sraz je az dalsi vikend.............vlastne presne za 14dni

asmeena
24. říj 2009

né, jsem to napsala tak, že jsem myslela tento víkend co jste napsali. Toho 7.11 ☹

katrin111
24. říj 2009

aha tak to jo..taky me mrzi ze se nezucastnim ale jeste budem mit hodne sraziku.................... 😉

asmeena
24. říj 2009

to jo, ale myslela jsem, že už holky konečně poznám

katrin111
24. říj 2009

aha vlastne znas jen kaczku ze?????neboj priste je poznas 😉 jsou super...............

asmeena
24. říj 2009

a cien.

asmeena
24. říj 2009

a cien teď slaví narozeninky i s dvojčkátkama 😵

katrin111
24. říj 2009

vlastne jen neznas bellinku radulku a evcu ze???jj marta slavi o 106 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
24. říj 2009

jojo, neznám, ale snad někdy poznám

katrin111
24. říj 2009

to vis ze jo.ja bych taky chtela poznat uple vsechny co tady chodi.vidis ty znas treba kasu a my neeeeee

asmeena
24. říj 2009

jojo, znám naši těhulinku 🙂

kasa
24. říj 2009

No taky bych vás ráda všechny poznala osobně,třeba se to nějak vykoumá,a budu moci dojet aspoň na chviličku,akorát ,že ten Havířov je trošku z ruky,protože si myslím,že budu opravdu na nemocenské.

asmeena
24. říj 2009

kasi: pupíčkuješ? 😵

kasa
24. říj 2009

Ahoj Verčo,dneska jsem pořádně nic neudělala a jsem úplně hotová asi to v 8 zapíchnu.No musíme to nějak vykoumat,ráda bych vás viděla. 🙂

evcaa
24. říj 2009

jj asmenko kouse me do ruky pokazde je to rarach a dneska se naucil delat houpy houpy sedi na noze a kyve se dopredu a dozadu 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
24. říj 2009

No po obědě jsem si lehla ,pak jsem seděla a vyráběla naušnice s kamarádkou a teď se jdu zase natáhnout jsem hotová. 🙂

evcaa
24. říj 2009

tak hoky ja se loucim jdem na koupanicko a pak se jdu cucet na bednu zatim paaaaaaaaaaaa a MVR 😀 😀

Srazík v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza

j.cien
24. říj 2009

Ahojte zlaticka 🙂 ,jsem dnes totalne vyrizena...v noci jsem nespala skoro vubec,mela jsem sen,po kterem jsem uz neusnula a to bylo v 1.30h...a v tom snu jsem prisla o obe mimi..ani to nechci vzpominat...
Takze totalne nevyspana jsem rano dostala 4mesicni boxerku BAru na hlidacku..a to je teda mazec,curanec byl hned po 30min,co byla doma...a cely obyvak vzhuru nohama,non-stop radi s Keri..ta ji slohla hracku a lita s ni po pokoji a provokuje--OMG!
Na obed jsme jeli k nasim,Kerku jsme nechali doma a Bara zase radila s pesanama od segry..OMG..doufam, ze neexistuje u stenat smrt vycerpanim 😀 😀 bo to asi potka Baru po dnesku 😀
Jinak jsem totalne prezrana,srnci ragu fakt mnamka a 2druhy orech.zakusku..OMG,pupek mam jak pred porodem 😀

Na noc ty dve čuzy musim rozdelit,jinak budou litat do rana..oMG
Na srazik rada dorazim,jeste to musim poresit s Petrovym diarem a jak to vidite casove??mam vychazky jen do 18ti...

kasa
24. říj 2009

No já jestli budu na nemocenské tak budu mít vycházky taky jen do 18hod.Teda jestli by mi dal vycházky.A tak kdyby jel nekdo autem tak by to bylo reálné.Nic jdu si zalít zázvor ,je mi šoufl,a jdu si lehnout .tak dobrou noc.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru