Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
9. dub 2009

tak mi na to stačila 2 měsíce HA a už jsme kupovala nové podprdy 😀 Takže jestli to teď půjde pryč, tak můžou být putovní tady mezi keliškama před IVF 😀 😀 😀
Verlis, injekce přijdou hned potom, zas nějaké nové metody, či co 😕

katrin111
9. dub 2009

jeee ahoj rony tak to je super ze ti to vyslo..............

rona2
autor
9. dub 2009

Ahoj Katrin,jsem rádá,že se dám do klidu.Vím,že všude je něco,ale čeho je moc toho je příliš.

kat77
9. dub 2009

Ahoj holky, verco jsi online?

rona2
autor
9. dub 2009

A s každým s kým jsem o tom mluvila tak mi radí ať neváham a beru to.A to mě taky nabíjí pozitivně.

katrin111
9. dub 2009

jj rony to verim.nova prace to bude novy zacatek........ted uz to pujde jak po masle............nechces zitra prijet s malym a zajdem treba do parku???????ahoj kat

rona2
autor
9. dub 2009

Já jedu zítra ke kajochovi,pak půjdu do práce jim povědět co jsem vymyslela.A mám toho nějak moc.Ale určo se někdy stavím. 😉

katrin111
9. dub 2009

aha skoda no...ale neva.nac jedes ke kajovi???????

rona2
autor
9. dub 2009

Na kontrolu před IUI a snad vydržím do středy.Objednala bych se na pondělí ,ale jsou velikonoce tak musím zítra.

kat77
9. dub 2009

Verco, včera jsem byla u Jaroše a tak jsem ze tedy ptala na to, kdy bude mít v plném provozu Polanku, říkal, že už to bylo plánovaný na květen, ale záleží na Sobkovi z OC, kdy to odstratuje a že ještě stále zaučují sestry atd...je možné, že od května to nemusí klapnout a spíše by to viděl nejpozději v srpnu, kdy už bude i po dovolených atd...

spasinka
9. dub 2009

Rony a Ty jsi ukončila tu PN? Být Tebou tak už bych na ní zůstala a pak šla rovnou do nové práce. Jestli to tedy jde...

katrin111
9. dub 2009

holky loucim se,jdeme na to pivko......

rona2
autor
9. dub 2009

Spasinko ještě jsem jí neukončila,ale už mi jí chce dr.po takové době ukončit.

kat77
9. dub 2009

Zdravím holky, ketré ještě neznám... Rony odkud jseš ty?

rona2
autor
9. dub 2009

Já jsem z Ostravy Radvanic.

spasinka
9. dub 2009

tak to je blbé 😒 Ale to už nějak vydržíš ty dva měsíce a už bude líp 🙂
Katrin, docela dost teda ale fakt závidím 🙂 Užij si to, venku je super a na zahrádce..... 😎

kat77
9. dub 2009

Četla jsem, že vaše snaha mít miminko, je taky dosti velká a mnoho neúspěchů ☹ Na IVF jste byli?

kat77
9. dub 2009

Já už mám jedno IVF neúspěšné za sebou a teď se připravujeme na druhý a snad úspěšný pokus

rona2
autor
9. dub 2009

Já už jsem dneska v pohodě,ale včera jsem měla nervy na pochodu.
Kat do IVF nejdu,nejsou penízky a dítko mám aspoň jedno,ale kdybych ho neměla tak udělám maximum jak holky tady.

rona2
autor
9. dub 2009

Držím vám všem pěsti ať to výjde,já jsem tím taky procházela. Dnes už to beru jinak,sice mě mrzí,že to nejde,ale už to tak je. 😉

rona2
autor
9. dub 2009

Jdu vyhlížet bráchu,doveze mi napsanou výpověď,tak se zatím loučím.

kat77
9. dub 2009

je dobře, že máte aspoň jedno dítko, dala bych za něj úplně vše a proto taky děláme proto vše, jako my všechny tady

asmeena
9. dub 2009

ahoj holky, jdu vás dočítat. Tak teď moc nepište.

kat77
9. dub 2009

tak pa všichni, zase zítra

hnedoocka23
9. dub 2009

ahoj holky 🙂 moc času nemám,dočítat teda nebudu..byla jsem opět na kolečekovkách..ráno jsem tady měla sestřenku s malou Julií,je kouzelná.už chodí a to má 11měsíců... 🙂

hnedoocka23
9. dub 2009

začala už jsem brát clostil a v ponděl se objednám na středu do polanky...snad půjdu co nejdříve ráno,at nejsou zdržovačky 😒

asmeena
9. dub 2009

očko: a oni tam jsou po velikonocích? Myslím, že jsem včera zaslechla, že má paní přijít až 20.4. -ale nevím to jistě. A v pondělí jsou Velikonoce, tak nevím jestli budou v Olmiku.

rony: tak to ti moc blahopřeji k nové práci. Je to super a možná si teď hlava odpočine a budeš mít nové starosti a třeba mimi přijde na to tata.

Spasi: ten tvůj chlap je super, úplně jako bych viděla svého manžela jak koutí prdelí a u toho ještě háže bimbasem. 😀

Cien: a jak u tebe probíhá stimulace? Ještě z toho synarelu pčíkáš? Já bych si do nosu nemohla nic stříkat, pouze kapat, jinak pčíkám a pčíkám.

asmeena
9. dub 2009

rony: a kdy to v práci oznámíš, že končíš? Nebo už si jim to řekla? Dej pak vědět co na to tvoje šéfka?

spasinka
9. dub 2009

Asmee, jsou to prostě drahoušci 😀

hnedoocka23
9. dub 2009

asmeen,no ale v pondělí jsou velikonoce,já jedu na středu do polanky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru