Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
29. říj 2009

nene,to dělám...už oparvdu pááá 🙂

kasa
29. říj 2009

No jsem moc zvědavá,doufám,že bude vše v pořádku,ale snad jo.Hlavně ,že už zítra nemusím vstávat a hnát se do práce,protože nejen ,že mi cestování nedělá dobře,ale také jsem po chvilce v práci dneska byla úplně ko.Tak to musím zítra Jarošovi říct,a doufám,že mě opravdu nechá doma.Doporučovala mi to kromě šéfa a naše vrchní sestřička z dětského,a přitom jak mě všechno bolí tak bych opravdu raději neriskovala. 🙂

j.cien
29. říj 2009

Jo holky a dr.v OC rikala,ze listopad maji pokryt Polanku bez Kaje..tak asi fakt je to pravda,ze tam konci 😖

kasa
29. říj 2009

No ještě ,že tam zítra bude.Aspoň mu budu moci poděkovat. 🙂

asmeena
29. říj 2009

očičko: těším se na překvapeníčko, budu netrpělivě čekat. a máš pěknou pozitivní fotečku. Asi u tebe došlo k nějaké změně, že jsi vyměnila fotečku. 😀

kasa
29. říj 2009

Očko držím pěstičky ať je to ta nejlepší zpráva.

asmeena
29. říj 2009

cien: tak to jsem ráda, že jsem odešla, protože ve Fertimedu mi už vyhovoval jenom Kája.

kasa
29. říj 2009

Verun jak se počítají ty týdny já jsem myslela,že jsem ve 3 týdnu a ty píšeš 6tt,ještě jsem nato nepřišla.

kasa
29. říj 2009

To víš jsem takový nováček. 🙂

asmeena
29. říj 2009

počítá se to od prvního dne menstruace, ale jak přesně nevím, bude to asi vědět spíš cien nebo katrin.

asmeena
29. říj 2009

jdu koukat na ulici. Pápá.
Kasi: držím na zítra vše a budu se těšit na pozitivní zprávičky 😉

beruska81
29. říj 2009

jenom nakukuju a ona se tady objevila očka a chvíli tady zůstala a jak je tajemná, už teď se nemůžu dočkat zítřka 😔
ono se to tady nějak těhulí, to je super, snad se nakazíme i my netěhule 🙂
jdu s malým koukat na večerníček 🙂

kacza.b
29. říj 2009

ahojky holky,konecne fici konik 🙂 me teda nejel.

ahoj ocko,copak je za prekvapeni???? tak zitra jo at je to cokoliv moc na tebe myslim a drzim palecky. chybis mi tady,vis to 😔

je tady jeste nekdo 😕

kacza.b
29. říj 2009

tak nikdo,tak vam preju krasnou dobrou noc a ty nejkrasnejsi sny 😉

radule82
29. říj 2009

Ahojte holky, teprv po sedmé jsem dorazila domů, jen rychle něco zblazjla a pustila se do práce, musela jsem něco dodělat.. ale už mě tedy pekělně bolí očička 😕 😅

Zítra mám volno, jdu do fakultky v Porubě darovat krev 🙂))) tak se těším, mám z toho vždy dobrý pocit 😵 😎

Kasi, tobě zítra hodně štěstí na kontrole 🙂))

evcaa
29. říj 2009

Ahoj prdelky
katrinko jeste porad drz plod i ty martinko
radulko prosim te daruj ale s rozumem at ti neco zustane a tu ztratu doplnis na sraziku cervenym co???
Karinko ahoj pipusko jk je tebe sem nevidela taaaak dlouho vse ok????
ahoj beru ses dobra zes udolala chelsiee sama u nas koupe jirka
verunko prosim te dej co nejdrive vedet vysledky krve ju???
ocicko petulko doufam ze myslis i na me s IP se nemuzu dockat

nic padim pac danik se furt budi nevim co je 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

radule82
29. říj 2009

Asi už tady nikdo není, tak dobrou Kelišky 🙂

evcaa
29. říj 2009

dobrou noc a krasne sniky MVRMMR milackove

jo a kaso tobe at dopadne dobre kontrola ale s tou nemocenskou moc nepocitej me ji po IUI nechteli dat je to jako by rizeny sex a po sexu se nemocenske nedavaj 😀 😀 😀 😀 😀 spravne ti musi zamestnavatel dat jinou pracovni pozici no uvidis

bellka
29. říj 2009

Berušky, přeju vám dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte. Očičko 😉 Radulko, tak si to volníčko zítra užij. Katrinko, Kaczko, Asmee, Marti, moc vás zdravím. Kašo, ať kontrola dopadne na výbornou. Evičko, doufám, že se s Daníkem pěkně vyspinkáte. Já mám noční, ale hrozně mě bolí záda. Tož to mám blbé, hned si odpovím, no.
Papapa a moc na vás myslím, berunky.

kasa
29. říj 2009

No zkusím se s ním domluvit.U nás to moc zařídit nejde ,abych dělala jinou práci,kolegyně loni otěhotněla přirozeně,a stejně po měsíci skončila na nemocenské.A nechtěla bych být do počtu a přitom nic nedělat,protože třeba konkrétně přes zimu zůstavame jen 2 holky a jeden chlap,tak by ta síla opravdu chyběla. 🙂 .No uvidím.

rona2
autor
29. říj 2009

No Kajík ty nemocenské moc nedává,mi jí tenkrát napsala obvoďačka a pak mě držela má doktorka na gyndě.

kacza.b
30. říj 2009

krasne ranko,dnes je patulinek 😉

kaso at ti kontrola dopadne jak jen nejlip to jde.

asmeen na tebe moc myslim at je krev pozitivni,moc pozitivni a testiky byly vadne.

miky123
30. říj 2009

ahojte,

Mi po IUI ,to je Davča taky v centru nechtěli dat nemocenskou ,ja jsem tehdy o ni požadala moji obvodní,a měla jsem ji až do tech 6tydnu před porodem,je fakt že mi ji pak i nabízel muj gyndař ale nechtělo se mi s tím tehdy čarovat 😉

miky123
30. říj 2009

my včera byli v tesku,Davča ma 18 listopadu narozky,tak si hodně přal dětsky mikroskop.Zajímalo nas k čemu že ho potřebuje,a že si nazbírá mrtve mravence a brouky a bude je zkoumat 🙄 😀 .Mikroskop je teda koupený,ale se slibem manžovi,že budu častěji prohlížet pokojíček ,kvuli te zvěři 😀 😀

kasa
30. říj 2009

No uvidíme.Kdyby mi ji nechtěl dát tak bych taky zašla ke své obvoďačce,protože se o mě navíc pokouší nějaký bacil a to by teď určitě nebylo vhodné ulehnout. 🙂 .Tak uvidíme. 🙂

kasa
30. říj 2009

Holky kde dneska všechny jste?

kasa
30. říj 2009

Tady se dneska vyspává. 🙂

bellka
30. říj 2009

Berušky ahoj, tak už jsem vyspaná po noční a vy ještě spinuškáte, OMG😀 přeju všem krásný den🙂

rozi.nka
30. říj 2009

krásné ráno kelišky 🙂
včera jsem měla napsaný tak hezky dlouhý příspěvek a jak jsem ho odeslala tak mi umřel kůň, no myslela jsem že mě klepne 😠
očičko jsem zvědavá co máš za tajemství 😉
no a víc už nevím co jsem včera psala 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

ahoj holky, tak na krvy jsem byla hotová za 10 minutek i s příchodem domů - mám to hned u baráku. Pro výsledek jdu ve 13:00, tak aspoň potom budu moci s klidným svědomím vysadit utroš. I když pořád tajně doufám, že by mohlo být překvápko, když mrcha stále nedorazila. A to u minulých IVF dorazila pokaždé 11 dní po ET a dnes jsem 15 dní po ET. No tak uvidíme.
Miky: já vím proč chce Davča ten mikroskop, aby se podíval jak vypadá taková spermie 😀 , když ve škole mu o tom zakazují mluvit. 😀 😀
bell: ty jsi teda šílená, to ti po noční stačí jen tak krátce spát.
Já jsem taky váhala jestli po příchodu z krve (což bylo těsně po sedmé) nezalehnu ještě do postele, ale byla jsem silná a začala jsem uklízet, takže mám konečně po měsíci převlečené postele, vysáto a prostě naleštěno 😀 Oběd dělat nemusím, mám tam nějaké zbytky ze středy. 😉
rozi: jo to znám s tím, když napíšeš dlouhý vzkaz a pak se to neodešle, ale já to dělám fikaně, než to odešlu, tak si text okopíruju a popřípadě, když kůň selže, tak ten okopírovaný text jen vložím. Už se mi to totiž stalo hodněkrát a já pak byla akorát nasr....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru