Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
30. říj 2009

ne tehuole ale tehule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

kasi: cooooo auto??? No tak to je síla. Zloděje bych tam teda nečekala. ☹
jj cien: tak tebe už asi nedohoním, jsem chtěla těhulkovat s tebou, tak nevadí, třeba se to jen o měsíc posune. 😉

j.cien
30. říj 2009

Evi diky 😀 😀 az ted jsem tu reakci od Bellinky pochopila 😀 😀 😀

Teda Kaso,tos mela divokou kontrolu i se zlodejem-jak ve filmu 😕 ,gratulka ke gestacnimu vacku!!!

kasa
30. říj 2009

Určitě to bude v poho.Tak už vím,že na sraz bych mohla dorazit taky,protože tím ,že nemocenskou mi vypíše jestli bude vše dobře pokračovat za 14 dní tak to stihnu,akorát se musím s někým domluvit jestli nepojede někdo autem a nebude mít volné místečko.To mhd nějak nemusím a stačí mi to cestování do práce.

adrim
30. říj 2009

Jé Kasi tvoji zprávu jsem přehlídla, takže mimi je tam jedno? Nebo se ani nestihl pořádně podívat? My jsme tam byli na 10.20 a jak se tak dívám na fotku,tak asi jsme se minuly ve dveřích,já jsem tam byla s malým.. A právě jak jsme odcházeli,tak tam sestra volala a nikdo nešel,prázdná čekárna a ještě jsem v autě říkala manž.,že tam byli dnes samí chlapi a ženské nikde,no to je síla s tou krádeží. Ale to oni tam asi byli už dříve a sestra na to zrovna přišla,nebo je viděli při činu???

kasa
30. říj 2009

Ráda bych vás holky konečně všechny poznala. 🙂

bellka
30. říj 2009

Asmee, to mě mrzí, že se zázrak nekoná, moc jsem Ti to přála, ale sněhurečka maličká bude určitě ta pravá🙂 Evička vám, ale zapoměla říct, že se tak řehtala, že jsem jí nerozuměla. Teď už vím, proč mi Martinka neodpovídá, když jsem mačo😀 nieri, to je fuk jak píšeš.

adrim
30. říj 2009

Jé tak teď jsem dočetla,že za nima vyběhli,fakt neumím ani číst v klidu 😠 No tak to je síla, to my museli právě předtím nějak odjet a ty jsi šla asi na řadu hned,když tam nikdo nebyl. A tím že bylo prázdno,tak měli volné pole,to je děs.

asmeena
30. říj 2009

tak teda musíte udělat někdy koncem listopadu další srazík 😉 ten další víkend opravdu nemůžu.

kasa
30. říj 2009

Jé teď si tě vybavuji.Ahojki.Né sestry je chytli při činu jak nasedají otvírají auto,ze kterého si stačili odmontovat SPZ ,tak na ně volali,ví i přesně jak vypadali,a říkali ,že vypadali stejně jako ti co tam kradli před časem.

asmeena
30. říj 2009

a to auto teda ukradli jo?

evcaa
30. říj 2009

jj verunko no problema

j.cien
30. říj 2009

Belli nejsi maco,ale zlaticko nase 🙂 jen jsem proste nevedla,co na to odpovedet 😉 ,bo jsem to nepochopila 😀 😀 a pred zrcadlo radeji vubec nechodim a hlavne nerozíham,jak jdu nahodou kolem 😀 😀 bo vypadam jako socka domaci,v teplakach a mastna hlava..OMG,dnes jsem sice mimoradne umyta 😉

Adrim,prijdes na srazik,at se pozname??

asmeena
30. říj 2009

cien: mimořádně umytá, to zní jako by ses vůbec nemyla 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

tak kde je očko, doufám, že ta bude mít aspoň pozitivní zprávičku. 😵 😵 😵

evcaa
30. říj 2009

jj veru ja su taky vecne mastna 😀 😀 😀 😀 neni cas na blbosti je treba byt na konovi 😀 😀 😀 😀 kdyz dite spi

kasa
30. říj 2009

No prý jo,byl tam strašný frmol,volali policajty ti řekli ,že teď nemůžou ,že musí počkat.Takže nebyl vůbec čas na něco se zeptat,ale chápu to,budu muset vydržet ještě 14 dní. 🙂

evcaa
30. říj 2009

marti IP 😀 😀 😀 😀

j.cien
30. říj 2009

jj Evi 😉

adrim
30. říj 2009

Kasi asi jo,malým vám zablokoval cestu - vstup a to ještě jsme ho nemohli dostat z čekárny,pořád tvrdil maminko já papám víš a pak mi řekl co to mám na nohách, já si po dlouhé době vzala míń sportovní oblečení a k tomu kozačky a on se mi začal řehtat,že to mám gumáky...No ostuda.
Cienko já bydlím kousek od pizzerky a mám to tam moc ráda,jenže já na sobotu nemám hlídání,mamka asi bude na Slovensku příští sobotu,manž. nemůže a pokud to je v nějakém salonku kde nejsou ani ty hračky,tak by mi tam malý vydržel tak pár minut...To jedině,že bych přišla fakt spíše pozdravit.Záleží kde vždy sedíte.

asmeena
30. říj 2009

evi: já nemám dítě a vypadám příšerně. Potřebovala bych si oholit nohy, protože už na nich mám doslova prales. Bych mohla svého muže trumfnout, potřebuju k holiči...

kasa
30. říj 2009

Jaroš na to reagoval ,že kdyby policajti hned vyrazili,tak že je mohli chytit,protože aut bez spz zase tolik nejezdí.

j.cien
30. říj 2009

JJ Asme ,oholit nohy potrebuju uz mesic !!a o chachule ani nemluve 😀 😀 uz na minulou kontrolu ke Kajovi jsem sla jak z pralesa a nohy jsem zamaskovala podkolenkama 😀 😀 😀

katrin111
30. říj 2009

teda v polane hotova detektivka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asmi nic si z toho nedelej jsi sikulka ze to beres tak jak to je............ 🙂

evcaa
30. říj 2009

verunko k holici s tema nohama uz ti to ani strojek neveme ????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
30. říj 2009

ja na to holeni taky kaslala ale tedka se radsi holim casteji pac clovek nikdy nevi at tam nejsem v porodce za opici 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

evi: tak to jsi mě pobavila, jsem to super napsala, že? 😀 😀 😀 😀 😀 To se nám to tady zase rozjelo. Se chechtám, až mě bolí břicho. Cien zamaskovala podkolenkama, to by mi nepomohlo, by mi to trčelo i skrz.

adrim
30. říj 2009

To mi připomělo Adélu ze superstar jak řekla,že neví na co si ruce česala 😀

evcaa
30. říj 2009

se z vas poseru 😀 😀 😀 😀
a jsem na tom podobne jako veru s chlupama i pre podkolenky by to lezlo a chachula je oholena pac byla u pana dr 😅 😅 jinak by nebyla videt

bellka
30. říj 2009

Tak teď si vás, pro jistotu, čtu 2x a zase uvažuju, jak As sedí u holiče bez kalhot a prý: dohola, prosím😀 Adrim, tak vem malého taky. Kaši, tak za 14 dní už bude určitě i srdíčko.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru