Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
31. říj 2009

Já myslím ,že ji budeš Katrin papat ke konci rychleji.Mám tucha,že už příští týden na srazíku ,budeme zapíjet malého Domču. 🙂

j.cien
31. říj 2009

Katrinko a treba stava z kyseleho zeli ti nepomuze??na to kadeni myslim 😉 ..
To uz mas za par!!!Ty jo,furt te vidim na tom IUI,jak jsme byly 😉 a to bylo nedavno a ty uz budes rodit!!!

kasa
31. říj 2009

To já taky,ale už bych chtěla posunout prstenem a ať už je 13 a dovím se více,teď ta kontrola byla opravdu hektická. 🙂 .Tak ať ti jde melírek od ruky. 🙂

katrin111
31. říj 2009

ze co budu papat ke konci rychleji???? 😅 marti zeli ja nevim ani na to nemam chutku ale ted jsem se krasne vysrala!!!!!!!!!!!to byl porod.................je to silene jak to zelezo to tak dovede zastavit.jj ja nas taky vidim na te IUI jak jsme potom sileli ze???myslim ty tlaky 😀 😀 😀 me taky na zacatku tehu hodne bolely bradavky

kasa
31. říj 2009

Taky se musím domluvit se sestřenkou na ostříhání,no melír si teď dávat nebudu ,protože barva prý stejně nedrží.Nic jdu do obchůdku.Anduláci křičí,už chudáčkům došlo zrníčko. 🙂

katrin111
31. říj 2009

a skasirovat te ale urco nezapomeli ze???????????????

katrin111
31. říj 2009

me teda barva pekne chytla za cele tehotenstvi.................

sido
31. říj 2009

dobré ráno holky 🙂 vypadá to že se sluníčko umoudřilo a bude dneska hezky 😉 chci taky vyrazit do Ostravy musím něco koupit babi ona má dneska svátek 🙂 bydlí s náma v baráku tak dneska asi k ní dorazí i tchýně Jaruna to mám radost 😠 určitě se příjde podívat jak mi je a jestli ležím to podle ní chytráka musím 😠 no asi budu dělat že je mi zle a že se mi chce straaaaaaašně spát 😉

j.cien
31. říj 2009

Ahoj Sido 🙂 ,at zije tchyne! 😀 😀 jsem se dnes zase sama sobe musela smat,jak jsem spatne pochopila,co napsala rano Kaczka :jedem jen k babce a posvitit NA HRBITOV a nechame TAM tchyni.
.... 😀 😀 😀

sido
31. říj 2009

jj to je super nápad 😀 😀 manža se s ní furt nebaví a nemůže ji ani cítit ale ona je bez ostychu 😝

sido
31. říj 2009

jak si psala co budeš dneska dělat tak to vypadá že funguješ uplně normálně 😉 já jsem tchýni právě tebe dávala za příklad že si to ženská prostě nevyleží ale ona si trvá na svém 😒 chytračka jedna a bych se nedivila kdyby to nevyšlo (klepu na dřevo ať se zadaří) tak to bude dávat za vinu mi že jsem měla ležet a nejlíp s nohama nahoru 😒

j.cien
31. říj 2009

Sido jen at to dopadne dobre!!At si tchyna klidne mysli,ze ma na tom zasluhu-dobryma radama 😀 😀 ,to je fuk,hlavne at jsi tehule!!! 🙂

No musim taky mezi lidi,vcera sem ani nevystricila rypak ven...cely den jsem se povalovala doma-des !!
Jeste nesmim zapomenout nalozit ty truhliky!na prezimovani u nasich!OMG

kasa
31. říj 2009

Tak já si tu barvu zkusím taky dát,třeba mi taky chytne.Nemám zkušenosti,jen z toho co mi řekli kamarádky z práce.
Jo skasírovat mě opravdu nezapomněli,ale jinak to byli fofry.
Sido hlavně ať se to povede,a ono opravdu nezáleží na tom jestli člověk leží nebo ne.Já jsem taky vůbec neležela,v práci jsem na nohách celých 8 hodin a pak jsem přišla domů a šla buď do herny nebo cvičit ,zkrátka jsem trajdala,a povedlo se .A poprvé jsem skoro pokaždé jak jsem přišla z práce celé odpoledne ležela a nevyšlo to.Tak si myslím,taky že si to asi nevyležíme.A to,že chci teď zůstat doma ,tak to jen proto,že mám opravdu náročnou práci a prý má být dost krutá zima,a tak představa ,že bych odhazovala 8 hod denně sníh není zrovna ideální,ale určo si vymyslím práci na doma. 🙂

kasa
31. říj 2009

Jo udělala jsem si radost a koupila jsem si béžové manžestráky. 🙂

radule82
31. říj 2009

Krásné sluníčkové sobotní ráno dámy Kelišácké 😎 😀
Včera jsem tady nebyla a jak vidím, tak se drbalo o 106 🙂)

My jsme byli včera na kolaudačce kamarádovi, jsme se tak nasmáli a popíjeli, takže páteční vzatrou krev už jsem doplnila 🙂))

Sido: jak se cítíš a chystáš se ted někdy na testík? Myslím, že jsi psala, že nejdříve ho zkušíš v neděli, že?

kasa
31. říj 2009

Zítra musím zavolat do Fertimedu ,protože jsem se v tom frmolu zapomněla zeptat jestli si nemám zavádět ten utrogestan ještě dál.Mám už ho akorát na dnešek a zítřek.Tak nevím.

kasa
31. říj 2009

Ahoj Radul,prosím tě pojedeš na srazík příští týden,chtěla jsem se zeptat jestli by jsi mě přibrala sebou. 🙂

radule82
31. říj 2009

Ahoj Kasi, já budu muset fičet busem nebo vlakem, pač nebudu mít auto k dispozici 😒

kasa
31. říj 2009

Aha,no a nevíš jestli jede Majda,že bychom se domluvili s ní. 🙂

radule82
31. říj 2009

Tak holky já idu vygruntovat celý byt, jsem sama doma, tak toho musím využít 😎 😀 i když se mi vůbec nechce 😅 🙄

kasa
31. říj 2009

No možná vlak by mi nic dělat nemusel,tak to bych mohla taky.

kasa
31. říj 2009

Taky jdu gruntovat. 🙂

radule82
31. říj 2009

Bellinka na srazík jde, ale jak se tam dopraví, tak to bohužel nevím.

katrin111
31. říj 2009

kaso utros urcite jeste budes muset zavadet.ja ho zavadela nejak do 14.tt ahoj radulko

kasa
31. říj 2009

No já si myslím,že asi pojede autem,tak jsme se mohli s ní svést. 🙂

sido
31. říj 2009

tak jsem zpátky dareček pro babi je koupený a samozdřejmě že jsem s koupila test dokonce jsem vyvalila 80 kč že je citlivější už od 10 hcg 😅 a samo jsem ho hned vyzkoušela a prd ☹ jsem dneska 7. den od ET ale po PK takže 12 DPO tak nevím nevím holky já vím že to nemusí nic znamenat a že je asi brzo ale když cienka měla pozitivní testík už 6.den tak to vidím bledě 😔

katrin111
31. říj 2009

sido kazda jsme jina nekomu se to ukaze driv nekomu pozdeji tak jeste nehazej flintu do zita jeste mas holka velkou nadeji...............moooc drzim pesticky 😉

sido
31. říj 2009

dík katrin 😅 ale jsem fakt debil že jsem to zkoušela tak brzo kdybych to vydržela tak bych si ušetřila dost nervů 🙄 teď už to nepůjde zastavit se znám budu testovat každy den a každý den budu doufat 😉

katrin111
31. říj 2009

ja ti rozumim ta netrpelivost je velika...................ale verim ze to bude pozitivni 😵

radule82
31. říj 2009

Sido, taky držím pěstičky, vím, že slova... "možná je ještě brzy", tě asi moc neuklidní, ale ještě se opravdu nevzdávej, přesně jak říká katrinka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru