Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
2. lis 2009

asmenko a ty jde zítra na ko do Olomouce? a jak ti prosímtě mohli udělat IUI a hned KET to teda nechápu 😕

asmeena
2. lis 2009

sido: normálně jsem šla asi 12DC na kontrolu a Vodička zjistil, že mám krásný folik a tak když viděl, že tam jsem s manželem, tak poslal manžela do toho jejich hazlíku, ať dá své sémě, to mi zavedl a za další dva dny jsem šla na KET 😉 a to mi zaváděli 3 embryjka, takže bylo tenkrát riziko 4 miminek 😀

asmeena
2. lis 2009

jj jedu zítra do Olomouce na osm hodin a asi mi pan Dr. napíše jenom léky, beru estrofem na růst sliznice, ještě že jsem měla doma nějaké z mého prvního IVF. 😉

jezulicka
2. lis 2009

sido,nestresuj to 9den je brzo na test mně se to ukázalo až 13den a slabý..silný to bylo až 16den..
a to ěpinění pokud máš slabé jen malinko třeba jen někdy ne při každém čurání tak to nemusí
ještě nic znamenat já taky slabě špinila ale jen trošičku a tak ráno a večer přes den ne...
tak bud v klidu...

jezulicka
2. lis 2009

sido a máš nějaké příznaky???

sido
2. lis 2009

no právě že žádné možná jen to že chodím furt na záchod a ospalá jsem taky ale to je z toho utrogestanu
asmenko tak to by bylo .... kdyby to tenkrát vyšlo 😀 😀 😀 já bych brala klidně víc dětiček i když 4 to musí být záhul 😀

sido
2. lis 2009

já jsem se bála že mi to zase posune až na prosinec ten KET protože Radulka psala že měla jít na KET od ETu ob měsíc

sido
2. lis 2009

jezu a od kterého dne jsi testovala než se ti objevila ten 13. den slabá čárka nebo to bylo poprvé ten 13.den?

sido
2. lis 2009

asmen a na ten Ketík se chodí asi v půlce cyklu že tak nějak kolem ovulky? a ty zase pojedeš do Brna oni to v Olmíku nedělají?

jezulicka
2. lis 2009

sido,já bych nestresovala dokud nebudeš silně krvácet tak to není ztracené..
a to jsi byla poprvé na ivf??

jezulicka
2. lis 2009

jsido.já jsem až ten 13 den vydržela pořád jsem si říkala čím později tím lépe vydržela jsem

sido
2. lis 2009

já smekám před všema holkama co to tak dlouho vdrží 🙂 jj byla jsem poprvé a věřila že naposledy
a kolik ti dávali embryek a měla jsi PK?

sido
2. lis 2009

my jsme nechali udělat všechno co šlo ICSI, PK, AH říkala jsem si že to radši zaplatíme měli jsme něco našetřeno 😉 a teď mám v zásobě ještě stavebko takže místo na stavbu půjdou penízky na miminko máme kde bydlet a máme co jíst a nic víc nepotřebujeme jenom to miminko ale to taky příjde 😉

jezulicka
2. lis 2009

dal mi 2 embryjka a pk jsme neměli...ty jo?a máš nějaké větší chutě než obvykle??

jezulicka
2. lis 2009

byla jsem tam ještě s jednou na et a ta začala bohužel 13den silně krvácet
a hodnotu hcg měla mínus 5 a to byla po druhé mi ji bylo líto ale zase z druhé strany kouřila
a i tam tak to jsem nechápalo....ale co na to říct.... 😢

sido
2. lis 2009

no teď jsem byla na záchodě a špinění přechází v krvácení tak asi nic... ☹

jezulicka
2. lis 2009

a je to silné pokud ti to bude krvácet jen slabounko a nebude to úplně silné tak ještě to může být že se to tam uhnizduje a děloha se tím mění a může to způsobit ted musíš vyčkat co bude do rána bude se to rozkrvácí nebo zeslábne...držím pěstí bojuj do posledního 😉

j.cien
2. lis 2009

Sidusko... 😔 kdy mas jit na ´krev??

asmeena
2. lis 2009

sidus:jj, budou mi to dělat v Brně 😉 zase uvidím svou blastocystu (pokud se nerozpadne) na monitoru 😉

sido
2. lis 2009

na ko jdu až 9.11. ale asi skočím zítra ráno do Vítkovic do labiny a nechám si krev udělat

j.cien
2. lis 2009

JJ,to delas dobre!Aspon budes mit jistotu,ja mam vzdy radeji,kdyz vim,na cem jsem...taky jsem sla dirv na krev,to bych nevydrzela az do kontroly...
Sidus tak tfuj tfuj tfuj,at spineni ustane 😉 a at v krvi neco je!!!

radule82
2. lis 2009

Ahojte holky 🙂)))

Siduš, já šla na Ketík až obcyklus, protože jsem musela být v práci, ale pokud chceš není žádný důvod proč čekat a můžeš jít hned na Ketík 🙂

Beruško, je mi to líto a držím ti pěstíky, at je co nejdříve líp...

j.cien
2. lis 2009

Holky uz nekdo vite,do ktereho Car jde Kaja?? 😕

radule82
2. lis 2009

Cienko, taky by mě to samotnou zajímalo, i když chodím k Holubovi... ale je třeba vědět, proč jde pryč a hlavně kam, jestli se tam děje něco nekalého?

že by šel do Reprofitu do Ostravy?

j.cien
2. lis 2009

JJ,to se musi vypatrat!!! 😠 😀

radule82
2. lis 2009

přesně tak... takže koho tam vyšlem jako zvěda... jak tak zvažuji, tak Cienko jsi nejlepší kandidát 😀 😀 😀 . máš k němu chodit jako ke gyndaři že? 😵 😎

j.cien
2. lis 2009

Radulko si pis,ze se ho na drzo zaptam 😉 😀 😀

radule82
2. lis 2009

Tak to jsem ale faaaaakt zvědavá? 😎

radule82
2. lis 2009

🙂 Holky a co s tím srazíkem? můžem to posunout na později? 🙂

sido
2. lis 2009

radulko aha to já myslela že jsi taky měla brát nějaké léky jak asmen teď v reprofitu musí brát ten estorfem či co?
tak to jsme v klidu sice jsem měla vymyšlené že kdyby to z nějakého důvodu nešlo v listopadu tak by jsme se snažili doma sami a třeba.... ale už jsem velká holka a na pohádky nevěřím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru