Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
4. lis 2009

Princatko dnes delam konecne ty halusky 😉 a na zitra svickovou-mam chut 😀

princ
4. lis 2009

Jéééé tak halušky bych si taky dala, no a o svičkové ani nemluv. Halušky umím udělat, ale svičková mi moc nejde, tu bych raději dala od babičky,ale ta tento rok umřela a svíčková s ní.... uměla ji tak dobrou a blbec se ji nenaučila. ☹

j.cien
4. lis 2009

Jj,to znam..ja mela kouzelnou babi a moc mi chybi... 😔
Nezbyva Princ nez to proste zkouset a vypilovat svickovou k dokonalosti 😉
Jdu papat,pak jedu do mesta,do banky,pac mam zase upominku z Cezu..OMG,furt chce nekdo prachy a ja uiz NEMAM 😀 😀 a pak se ohlasila kamoska s 3letou dcerkou,tak jeste chci upect aspon strudlik 😉

princ
4. lis 2009

JJ je to hruza když někdo takový hodný človíček odejde. Dobrou chuť, mě taky dneska čeká venek. Jdu se podívat co je ve městě nového. zatím papa

sweethy
4. lis 2009

cien, mooooooooooc gratuluju, pořád jsem nakukouvala, jestli už víš výsledky a konečně je to tady. Věřím, že sis oddechla 😵 Tak jen tak dál 😉

katrin111
4. lis 2009

ahoj holky jj jeste nerodim................marti moc gratuluji!!!!!!!!!!!!rano jsem byla v poradne nahore mam uz 15kg...........monitor dobry a pak me poslala jeste do porodky na utz na zvazeni maleho a hlavne na prutoky..............z poradny jsem makala domu honem uvarit a tedka jsem dosla z porodky tak uz papkam maly vazi cca3600g takze nez porodim bude mit kolem 4kg............dr.me tam poslala pac jsem rodila poprve cisarem tak proto......no a v porodce mi mudra rekla ze to zas neni moc velke dite no ale jeste pribere ze???tak jsem nakonec zvedava jaky vubec budu mit porod.strasne me boli spodek on me desne tlaci je to den ode dne horsi ale na porod to jeste neni...............

katrin111
4. lis 2009

ahoj holky jj jeste nerodim.............rano jsem byla v poradne nahore mam uz 15kg...........monitor dobry a pak me poslala jeste do porodky na utz na zvazeni maleho a hlavne na prutoky..............z poradny jsem makala domu honem uvarit a tedka jsem dosla z porodky tak uz papkam maly vazi cca3600g takze nez porodim bude mit kolem 4kg............dr.me tam poslala pac jsem rodila poprve cisarem tak proto......no a v porodce mi mudra rekla ze to zas neni moc velke dite no ale jeste pribere ze???tak jsem nakonec zvedava jaky vubec budu mit porod.strasne me boli spodek on me desne tlaci je to den ode dne horsi ale na porod to jeste neni..............

katrin111
4. lis 2009

ja sem debil toho si nevsimejte 😀

j.cien
4. lis 2009

Swet moc dekuji 😉 🙂 strasne jsem se bala....

Katrinko to nemas moc,tech 15kg!!A maly je pekny macek,to je bezva,bude silak hned od zacatku 😉 ,tak ted uz muzes rodit s klidem kdykoliv 😉 a rikali ti,jak to vidi.jestli normalka nebo cisarem?

Holky od rana mam trosinku spineni takove nahnedle...OMG,tak zase panikarim...zitra jedu za Kajou,tak snad to nic spatneho nebude...ale do ted ani tuk...sakra

katrin111
4. lis 2009

marti asi je jeste brzo rozhodnout jakou cestou budu rodit...........moje dr.prave rikala ze me posle na ty prutoky a pod ze se pak rozhodne jak bych rodila ale zase podle mudry z porodky to neni velke ditko takze ja sama nevim nic................ 11.11.jdu do poradny pak uz asi od 16.11.budu chodit do porodky a uvidi se co bude...........uz me to neba...a neboj to spineni nic neni taky jsem spinila jak sem cekala samika

bobinka1
4. lis 2009

ahoj holky,odjíždím s malou do lázní,tak se tady mějte hezky a až se vratím,napíšu 😉

adrim
4. lis 2009

Ahojky holky,
Kasi pizzerka je u autobusového nádraží, takže když vystoupíš na vlakovém,tak odtud jede skoro každý autobus na AN, číslo 4, 16,taky 3 a 9,ten to trochu objíždí,ale je jich víc,jede to každou chvíli. A tam se jen přejde hlavní cesta a u ní je pizzerka.
Já byla dnes na druhém IUI v tomhle cyklu,byl tam p. Holub,ale mám od včera šílené bolesti,zůstala mi tam asi jedna cysta,říkal,že ta už asi nepraskne,jinak folíky praskly,ale nevím jestli ty bolesti můžou být z jedné cysty, nemám cystu poprvé.A zánět močáku asi taky ne,protože to by mě pálilo na wc snad... A taky mě na základě toho objednat na tu hydrolaparoskopii,protože my půjdem na IVF až počátkem příštího roku,tak říkal,že to do té doby stihnem.
Katrinko to vážení v bříšku není úplně vždy přesné, já znám holky co jim řekli i rozdíl 1 kila. Můj malý měl taky 4 kg u porodu,ale neboj,to zvládneš 😉

adrim
4. lis 2009

Cienko gratuluji k super výsledkům, to je nádhera,musela sis oddechnout 😉 Lehké špinění by nemělo vadit, to určitě víš,ale chápu,že to znepokojí 😒
Já včera potkala známou,že jde zítra na plodovku,že jí vyšlo riziko DS 1:5, to musí být nervy 😠

adrim
4. lis 2009

Dnes se jim pokazila ta žárovka u lehátka a Holub tam neviděl, no to bylo něco, sestra mu musela stahovat žaluzie,už jsem myslela,že si tam u mě bude svítit mobilem 😲

asmeena
4. lis 2009

cien: gratuuuuuuluji, to je super, že jsou broučci zdraví, až mi slza ukápla. Moc Vám to s Peťou přeji. 😵 😵 A když si byla tak dlouho tragéd, tak se to už přeci jednou otočit muselo. Jo a kdyby ti zbyla svíčková nebo halušky, tak se stav, bych se toho užrala. 😀

adrim: se tady chlámu, svítit mobilem 😀 😀 😀

asmeena
4. lis 2009

adrim: koukala jsem se ti do albíčka, Míša je moc krásné chlapisko. 🙂

radule82
4. lis 2009

Ahojte holky 🙂))

Cienko, gratuluji k dnešní zprávičce 🙂)) ohledně toho špinění... vím, že to není nic příjemného, ale moje sestra první čtyři měsíce dost krvácela a špinila :(((( Někdy to tak prostě bývá ☹
Uvidíš, bude to všechno dobré 😉

Já jsem ted dala do trouby žemlovku s jablíčky a tvarohem, tak už se na ni těším 😀 😝

asmeena
4. lis 2009

radul: stav se s tou žemlovkou na vozovnu, tu mám taky ráda 😀 Teď jsem četla hodnocení na toho tvého gynekologa a nic moc, prý hodně cestuje a vybírá nehorázné peníze. Tak jsem z toho taková rozpačitá. A že prý vůbec není odborník.

radule82
4. lis 2009

Asmee a kde jsi cetla to hodnoceni?

asmeena
4. lis 2009
asmeena
4. lis 2009

už mi z toho šibe, chci totiž nějkého takového doktora jako byl Jaroš a nebo úplně můj první gynekolog v Jeseníku, shodou okolností velký kamarád Jaroše. Typově stejní.

radule82
4. lis 2009

Asmee a co ty pozitivní reakce? 🙂

asmeena
4. lis 2009

jojo pozitivní tam jsou taky, ale já se zaměřila hlavně na negativní 😀 a jakou ty máš s ním zkušenost?

asmeena
4. lis 2009

vy jste mě tak navnadili tím jídlem, že jsem vytáhla z mražáku strouhaný sýr a jdu si udělat česnekovo-sýrovou pomazánku.

radule82
4. lis 2009

Asmee, pro mě to je taky nový doktor, ale když jsem byla u něj, tak jsem odešla maximálně spokojená, je fakt, že jsem s ním zatím neřešila, žádný problém, ale třeba když mi dělal utz, tak mi všechno vysvětloval... 🙂

asmeena
4. lis 2009

jak často můžu měnit lékaře?

radule82
4. lis 2009

tak to netuším, ale asi bych rozhodně nedala na ty řeči co se tam píšou, sto lidí sto chutí 😀

asmeena
4. lis 2009

radul: no tak uvidím, však vyměnit ho potom můžu. U svého gyndaře jsem nebyla dva roky, tak kdo ví jak často budu chodit k tomuto. Ale doufám, že už budu taky co nejdřív těhule a proto chci odborníka, kdyby se vyskytly nějaké komplikace.

asmeena
4. lis 2009

a jaká je ta jeho sestřička, po telefonu mi přišla docela odměřená. Ale to je jen zdání.

radule82
4. lis 2009

Jo sestřička mi po telefonu připadla taky odměřená, ale pak byla uplně normální...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru