Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
8. lis 2009

Mám ja smůlu,už tu zase nikdo není. 🙂

kasa
8. lis 2009

Teď jsme byli venku,ale jen ve večerce,protže je tam opravdu solidní smog. 😒 No doufejme,že zítra to bude lepší.

princ
8. lis 2009

AHojky, no to je teda počasí, ráno tak pěkně, myslela jsem si že se půjdu projít do parku odpoledne a místo toho jsem to zapíchla v posteli,protože mě chytla migréna - to už je 3 během 2 týdnů. Už je mi trochu lépe. Vzala jsem si acylpirin - na doporučení gyndařky. Tak doufám že jsem tomu našemu malému prdolkovi neublížila. Jdu si dát nějaké vitamínky kiwi a pomerač. 😀

kasa
8. lis 2009

Tak snad ne.A ty už jsi něco na ultrazvuku viděla ?Já jdu na kontrolu ve středu ,tak jsem zvědavá. 🙂 A kdy ti vychází termín.

kasa
8. lis 2009

Už to vidím 4 července,no mi podle těhotenského kalendáře vychází termín 1.7.2010

kasa
8. lis 2009

A kam jsi chodila,do kterého caru. 🙂

princ
8. lis 2009

Jo viděla, jak jsem byla na kontrole v olmíku bylo to ve čtvrtek.ALe radosti jsem se ani nezeptala jak je velké atd.
Termín mi spočítala moje gyndařka, já jsem totiž hned z olmíku jak jsem přijela šla k ní. V úterý jdu na kontrolu a utz,jelikož každé IVF je rizikové těhu.

princ
8. lis 2009

do fakultky OLomouc

kasa
8. lis 2009

Tak nám se sice zadařilo po IUI ,ale asi budu díky mé práci taky na nemocenské.

kasa
8. lis 2009

Takže jsi z Olomouce. 🙂

kasa
8. lis 2009

Už jsem tu asi zase sama.

kacza.b
8. lis 2009

hezky vecer kelisky 😉

radule82
8. lis 2009

Ahoj Kaczi 🙂 tak jak - volali ti?

kacza.b
8. lis 2009

ahoj radul. jsem se chytla jeste zehleni tak jsem zase mimo,tak preji krasny zbytrek vecera. mozna se jeste ukazu.

cien doufam ze je vse o.k. a ze jen polehavas. jsi nekde objednana k lekari?

sido
8. lis 2009

jdu vás jenom pozdravit a zároveň popřát krásnou nocku
cienko ty určitě hajáš a odpočíváš snad je ti líp 🙂
kaczi tak ty už jsi doma na PN? 😉 moc na tebe budu myslet a držet všechno co mám 😉 🙂

asmeena
8. lis 2009

ahoj holky, jdu vás taky jen pozdravit a jdu koukat na telku. Vrátili jsme se z Jeseníku a já se taky chystala na žehlení, ale najedla jsem se a nějak mě to unavilo, tak se budu jen válet. 😀

radule82
8. lis 2009

Holky, tak já se taky loučím, vyšla jsem z vany, ted se budu kukat na zprávy a pak na SS, tak jsem zvědavá, jaké budou dneska výkony.... Tak dobrou 😉

evcaa
8. lis 2009

Holky mrknete ---

https://www.youtube.com/watch?v=H9nJv5Q9Uro


a inak přeju dobrou noc a sladke sny a zitra nakouknu MVR

kacza.b
8. lis 2009

evco tak jsem koukla na Danika a je to uzasne video a kasicka mu chutnala jen na to musi prijit jak se to papa 😀

kasa
8. lis 2009

Evi ?Daník je úžasný,zkrátka bez komentáře.MVMMMR
dobrou noc a všem přeji Krásný vstup do nového týdne a hlavně Marti ať je už zdravá a broučci jsou v pořádku. 🙂 🙂 🙂

kacza.b
9. lis 2009

krasne ranko kelisky 🙂

asmeena
9. lis 2009

Dobré ráno, kaczi to si přišla z noční nebo už nemáš jenom spaní. Já bych dnes spala, až bych brečela. Včera jsem musela vydržet u superstar, protože jsem chtěla vidět Chodura a tak teď jsem totálně nepoužitá.

paraple98
9. lis 2009

Ahoj holky,omlouvám se, že sem lezu, už tu dlouho nepatřím, ale chtěla jsem jen pozdavit PRINC !

Princ - obrovská gratulace, tak ses konečně taky zaslouženě dočkala, moc se opatruj a drž se 😉

evcaa
9. lis 2009

Ahoj lasky moje dekuju za pochvaly

jj karinko musi se naucit ze to nema jazyckem vystrkovat ale ze to ma posouvat dozadu njn je to boj 😀 😀 😀 😀 ale desne se rechtal co ze po nem jako chci a proc mu strkam tu vec do pusy 😀 😀 😀 😀

Martinko doufam ze uz si volala jarosovi a jestli si jeste nevolala pojd se aspon ukazat at vime ze jsi ok mam o tebe strach zlaticko 😖 😔

hnedoocka23
9. lis 2009

Krásný týden všem přeji 🙂
venku je velký humus,ale mi to neva,stejně jdu do práce ještě,tak papá holky 🙂

evcaa
9. lis 2009

Ahoj Petko tak si uzij svou posledni sichtu a at ti utece 😉 😉

princ
9. lis 2009

Ahojky, jo konečně.
Kasi já nejsem z olomouce,ale z Karviné.

princ
9. lis 2009

Tak tady dneska asi nikdo není .... kde jsteeeeeeeeeeeeeeeee baby????? 😀

j.cien
9. lis 2009

Ahoj holky 🙂 predevsim ted drzim pesticky nasi Karince 😉 tfujky tfujky tfujky 😉 AT TO VYJDE!!!

Jinak jsem se pokousela volat Kajovi,ale nebere mobil a v Polance tez neberou..takze ho chytnu asi az odpoledne ve Fulneku..kdyz lezim,tak nic,ale jakmile vstanu-spinim na hnedo,nic cestveho,ale stale.
Rymu mam silenou,chraptim a hlava boli jako strep...tu jeho sestru mi byl cert dluzen,jsem silene nasr...,sedim doma a NIKAM nejdu,abych se chranila a pak me nakazi sestra u doktora 😠 !!!
Nevim,do jake miry to muze ohrozit miminka...modlim se,at jim to nevadi,horecku nemam,jen 37neco..takze zase stravim den v posteli 😒

princ
9. lis 2009

Ahojky Cienko, to je teda pěkné nakazit se od sestřičky. Já být tebou tak jdu k doktorovi (obvodákovi), když máš jenom zvýšenou teplotu,ale raději bych šla.
Jinak počasí venku to je jeden velký hnus. Musím na pojištovnu a vůbec se mi nechce. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru