Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
9. lis 2009

miky: moc moc gratuluji, a čísílko máš hodně veliké. Myslíš, že ti vrátí tu zálohu co jsi dala na IVF?

asmeena
9. lis 2009

cien: tak tu sestřičku ti teda nezávidím, tak tě hnusně nakazit. Tak lež a odpočívej a dej se co nejdřív dopořádku.

asmeena
9. lis 2009

evi: tak Daník je úplně úžasný, jak krásně poprvé papal a má super pláštěnku na papání 😀 , taky takovou pořídím manželovi, aby nebyl věčně zababraný.
A malý bude asi i televizní maniak 😀

kasa
9. lis 2009

Ahoj Verčo,jak se máš? 🙂 🙂 Doufám,že aspoň trošku dobře. Musíme zas někdy zajít na pokec. 🙂 Měj se krásně. 🙂

j.cien
9. lis 2009

Holky uz me to nebavi..v hube sucho az do zaludku,nos totalne zabetonovany,hlava,tresti,oci stipou,furt 37.5 ...OMG,mam chut se splachnout do hajzlu 😖
Takze se dnes loucim a vsem vam preji krasny vecer 🙂 a SNAD uz zitra bude lip!!! 😉

smilers
9. lis 2009

Ahojky holky, jdu se za Vama kouknout, Kasi diky moc za prispevek v nasem tematku🙂 jinak cien, copak nachlazena, hlavne se z toho co nejdriv dostan a hlavne lecit se a odpocivat, princ tobe to taky pekne zacina naskakovat🙂

katrin ja uz myslela, ze tu bude zprava, ze je mimco an svete 😉

evi malej je fakt uzasnej🙂

miky tobe gratulka k tehu, a pokud jsme na nekoho zapomela, tak se omlouvam, pac se me nechce docitat😀

kasa
9. lis 2009

Cien raději jestli teplotka neustoupí,si zajdi k tomu doktorovi. 🙂
Smill není zač,ráda sleduji pokroky tvých trojčátek,holky jsou úžasné.A to techno to bylo nejlepší.Jsou to šikulky šikovné. 🙂
No já tipuji ,že už by se mohla Katrinka tento týden dočkat. 🙂 A mít broučka už u sebe.

smilers
9. lis 2009

kasi no holky valijou fakt nejvic na mrazika remix, jak jim to pustim, tak nela zacne silet 😀 😀 nu a na celion dion je ujeta gabi a kika, myslim na tu skladbu z titanicu😀 takze se fakt nenudime doma 😵

kasa
9. lis 2009

Momentálně máme pokažené sluchátka,ale úplně jsem si podle rytmu pohybu představovala tu hudbu. 😀 😀 😀 😀 Musí být s nima veselo. 🙂 🙂 🙂 Už se nemůžu dočkat jestli všechno dobře dopadne a o prázdninách se taky dočkáme. 🙂 🙂 ,ale raději se těším potichoučku.

kasa
9. lis 2009

A hlavně je štěstí,že jsou holky zdravé,protože jak to v práci denně vidím ty broučky postižené ,tak mám úplně strach ,aby bylo všechno v pořádku.

smilers
9. lis 2009

kasi jj jsem rada, ze jsou holky ok, po tom, co nam rikali dr. 😉

princ
9. lis 2009

Ahojky Smil, prosím tě ty víš všechno, v kterem měsíci se zjistí co to je jestli holčicka nebo kluk? Manža se ptá, a já to nemůžu nikde najít.

smilers
9. lis 2009

princ no vetsinou se to zjistuje na genetickem UTZ v tom 20tt nebo kdy se to poradne chodi, ja sla az kolem 23tt, ale i to neni jiste 😉 od me mamky jeji nadrizena ma dceru a a z do konce meli i z UTZ dokazanou holcicku, nu a narodil se chlapecek, kamen urazu byl, ze vse meli v ruzove a naryxchlo museli menit jmena😀

uz jim zase blbne kun 😠

adrim
9. lis 2009

Ahojík holky,tak koho tipujete,že dnes vypadne 😉
Vidím,že je tu další těhulka,to je nádhera 🙂 Princ někomu to zjistí už v 13. týdnu a někomu ještě ani ve 20. ne,když se mimi rozhodne neukázat je to individuální 🙂
Cien drž se, věřím,že to zvládneš pokud je teplota jen lehce zvýšená...Držím palce!!! Já teď začínám doma uklízet,tak na net není tolik času, ale vánoce nevánoce je to třeba, v prosinci už chci péct,na to jsem tak trošku úchyl 😝

adrim
9. lis 2009

Tak to je v p.d.l. ... Jde vidět,že tam hlasují jen samé ženské pro kluky, ale Leonu jsem fakt měla ráda, ten její hlas, mně se líbila víc než třeba Monika ☹ Čekala jsem,že vypadne kluk 😲

katrin111
9. lis 2009

ahoj holky smil nn jeste jsem cela....................teda to me mrzi ze leona vypadla.ja chtela at tahne denis ten jeho sladoucky zpev mi je proti gusta.............manza sel na nocni bude ji mit az do ctvrtka tak snad me to nechytne nekdy v noci..................

adrim
9. lis 2009

Mně taky Denis přijde jako takové kuře ještě...

katrin111
9. lis 2009

jj ja uplne nesnasim jeho hlas a ten styl jak zpiva.................moje nervy 😀 😀 😀 😀

adrim
9. lis 2009

No jo jenže takoví slaďouši tam budou ještě dlouho,za chvíli odpálkují Dominiku a mě picne už úplně 😒

katrin111
9. lis 2009

to jo maji podporu od tech jeblych pubertacek..................je to skoda no....................nakonec to fakt vyhraje denis nebo ben ani jeden neumi zpivat 😝 😝 😝 😝 😝 😝

adrim
9. lis 2009

Akorát mě trošku udivuje, že Habera (tedy náš miláček,že holky 😀 ) Denise skoro pořád tak chválí... Holky co se týče té Polanky já tam naposled byla pátek, pondělí, středa a ani jeden den tam Jaroš nebyl... Teď mám od nich na chvíli pauzu a hned po ms pojedu do Olomouce na tu laparku.

kasa
9. lis 2009

Můžu říct,že mi až vhrkli slzy do očí,přála bych to kromě Chodura a Leony komůkoliv,ale zrovna Leona,tipovala jsem ji na úplné finále s Chodurem.No je vidět ,že opravdu tipují puberťačky. 😠 Já moc nemusím ani toho Bena,a Šmajda je tež nic moc.Teď co kolo to hlava dobrého zpěváka,asi to fakt není soutěž o zpěvu,ale o kráse.
No nic krásnou dobrou noc.

asmeena
10. lis 2009

Dobré ráno holky, taky souhlasím s katrin, že Lacho má divný styl zpěvu. Vadí mi jak špulí a třepe tou pusou.
A Leony mi je líto, ale myslím, že oni se všichni někde upíchnou, pokud se tomu budou chtít věnovat.
Můj favorit je Chodur, ty jeho taneční kreace a ten úžasný hlas, no prostě bomba.

katrin111
10. lis 2009

ahoj holky,sakra ja mam snad dneska patek 13.teho...........rano jsem se sprchovala a cela sprcha se mi otocila a ja skoro vytopila celou koupelnu,tak jsem hned po ranu vytirala jak pako a tedka si udelam čokapik s mlikem a polovina toho se mi vylila na zem...................no proste mam svuj den...................... 😠

bellka
10. lis 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem pěkný den a kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*🙂 Marti, jak je zlato, doufám, že nachlazení polevuje. Katrin😀😀😀

katrin111
10. lis 2009

belli ahoj teda tobe se to i krasne rymuje 😉

bellka
10. lis 2009

Jé, fakt, toho jsem si ani nevšimla🙂 ale abys nemyslela, že máš den blbec jenom Ty, tak já si včera spálila jazyk, bolí to jak čert a dneska znova, OMG.

katrin111
10. lis 2009

jooo???taky jsi sikovna 😀 a cos delala????mas volno dneska????

verca777
10. lis 2009

dobre rano holky,,,,tak katrinko ješte celááá 🙂

bellka
10. lis 2009

No já totiž miluju horký čaj, ale on byl ještě vařící a místo abych si srkla, tak jsem si ho nalila do pusy, OMG. A dneska zase😀 jsem teď myslela na to, že zítra je zajímavé datum 11. 11. tak už by mohl Dominiček vykouknout, viď🙂 jj, dneska mám volno, Pavlík teď spí po noční, tak ještě ležím a pak půjdu žehlit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru