Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
10. lis 2009

no beli jsi šikulka))))

bellka
10. lis 2009

Verči ahoj🙂 jo to já jsem, zrovna včera jsem vyprávěla Evičce, jak jsem drhla předevčírem podlahu, bo jsme malovali a mě kopla elektrika, jsem zařvala a normálně jsem myslela, že mě něco kouslo do lokte, co kouslo, úplně hryzlo. No, Pavlík se řezal, bo mi to říkal, ať dávám bacha😀

verca777
10. lis 2009

😀 😀 😀 se ti daří,,,,muj muž o mě říka,,že normalně se takove věci stavají lidem jen někdy ale ja ja sjem taky na takove věci expert 😀 ja říkam kam šlapnu tak tam trava sto let neroste 😀 😀 😀 ale zvykla jsme si stim žít,,, 😀 😀

evcaa
10. lis 2009

Ahoj holky katrinko bellinko a verunko

holky vy jste teda trdla majdi doufam ze sis ten jazyk nespalila tady ale az doma 😀 😀 😀 😀 😀
katrinko jj to znam me v tehu zacalo furt neco padat jak mi hooooodne povyrostlo bricho a uz me bolelo se ohnout tak mi furt neco padalo to pak litali slova 😀 😀 😀 😀 😀 😀
veru nerikej takovou tragedku jsme tu uz meli a ted ceka dvoujcatka ze martinko
a tim se te chci broucku zeptat jak se citis vis o tom ze nam delas starosti proc nejdes k mudrovi ja uz bych tam davno byla a taky na kontrole v porodce ja sem desna ale pro mimi vsecko 😅

verca777
10. lis 2009

🙂 ahoj evi,,,,ale za tragedku se ja nepovažuji))))tu je od toho nekdo jiny))))))) nemužou byt dvě))))) ale daří se mi v jistych věcech...... 😀 😀

katrin111
10. lis 2009

ahoj verus evicko...jj jeste jsem cela............kuwa uz mam ale toho plne zuby 😀 😀 😀 😀 😀 kuwa musim varit a nechce se mi.............

katrin111
10. lis 2009

jj belisku zitra je moc datum a ten den se ze me kdysi stala zena to jsem porve dostala menzes 😀

katrin111
10. lis 2009

pekne tam chybi

verca777
10. lis 2009

😀 😀 😀 se z tebe stala žena jo to jsi pěkně napsala,,,,,a bez toho kuwa se taky neobejdeš cooo 😀 😀 napodobně,,,,,ja nejvic v praci jak mi neco nejde)))))dneska nevařím je tam ješte obed z vikendu,,dojidame,,,takže až zitra neco udelam)))ale jdu si uvařit aspon kafe)))))

bellka
10. lis 2009

Ahoj Evi, zlatí moje🙂 to víš, že jsem si ho spálila doma, to já si vystačím😉 pořád koukám na tu fotečku a nožičky Daňulky🙂 tak to my máme ještě od včerejška jehněčí zapékané se zelím, tak aspoň vařit nemusím.

katrin111
10. lis 2009

jj bez kuwy sw kuwa neobejdu 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne tedka jak jsem porad nervozni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja udelam maso a k tomu brambory.............ted zas peru a pak jeste jednu pracku..................

verca777
10. lis 2009

je to hnus katrin,,,cely život postavena u sporaku,pračky,,a s hadrou v ruce co?? no mazec mame krasne nalajnovane životy)))))))))) 😠 😠

evcaa
10. lis 2009

veru nejsem si jista koho myslis ale mam tuseni 😀 😀 😀 😀
katrinko tak pred lety poprve menses a zitra poprve porodis sve druhe dite co??? 😀 😀 😀 😀 majdinko jak rikala katrinka ze se ti to krsne rymuje tak si davej bacha at ti ten rym nekdo neukradne vsak my viiiiiiiiiiiiime (na takove to domácí zvýkání) mi zas hrabe 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam dnes spagetky a danik kasi 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
10. lis 2009

a katrinko sem se malem poscala jak jsem cetla ten prispevek

jj belisku zitra je moc datum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
10. lis 2009

Ahoj milackove 🙂
prave jsem se vypruzila,umyla masnaka a oblikla-a hned jsem se zpotila,jak me to zmohlo..ale musim do lekarny,Petr me odveze,tak to zvladnu 😉 Jsem zlaba jak mucha,ale vim,ze to chce jen cas...teplota nestoupa,tak snad to miminecka se mnou prekonaji...Evicko jsi hodna,fakt bych sla k dr,ale nic by mi to nedalo...jen bych tam jeste chytla neco horsiho...
Konzultovala jsem to se segrou-je obvodacka-tak jsem se rozhodla to zvladnout sama doma.Kajos me s tim spinenim uklidnil a nechci nekde litat ted po doktorech,jsem fakt vycerpana a navic ta moje obvodacka je fakt naprosto neschopna...ztrata casu tam jit.
Nic holky,vyrazim do te lekarny ...uz doma nic nemam,aspon vincentku,paralen,zazvor.caj a neco na cucani....
Tak pa a mejte poho den
😉

katrin111
10. lis 2009

kurde se tu chlamu holt mame tady straku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jj verus to mame vyhlidky 😀 😀 😀 😀 😀 jj jutro rodiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 martinko ahojjj

bellka
10. lis 2009

OMG, tož počkejte na mě, jdu si taky udělat kafíčkooo😉 Martiii, honem zpátky do pelíšku a ani se nehni, beruško.

bellka
10. lis 2009

Tož si nechám ty svoje výroky patentovat, no😀

evcaa
10. lis 2009

Martinko miminkum to neublizi pokud se nebudes planovane potit treba po paralene ve vyssich stadiich tehu to vyvolava porod a v nizsich potrat tak bacha jo???? ma sestra byla cele tehu nachcipana jeste pri porodu mela horecku a davivy kasel chudera a adrian je chlapak takze neboj a rychle se vylec

ty vogo holky tu sedim jeste v pyzamu a dnula chrape s izzinou v luzku uz se dvakrat probral tak jsem nahodila cumela chrope dalej 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
10. lis 2009

to bys mela majdi bo jestli ne tak uz to zaridim jaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😎 😎

verca777
10. lis 2009

ahoj marti,,,opatruj se ju

katrin111
10. lis 2009

marti ja bych ti rekla co na cucani 😀 😀 😀 😀

evcaa
10. lis 2009

katrin ty cunce to se delaaaaaaaaaaaa te nejak berou choutky ne 😀 😀 😀 😀

katrin111
10. lis 2009

evi neberou vubec na to nemam pomysleni,jen jsem chtela dobre poradit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
10. lis 2009

Katrin, jsi mi nasadila brouka do hlavy, jsem teď uvažovala, jaký je rozdíl mezi strakou a sojkou, OMG. Straka krade a sojka žaluje, že😀 Eviku, se nečil, jsem Ti říkala😉

verca777
10. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 katrin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sakra na co myslíš 😀 😀 😀

evcaa
10. lis 2009

kecas 😀 😀 😀 😀 😀 ty vole holky kopnete me uz do pr...e at se jdu aspon prevlect maly za chvili hore a ja h...o zrobila 😀 😀 😀 😖 😖 javascript:addEmoticon('😖','vBody')

evcaa
10. lis 2009

jj tak ja jsem asi sojka ne??? co beli 😀 😀 😀 😀

katrin111
10. lis 2009

ja????ale ze vas hnedka napadlo co jsem tim cucanim myslela cooo???? 😀 😀 😀 😀 😀 ja myslela na lizatka pro tehulky 😀 😀 😀 😀 a vy hned na ........... 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
10. lis 2009

ser na to evi ted je tady cisty vzduch tak pis 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru