Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
12. únor 2010

Holky kde to vázne?Jak se všichni máte? 🙂 .Mě už drží asi 4 dny křeče ve levém stehně,vždycky mě to chytne v noci a probudí mě to,protože je to šílená bolest až vždycky vykřiknu nahlas a vzbudím i Peťu.Tak popíjím magnosolv,magnesii a calcium a čekám kdy to přejde. 😒

princ
12. únor 2010

Ahojky, Kasi ty křeče jsou uplně normální, měla jsem je taky ale naštěstí už přešly ... 😀 .Jinak dneska dělám na obídek smažený hermelín a brambor... dostali jsme s manžou na něho chuť. Jinak dokrotce jsem už nevolala. Byla jsem ráno na ÚP a hned jsem se informovala jak to je s rodičákem ... kde si mám zajít ho vyřídit atd.... 😀

A co ty děláš dobrého na obědík?

kasa
12. únor 2010

Měli jsme špenát,teď se chystám projít se ať to trošku rozhýbu. 🙂

miky123
12. únor 2010

Ahojte,a my dneska měli na oběd vařený brambor ,pečene vepř.krkovičku,volí oko,tak lsme si dneska pochutnali.A na zítra mám koupene jelita a jitrnice,ještě musím uvařit zítra zelí ale budeme to mít jen s chlebem.

11ve čtvrtek jsem byla v poradně,mimouš se ma OK,momentalněje hlavičkou dolu,a placentu mam prý na zadní straně,to že je taky dobře 😲

A kdy jdete na KO.vy?

Princ:ja se občas zajdu kouknout na tema gync.ov,a to jsem nevěděla že ty jsi byla taky jejich pacoška.
Já mam ty dvě starší děti taky od nich.

princ
12. únor 2010

Ahojky, já jsem byla jejich pacientka asi tak 14 dní. Dr.Čermák se mi znechutil hned po prvním sezení.
První co ho zajímalo byli penízky a potom kdo má vlastně problém.

nierika
12. únor 2010

musím popravdě říct,že už mě to v tom fertimedu přestává bavit!!!!!!!!!!!!!!!

princ
13. únor 2010

A fertimed to je taková další továrnička na prachy, po 1.ivf mi holub řekl no tak to asi není těhu ... byl hnusný... vy chcete mít dítě, kolik je vám let, moje dcera je stejně stará a děti ještě nechce.... atd sámé bláboly ... jo a jestě jednu perličku, tak si zajdetě někde bokem, třeba k sousedovi a to řekl před manželem... 😲

princ
13. únor 2010

AAAA.... zase si podívám sama se sebou....

kasa
13. únor 2010

No jo,Fertimed se prý hodně zkazil,no nám pomohli,a sestřence taky ,tak nemůžu nadávat,a naštěstí jsem neměla štěstí na špatné chování,ale je fakt,že zaplatit si musíš všechno.

princ
15. únor 2010

Ahojky Kasi, já neříkám že byli špatní ale potom mi už docházela trpělivost.... takové řeči máte dost času ....
Jinak dneska jsem byla na kontrole, je všechno o.k., fotit jsme se zase nechtěli, takže nic. A asi to vypadá že z kluka bude holčička ... pan dr. říkal že tam nic nevidí jako pindíka .... manžel ten se začal smát .... a nechápal...
Jinak zitra jdu na Utz do poruby, tak se těším jestli se náhodou neukáže co to vlastně je. 😀 😀

kasa
15. únor 2010

Tak my máme Vojtíška z plodovky už jistého,tam je to přesné. 🙂 .Tak si s ním už můžu povídat. 🙂

princ
15. únor 2010

Kasi prosím tě jak probíhá ten utz toho srdíčka?

princ
15. únor 2010

A zase nikdo....

kasa
16. únor 2010

Ahoj Princ je to v podstatě takový ultrazvuk ,akorát ,že se mu tam ukazuje frekvence srdíčka a jak rychle buší ,je to hezké,však uvidíš,akorát nesmí brouček spát.Bude ho budit.

princ
17. únor 2010

Ahojky, tak vyšetření proběhlo O.K. mám velikánskou radost.Manžílek se mnou nebyl, byl pracovně vytížen, takže jel se mnou můj tatík. Šel se i podívat na našeho drobečka, a celých 30 minut pozorně se díval.... no nádhera, říkal že za doby kdy mamka moje čekala mě toto nebylo....
Takže to vypadá asi na 95% fakt na holčičku ... takže TEREZKA. Jinak mám přijít ještě jednou, mám sice méně plodové vody ale není to nějak závažné.takže 16.3. směr FN Ostrava ale tentokrát už s manželem, který se těší na naší malou slečínku. 😀 😀

Jinak to taky vázné....

princ
17. únor 2010

KOMUNIKACE TADY VÁZNE CO,,,,,,???????

kasa
17. únor 2010

No my taky dneska 3D ultrazvuk a ještě za 14 dní znova,Vojtíšek je pěkný divoch,a prý jak je divoký u maminky tak bude divoký i potom. 😀 Tak se máme na co těšit. 🙂 🙂 🙂 A máme i důkaz ,že je to chlapeček. 🙂 🙂 🙂

jezulicka
18. únor 2010

ahoj Kasi,
tak to ti ke všemu blahopřeji to je už fajn jak víš že to bude chlapeček a můžeš si s ním vykládat..
Chtěla jsem se tě zeptat vy jste otěhotněli po IUI?a na pokolikáté?A byl problém u partnera?my máme s manželem po jednom neúspěšném IVF a snažíme se už skoro 2roky 😢
Chtěla jsem se zeptat pokud ti to nevadí tvůj partner měl také problém že měl málo spermatu?
můj manžel má jen 5milionů a bojíme se že se to nikdy nepovede...že je to dost málo nám říkal doktor
tak se tak ptám různých holek co vědí po spermiogramu jak jste na tom vy?Vám už se to zadařilo...
Díky moc za odpověd... 😔

kasa
18. únor 2010

Jezu podařilo se po druhém IUI ,a bez pomoci by se nám to nepovedlo,Peťa má problém s ejakulací.Jinak jsme se snažili 2,5 roku a pak jsme se rozhodli pro umělé,už i proto,že já mám letos už 32 a Peťa bude mít v září 40,a moooc děti chceme ,a navíc já jsem měla špatné výsledky krve,a vypadalo to ,že přicházím do přechodu nakonec se to podařilo.Tak jsem ráda,protože jsem zjistila,že opravdu máme v rodiné anamnéze dřívějíší přechod.Babi byla v 25 a teta 26 letech v přechodu.Neboj určitě to jednou vyjde. 🙂

kasa
20. únor 2010

Kde jste všichni? 🙂

asmeena
20. únor 2010

kasi: na čtyřčata si teda vůbec netroufám a myslím, že mě přeceňuješ, určitě bych to nezvládla a ani nevím kam bych je uložila v tom našem 2+1 bytě.

kasa
21. únor 2010

Verunko ty jsi skrytý talent,ty by jsi zvládla i mateřskou školku. 🙂 🙂

kasa
21. únor 2010

Hlavně ti to mooooooooooooooooooooooooooc přejem. 🙂

adrim
21. únor 2010

Ahojík holky, Asmeenka už má po IVF? Tak držím moc moc palečky 😉
My máme teď takové fajn období, před dvěma týdny nás vykradli dopoledne, byli jsme jen u zubaře, teď nám zas odešel počítač, ale už máme novou bednu,tak snad bude sloužit... Práci pořád hledám,ale je to bída, nabídky i jsou,ale těch zájemců...Už jsem byla na několika pohovorech.

Jezuličko my máme taky mizerné spg,ale u nás asi docela kolísá, při snažení o první dítě jsme měli i dlouhou dobu nulu,ale pak se to spravilo po lékách, bylo to horm. původu,ale rozhodně to není žádná sláva, teď na posledním spg jsme měli taky 5 mil., o druhé se snažíme skoro dva roky,ale pořád se snažím věřit že se podaří. Teď do IVF nemůžem, ale do roka a do dne pokud se nezadaří tak půjdem určitě. Jo a M. se nám podařil nakonec přirozeně, i když tomu nevěřili ani mudři 🙂 Tak věřím,že se povede i u vás, u nás se povedlo vyloženě když jsme už šli na IVF - teda cyklus předtím samozřejmě 🙂

princ
22. únor 2010

Ahojky, Asmenko držím palečky ať je všechno OK.

Adrim, no to ti není co závidět.Manžel byl taky pryč? No nám se stát toto tak nevím. Máme docela dost dobře vybavený byteček, takže já bych se asi zbláznila ....

Jinak máme se ok s Terezkou, včera jsem fandili našim, kopala jak o život ... a ty naši blbci to zas projeli .... 😀 😀 😀

adrim
22. únor 2010

Princ ano bylo to dopoledne a manžel byl taky pryč. Pokud máte doma něco o co nechcete přijít tak doporučuji pořídit bezpečnostní dveře, protože ty bezpečnostní zámky jsou naprd, normálně ohnou zárubně, ale pokud jsou ty zasouvače kovové po všech stranách,tak by to určitě neměli tak jednoduché. A taky určitě mít nějakou pojistku, to pojištění bytů není tak drahé,myslím,že to stojí za to. Nám jdou bezpečnostní montovat zítra, tak budu snad klidnější.

princ
23. únor 2010

My bydlíme na rodin. baráku s rodiči, tchán už je v důchodu,ale když jde do města a já zustanu sama doma, tak se moc dobře necítím. Máme psa, ale i tak se trošku bojím. 😉

A co ostatní ... vy jako holčiny nekomunikujete ..... 😠 😠 😠

princ
24. únor 2010

🙂 a zas nikdo

kasa
24. únor 2010

Jo,komunikujeme,jen jsem byla teď 2 dny hodně smuťánková,protože kamarádka přišla o mimi asi v 11 týdnu,už podruhé.Tak mi nebylo moc veselo. ☹

jakami
24. únor 2010

Ahojte holky,našla jsem toto téma a chtěla bych se Vás zeptat,jestli někdo nemáte zkušenosti z IVF a přípravou.Chodíme taky do Fertimedu.Konkrétně mě zajímá časový rozpis. Mám předepsaný dlouhý protokol.Dobírám Minervu a pak od 2.DM bych si měla stříkat nosní spray Synarel 2xdenně a pak 9.DM na kontrolu a pak prý injekce - to si mám taky ještě vybrat jaké,tak prosím poraďte,pokud máte zkušenosti.Víte někdo jak dlouho se injekce užívají a který den je potom odběr? Moc děkuji za odpověď

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru