Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
13. dub 2009

ty jo berusko 5 tašek..to máte na celý rok pane jo 😀 já dala synovci prachy...stejně ho už nějaké sladkosti nezajímají,je mu 12let 🙂
za chvíli jedu k segře...pokecat...
dneska ani nekoukám na pohádky,jen to mám jako kulisu

hnedoocka23
13. dub 2009

a od středy už injekce,tak at je pěkná úrodička a z toho ještě hezčí miminečka 😵

j.cien
13. dub 2009

Ahojte holky,
Michinko chudacku,myslim na tebe cely vikend a tebe to teprve ceka..tak ti preji hodne stesi k operaci !!At to udelaji sikovne a hlavne,at ti nechaji delohu !!
Drz se Kaci,je mi to tak lito!!!

j.cien
13. dub 2009

Holky diky za cislo na Kaju a za to,ze jste na mne myslely...nakonec jsem nevolala,krvaceni preslo do takoveho spise spineni a ted to uz slabne...Ale poradne ho zrbu,proc mi to nerekl,ze dostanu normalne MS!!
Byla jsem tam pres 1/2hod a to jen zmatkoval a nic si z toho nepamatoval,kdyz mi v patek volal a ptal se mne,na cem jsme se to vlastne domluvili....!

j.cien
13. dub 2009

Uz to tak vidim,ze mu jde stejne ted hlavne o splneni terminu,takze do 24.4 budu mit ET,i 😀 kdyby vajicka asi nedozraly... 😠 Mam teda z toho dost blby pocit,ze to bude na hov...,kdyz mi to tak divne nacasoval..

Jinak jsem ted cele svatky jen zrala a zrala 😠 ,mela jsem pozvane rodice a segru s rodinou na husu...to byla teda megahusa,skoro mi nevesla do trouby a delala jsem ji 4 hod,ale byla fakt skvela !!K tomu cervene zeli,bram.knedlik...deckam jsem delala jeste plnene knedliky s uzenym...no vcera jsem cele dopoledne stravila v kuchyni!!!

Od zitra najizdim na tvrdou dietu !

haha 😉

beruska81
13. dub 2009

cien tak snad bude všechno ok.
Očko díky, zítra hodím fotku malého s výslužkou, je toho fakt dost 😉 ,my ty velikonoce slavíme jenom kvůli němu, hrozně se na to těšil, ale nakonec prý nikoho nevyšvihal, prý se holky nebijou, to mu říkám pořád, ale dneska mohl a nechtěl, bobek jeden, tak jenom odříkal básničku a bylo.
Zatím se mějte jdu se navečeřet a čučet na zprávy a ošklivku 😉
Michinko ať zítřejší operace dopadne dobře,budu na tebe myslet 🙂

katrin111
13. dub 2009

ahoj holky teda toho docitani..jinak michi taky na tebe myslim a drzim pesti neboj vse dopadne dobre a mimco jeste bude 😉

katrin111
13. dub 2009

na srazik ale nepujdes,to neva hlavne at jsi v poho

katrin111
13. dub 2009

teda zase co k tomu sednu tak tady ani zivacka 😒

hnedoocka23
13. dub 2009

ahoj holky,ted jsem dojela...byla jsem u segry a ještě zapálit svíčky...venku je večer taková kosa...uplně se třesu...za chvíli jdu kukat na kačenu,manža to nahrál...už jsou jen 2 díly poslední,škoda... ☹

michinko,držím na zítřejší operaci palečky,moc na tebe myslím...drž se....a už se na tebe moc moc těšíme 😵

hnedoocka23
13. dub 2009

berusko,tak to je malý ale chytrý..správně,ženské se nebijou 🙂 ani o velikonocích..spíše by měl být svátek nějaký pro nás,abychom je zmydlili 😀 😀

sweethy
13. dub 2009

j.cien, jen nakukuju, tak ti napíšu, jak je to konkrétně u mě, i jsem to tak měla u minulé stimulace, po vysazení antikoncepce počkat na MS a od prvního dne začít se Synarelem, takže myslím, že ta MS je úplně v pořádku, jen mě překvapuje, že je tolik různých postupů a proč 😒

kacza.b
13. dub 2009

krasny vecer kelisky.

cien me ten tvuj protokol silene vrta v hlave.

ocko taky me mrzi ze uz bude posledni dil kacenky osklivky ☹

berus teda takovou vyslusku si maly vykoledoval 😕

kacza.b
13. dub 2009

holky nikdo tady neni 😕

rona2
autor
13. dub 2009

Je tady někdo? 😕

kacza.b
13. dub 2009

ja

kacza.b
13. dub 2009

rono jak to mas s tou praci???

rona2
autor
13. dub 2009

Zítra tam jedu se domluvit tak snad to klapne.

rona2
autor
13. dub 2009

A jak ty válčíš v práci?

kacza.b
13. dub 2009

jo valcim,ale ma se propoustet tak mi lepi u dupky. vis jak to je mam porad nemocenske.

kacza.b
13. dub 2009

ja to minule jen tak prolitla co je to za praci,vim ze neco s kytickama...

kacza.b
13. dub 2009

jo na kelisovskem vecirku budou i nejake tanecky?????????????????? ja jen ze jsem chtela prijed na skutru tak jak se mam ohaknout.

kacza.b
13. dub 2009

Sraz kelišek
Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

rona2
autor
13. dub 2009

Tanečky budou večer,tak by jsme mohli zapařit.
A půjdu do velkoobchodu květin,už jsem s toho sice vypadla,ale snad to zvládnu.

rona2
autor
13. dub 2009

Hraje se tam od 20 hod.takže se pořádně vykecáme a pak můžeme potancovat. 😀

kacza.b
13. dub 2009

jo to zvladnes,myslim ze je to lepsi nez delat tam kde delas. a budete to urcite bavit.

zaparit ja bez alkoholu netancim,ja jsem na tvrdou muziku 😀

bobinka1
13. dub 2009

ahoj holky,jsem děsně unavená,zase jsem byla v práci a ,jak je ten sraz tak budu asi taky,mrzí mě to,ale snad mi to někdy vyjde ☹

kacza.b
13. dub 2009

no uvidime,na ty tanecky. kdyz tak budu hlidat kabelky a bundy 😀

kacza.b
13. dub 2009

ahojky bobi,a nemuzes si zmenit smenu???

rona2
autor
13. dub 2009

Nebude to tak namáhavé jak fyzicky a taky psychicky.Tam už mi s toho hrabalo.PO dovolené jsi za dva dny nevěsěla,že nějaká byla.
No tvrdou asi hrát nebudou. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru