Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
13. dub 2009

a nevim co to mam s tema vlasama mam to jak po...canou slamu nic mi nechce drzet,no jsem marna 😀

kacza.b
13. dub 2009

rono ja spim se spuntama v usich,po nocni me zbudi i spadnuty spendlik 😅

rona2
autor
13. dub 2009

Zbytečně se nervuješ.To chce být v klidu. 😉

rona2
autor
13. dub 2009

Tak já už ty noční dělat nebudu tak jsem ráda.

kacza.b
13. dub 2009

se snazim byt v klidu,ale chce to asi vic casu.

ted ma kazdym dnem kamaradka rodit a ja uz si ted rikam jesti budu mit odvahu se jit na maleho honzicka podivat.

je to proste vsechno cerstve.

kacza.b
13. dub 2009

ted jsem ve stadiu ze bych porad neco stehovala,malovala a rekonstruovala. a je mi dobre v praci a tesim se tam .........jsem proste divna.

rona2
autor
13. dub 2009

Já vím,taky jsem tím prošla a kam jsem šla všude bylo plno těhotných a kočárku a ja jen seděla a brečela.

rona2
autor
13. dub 2009

To je fajn,že se těšíš do práce aspoň příjdeš na jiné myšlenky a odreaguješ se. 😉

kacza.b
13. dub 2009

no musim to prekonat. a ted je tech kocarku.

zrovna vcera jsem potkala cyganu prvni mela dite v 16 letech a ja koukam ona je zase s brichem a to maly jeste nechodi 😒 tak mi rekni jak to delaji.

rona2
autor
13. dub 2009

To já ikdyž jsem tak dlouho na PN tak jsem měla s práce pořád nervy na pochodu.A teď jak jsem dala výpověď tak to země spadlo a ještě mám nervíčky jak se domluvím a co a jak.Zase něco nového něž do toho zase dostanu.

rona2
autor
13. dub 2009

Já to taky nechápu a je jich jak potkanů už. 😠

kacza.b
13. dub 2009

ale me je v te praci lip nez doma to je divne.

ted se s tomem neuvidime cely tyden on ma ranni a ja odpoledni.

kacza.b
13. dub 2009

jak potkanu 😀 😀 to mas pravdu,v bohumine uplne maximalne.

dneska jsme byli okouknout ten novy kaufland a bylo tam uplne cerno....

rona2
autor
13. dub 2009

občas se dějí i takové věci,že je ti někdé lépe a potřebuješ vypadnout z domu.A s Tomem si budete vzácní to taky není na škodu.

kacza.b
13. dub 2009

si taky rikam ze to nebude na skodu. a v nedeli se uzijem.kdyz jsem mu v sobotu neverna s keliskama.

rona2
autor
13. dub 2009

Mamina bydlí v Hrušově a tam jich je taky jak much,množí se a likvidujou baráky,nechápu kde bydlí,když si střechu nad hlavou rozeberou,ale jsou chudáci a není na ně metr.My tak rozebtrat nějaký barák tak už sedíme a nebo platíme.

rona2
autor
13. dub 2009

Taková nevěra se nepočítá.Sice můj žárlí jak někam jdu,protože si myslí,že na mě čeká deset chlapů,ale už to přehlížím a prostě jdu.Každý potřebuje raz za čas vypnout a podrbat.

kacza.b
13. dub 2009

to jo,jsme se bavili v praci a oni pry berou prispevek i za to ze koji 😕 tak jsem s toho byla hotova,a ty vyhody co maji a porad jim ublizujem 😠

kacza.b
13. dub 2009

aspon vis ze te ma porad rad 😉

kacza.b
13. dub 2009

ja uz se loucim chce se mi spinkat a taky me boli porad ta hlava,ani sumivy acyrpyrin nepomohl....

rona2
autor
13. dub 2009

Oni dostanou peníze na každý prd a nám loni vzaly i dět.přídavky asi bylo málo na snědé spoluobčany. 😠
Rád mě má,ale někdy je to šílené jak tak žárlí a nemá proč.

kacza.b
13. dub 2009

dobrou noc krasne sny...doufam ze se mi neco krasneho bude zdat.

rona2
autor
13. dub 2009

Tak se měj krásně a dobrou noc.Pořádně to zaspi a hlava bolet nebude,papa. 😉

kacza.b
13. dub 2009

ja mam v praci kamosku a ona ma o 13 let starsiho muze a ted zhubla 25 kg a rikala ze je to nesnesitelne ze ji opisuje i kolik ujela kilometru.
a ja osobne to taky zazila,ale zdrave zarleni potesi,ale nesmi se to prehanet!!!

kacza.b
13. dub 2009

no doufam ze to prestane uz je mi s toho blbe ☹

rona2
autor
13. dub 2009

Zdravé ano,ale můj muž to taky přehání a opravdu je to nesnesitelné.Papa.

kacza.b
14. dub 2009

dobre ranko kelisky.

ja uz varim polivku a pak vyrazim do mesta,na kosmosku...jestli me teda veme a nebo aspon objednat. pak chci jit okouknout kde je nejake solarko at se me letos slunicko zase nelekne 😀

michinko jestli kounes tak ti moc drzim palecky a budu na tebe moc myslet!hlavne at to vsechno dobre dopadne a deloha ti zustane neporusena.

asmeena
14. dub 2009

Dobré ráno holky,
tak se konečně hlásím i já po návratu z Jeseníku. Bylo perfektně, užila jsem si sluníčka podnikla výletky.

Michi: moc na tebe myslím, celý víkend jsem na tebe myslela - držím pěstičky, ať ti to všechno dobře dopadne.

Už se těším na srazík. Poveze mě manžel, tak jestli se chce někdo přidat z Ostravy - třeba Luciik nebo Věruš, tak máme volné místo. 😉

asmeena
14. dub 2009

kaczi: ty jsi teda ranní ptáče. To já kdybych ráno nemusela do práce, tak mě tak brzo z postele teda nedostanou.

kacza.b
14. dub 2009

ahojky asmeen,no taky se hrozim toho abych vydrzela do 22h 😀

tak jsi se mela bajecne jo,tak to je dobre.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru