Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
2. dub 2009

Ahoj Larri 🙂
Věrko, to jo, to je důležitý, já měla nehty 😀 to c mi tam nějak vlezlo 😀 naposledy přet 2 léty 😀 😝

hnedoocka23
2. dub 2009

holky,za hodinu už budu makat 😠
díky larri..

luciik
2. dub 2009

Ty jo, já jsem tragéééééééd, nechty 😀 😀 😀
Očko, moc ti tu práci nezávidím, ale zase budou love 😀 😉

verca777
2. dub 2009

jsme nějaka dokaličena)))ze všeho a hlavně potřebuji už konečně sveho muže,,po třech tydnech hruuza ☹ je mi nějak divně

hnedoocka23
2. dub 2009

přesně tak,budou love...musím na ně pořád myslet a bude se líp robit 😀

luciik
2. dub 2009

Věrko, ty a dokaličená????????? Ty usměvavá duše, hlavu hore, bo bude dym 😀

verca777
2. dub 2009

no ty za hodku a ja za tyden,, 😀 😀 á ještě nějakych pak 35 let a jsme v duchodu 😀 😀

luciik
2. dub 2009

ty vole, tak to je šupa, tolik let makat, ani si radši nepřestavit 😝

verca777
2. dub 2009

😀 😀 jo dym bude až dojde muj chlop z roboty,,bo zas něco zrobil a vi že to nemmam rada a to bude dym teda 😀 😀 ale víš co lucinko si myslim že ja spíš sem znuděna ,,z toho že jsme furt doma

luciik
2. dub 2009

toho důchodu se stejně nedožijeme, protože budeme chodit o berlích, s cévkou, protože neudržíme moč, s plínou protože neudržíme výkal a s totální demencí....... 😀 😀 😀

luciik
2. dub 2009

Však tě furt obveseluju, ne, třeba s nechtama 😀 😀 😀

hnedoocka23
2. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

verca777
2. dub 2009

jo a t osem si odpočítala ktomu jedno dítě..ktere ještě nemam 😠 😠 tak asi bez děti pujdu v 70 nebo cooo 😠 😠

hnedoocka23
2. dub 2009

kdoví co bude..

hnedoocka23
2. dub 2009

já bych chtěla děti tři 😀

verca777
2. dub 2009

😀 😀 😀 ty maš luci profesionalní deformaci že jo))))jinak bys nemluvila takhle 😀 😀 a ja zase budu chodit po obchodach a lezt prodavačkam u řeznika na nervy 😀 😀 😀 a do řady si budu stoupat třikrat za den abych zabila čas 😀 😀 a jo

verca777
2. dub 2009

a se třema se jdu v kolikati do duchodu 😅 😀

luciik
2. dub 2009

my do důchodu nepůjdeme, kdo by vydržel makat
Já už se vidím, jak budu brát krev s roztřesenýma rukama a na očích brýle, tak 20 dioptríí 😀
A budu říkat, jéééé co jsem to vlastně chtěla 😀 Se tam chci vidět v těch 70 😀 😀 😀

luciik
2. dub 2009

ten náš stát je chytrý jak rádio 😠

hnedoocka23
2. dub 2009

přesně tak nebo já v 70 na palce...nž dojdu od baru na dlouhý plac a zpět,bude večer a konec šichty 😀

luciik
2. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Očko, tak ty to máš ještě horší 😀

verca777
2. dub 2009

😀 😀 jo už v 50 si pro ně neatraktivní,,vidim ma švagrova je teda trošku vic než tlusta,,ale to neva...teda va ale ji to asi nevadí))) a ji nikde nechcou vzit ani jako prodavačku tak to jemazec a to ma hotelovou školu

verca777
2. dub 2009

😀 😀 😀 ti t oaspon uteče očko ta šichta 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
2. dub 2009

no právě,vypadá to,že budu furt rodit a rodit..až do důchodu 😀 😀

luciik
2. dub 2009

se tu culím na ten monitor, jako cvok, ještě, že je doma jen pes, ale i ona se na mě dívá jako na blázna 😀 😀 😀

larri
2. dub 2009

Jo a ja kdyz delam venku,tak musim chodit po mensich schodech nebo to cele obchazet.Takze to uz mi tam potom budou muset misto schodu dat eskalatory.Ja uz to mam za par 😀

hnedoocka23
2. dub 2009

mamina měla taky problém se někde dostat...no je prostě starší,tak ji nechcou..ato je docela štíhlá 😀

verca777
2. dub 2009

😀 jo taky se přiblble usmivam,,ale to ja často jak tady sem)))a muj muž když mě vidi tak si tuka na čelo)))a jinak taky sem to měla naplanovane rodit až doduchodu 😀

verca777
2. dub 2009

😀 😀 eskalatory...no je to mazec každy čumi jak vypadaš,,no a pak dojdeš do obchodu a jsou tam všude mlady a krasny ,,ale oni jednou budou tež stare a co pak

verca777
2. dub 2009

myslim tim zaměstnane

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru