Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
17. dub 2009

Ahoj, Evi.
To je mrzuté, že nemůžeš na srázek, ale to je jasné, že nesmíš ohrozit prcka, to se nemusíš vůbec omlouvat. Příští sraz to už určitě klapne 😉

spasinka
17. dub 2009

Tady zase nikdo není....chjo
Začla jsem mírně špinit, ale opravdu mírně, vždycky, když jdu na WC a nevím, jetsli je to ok nebo ne, při první stimulaci se mi to nestalo, ale to jsem zase neměla Synarel 😒

rona2
autor
17. dub 2009

Holky v Polance děs a hrůza,ta čekací doba je čím dal tím větší,ale podrbkala jsem s Martinkou. 😉
Evi já jsem se ptala dr.jestli to můžu dostat a přenášet a říkal,že né když už jsem je měla.Asi bych taky nesměla nikde mezi lidi,ale chápu tě.

spasinka
17. dub 2009

Rony a pozvala jsi Káju na srazík? 🙂

rona2
autor
17. dub 2009

Pozvala,ale dostala jsem košem. 😀

rona2
autor
17. dub 2009

Dokonce mi řekl,že ho asi tak před měsícem taky jedna pozvala a že odmítl.No nechtěla jsem říkat,že to byla naše Katrin a jsem si jistá,že ví o všem co píšem. 😀

hnedoocka23
17. dub 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit,za půl hodky odjíždíme do Polska... 🙂 na iui jsem nebyla..budeme se snažit sami 😉 dneska mám zrovna ovulku,tak večer na to vlítneme..

spasinka
17. dub 2009

Ahoj, Očko! Tak šťastnou cestu, užijte si víkend a večerní snaženíčko 😉
Rony, tak to zas bude mít chudák Kája ošpicu jak hrom 😀
Holky, špinila jste některá při stimulce Puregonem? nebo při jakékoliv jiné? 😕

rona2
autor
17. dub 2009

Já jsem mu říkala,že o něm mluvíme jen hezky. 😉

hnedoocka23
17. dub 2009

myslím spasi,že kaczule špinila...děkuji..holky,užijte si srazík,těším se moc na fotečky...a já se jdu obléct a jedeme...pápápá..zdravím všechny...

rona2
autor
17. dub 2009

Tak si to užívej a papa. 😉

rona2
autor
17. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + cien
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

j.cien
17. dub 2009

Ahojky Kelisky,POlanka narvana,jak psala Rona...aspon jsme si trosku zdrbly 😉 .
Skoro me tam trefil slak,na plne kule tam v te jejich televizi davali DECHOVKU a to ja primo nesnasim....takze jsem dostala hystericky zachvat smichu...

Jo a Kajovi spadl ten inseminacni katetr a cela ta lepsi davka vytekla...takze pak musel pouzit to bidne,co zbylo dole ve zkumavce....myslim,ze celkove to byla zbytecna mise.....ve stredu 23 a dnes jen s bidou 12 milionu a jeste lenivych a zdechlych..... 😠

spasinka
17. dub 2009

AHoj, Marti 🙂
Kája je poslední dobou nějaký roztržitý, ve středu tam něco rozbil, tak já Ti nevím, asi ho moc drtíme 😀

spasinka
17. dub 2009

Holky, kde zase všechny jste????

j.cien
17. dub 2009

Spasi zase jsme tu jen my 😀 silna dvojka 😀 😀

spasinka
17. dub 2009

dneska je to hrozné, si tu píšu celý den sama se sebou 😀
POřád špiním, bolí mě břicho jak při MS, nevím, jestli volat Kájovi nebo ne...chjo furt do prčic 😠

j.cien
17. dub 2009

Tak to nevim Dito...ale radeji mozna asi zavolej....nebo vlastne KO mas uz v pondeli,ze???
To bych mozna pockala....ale zase,at neco nezblbnes...radeji mu fakt zavolej !!!!
At ti to pak nestopne,jako mne!

rona2
autor
17. dub 2009

Já tady na vás nakukuju,ale dala jsem se téměř po týdnu do uklízení už to bylo třeba.

evcaa
17. dub 2009

roni zlaticko ja to mudrovi rekla ze jsi je mela a on rekl ze je tam male riziko ze to clovek muze dostat podruhe kazdopadne to fakt neber osobne tak strasne rada bych byla s vami a na tebe jsem se taky tesila faaakt doufam ze se na me nezlobis co???? 😉

spasinka
17. dub 2009

Zatím je to pořád takové lehké špinění, jestli se to nerozjede jako normální mrcha, tak to kašlu, jinak budu volat 🙂 V nežádoucích účincích Puregonu sjem nic o krvácení nenašla a při první stimulaci jsem začínala od 2.dne MS, takže to asi není nic proti ničemu. Asi to teď fakt beru nějak jinak. Nejsem divná? 😒

evcaa
17. dub 2009

nic jdu se natahnout vecer jsete juknu paaaa 😉

katrin111
17. dub 2009

ahoj holky,evi ty nestovice nevadi,horsi bvy byly zardenky...............ty nas ted muzou ohrozit,to bych se taky srazu nezucastnila....samik mel asi loni nestovice a nenakazila jsem se,tak ani na romcu se to nechytne..........

katrin111
17. dub 2009

evi nemusis se bat,ja jak jsem cekala samika tak jsem pracovala jako prodavacka a do kramu nam prisla holka s nestovicema a nastesti se nic nestalo..........jak rikam strach mam jen ze zardenek

j.cien
17. dub 2009

Beres to spravne Dito,je to stejne jen bud a nebo....nic mezitim neni,proste to bud vyjde a nebo prd.....
Skoro ti zavidim,ze pokracujes....a ja ne.....dnes mi to pripadalo fakt jako zbytecny vylet do Polanky.... a to cekani ...zase dalsich x tydnu ci mesicu..

katrin111
17. dub 2009

takze na srazu nebudou evca,michina a sido........takze nas tam bude asi 6 kelisek 🙂

katrin111
17. dub 2009

martinko,jaka dita????

katrin111
17. dub 2009

aha uz vim........... 🙂

katrin111
17. dub 2009

doufam ze rozi pujdempač se tu uz 2 dny neukazala..............

katrin111
17. dub 2009

kde jste vsechny kelišky???????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru