Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
18. dub 2009

dobré ránko holky, jdu vás jen pozdravit, jdeme ven utřít trochu prach v autě a vysát ho, už to potřebuje.Odpoledne se chystáme do Žimrovic, dneska se otvírá řeka Moravice a to je u nás v hospodě velká událost něco jako otvírání jara, živá hudba, všude plno lidí,malý už se těší na lodičky.
Užijte si dneska ten srazík, pořádně podrbejte a samozřejmě foťte,už se těším aspoň na fotky.
Mějte se 🙂

rozi.nka
18. dub 2009

krásné sluníčkové ráno kelišky 🙂
včera jsem se zase nasmála u slunce, seno. 5 samyc 😀

rona2
autor
18. dub 2009

A ten Kája Rozi! 😀 😀 😀 Celý náš Jarošek.

rona2
autor
18. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + cien
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

rozi.nka
18. dub 2009

jj rono, holky vemte si buchtu, sice se mi trošku připekly ale co 😀 smála jsem se jak malá 😀

kat77
18. dub 2009

Ahojky holky...krásný den Vám přeji. Dnes máte ten srazík, tak si to pěkně užijte a snad už příště mi to vyjde.

katrin111
18. dub 2009

ahoj holky tak kacka se na nas ani nepodivala,tak nevim jestli na sraz dorazi....................

asmeena
18. dub 2009

díky Kat, to si piš, že si to užijeme a snad nás bude příště více.
Neměla by se ta tabulka účasti opopravit, když nejde Michi, Evča, Rozinka a Sido? A jak vlastně víte,že Sido nejde?

kat77
18. dub 2009

ahoj katrin, jak se dnes máš? škoda, že mi to dnes nevyjde, ráda bych vás všechny poznala a poklábosila

kat77
18. dub 2009

ahoj asmenko...jaký máte v OV počasí? taky tak krásně?

katrin111
18. dub 2009

ahoj katy.jj mam se celkem dobre akorat mam trosku srajdu.............tak snad to bude dobre.to je zakon schvalnosti.vzdy jak mam nekam jit tak se neco vysere.............myslim si to urco ze neprijde sida dyt uz se tu vic jak tyden neukazala.a o ostatnich ani nemluvim............jen ta kacka mi vrta hlavou.........nemate nekdo na ni cislo?????asi ma ocka a na ocku nekdo????

katrin111
18. dub 2009

jestli nekdo mate na ocku poslete mi ho,ja ji pisnu st mi da cislo na kaczu a zavolam ji

kat77
18. dub 2009

Katrin, včera jsem mluvila s kamarádkou, ketrá je v 8-9 týdnu a říkala, že pořád chodí na velkou, že prý asi z těch nějakých vitamínu, co dostala u dr.

katrin111
18. dub 2009

no nevim jestli je mam z vitaminu ale spis ted jsem porad jedla uzenou polivku a zelnacku a to jsou dost mastne polivky tak mozna z toho,cert vi.........

kat77
18. dub 2009

ty jo... 😀 z toho bych byla pěkně natlakovaná... 😀

asmeena
18. dub 2009

katrin: číslo máš v IP

kat77
18. dub 2009

Jsem ráda, že vám vyšlo i počasí na ten srazík...teda doufám, že počasí vydrží...

asmeena
18. dub 2009

kat: tady je krásně slunečno, ale fučí studený vítr.

Dnes jsem myslela, že budu žehlit, ale místo toho jsem umyla okno a vyprala záclonu, už jí mám i pověšenou. Manžel si teď čistí své orchideje - má šíleně zaprášené listy.

asmeena
18. dub 2009

Jdu se asi na chvilku natáhnout, ať jsem potom na srazík čilá.¨
Doufám, že katrin dorazíš, když tak si můžeš odskakovat na záchod tam. 😉

kat77
18. dub 2009

Holky a jak je michince?

katrin111
18. dub 2009

jj ani mi nemluv,ted se nedotknu polivky ikdyz jsem si jeste pred chvili dala zelnacku 😀 😀 😀 ale nevarila jsem dneska.......jinak asmenko diky za cislo uz jsem occe napsala tak snad mi odepise.............jj pocasi vyslo a i kdyby zaclo prset tak to nevadi.........

kat77
18. dub 2009

Asmenko tak zatím pa a odpočívej

katrin111
18. dub 2009

jj asmenko neboj dorazim.....a michince snad uz lip,ale nevime nenapsala bobek nic........

rona2
autor
18. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Rona
Spasinka
Kacza
Asmeen
Cien

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

kat77
18. dub 2009

hahahahahahah katrin....zelnacku mám taky moc ráda, ale je to nebezpečné... 😀

rona2
autor
18. dub 2009

Tak ta tabulka je teda slabá ☹ to ta vyšší byla lepší,ale snad nás příště bude více.

asmeena
18. dub 2009

Holky, tak koukám, že tam bude na srazu to nejzdravější jádro. 😉 😀 To zas bude drbárna.

rona2
autor
18. dub 2009

Kelišky už se nám to blíží,hurá. 🙂

rona2
autor
18. dub 2009

Na prvním nás bylo taky jenom pět a jak bylo dobře! 😉

kat77
18. dub 2009

no nic holky, budu muset jít vařit, dnes nějak pozdě, ale přítel je v práci, tak to neva. Tak všechny vás zdravím a hezké zážitky na srazíku. papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru