Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
17. lis 2009

bell: tak si to užívej dokud můžeš nebo jak tě tak znám, tak už zase poletíš brzy do práce. 😉

bellka
17. lis 2009

Jj, Asmee, zítra mám nočňuchaaa, OMG😀

radule82
17. lis 2009

Taky už jsem v pyžámku a cupitám do postýlky 🙂)) Tak všem přeji krásnou dobrou noc 😉

asmeena
17. lis 2009

já se jdu taky umýt a číst si Čtyřlístky 😀 😉

evcaa
17. lis 2009

Ahoj holky tak se s vama jdu rozloucit dite okoupane tatinkem nakrmene a ja se pujdu okoupat a asi zasednu k tv azusne danulka

majdinko ahoj milacku tak co funguje ta vec su zvedava kdyz tak napis SMS pa a MVR dobrou noc zitra se ukazu a drzte pesti jdem na ockovan tak at nemame moc bokleni a horecku a taky at moc neplace nedela mi to dobre 😔

bellka
17. lis 2009

Radulko, pěkně se vyspinkej🙂 Jdu už taky zalehnout k telce, na barrandově dávají Obecná škola, tož jdu koukat😉 Evi, s Tebou budu ještě mluvit😉 přeju dobrou nocku a krásné sníky všem, sluníčka🙂

j.cien
17. lis 2009

Dobrou nocku vsem 🙂

kasa
17. lis 2009

Taky jdu popřát dobrou noc všem,a jdu se do hajan,Peťa se chce ještě učit,tak musím uvolnit pole působnosti. 🙂 Tak se mějte krásně.A Asmen a Siduš držím pěstičky. 🙂

asmeena
18. lis 2009

Dobré ráno,

musím vám poreferovat svůj včerejší úžasný den. V poledne jsem měla brát jednu tabletku estrimaxu, tak jsem si ji vzala a protože jsem vařila a dělala spustu jiných věcí, tak jsem na to zapomněla a pak jsem po chvilce přemýšlela, jestli jsem si opravdu tu tabletku vzala nebo né, tak pro jistotu jsem si šoupla ještě jednu. Takže v poledne jsem měla dvě tabletky. No a aby toho nebylo málo, tak večer jsem se šla osprchovat, zavedla si utroš a na estrimax jsem zapomněla. Probudila jsem se v 1:00 a došlo mi to, tak jsem si ho hned vzala. No jsem hrozná. To se mi ještě nestalo.

asmeena
18. lis 2009

Rony: všechno nejlepší k dnešnímu svátku. 😉

rona2
autor
18. lis 2009

Hezké ranko,holky moje.
Asmenko moc děkuji. 😉

evcaa
18. lis 2009

taky se prdavam romi

a preji krasny den vsem

se mi taaaaaaaaaaaak nechce na to ockovani danik bude zas tak mooooooooooooooooc plakat nemam to rada dela mi to zle ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢

luciik
18. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Já vás zanedbávám, já vím a moooc se stydím 😔

Vítám Katrinku a Dominička doma. Už se moooc těším na fotečky a veškeré info okolo porodu 😵
Sido, moc držím palečky, aby sliznice dorostla.
Taky koukám, že už očka má pěkně přidané týdny, paráda 😵
Roni, vše neeeeeej k svátku 😵
As, na tebe taky mooooc myslím a držím vše co mám, aby už konečně....
Evi, s Daníkem to zvládnete. I když věřím, že to musí být šílené, ten pláč 😢
Marti, koukám na tvůj pupík a musím říct, že jsem na tom podobně a to tam mám jen jedno mrně 😀 😝

Jinak dnes mě čeká poradna, mm nervy jako blázen. To snad nikdy neskončí. Tak na mě myslete, jedu na jednu.

j.cien
18. lis 2009

Romi preji krasny sváteček 😉 🙂 !
Evi budu na vas myslet,at to Danik zvladne a moc neplace ..bobecek maly..
Luciku tobe budu drzet ve13palusky 😉 na poradnu ke Kajovi a ty mi prosim drz na oplatku ve 13:30mam kontrolu u sveho srdcare...bojim bojim,mam zase tachykardii jako prase..pres 100v klidu,tak jsem zvedava,co on na to.. 😕 snad me nebude cpat praskama...OMG...

Jinak vsem Keliskam zlatym preji poho slunickovy den! 😵

hnedoocka23
18. lis 2009

ahoj holky,přeji krásný sluníčkový den...teda aspon u nás oskar svítí 😀

Rono:vše nej k svátečku 😉
luciikovi a Marti,držím vám palečky at je ko na 1

hnedoocka23
18. lis 2009

a palce držím i asmeen a sidě.. 🙂 abych nezapomněla....mě čeká v pátek ko 😖

bellka
18. lis 2009

Ahoj berušky, přeju vám pěkný sluníčkový den a kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*🙂 Roni, všechno nejlepší k svátečkuuu🙂 Asmee a Sido, držím pěstičky pro štěstí🙂 taky hodně myslím na Kaczkuuu😉 tak ještě jednou, mějte krásný den🙂

kacza.b
18. lis 2009

hezke dopoledne holky 😉

rono vsechno nej,nej k svatku.

luci,cien pfuj,pfuj pro stesticko at vsechno dopadne na jednicku a ocko ty taky na ten patek to je uz taky za rohem. nebojte holky vsechno dobre dopadne.

evicko doufam ze jste to s daneckem zvladli bez kriku a place a ze to bobka vubec nebolelo.

kacza.b
18. lis 2009

bellko to je hezke ze na me myslis 🙂 toho si moc cenim. dekuju moc.

kacza.b
18. lis 2009

jo a jeste jsem zapomela na asmeen a sidu,drzim palecky. holky kdy se to vubec chysta????

luciik
18. lis 2009

Holky děkuju, mám nervy, jako blázen, ale už jsem shodila kožich a pomalu se dávám do kupy, protože budu muset ve dvanáct vyjet.

Marti, budu na tebe taky myslet. Jsem zvědavá, jak ten tvůj problém vyřeší.

Očko a tobě na pátek 😵 😵 😵

petra123
18. lis 2009

čauky holky vidím že už jsou tady pomalu samé těhulky 😉 super ,my jdem zase v pátek na 9.45 do Polanky tak jsem zvědava co nas čeka za verdikt pač jdeme jsi pro vysledky krve jak jsme tam byli poprvé tak jssme zvědava,dneska už mě pobolíva v podbřišku ale nevímco to znamena tak uvidíme doufám že to není žadny zanět ale začínající ovulka.

tak holky do vanoc chci být těhu a moc to přeji i všem co na to čekají jako já 😉

rona2
autor
18. lis 2009

Holky moc děkuji a všem držím pěsti aby kontroly a všechno dopadlo jak nejlépe to jde. 😉

jezulicka
18. lis 2009

ahoojte holky, máte některá zkušenosti ve fertimedu s dr.Holubem???? 😒
Jak se k vám choval a celkově jak na vás zapůsobil????díky 😠

petra123
18. lis 2009

jezulicka:byl docela chladny moc mi nechtěl na moje otazky odpovídat dělal mi IUI ale nevyšlo to byl spíše skeptik a nemuměl mě podpořit a moje IUI nevyšlo no uvidíme ani nevím kdo tam v pátek bude tak uvidíme.

jezulicka
18. lis 2009

peti- no mám stejný názor jako ty dnes sem tam byla u něho a pohádala jsem se s ním tak jak on se choval nechtěl odpovídat a debilní odpovědi sem ho poslala skoro.....
Tak sem říkala k němu už nikdy.... 😠

petra123
18. lis 2009

jezu fakt tak to je mazec no jsme zvědava kdo tam v pátek ránno bude ☹ doufám někdo kdo bude trochu optimista a rád poradí než takto no uvidíme valim se vykupat a do práce mam ranní zítra se stavím pá 😉

kasa
18. lis 2009

Ahojki ,Luci a Cien ať vám kontroličky dopadnou na 1.
Danečkovi ať ho to broučka moc nebolí,a Evi neplač,on je kluk statečnej.A bude aspoň zdravý.
Sidušce a Asmence stále držím vše co mám,pracovat nemusím ,tak držím pěsti a palce i na nohou. 🙂 Ať se taky dočkáte těch mrňousků.
A všem snažilkám hodně sil do další cesty za mimískem. 🙂 .
Já jsem tu dnes měla babičku,tak mi to dopoledne rychle uteklo a teď jdu šít zase vločkové magnetky pro děti do herničky.Tak si to tím aspoň krátím. 🙂 🙂
Tak hezký den všem.

evcaa
18. lis 2009

Ahoj holky tak jsme doma danulka plakal hoooooooooooooodne a ted ma nozicku stazenou k brisu boli ho milacka malickeho budem ledovat ☹ ☹ ☹

kacenko taky na tebe myslim casto a drzim vse co mam i verunce a side

jezu holub je barbar ktery neumi jednat s pacientkama ktere maji otazky na ktere jemu je lino odpovedet tudiz tohle pro me neni lekar ale kreten 😠 😠 😠 😝 😝 😝

jezulicka
18. lis 2009

evi-tak to jsem ráda, že nejsem sama s takovým názorem...
většího kreténa jsem nezažila...a ty máš Danečka taky po ivf ve fertasu??
a kdo ti to dělal??? ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru