Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
26. bře 2010

Ahojky, dva dny jsem se tady neukázala a tady se drbe ... 🙂 No můžu vám říct, že dva dny byly pro mě ty nejhorší co asi mohly být. Středa normální den, obědík v pohodě a po obědě to začalo .... zvracení a průjem .... nevěděla jsem co dřív jestli to půjde tak nebo tak.... skončila jsem okolo půlnoci a byla jsem ráda ... včera jsem šla k dr. obvodní , dala mi tabletky myslím že draslík a že můžu i paralen jenom půlku, měla jsem zvýšenou teplotu... no připadala jsem si jak by mě někdo klepnul gumovým kladívkem.

JInak vidím, že ostatní se vede dobře. Kasi já jdu na kontrolu 6.4., v těhu průkazce mám už volné jenom dva řádky,tak nevím kde bude psát ten zbytek.... 😀 😀 😀

Adrim, jé to máš super, že jdeš do práce. já bych taky šla hned do práce,ale není kde.
a máš to moc z ruku, no jestli budeš dojíždět tak to moc nezávidím.

Jinak měj te se a přeji vám hezký slunečný den 😀 😀 😀

kasa
26. bře 2010

No já taky dojížděla hodinu do práce,hodinu z práce,a bylo to vcelku blbý,hlavně to vstávání ve 4hod.

kasa
26. bře 2010

Tak hlavně ať ti je Princ brzy dobře. 🙂

princ
26. bře 2010

Ahojky Kasi, tedkom už je to v pohodě, už pomalu začínám i uklizet, ale potím se u toho jak vrata u chlíva .... 😀 😀

kasa
26. bře 2010

Taky už pomalu peru a chystám věcičky pro Vojtíška a dneska jedeme na kočárek,komodu s přebalovacím pultem,na Slezskou Ostravu.

princ
26. bře 2010

No já už mám konečně uklizeno, věcičky pro malou mám ve skřini,ale nemám pořád čas se k tomu dopracovat ....
Kočárek mám už dávno, postýlku udělá manža a komodu tady.
Jinak mi dneska tchýně donesla další dupačky... 😀 😀
Jinak já se chystát do města -směr banka atd... jdu platit, platit a platit... pořád chtějí penízky. ☹

adrim
26. bře 2010

Kasi tak to jo, to bude opravdu kousek od tebe 🙂 Není to sice nejblíž, ale když je dobrý spoj, tak se to dá (podle idosu) zvládnout i za 30-40 min. Navíc je to větší firma, tak vůbec nejsem jediná, kdo tam je z Havířova, tak snad to taky zvládnu. V Havířově opravdu práce není... Princ ty chceš v tvém stavu ještě do práce jo?? Jednoduché to nebylo,prošla jsem xxx pohovorů, testů, psychotestů, překladů a už jsem si připadala jako pokusný králík...

princ
26. bře 2010

No Adrim, ono se sedí doma špatně bez penízku. ☹

kasa
26. bře 2010

Poslušně hlásím kočárek objednaný i s autosedačkou ,a taky matrace do postýlky na 10.6. složená záloha pak se jenom doplatí a dovezou nám to domů,taky komodu s přebalovacím pultem. .Jupí.Taky jsem si tam koupila odsávačku snoplíku na vysavač,jeden kompletek,bavlněné dětské tetra pleny balení 2 ks rozměr 90krát 100cm za 70kč a jsou s medvídkami.No měli tam tolik krásných věcí od kočárků,oblečení ,postýlek,hraček,kolíbky,no jen oči přecházeli.A je to takový kousek,akorát jsme se museli smát,protože jsme stáli 4 páry v řadě a všichni jsme se ptali,že nemají nikde žádnou reklamu a že jsme se všichni o nich dověděli až v Brně. .
No hned jsem klidnější,zase o starost míň.

kasa
26. bře 2010

Tak to já jsem ráda,že jsem doma,ale je fakt ,že teď beru díky té pojistce co mám ještě o tisíc korun víc než když jsem chodila do práce,ale jak přejdu na mateřskou tak to bude o hodně míň penízků.

miky123
26. bře 2010

Ahoj,
Adrim:ano v těch TT jsem co se mi tady ukazují,ono by na o otočeni mimča bylo ještě fakt čas,ale mi se přidaly i další potíže 🙄 ,jeden z těch horších je že se mi při větší zátěži nedovírá srdečni chlopen.To se taky odráží na tom mém špatném dýchání.

Kaso:ne,já nejsem z Hrabuvky,ale asi tak 6km za Hr.

Jak se tak dívám máme naplánovanou kontrolu skoro ve stejnou dobu ,já jdu na 8.4

petra123
27. bře 2010

čauky holky tak včera v Polance a dneska v OL mlady Sobek mi udělal IUI a uvidíme pokud se nepovede tak po ms hydroskopie konečně.tak doufám že se povede pač bojím se narkozy moje nervy tak ted ležím a odpočívám atse mimi oplodní 😀

kasa
28. bře 2010

No ,tak to je ,ale kousek,to bychom se někdy mohli vidět.6 km je opravdu kousek.A kterým směrem. 🙂 🙂 🙂 .A pak i občas jezdit s dětmi společně na výlety. 🙂 🙂
Peti tak držím pěstičky ,ať se zadaří.

petra123
28. bře 2010

Peti díky doufám že to vyjde jinak mě trefí moc se mi na ten zakrok nechce upřímně ale pro mimi cokoliv 🙂

princ
30. bře 2010

Nazdárek holčiny, jaro se začíná probouzet a vy spíte. Nikde nikdo. Já taky většinu času trávím venku na zahradě a nebo na procházce. 😀

Opatruj te se a Peti držím palečky ať ti to vyjde. 🙂

kasa
31. bře 2010

Jé ahojki Princ,jak se máš.Jak probíhají přípravy.My už máme objednaný kočárek,už pomalu chystám výbavičku pro malého,ale hlavní várka přijede až na konci května se ségrou ze Skotska. 🙂 🙂 Dnesaka mi příjde mantinel s povlečením s mamitati.Tak už se těším. 🙂

princ
31. bře 2010

Ahojky Kasi, mám se dobře. Náš pokladík kope, kope a kope. Manža ten je z toho úplně hotový. 😀 Kočárek mám, výbavička ta se pomalu rýsuje, ale ještě čekám na přístí kontrolu jestli na ten náš pokladík 100 % je holčička nebo kluk. Pak si pujdu hned koupit povlečení do postýlky a ostatní drobnosti kolem. Mám i vybranou zavinovačku do autosedačky,ale momentálně nemají barvičku - oranžovou.... jsem blázen na tuto barvu.Potom si chci koupit výbavičku do porodnice jak pujdeme domů. No je toho moc.

Jinak dneska se chystám ke kadeřnici, mám už to hrozné ty vlasy. ALe pořád nevím jestli si nechat dodělat melír, nebo dát jednoutnou barvičku, už mě ten odrůst nebaví. Mám i vlasy od melíru zničené, tak uvidím co mi doporučí.

Jinak na Velikonoce se chystáme s manžilkem pryč, jedeme na slovensko za jeho rodinou, tak se i těším, protože jsem je jestě neviděla a ani oni mě. Cestou se chceme stavit do Tater na výborné halušky co tam dělají - Štrbském plese ... mňammmmmm.
Tak jsem i ráda že vypadnem, manža potřebuje si trochu odpočinout, pořád pracuje. Vidíme se jenom ráno jak nám dává pusinky a večer v posteli jak usínáme.

Zatím Kasi

kasa
1. dub 2010

Jé tak to si určo princ užijte.Tatry ty jsou moooooooooooooooc krásné,taky bych se tam chtěla jednou ještě kouknout. 😉 😉
Jinak já už můžu nakupovat a soupravičku do porodky už taky máme a to ta hlavní várka krásného oblečení přijede v tom květnu se ségrou se skotska.My už víme ,že určo čekáme Vojtíška díky té plodovce. 🙂 🙂 🙂 .Tak papa,pohlad bříško za nás a užívej si kopání,Vojtíšek taky kope o stošest. 🙂 🙂

princ
1. dub 2010

Nazdárek, já jsem byla v tatrách naposledy na dovolené s rodiči, ve věku asi 13 let, moc si toho nepamatuji. Pak jsme byli s manželem asi dvakrát a to byla vždycky jenom rychlovka. Takže tentokrát si to jedeme užít. Podívat na skokanské můstky, dát pravé slovenské halušky atd. Muj tatík si pořídil supr foták, takže si foták pujčím a to budou fotečky jak víno. Jak přijedu tak nějakou přihodím.
Ty taky pohlaď svůj pokladík a opatruj ho.
Přeji hezký slunečný aprílový dník. 😀 😀

petra123
1. dub 2010

čaiuky holky jsem dneska 5 den po IUI a už mě bolí kříže jako před MS tak ted nevím jesli už mam zoufat ☹ pač tohle je moje kříže před MS mě bolí vždycky jak nevím podbřišek v normalu a utrogestan snašen taky dobře holky asi mě narkoza a zakrok nemine ☹ bojím bojím ☹

kasa
3. dub 2010

Peti ještě nezoufej,hlavně se nestresuj,na chmury je času dost.Mě taky boleli kříže a podbříšek jako při MS a nakonec je na cestě Vojtíšek,musíš být v klidu. 🙂 🙂 🙂
Krásné velikonoce všem.Hodně sluníčka,a pohody.

petra123
4. dub 2010

Peti dneska mazec peču kachnu a už jsem hodila šavli bo mi to smrdí hnusně a chlap že jsem divná že to nadherně voní 😀 😝 Jinak kříže bolí ale podbřišek nic moc bolest no uvidíme dneska jsem 21DC tak ještrě tyden počkat na test už ted se bojím jak to dopadne 🙂

kasa
4. dub 2010

Tak to vypadá nadějně,když ti je špatně se smradu a výparů 🙂 🙂 .Mě výpary a voňavky smrdí do teďka. 🙂
Tak hezké velikonoce,pohodu a hlavně splnění toho nejtajnějšího snu. 🙂 🙂

kasa
5. dub 2010

Krásné velikonoční pondělí všem,mokrou pomlázku,dobře vycpané prdýlky,a hlavně hodně pohody a brzy splnění toho nejtajnějšího snu. 🙂 🙂

petra123
5. dub 2010

Taky přeji krasné i když propršené velikonoce 🙂

kat77
7. dub 2010

Ahoj kelišky 🙂
moc vás zdravím, jako nová vdaná paní🙂
Teda jen jsem nakoukla a novinek tady je pááááááááni... všem novým těhulinkám gratuluji, my do toho půjdeme zase až po létě...

kat77
7. dub 2010

Přidala jsem pár nových foteček ze svatby, tk kukněte 😉

kasa
7. dub 2010

Ahojki Kat ,tak budeme držet pěstičky ať to v létě vyjde a na jaře se dočkáte taky nějakého toho broučka.Gratuluji ke svatbě akorát fotečky jsem v tvém albíčku žádné ze svatby nenašla jen oznámení. 🙂 🙂 Měj se krásně.

kat77
8. dub 2010

Dala jsem ty fotečky znovu do fotoblogu, tak snad to zase nezmizne 😠
🙂

beruska81
8. dub 2010

Ahoj Kat tak to moc gratuluji, na Hradci je nádherně, my jsme se taky fotili na zámku. Hlavně vám přeju ať se na vás brzo usměje štěstíčko a budete tři 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru