Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
3. dub 2009

dopoledne jsem byla v Ostravě a pak jsem se stavila na kafe k verci no a dopadlo to tak že jsme zdrbly čtyři hodiny na balkoně docela jsem se opálila 😀

kacza.b
3. dub 2009

aha. volala tchyne ze mame prijit zitra na obed a pak volala moje mamka ze mame prijit v nedeli. tak jsem rada 😀 nemusim varit.

a taky jeste nemam nemocenskou za unor a brezen 😠 takze uz nemam ani za co varit.

sido
3. dub 2009

tak to máš perfektně zařízené 😉

kacza.b
3. dub 2009

ty jsi byla u verci. takze mini srazik holky. tak bylo fajn jo.

jsem rada ze nas pozvali 😝

kacza.b
3. dub 2009

ted je to slunicko zradne a nebezpecne,jednou jsem si tak v dubnu spalila pusinu,ze jsem byla flekata az do zimy 😠

luciana101
3. dub 2009

snazime se s pritelem 2roky o mimi,mam za sebou 2ivi cekam na 3posledni potom laparoskopie a prvni ivf.

sido
3. dub 2009

jo bylo perfektně 😎 a bylo to tak jako nahonem ona ráno napsala stav se tak já odepsala jo já se stavím 😀 😀 😀

kacza.b
3. dub 2009

to vam holky zavidim. uz se tesim na srazik 😉 ja vas mam vsechny daleko,ale kdyz se chce tak neni nic daleko...to je taky pravda.

sido
3. dub 2009

jo ja jsem opalena jenom z jedné strany tak to budu krasavice 😀 😀 😀
ahoj luci a kolik ti je let? 🙂

luciana101
3. dub 2009

ahoj sido,ted v cervnu mi bude 30

kacza.b
3. dub 2009

luci a chodis teda taky do fertimedu jo. a ke komu

sido
3. dub 2009

a zjistili ti nějaký problém nebo příteli?

beruska81
3. dub 2009

ahoj holky, jak mluvíte o tom opálení tak můj manža se dneska slunil celý den a je jako rak, a Matyášek má připálený nosík a líčka, zítra musím vytáhnout opalovací krém, jedeme na výlet tak aby se ještě víc nespálil 🙂
Ahoj luci, vítej

kacza.b
3. dub 2009

sido to se srovna,tak priste plavky sebou a menit strany 😎

sido
3. dub 2009

jo jo kaczi 😀 😀 😀

beruska81
3. dub 2009

už jsem viděla ukázku na nahá jsi krásná z opavy, tak je to asi ta kamarádka od larri

kacza.b
3. dub 2009

berus asi jo tak uz to ted bude,jo. ja na to moc nekoukam,ale na to budu.

luciana101
3. dub 2009

chodim k doktoru Jarosovi,zatim mi zadny problem nenasel uvidime po laparce.jinak caute vsechny!!!!!!

kacza.b
3. dub 2009

berus jedete zitra na vitani do hradce nad moravici? to vam moc zavidim 😔 taky jedno s mych oblibenych mist.

beruska81
3. dub 2009

no já jsem dneska zapla tv a náhodou jsem viděla upoutávku, já taky na to nekoukám, ale tentokrát budu.
jo kaczi jedeme na hradec, pak do žimrovic, to je vesnička hned u hradce,máme tam rodinnou hospodu a tam všichni co vítají jaro se staví, takže už všichni stresujou, jak takový nával zase zvládnout, můj taťka od tama pochází, mám to tam taky moc ráda 🙂

sido
3. dub 2009

no nic holky ja už končím za chvíli snad příjde manža tak to tu musím aspoň trošku zkulturnit 😀 a pujdu se natáhnout k televizi papa a dobrou noc 😉 😉 😉

kacza.b
3. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 1.4.kontrola-vyfasovala jsem Synarel a od 1DC začínám se stimulací
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...
☼zelenka IUI 3.4,reinseminace 6.4.
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohov

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

beruska81
3. dub 2009

sido dobrou 🙂

kacza.b
3. dub 2009

je tam moc hezky. a pocasicko vam taky vyjde,bude to krasny den a nacerpas silu z prirody na IVF

sido dobrou noc.

kacza.b
3. dub 2009

ja uz taky pomalinku pujdu.

matyaska zitra pekne natri at se ti nespali. a poradne si to tam uzijte!!!

tak dobrou noc a krasne sny vsem keliskam.

beruska81
3. dub 2009

jo já už se moc těším, malý ten ani nechtěl jít spát jak se těší, budou tam kolotoče a plno atrakcí pro děti
jo snad načerpám sílu, jak píšeš o tom problemu s výplatou nemocenské, tak my jsme na tom obdobně, manža podnikatel, ale lidi teď šetří, takže po něm nic moc nechtějí, tak se taky musíme uskromnit, je to děs jak chybí peníze 😒

kacza.b
3. dub 2009

me vyzdimal olomouc a vsechno musimepoplatit tak nam nic nezbylo. uz si pripadam jak bankovni lupic jak chodim kazdy den na ten bankomat jestli neco neprislo 😀 😀 😀

kacza.b
3. dub 2009

ale ma to i nejake pozitiva,uz mam skoro prazdny mrazak i spajsku tak si to pak pekne umyju 😵

tak to zbytecne prekladam a ted to bude prazdny.

beruska81
3. dub 2009

no to já pořád kontroluju účet přes net, mají nám vrátit daně, včera jsem tam volala a oni mají čas do konce dubna ty peníze odeslat, je to hrůza.
kaczi taky ti přeju dobrou noc, užíjte si víkend, pa 🙂

rona2
autor
3. dub 2009

Jééé vy jste tady? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru