Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
8. dub 2009

Uvažujeme,že si objednáme ten test mužské plodnosti a pak zkusíme toho homeopata a pak znova test jestli to je lepší nebo né.

verca777
8. dub 2009

taky sem si pohravala s myšlenkou fn olomouc??ale manžel říka že to sere,,že zas nikde nebude trajdat...zda se mi že asi ve fertasu nedělaji mco vyšetření nebo ja nevim,,ale mam znamou ktera byla ve fakultce dvakrat na ivf a nic..tak nevim

verca777
8. dub 2009

aha a c oto je za test??????? a co by udělal ten homeopat??

rona2
autor
8. dub 2009

Nemusíš se omlouvat já to taky tak beru a říkám si,že jsem to aspoň zkusila a něco pro to udělala a dál to nechám osudu.

verca777
8. dub 2009

přesně tak dyt ja ted nedavno jsme se bavili s mužem,,že vlastně vdysi před těma 9 rokama jsem udělala možne i nemožne proto aby nam to šlo normalní cestou,,,,,a ted od lonskeho roku teda dobry sem do toho šla zase,,a kuwa zase žadny vysledek,ja vim že nemužu čekat že poprvnim ivf budu těhu,,stim sem počítaala,,ale malička naděje tam byla co když??a ted jak sem se bavila s kajošem tak mi říka že ze tří pokusu z deseti bab otěhotni 7 ..no parada,,,a co pak,,ja nema prachy na to abych byla samoplatce...

rona2
autor
8. dub 2009

Nějaký test pro chlapa stojí myslím 600,ale po všech těch lécích co už jsme nakoupily tak bych to zkusila a na homeopata mi dala číslo Michinka a prý po jeho léčbě se někomu spermio hodně zlepšilo.A já s homeopatama mám dobré zkušenosti.

verca777
8. dub 2009

dneska ma byt 21 aspon to píšou na netu)))normalně se začínam těšit do prace už mě to nebavi aspon mi to bude rychleji utikat ty dny,,,

verca777
8. dub 2009

četla jsme a odkud je hoemopat 😕 no muj by asi do toho nešel,sem se ho ptala,,,on tomu nevěři tady v tom je nějaky divny,,,,

verca777
8. dub 2009

ty jo to všechno stoji prahy,,oni normalně vydělavaji na lidskem neštěstí,,, 🙄

rona2
autor
8. dub 2009

Mi taky řekl,že po IUI s dárcem otěhotní každá 4,ale já jsem asi třetí nebo až ta páta. 😀

rona2
autor
8. dub 2009

Ten test najdeš na www.prozdravi.cz a jak najedeš na neplodnost tak tam mezi tím to je.

rona2
autor
8. dub 2009

Já už jsem tady psala,že jsem na homeopatii chodila s malým s bradavicema,měl je na rukách a na pusině,byl ještě malý a při vypalování jsem brečela s ním a pak už jsem ho nechtěla tak trápit a stejně se mu to i po vypálení udělalo znovu tak jsem šla na homeopatii,nic ho nebolelo papkal nějaké kuličky a bylo po bradavicích a dodnes je nemá.

verca777
8. dub 2009

jo třetí a pata 😀 😀 taky jak mi řekl že 7 z deseti,,tak ja se hned na chodbě ohodnitila 8 9 10 😀 😀 a muž mi řek že ho se mě trefí šlak a budu ho mit na svědomii 😀 😀

rona2
autor
8. dub 2009

A znám jednu ženskou,která měla problémy s kůží,byla pořád samá pupínek a hodně se za to styděla,chidila i v létě oblečená a na kožním si s ní nevěděli rady tak šla na homeopatii a tam jí řekla,že to má od ledvin a měla by si zajít na nějaké vyšetření a taky,že jo.Od té doby je denně na dyalíze a čeká na dárce.A s kůži má klid.

verca777
8. dub 2009

včera sem se zasmaala doma,jsme hleděli na televizi a byl tam pěkny chlap a říkam že to je hezky cumel a muj se n amě začl dívat a říka mi......pry vysvětli mi jak že sem debil chlaap co znamena u tebe cumlik 😀 😀 😀 😀 tak sem chytla zachvaty smichu,,,ten jeho pohled 😀

verca777
8. dub 2009

no je teda dobry ten homeopat,,,a on je z ovy?

verca777
8. dub 2009

lucka se ztratila 😅

rona2
autor
8. dub 2009

To chlap nemůže pochopit. 😀

verca777
8. dub 2009

😀 😀 no on mi to pak taky říkal že to asi nechape co znamena pojem cumel u chlapa 😀

rona2
autor
8. dub 2009

K té co jsem chodila s malým je tady z Ostravy,ale ten co mi psala Micinka tak je asi od Olomouce,ale ty kontroly jsou tam jednou za měsíc a to by se dalo dojed.

rona2
autor
8. dub 2009

Verčo doufám,že jdeš na srazík?

verca777
8. dub 2009

ne,,nejdu na srazik

rona2
autor
8. dub 2009

Taky se asi ztrtím ještě lítám v pyžámku a bylo by dobré něco dělat.Od zítra se tady jen tak lehce nedostanu.malý má prázdniny.

verca777
8. dub 2009

no to by se dalo dojet do toho olmika,,,dyt sem tam ted byla pořad v tom jak měla sem opu a et...ktereho jeten srazik vubec??příští sobotu že?

rona2
autor
8. dub 2009

Proč?

verca777
8. dub 2009

jo tak sem v pyžamu,,,tak dobre zatím pa 🙂

rona2
autor
8. dub 2009

jj 18.4. Klidně tě někde naložím a dovezu.

verca777
8. dub 2009

nevim proč 😀 😀 😀 sem mačo že 😀 ja fakt nevim uvidim,to budu určo robit je sobota,,,tak uvidim

verca777
8. dub 2009

ty jsi hodnaaaaaa 🙂 ja uvidim teda ještě ano

rona2
autor
8. dub 2009

Bylo by to fajn,tak pouvažuj. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru