KET - podstoupily jste ho se stimulací nebo v nativu?

irisi
24. únor 2012

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda jste KET podstoupili stimulované a čím nebo bez hormonů. Jaká je úspěšnost u jednotlivých variant? A z jakého důvodu to doktor doporučoval?
Čeká mě rozhodnutí s pocitem, že nemám dostatečně informací 😖. Bojím se, abych nezvolila špatně. Na homony reaguju vždy nepředpokládaně a už jsem jich za ty roky do sebe naprala hodně. Pocitově čím přirozenější stav, tím lepší reakce .... ale pokud se stimulací je vždy vyšší úspěšnost, tak proč riskovat...

Děkuji Vám moc za odpovědi.

luucia
24. únor 2012

já měla úspěšný KET v nativnímu cyklu..moje dr volí radši variantu, že když to jde bez hormonů, tím líp 😉

jawuna
25. bře 2013

V centru, do kterého chodím dělají KET v nativním cyklu, prý je to tak lepší a přirozenější...důležité je jen aby bylo endometrium ok, jinak není potřeba nic stimulovat

petriska
25. bře 2013

Ahoj, já bych mohla o hormonálních naložich vyprávět. Moje tělo ale reagovalo jinak, než se předpokládalo. Mám za sebou 5IVF a 1Let - v nativu a jsem těhotná!!!;) Ve 12tt. Takže se určitě neboj a pokud nepotřebuješ hormonální podporu, tak ji do sebe zbytečně neper . A ver, že tvoje miminko už na tebe čeká! ;)

lucina100
26. bře 2013

Ahoj, já dostala Divinu, prednison a listovku. Tak sama nevím co mám! 16 den jedu na ultrazvuk, po prvním dnu cyklu. určitě bych brala co jde, aby se to povedlo. Taky jsem za ty roky toho pojedla..... Na další celé ICSI nejdeme, tak je to poslední pokus, snědla bych i ...., kdyby to pomohlo!!! Taky piju kontryhel, sypu do všeho chilii. Vše co mi kdo poradí...

ratatooy
29. bře 2013

tak mi jdeme na prvni ket z IVF mame kluka už mu je 2,5roku tak mu jdeme koupit sourozence 😀 jinak v našem caru asi zaleží na pacientce ale spíš dávájí hormonalni stimulaci,ono to neni jen tak jednoduche,zaleži jestly ma žena ovulaci,jak ji roste sliznice,jde o to že nesmi byt sliznice starší u přirozeneho cyklu než je embryo ktere rozmrazí musi spolu proste časově ladit a k tomu sou třeba hormony,beru estrofem na sliznici,pak sem mela orgalutran na zastaveni ovulace(mimoto bych nechtela( čert nikdy nespí) abych si nechala vložit 2embrya a ještě do toho otěhotnela přirozeně)a ted davam agoutin injekčne do zadku na udržení těhu a podporu žluteho telíska
Mysím si že plno žen musi na iVF/KET z duvodu neschopnosti udržet plod,samozřejme sou to i další,ale v tomto připadě j pak nativní cyklus k ničemu

mikjamo
28. pro 2015

Jak jste dopadla prosím? Zvolila jste nativ? Stojím nyní před stejným rozhodnutím,děkuji