Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
4. kvě 2011

@luksi a kdy by měla mrška dorazit?To vypadá tedy nadějně né?Mně připadá,že už je to strašně dlouho,co jsi byla 😕
No jo no,včera byly ty roštěnky,jenže ty se spapkaly,takže musím dneska vařit,ale už se těším na gulášek s těstovinama 😝

luksi
4. kvě 2011

@evik73 měla dorazit v pondělí 🤐 😕 no byla jsem v půlce dubna 😀 tak to jsi je uvařila dobře 😉 🙂

evik73
4. kvě 2011

@luksi no páni,to je na dobré cestě 😉 A co třeba testík,nezkoušela jsi,nemáš chuť? 😎

luksi
4. kvě 2011

@evik73 testík zatím jsem nedělala 😀 si pomatuji že dřív pokaždé když jsem koupila test tak jsem to potom dostala ☹

evik73
4. kvě 2011

@luksi tak to chápu,že se do toho neženeš 😀 Co se má stát se stane a už je rozhodnuto,ale je příjemné žít zatím ve sladké nevědomosti 😉
Tak gulášek hotov,sláva panu Papinovi za jeho vynález,masíčko jako dortík,jen se rozplývá 😀 Ještě těstoviny a taťkovi knedlíček a je to 😅

luksi
4. kvě 2011

@evik73 jojo sladká nevědomost a stejně se to potom dovím,když dorazím na krev 🙂 😉 si říkám,že to může tkaé ovlivnovat ten utrogestan co beru,ale cooo počkám a uvidím 😀
to je pravda v papináku je maso za chvíli vařeno a měkké ,budete se mít dobře a pochutnáte si 🙂 a co nějaká buchta třeba k tomu ?

evik73
4. kvě 2011

@luksi hele,nepoňoukej z buchtou když víš,že cvičím 😀 😀 Máme tady tu roládu s banánem a už jsem se zařekla,že si nedám,ale když ona je tak báječná....nechceš dorazit na kávu a kousek roládky? 😀

luksi
4. kvě 2011

@evik73 Tedy ta roláda vypadá famozně 😝 😀 té se určitě těžko odolává 😎 bych neodolala a dala si kousek,když si dáš jen kousek tak to nevadí 😀 kdybych nebyla v práci tak bych dorazila

evik73
4. kvě 2011

@luksi jenže on byl včera kousek a když bude dneska kousek,tak je mi cvičení k prdu 😝 Jinak je opravdu dobrá a přitom docela rychlovka a nic složitého 🙂

luksi
4. kvě 2011

@evik73 takové věci jsou nejlepší na pečení ... tka si budeš muset přidat při cvičení větší zátěž 😀 a pak si budeš moc dát kousek 😉

evik73
4. kvě 2011

@luksi jasnačka,nějak to vykompenzuju 😀 Teď ještě to cvičení neberu uplně vážně,když za nějakých 20 dní bych měla mít ET 😉 Uvidíme...buď budu tloustnout nebo hubnout 😀

luksi
4. kvě 2011

@evik73 jasně se uvidí 😀 aledoufám,že budeš tloustnout 😀 😀

lumcag
4. kvě 2011

@ismet
Ahoj, No chtěla jsem LUMAG. Já jsem chtěla vždycky mít jenou holčičku Lucinku (proto Lu) a Manžel Martínka (proto to Ma)
no a na G začíná naše příjmení. Ale nějak jsem se překlepla mezi M a A jsem nějak klikla na C 😀
Všimla jsem si toho až když jsem to uložila 😀. A tak jsem to tak nechala. 😀
A co se týče druhého mimča 😝 30.5.2011 jedu do Iscare se nechat zkontrolovat k fyzioterapeutce Babičkové, zda je po porodu vše v pořádku no a od toho dne zase začnu cvičit Mojžíšku a pak to zkusím. Ona pokud se ta Mojžíška cvičí, tak je lepší aspoň 1/2rok nic nezkoušet, protože po krátké době cvičení to vždy prý končí potratem. 😒
A tak jak to počítám, tak mi to zase to snaženíčko výjde cca na stejné období, jak u Martínka 😀.
No a když se zadaří, třeba budu mít obě ve stejný měsíc. 😀
@evik73
Tak Manžel právě nechtěl pojmenovat dítě po sobě, proto chtěl toho Martínka. Já chtěla, když už jse věděla, že to bude kluk- Lukáška nebo Dominika. Ale nakonec jsem svolila 😵
@luca77 Tak to máme stejný pocit. Jen, aby měl pořádek ještě v tom PC 😀 Ale jinak jak říkáš. Sranda s ním je.
Já po 3týdnech co přišly výsledky, dostala prednison 5mg a po 3měsících jsem musela k němu opět na KO. jak jsem již psala, vytvářela jsem protilátky. Přeléčení trvalo 1/2roku 😔
@luksi drží palce i u nohou 😉 moc ti přeji //

luksi
4. kvě 2011

@lumcag děkuji za držení palců 🙂 😉 uvidíme necháme se překvapit 🙂

evik73
4. kvě 2011

Tak a mám hotovo,ještě jsem si musela po sobě uklidit,ale teď už si dám v klidu kávu(bez rolády 😀 )
@lumcag u nás to taky ještě není 100%,že by to byl Martínek,ale s největší pravděpodobností 🙂 Nejdříve se nám vůbec musí podařit nějaké to mimi udělat 😉

luksi
4. kvě 2011

@evik73 neee dej si i roláduuuuuuuuuu,přece se nezkazí 😀 😀

evik73
4. kvě 2011

@luksi nedáááááááááám,budu na sebe pes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Myslím,že se nezkazí......jsou tady na to ještě dva krky(vlastně 4 když budu počítat pejsky a že ty by si teda daly) 😀 😀
Kde jsou všichni ostatní,máme to tady jako soukromou skupinu pro nás dvě 🙂 😀

luksi
4. kvě 2011

@evik73 je mi to jasné,že na s ebe budeš tvrdá,jsem třeba myslela že pidimidi kousek by sis mohla dát 😎 🙂
no asi pracujou a nebo jsou na někde mimo 😨

evik73
4. kvě 2011

@luksi no jo,já domácí povaleč zapoměla,že lidi taky pracují 😀 😀 Tak snad brzy zase nakouknou....aaaa už se mi vrací dcerka ze školy,tak zase budu mít prd a ne notebook ☹

luksi
4. kvě 2011

@evik73 ty pracuješ doma a to je také záslužná práce 🙂 😉 a stará se hezky o rodinku i psíky.... to víš dcerka se potřebuje určitě učit na maturitu 🙂 😉

evik73
4. kvě 2011

@luksi to je určitě záslužná práce,jen by mi za to někdo mohl platit 😀 Tak já pro ní frčím.....

ismet
5. kvě 2011

@lumcag Ahoj lumcag, to je zajímavé vytvoření nicku. My jsme při přezdívce pro miminko v bříšku postupovali podobně. Holčička měla být Sofie a chlapeček Martin. Tak jsme mu říkali MA+FIE=Mafiánek 🙂. O tom, že by cvičení podle Mojžíšové mohlo způsobit potrat, slyším tedy poprvé. Já jsem tak cvičila asi dva měsíce před svým prvním a zatím jediným úspěšným IVF před třemi lety a skončila jsem den před ET. Fyzioterapeutka mi pak doporučila klid a varovala mě před rotačními pohyby v těhotenství. Opět cvičit jsem začala až ve čtvrtém měsíci, ale chodila jsem na speciální cvičení pro těhotné.

luca77
5. kvě 2011

@luksi Ahoj,ale prosím tě ,proč bych se měla leknout,co blbneš 😉

luca77
6. kvě 2011

@evik73 roládka vypadá lákavě 😉

luca77
6. kvě 2011

Ahoj holky,tak vás mám dočtené.Teď v rychlosti jen pár slov a jdu si zhasnout,už je moooc hodin,dneska nějak přetahuju 😉 Mám noční,tak se nedivte zase mému času u příspěvku.Večer se mi v práci rozjela MS,tak jsem ráda,že už 🙂 ,to znamená,že bych si měla zítra zavolat do Motola a objednat se na UTZ po menstruaci,..tak až se probudím.Ve středu jsme byli s mamkou v Motole a pak jsme zajeli na Zličín do Ikei,pořád si chce koupit koženou sedačku,tak si tam vybrala,ještě si chtěla doma poměřit,jak tam bude vycházet křeslo,aby se dalo projít a prý je o něco širší,ale vejde se tam.Takže až pojedu na UTZ,tak se se mnou sveze a objedná si jí.Tak jsem zvědavá na kdy mě objednají.Dnes jsem si vyzvedla autíčko ze servisu a stálo mě to 3.000,- ☹ ,nechtělo mi jet a dusilo se to,tak mi vyměnili lambda sondu - dávkuje palivo a už to krásně jezdí. Tak to je pro dnešek asi vše a zase se sem podívám v sobotu určitě,protože mám denní od 6 - 18h... 😝
@evik73 Evi,ta májová slavnost byla přímo ve Vlašimi,jestli znáš? 🙂

lumcag
6. kvě 2011

@ismet
Tak váš postup přezdívky byl opravdu k zasmání. Mafie 😉 No a tak proč ismet?
Co se týče MOJŽISOVÉ, tak cviky nezpůsobují potrat, jen se nemám snažit otěhodnět v době cvičení min 5měsíců.To mi zakazovala BAbičková. A hlavně jsem měla ákaz spávat na bříše. A pokud jsem spávala na boku tak jsem musela mezi kolenama mít smotaný ručník, abych nohy čí boky držela v pravém úhlu. 😕
No já měla totiž rotaci celé pánevní oblasti ještě před mobilizací, tak možná proto. Ale vím, že kámoška na testě zjistila, že je těhu, hned přestala cvičit a nevydrželo to. No nevím možná je to u každého jinak.

evik73
6. kvě 2011

Ahoj děvčátka,tak jak se tady máte? 🙂 Včera jsem vůbec nějak nestihla ani zajít na koníka 😒 Začínají jezdit lidi na dovolenou,tak pendluju na letiště a zpět 😅
@luca77 to neznám,ale hlavně,že jste si to užili 🙂
@luksi kde se touláš?Už jsi si udělala ten test?Jestli někde slavíš a nám se nic neřekne,tak počkej teda!!!!!!!!!!!!

luksi
6. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, jéé ty vozíš lidi na letiště jo 🙂 😉 neee ještě jsem si test nedělala 😎 😀 možná příští týden i když to mám 12. naklusat k dr na krev a ultrazvuk,tak bych se tma měla objednat 🙂

evik73
6. kvě 2011

@luksi jojo,mám pár klientů,kteří když odlétají pryč tak u nás na zahradě parkují auto 🙂 Někdy je to dost náročné,hlavně když je sezona v plném proudu a jedu třeba i několikrát za noc 😝 Ale loni jsem to zvládala i jako těhule,tak se to dá.
Na krev a UTZ stačí zavolat den předem,aby si našli tvojí kartu 🙂

ismet
6. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, jak se Ti daří? Manžílek dělá tento týden dlouhé směny,tak jsem celé dny na malého sama. Je to fuška, ale moc si užívám, jak povídá a většinou k tomu i myslí. Občas se zasekne,když chce vyjádřit něco,k čemu ještě nezná slova. Dneska usnul brzy, tak mám konečně volný večer, dívám se na film Čokoláda a nějakou bych si dala, kdybych ji tu měla 🙂. Přijedeš v pondělí na zumbu?