Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gammaray
14. srp 2011

@luciasek1982 zdravím po delší době...vidím,že lítáš po doktorech i v "době pauzy".to je mi líto.snad to budeš mít co nevidět srovnané.mej se podle možností co nejlépe ,čisti hlavu a brzy vzhůru společně s michalem , do boje s osudem-s přírodou....

luciasek1982
15. srp 2011

@gammaray Myslíš a Alešem? 😀 😀 😀 Díky moc, už mám po další menstruaci a zatím to vypadá dobře, tak snad už je to v pořádku 😉

neiry
15. srp 2011

@luciasek1982 Tak to je super, že se to už dalo dohromady. A už dovolená proběhla, nebo se chystáte? 🙂

gammaray
15. srp 2011

@luciasek1982 no já jsem myslela michala-doktora,ale s alešem samozřejmě taky 😀 😀

luciasek1982
16. srp 2011

@gammaray Jo táááák 😀 Tak to mě vůbec nanapadlo 😀 Tak s Míšou samozřejmě taky 😀

luciasek1982
16. srp 2011

@neiry Teprve se chystáme.... odlítáme 16.9. 😉 Už se těšíme 😉

neiry
16. srp 2011

@luciasek1982 A kam letíte? To se pak nakonec v tom CARu ještě potkáme, my se budeme objednávat na konzultaci na konec listopadu 🙂

januler
17. srp 2011

Ahoj holky,
omlouvám se, že Vám sem lezu, ale chtěla jsem se některé z Vás zeptat jestli nemáte zkušenosti s Gyncentrem Ostrava . Já se chystám v záží na 2 ivf a pro svou dostupnost přemýšlím nad tímto carem . Na 1 ivf jsem byla ve Fertimedu - pobočka Polanka,ale převážně jsme jezdily do Olomouce kde mají sídlo i na blbou kontrolu tak daleko takže ten můj mi teď řekl, že při 2ivf odmítá jezdit tam a zpět, tam přemýšlíme nad Gyncentrm Ostrava .
Díky holky za info Jana

neiry
17. srp 2011

@januler Já nevím, když si tak namátkou přečteš některé ty příspěvky tady, tak tu spousta lidí na Gyncentrum nadává a spousta ho zase chválí 🙂. Já osobně mám dobrou zkušenost, hned na první pokus po 1. IVF za zhruba 13 tisíc mám doma skoro devítiměsíčního syna, tak nemůžu říct nic špatného.
Jinak nevím, odkud přesně jsi, ale ještě ve Frýdku je doktor, co dělá neplodnost. Spolupracuje s Gyncentrem a je o pár korun levnější než Gyncentrum a hlavně strašně pečlivý, udělá všechny vyšetření a tak. Ale chování má taky občas příšerné, ale to člověk musí překousnout. 😒

gammaray
17. srp 2011

@neiry zdravím...tak vy už máte 9 měsíců.to to letí 😀 já to taky nestíhám sledovat a vůbec,mě ty tři roky taky uběhly jako voda.jejda,kdepak jsou ty moje "malinké miminka",co jenom ležely v postýlkách 😀 😀 ?a vidíš,ty se už začínáš chystat "zajít si"pro druhé.to je super...
@januler je to přesně,jak říká niery,někdo na gync.nadává,někdo je chválí.myslím si, bohužel,že víc je těch nespokojených.já mezi ně teda nepatřím,snažili se a udělali pro mě vše,co mohli.ikdyž těch pokusů bylo u mě více.cenově nevím,jiné centrum jsem taky díky dostupnosti nikdy nenavštívila.hodně štěstí...
@luciasek1982 dobré ránko,tak už brzy budeš balit,paráda 😀 😀

neiry
17. srp 2011

@gammaray A už chodíš do práce, nebo jsi doma 4 roky? A jaký jste měli celodenní program? Já mám někdy pocit, že mi z toho doma už hrábne. 😀

gammaray
17. srp 2011

@neiry mateřskou jsem měla do tří let,ta tedka skončila,ale doma chci být ještě rok.pak se,pokud něco najdu,vrátím makat,nebo mi hrábne taky 😀 😀 program...nevím,asi nic konkrétního.spíš to byl rozjetý kolotoč,který se ne a ne zastavit.pořád dokola 24 hodin vkuse plíky,krmení,řvaní,úklid a dotoho naše nevyspání 😀 ...když byli v kočáru,tak procházky,jak začli chodit,byl konec..tak se s mojim střídáme a neustále je honíme po venku 😎 sem tam bazén,kolotoče,hory,vláček atd.když už nemůžu,tak je nechávám oba manželovi a utíkám někde na chvíli na pokec.s jedním máš lepší volbu kam jít a tak,já sama s těma mýma si nemůžu dovolit vše,jsou k neuhlídání 😝

neiry
17. srp 2011

@gammaray No to věřím, že jsou k neuhlídání, taky máme v rodině teď čerstvě tříleté dvojčata a mi stačí je jen vidět a jsem ráda za to jedno 😀. Když neřve jedno, tak řve druhé, spíše, než aby si spolu ty děcka pohrály, tak si dělají zle, já už bych se svojima nervama byla asi šedivá 🙂.
Malý už taky leze jako drak a chodí kolem nábytku, tak jen čekám, kdy se rozběhne do světa a já za ním s jazykem na vestě. Navíc mi přijde, že je doma už znuděný, všechno tu má prošmejděné, tak začínám vymýšlet nějaké kroužky. Chodíme 2x týdně na plavání mimin a od září asi ještě něco přidáme. Leze to sice strašně do peněz, ale když to na něm vidím, jak se v cizím prostředí zklidní a prohlíží si ostatní mimina a snaží se s nimi navázat kontakt, tak mi to za to stojí. Doma řádí jak černá ruka a není chvilka klidu.

gammaray
17. srp 2011

@neiry přesně tak,jeden skončí řvát a druhý začne ☹ ti moji se přímo nesnáší,pořád je musím od se rozdělovat-kousání,rvaní vlasů,bitky....a když mi pak někdo řekne,to máte fajn,že jsou dva,aspon si spolu vyhrají,tak to bych zabíjela 😠 šediny už po tom všem taky mám,ještě,že existují melíry 😀 však počkej,tak za dva měsíce ti začne běhat a ty za ním,aby si neublížil..a pak ještě s velkým břichem😀 .já se musím vždy rychle rozhodnout,jestli běžet doleva nebo doprava,kdo je blíž k cestě,k vodě k díře..na to plavání mimin jsem nechodila,dva bych nedala a můj mi zaklepal na hlavu,že mezi baby nejde 😀 zítra jdem všichni na koupák,tak to zas bude 😝 mám ten dojem,že kromě mluvení nic neumí 😠

luciasek1982
18. srp 2011

@neiry Ale no nekecej 😀 Tak to je parádička...... 😉 Jinak letíme na Mallorcu 😉

gammaray
18. srp 2011

@luciasek1982 zdravím...tak za měsíc se už budete válet na pláži 😀 pozdravte mi tam moře,španělské slunce a místní manˇány 😀a hlavně si tam dobře oba odpočinte 😉 přeji..feliz viaje,buen tiempo,mucha suerte y hasta pronto 😀 😀

luciasek1982
19. srp 2011

@gammaray 😀 😀 😀 Já nerozumím řeči tvého kmene 😀 Ale i tak moc a moc díky 😉

neiry
19. srp 2011

@gammaray Já bych to tipla jako šťastnou cestu, dobrý čas (jako užijte si to), mnoho...a dál nevím. 😀

@luciasek1982

luciasek1982
19. srp 2011

@neiry Mnoho..... dál nevím????? 😀 Aha 😀

gammaray
19. srp 2011

holky to je... přeji štastnou cestu,dobré počasí,hodně štěstí a brzy naschledanou. 😎 španělsko je moje země milovaná,takže se tam jakž takž domluvím. 😀

neiry
19. srp 2011

@luciasek1982
@gammaray Tak skoro 😀. Já španělsky neumím, ale něco mi tam přišlo podobného s angličtinou a italštinou.

smima
20. srp 2011

Ahoj holky, máte některá osobní zkušenost s KET v ostravském Gyncentru? Mám za sebou 1x IVF+ET, a 4x KET / poslední teďkom ve čtvrtek / a vždy to bylo bez jakéhokoliv úspěchu. Moc už tomu totiž nevěřím, i když mi práce doktorů nepřipadá úplně špatná. Tento poslední pokus, který mám za sebou už beru s předběžně negativním výsledkem, na test HCG jdu až 1.9., ale co čekat po tolika neúspěších???Rozhodli jsme se s mým drahým, že už nic víc pro umělé oplodnění dělat nebudeme, nejen, že to stojí spoustu peněz, ale taky nervů, byl to náš poslední pokus. Snad některá napíšete, že Vám KET vyšel...

neiry
20. srp 2011

@smima Kámošce vyšel KET, který se dělal v Gyncentru. Napoprvé a mají z toho syna. Takže ono to funguje, neztrácej naději 😉

gammaray
20. srp 2011

@neiry
@luciasek1982 krásný sluníčkový víkend přeji 🙂 🙂
@smima ano ano,jak říká neiry....neztrácej naději a už vůbec ne tedka, po nějakých třech dnech. 😉 jednou se to musí povést a věř mi,že vím o čem mluvím.a když ne KET,tak třeba další IVF +ET. 😉 s některými ,dnes již mamčami po ketu z gyncentra jsem dodnes v kontaktu...takže to fakt funguje.

gammaray
20. srp 2011

@neiry a máš jenom dvouletou mat.,že se chystáš jít už pro druhé mimčo..nebo je chceš mít brzy po sobě 😎

neiry
20. srp 2011

@gammaray Mám dvouletou a chci mít navíc mimča brzy po sobě 🙂. Ať má malý parťáka, tak snad nebudou proti sobě jako u vás. 😀

luciasek1982
21. srp 2011

@smima Ahojky 😉 Já mám po IVF + ET a 3x KET a taky bez úspěchu ☹ Teď jsme si dali s přítelem pauzu, abychom načerpali nové síly, a koncem roku to asi zkusíme znovu. Čeká tam na nás ještě 6 sněhuláčků mražáčků!
Budu moc držet palečky, aby Vám to tentokrát vyšlo 😉

luciasek1982
21. srp 2011

@gammaray Děkuji 😉 Taky přeji krásný víkend..... i když už je skoro za námi 😉 Samozřejmě ho přeji Vám všem 😉

smima
22. srp 2011

Ahoj Luciasku1982, tak vidím, že jsme na tom asi úplně stejně ! Taky jsme měli posledních 6 mražáčků. Kéž by Ti to vyšlo....A taky jsme měli před posledním zavedením půl roku pauzu. Asi je ještě brzy čekat nějaké těhu příznaky, transfér jsme měla ve čtvrtek, ale moc pozitivně to nevidím. Ke kterému lékaři chodíš? Já chodím k Lachčinovi.

luciasek1982
31. srp 2011

@smima Ahojky, omlouvám se že píšu až teď, ale nevšimla jsem si, že jsi mi psala 😕 No tak to jsme na tom hodně podobně, akorát, že ty už v sobě máš zase novou naději.... já na ni stále ještě čekám! Budu ti moc a moc držet palečky, aby vám to vyšlo a alespoň jeden z těch šesti mražáčků byl vítězný 😉
Já chodím k MUDr. Poláčkovi 😉 K Lachčinovi jsem chodila ale taky, byl taky fajn. Pokud se můžu zeptat, tak po kolika transférech už máš?