Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

irinka
22. lis 2011

@pigy Já jsem se tě asi už ptala, viď? Skleroza se mnou lomcuje 😀 Tak to taky nemám ráda - UTZ při mrše - ale před stimulkou na KET jsem to vydržela, páč jinak by se to zas o měsíc prodloužilo. Dobrej byl Neruda - prej: já nesnáším krev, proto jsem šel na medicínu 😀 to sem se pobavila, tak aspoň se ta situace trochu zlehčí...

pigy
autor
22. lis 2011

@irinka já mám taky sklerózu, z toho si nic nedělej 😀 tak ty jsi byla taky při mrše na utz? no co mi zbývá, musím to vydržet, ale bude mi to fakt nepříjemný 😒 jak se daří tobě? hladíš mrňousata?

irinka
22. lis 2011

@pigy Je to nepříjemný, ale co bysme pro ty prďolky neudělali 🙂 No jo, hladím je, přemlouvám, ať zůstanou tam kde jsou, uvidíme no. Cítím se tak nějak všelijak, ale jsem šíleně unavená a spala bych snad 24 hodin denně 😀 dneska přes den břicho celkem v klídku, teď docela pobolívá jako na mrchu....už bych ráda znala jak to je, tohle čekání je strašný ☹

pigy
autor
23. lis 2011

@irinka tak klidně spi a papej jen to, na co máš chuť 🙂 stahuju si fil Rozbřesk 1, tak dnes budu mít hezký den 🙂

irinka
23. lis 2011

@pigy Ahojda, taky tě chytla Twilight sága? Mě taky, Rozbřesk jsem taky stahovala, je super, fakt hodně povedenej díl 🙂 jinak jsem natahala ještě dalších pár filmů, tak to zkouknu, aspoň nebudu přemejšlet na ptákovinama 🙂

pigy
autor
23. lis 2011

@irinka no mě to taky chytlo 😀 nevíš, kdy bude ten druhý díl toho rozbřesku? nemůžu se dočkat 😀

irinka
23. lis 2011

@pigy Právě nevím a taky by mě to zajímalo, tohle dílování mě neba 😀 člověk je pak napnutej jak guma 🙂 já teda četla i knížky, ale prostě film je film, i když knížky jsou taky super 🙂

pigy
autor
23. lis 2011

@irinka já knížky právě nečetla. A co teda bude dál? 😀 řekníííííííííííííííííííííííííííííííííííííí síííííííííííííííííííím

lenkacar
23. lis 2011

@irinka kde jsi to stáhla ?rozbřesk a má titulky,

pigy
autor
23. lis 2011

@lenkacar http://www.uloz.to/11250872/twilight-saga-rozbr... je horší kvalia, ale dá se na to koukat. Tak jsem si zase pobrečela hezky 😀

lenkacar
23. lis 2011

já to zkoušela a nešlo to byly to jen ukázky a ty máš normální registraci a nebo přes sms..já koukal adoted na voda pro slony tam taky hraje a jako jsem úplně hotová ..jestli jsi to neviděla stáhni ,mrkni ..

pigy
autor
24. lis 2011

@lenkacar jsem ti asi dala špatný odkaz, zkus tohle http://www.uloz.to/11201544/twilight-4-rozbresk...
já to mám uložený v pc v souboru, kdyby ti to nešlo, tak bych ti to pak mohla poslat přes email, nebo skype
Teď by ti to ale mělo fungovat. Jdu si tedy stáhnout ty slony 😀

irinka
24. lis 2011

Holky ahoj, omlouvám se, že píšu až teď, měla jsem návštěvu tak jsem se sem nedostala.
@pigy Je to už dýl co jsem knížku četla, takže si to fakt moc nepamatuju, páč čtu hodně knížek, ale Bella bude mít nějaké zvláštní schopnosti a to je fakt to, co si pamatuju, takže to není, že bych ti to nechtěla říct 🙂
@lenkacar šlo ti to stáhnout? já stahuju z uložto normálně bez registrace..

irinka
24. lis 2011

@pigy Teda si mě tak nahlodala, že tu knížku budu asi číst znova 😀

pigy
autor
24. lis 2011

@irinka no tys mě zase tak nahlodala, že si ji asi půjčím v knihovně 😀

irinka
24. lis 2011

@pigy Tak u nás v knihovně je ještě 2x zamluvená, je o ní docela zájem 🙂 Ale fakt doporučuji si jí přečíst 🙂

pigy
autor
24. lis 2011

@irinka no já už koukala, že je tady zamluvená do března 😀 to se teda načekám 🙂

irinka
24. lis 2011

@pigy Tak to máte náruživé čtenáře 🙂 pak jedině stáhnout z netu, jenže to je na nic, to někde tisknout...

pigy
autor
25. lis 2011

@irinka snad to nebude tak dlouho trvat, aspoň se mám na co těšit 😀

lenkacar
26. lis 2011

staženo skouknuto ,paráda ..nadšení ..díky

irinka
26. lis 2011

@lenkacar Tak to je super, já byla taky nadšená, teď čekat kdoví jak dlouho na druhou část...snad to zmáknou co nejdřív 🙂

pigy
autor
26. lis 2011

jo holky, taky sed mi to líbilo, jen to čekání na další, bude asi dlouhý 😒

pigy
autor
26. lis 2011

tak holky, já už se pustila do cukroví, už mám dva druhy 😀

irinka
26. lis 2011

Pigy tak to jsi šikulka, já teda dneska pekla perníčky - dle receptu hned měkké - mám je jak beton 😀 Tak mají ani ne měsíc na to, aby změkly :-P A co jsi pekla? Já chci letos dělat jiný cukroví, než jaký peču každý rok, teda kromě vanilkových rohlíčků a vosích hnízd, ty nesmějí chybět 🙂

pigy
autor
26. lis 2011

@irinka neboj, budou měkké, mám to vyzkoušené. pekla jsem rohlíčky, kokosové a ořechové pracny. Zítra chci udělat linecký a z těch čajových mám vše, můžou pěkně uležávat 😀 no a pak do vánoc budu dělat různé cukroví s náplní. Už máš perníčky i nazdobené?

irinka
26. lis 2011

@pigy To doufám že změknou 😀 já je teda dělala poprvně, tak nevím, ale dle zkušeností a diskusí na netu většinou po čase změknou, tak jsem zvědavá 🙂 Nazdobíno ještě nemám, to počkám až na změknutí pak budu zdobit, ovšem polevu jsem taky nikdy nedělala, tak snad bude čím zdobit 😀

pigy
autor
27. lis 2011

@ irinka neboj, určitě změknou 😉 a polevu budeš dělat z bílků? ta je jednoduchá a taky se ti povede. Jinak se dají polevy i koupit, ale já je vždy dělala. Je to fakt jednoduchý. No já ještě včera pekla, do půl druhé v noci, jsem se do toho nějak obula 😀

irinka
27. lis 2011

@pigy No teda, to ses do toho fakt obula 🙂 já zatím mám jen ty perníčky, zbytek budu péct až tak okolo 12.12. manža je na sladké, tak abych pak nepekla 23.12 😀 Jinak polevu určitě zkusím doma, uvidím, ale věřím, že se povede 🙂

pigy
autor
27. lis 2011

@irinka fakt se toho neboj, povede se to určitě, na tom nejde co pokazit. No můj manža je taky na sladký, ale prostě má zákaz, musí to vydržet a každý rok drží a snaží se 😀 jinak zítra volám do pronatalu a asi tam i hned půjdu. Mrcha dorazila, už se teda těším na utz 😒

pigy
autor
27. lis 2011

@irinka jak se vlastně cítíš ty?