Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
24. zář 2008

Ahojík madla,taky tě zdravím

aja11
24. zář 2008

Holky moc děkuji!! Snad to bude dobré . . . Doktor mi napsal Duphaston - na udržení plodu -nebrala jste to některá??? 😉

madla28
24. zář 2008

Já ne, já brala Crinone, ale neměl co držet.

adrosek
25. zář 2008

Ahojík holky,přeji dobré ránko všem.Tak jak dneska válčíte co?Já opět vpráci,ale dneska jen tak do půl třetí.
Aja tak at to dobre dopadne,s dufast.nebo jak se to píše zkušenost nemám,zatím jsem jej nebrala.

emanek
25. zář 2008

Ahoj holky,
občas Vás čtu a kdysi dávno jsem se i přidala do diskuse. Taky chodím do Reprofitu, ale do Olomouce, Machač tam dojíždí. IUI nám vždy domluvil ve fakultce v Olomouci a stálo nás to jen 300,- Kč. Co se IVF týká, tak jsem se ho ptala minule, jak to u nich stojí a řekl mi, že pokud bude spermiogram dobrý tak 6000,- Kč, pokud ne tak plus dalších 8000,- Kč. Ale to asi proto, že má odzkoušené, že mé vaječníky reagují dobře jen na clostilbegyt a jeden puregon a nemuseli bychom tak asi kupovat ty drahé léky. Jinak v jiném caru nás IVF + ICSI stálo vždy kolem 30000,- Kč. Co se pojišťovny v Reporofitu týče, je to jak tu někdo psal. Mimo pojišťovny m. vnitra (211) mají smlouvy se všema. Já mám taky 211, a tak se musím příští čtvrtletí jít přehlásit jinam, říkal kamkoliv. Přehlásí Tě vždy až od první dne v měsíci následujícího kvartálu. Takže kdo to stihne ještě může od 1.10., ale já jdu až od 1.1. Jedu totiž na starou pojišťovnu ještě na měsíc do lázní v říjnu.

adrosek
25. zář 2008

Ahojík emánek,tak tě zdravím tady unás,já mám VZP a platili jsme při IUI vždy za léky něco,něco bylo hrazeno a něco jsme platili tak nevím.

emanek
25. zář 2008

a ty chodíš do Brna k Machačovi?

adrosek
25. zář 2008

Chodím do Brna,ale k dr.Vitouškové tam.

nufice
25. zář 2008

Ahoj holky, 22.9. jsem byla na první konzulatci v Reprofitu. Konzultace dopadla myslím suprově, byli jsme u dr.Machače, je moc milý. Máte taky azoospermii. Na radu dr.tam manžel nechal ještě jednou sperma na vyšetření a uvidíme, zda něco vycentrifugují, když od gynekologa zní diag.azoospermie. Dr.se to moc nezdálo, když máme jedno dítě, spíš by prý odhadoval na to, že tam nějaké jsou, ale běžným mikroskopem nejsou vidět, jak jsou na řídko a prý mi v 19ti zřejmě stačila jedna spermie, abych byla těhu) Ale bohužel se skutečně žádné nenašly. Takže zbývá TESE. Jinak prý bychom to mohli do Vánoc zvládnou, teď potřebují můj hor.profil a potom se mám objednat. Manželův hor.prof.je prý OK, lehce zvýšené hodnoty FSH jsou prý zanedbatelné, musel by mít 80-100 a né 13-19, takže to prý je v pořádku.Mám hrozný strach, aby při TESE něco našli. Jinak po uro stránce je manža taky OK, jen má odoperované jedno nesestouplé varle, ale druhé má OK.

adrosek
25. zář 2008

Ahojík nufice,tak tě zdravím,tak to je dobře že jste tam už byli a že jste to zvládli tak dobře,tak ted už jen počkat na další výsledky a šup do toho.A kdy se tam máš objednat?

nufice
25. zář 2008

až budu mít výsledky horm.profilu, mám si je nechat udělat u nás, abychom tam pořád nemuseli lítat, když to máme daleko. Takže počítám tak v 1/2 října 🙂

adrosek
25. zář 2008

Tak to je šupem a za chvílu budeš moc začít ne?

nufice
25. zář 2008

Jo, myslím, že to uteče jak voda. jen ta tese mě straší.... 😒

nufice
25. zář 2008

ale jiná možnost není, buď to vyjde, nebo ne. aspoň jedno dítě už máme 🙂 , no dítě, téměř dospěláka ☹ dárce nechcem a ani nám to dr.nedoporučil.

adrosek
25. zář 2008

A čím tě straší,nějak sem to asi nečetla.
Tak to je dobře že už jedno máte alespon.

nufice
25. zář 2008

no prostě tím, že budu stimulovat a potom se třeba nic nenajde, kdybych to věděla aspoň před stimulací, ale v reprofitu to dělají současně

adrosek
25. zář 2008

No tak toho já se bojím taky docela hodně.

nufice
25. zář 2008

taky máte blbé spermie? Nebo se bojíš, že nebudeš mít vajíčka? Toho já ne, já těch spermií.

adrosek
25. zář 2008

Spermie máme dobré,spíš se bojím že budu nějak zle reagovat a nebudou vajíčka.

nufice
25. zář 2008

to já ne. Každý máme jiné strachy 🙂 , ale ono bude dobře, musíme věřit, ale je to těžký 😉

adrosek
26. zář 2008

Ahojík holky,tak přeji hezký den všem.Jak se máte dneska co?

nicaa
26. zář 2008

madla28 - v Repromedě jsme se k IVF ani nedostali, protože paní doktorka byla velice nepříjemná a řekla bych i dost sprostá, po tom co jsme si dovolili říct, že se na IVF ještě necítíme.... I ta cena nám přišla dost vysoká, platili bychom prý kolem 77.000,- tak jsme odešli na Obilňák, tam jsem IVF podstoupila a za vše jsme platili cca 40.000,- (ta nemocnice ani to prostředí se nám moc nelíbilo), takže teď v listopadu se chystám na IVF v Reprofitu, jen musíme počkat (měla jsem OHHS).... Teď při ms mi vezmou form. profil a uvidíme co bude 😵

emanek - já jsem se zrovna přehlašovala včera z 211, tak jsem to stihla od 1.10., ale dr. mi říkal, že nemusím spěchat, že je čas, oni prý "výkazy úkonů" pojišťovnám posílají nějak později.

nufice- tak to Tě (spíš manžela moc lituji) jsme na tom úplně stejně, můj manžel jedno dítě, přesto diagnoza azoospermie, nakonec musel jít na TESE, ale asi tě uklidním pokud máte dítě, tak se určitě spermie určitě najdou, zvlášť pokud má všechny výsledky v pořádku, (manžel to měl taky ok.) ale i přesto jsem měla strach.
Ono je to tak, že se mohla manželovi jen ucpat nějaká cévka a spermie prostě nejdou ven, ovšem třeba před rokem, dvěma, mohl být SPG v pořádku. Pokud jezdí na kole, nebo moc autem, tak se to prý stává....
Chápu, jak se cítíš, že musíš stimulovat a přitom nevíš, jak TESE dopadne, já myslím, že je to všude stejné my byli na Obilňáku a taky zároveň OPU a TESE (v jeden den) byla jsem po celou dobu tak vystresovaná, že se nedivím, že se IVF nepovedlo ☹

nicaa
26. zář 2008

adrosek - ahojky, zdravím Tě a přeji pěkný den 😉

Jsem si všimla, že všem jsem něco napsala a tobě ne, tak Tě aspoň pozdravím 🙂

nufice
26. zář 2008

Nicca, děkuji moc, ani nevíš, jakou mi dáváš naději, díky 🙂 Taky si to tak nějak říkám. My budeme platit prý max.30tis., to je super, čekali jsme víc, ale i tak to musíme někde nejdřív sehnat. Holky, jak se provádějí v Reprofitu platby? Myslím dopředu, nebo zároveň, nebo po výkonech, léky si sháníte samy?

nicaa
26. zář 2008

nufice- není za co 😉 . Já jsem si jistá, že spermie vlastní mít budete... ber to tak, že pokud manžel spermíky někdy měl a výsledky jsou ok., to znamená, že se spermie opravdu tvoří, jen je potřeba je dostat ven.
Ještě jedna věc... pokud to půjde tak si domluvte co nejvíce dávek spermií, pokud jich manžel bude mít dost, tak si je nechte zamrazit...
Nás se nikdo neptal, zamrazili nám pouze 3 dávky 1 už je pryč....takže máme pouze 2.
Prý manžel měl strašně moc spermií, ovšem chytrá embryoložka odběr stopla, že 3 dávky stačí....

To, že budete platit pouze 30.000,- je vážně krásný, ale někdo tu psal, že budou platit do 25.000,- což mi teda přijde dost, když TESE stojí cca 10.000,-
Jsem zvědavá, kolik budou chtít po nás. 😀

nufice
26. zář 2008

a vy máte něco v sperma? Nebo jsi to psala? my po centr.nic, ale je fakt, že to bylo jen s 24hod.abstinencí, tak nevím, zda to může mít vliv. Máme jedno nesestouplé odoperované varle a 2x operace kýly. Co vy? Vše OK?
Nám dr.říkal, že TESE 15 a když budem chtít základ, tak celkem 23 a když to nejlepší, tak max.30.

nufice
26. zář 2008

nicca, a kdy jdete?

madla28
26. zář 2008

Nicaa tak mě říkali, že v Repromedě mě to vyjde 85000 a nakonec to stálo 100000. A ty jsi samoplátce jako já?
Na Obilním mi to spočítali na 60000, tak doufám, že to tak bude.

nicaa
26. zář 2008

nufice - já čekám na ms někdy kolem 12.10. to jdu na hormon. profil, pak od 21.d.c. stimulace, mám dlouhý protokol. Takže asi začnu někdy začátkem listopadu.. Ted v červenci jsme měli neúspěšné 1. IVF.
Nám na první schůzce vůbec neřekl dr. kolik bychom mohly platit, jen že si mám přehlásit pojišťovnu.
Manžel neměl žádnou operaci, vůbec žádný problém v tomhle ohledu .....

nicaa
26. zář 2008

madla28 - já zatím samoplátce nejsem. V Repromedě nám řekli, že to bude kolem 77.000,- a to ani nevím zda se tam počítali TESE, možná ani ne.

Ty už na Obilňák chodíš?
My platili cca 40.000,- a podle toho co tu holky píši, tak Reprofit je snad levnější, ale nevím.... 😒

Ale i tak ti řeknu, že to je pecka ať 60.000,- nebo 100.000,- 😲 .... proč jsi samoplátce?
Už jste měli 3 pokusy?