Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
9. říj 2008

a kde to presne je? tam u vystaviste? Hlinky?????

adrosek
9. říj 2008

Jojo je to u výstaviště Hlinky jak píšeš,je to takovej barák a je na něm momentálně lešení paš se to reknstruuje,je tam aji plastická chirurgie,určitě to najdeš.

aja11
9. říj 2008

Ahoj holy po elší dbě nakukuji a tady to žije!!!!!
¨
Adrosek - jak pokračuješ???????

Martek - my se snažili rok o mimi ale nakonec byla chyba u mne - můj doktor mi odmítl zaléčit prsa - měla jsem pořád mléko ale doktor s tím nechtěl nic dělat - ale já neovulovala a myslela jsem si že je to kvůli těm prsům - no napsala jsem do Reprofitu a hned mne objednali - Doktor mi dal Dostinex na to mlíko a hned další ovulaci jse byla těhu - a mimochodem spermiogram nám vyšel strašně - spermie skoro nepohyblivé - ale jak se zdá výsledek nebyl moc pravdivý - kontrolní SPG byste absolvovat určitě měli!

adrosek
9. říj 2008

Ahojík Aja,tak tě zdravím po delší době,tak jak se máme co a co mimi jak se vede?

No my pokračujeme,tak že se připravuji na 1 IVF dlouhý protokol,začala jsem diphereline 0.1mg a nyní ještě ktomu od tsředy pichám Puregon 175j až do pondělka,to mám kontrolní UTZ,ale bojím se,aby tam něco bylo.

aja11
9. říj 2008

Neboj určitě bude!!!!! Často na Tebe myslím - musí už to vše vyjít!!!!!! Kolik vás to bude stát?????? Kdo Ti píchá??? Sama????????????

Miminko vypadá zatím že se má k světu -jsem 7tt

adrosek
9. říj 2008

tak to je super,že se má ksvětu jen tak dál hlavně.
Nás to bude stát co nám říkala dr.asi 18.000 kc,pichá mě manžel Dipherelin a ten puregon si pichám sama,je vperu tak to je pohodička totiž.No snad už to vyjde,spíš mám ten strach ztoho,abych reagovala dobře na všechno.

martek
9. říj 2008

ahoj Aji, to jsi mooc potesila!!!!
kontrolni spermio planujem a uz asi v centru
no uvidime...
zase napis 😉 😵

aja11
9. říj 2008

Manžílek je machr - to by u nás asi neprošlo - já bych si musela píchat sama všechny - taky jsem ségra 😉 Nech špatných myšlenek - půjde to v reprofitu je to samá kapacita - zase jsem o tom někde četla

martek
9. říj 2008

ajo, takze sem si vybrala dobe centrum? 😎 😵

adrosek
9. říj 2008

Ahojík holky tak co provádíte co?

martek
9. říj 2008

cusik!
ja nic, ja muzikant 😎 😀

adrosek
9. říj 2008

Já taky nic nedělám,kukám na telku a sem na vás,navíc mě začíná bolet břicho takže nic nedělám.

adrosek
10. říj 2008

Ahojík holky,přeji hezký den všem.

adrosek
10. říj 2008

Tak holky kde jste co dneska,já ješte chvilku a jdu domů,jdu ke kamarádkám a budu tam aji spát tak se tady dneska už neukážu.

aja11
10. říj 2008

Martek - určitě!!! Já než se objednala do reprofitu tak jsem na netu hledala vše možné a hledala pro sebe taky to nejlepší - myslím že reprofit je! 🙂 🙂

martek
10. říj 2008

ahi, ahoj, dneska jsem tam byla na spionazi, a v pondeli tam zavolam 😉

nufice
10. říj 2008

Holky, zdravím, už se mi ta návštěva v repro začíná blížit, jsem zvědavá, co dr.vymyslí. Jak zvládate stimulaci? Je vám zle? Bolí vás něco? Přibíráte hodně na váze?

adrosek
11. říj 2008

Ahojík holky,tak vás zdravím moc a moc.Jak se máte co?
No mě zatím bolí trochu břicho tak uvidí se.V pondělí jdem na UTZ.Co vy jak se máte?

adrosek
11. říj 2008

Holky kde jste kdo co?

adrosek
12. říj 2008

Ahojík holky kdepak jste kdo?

nufice
12. říj 2008

ahojky, koukám, že je tu víkendové volno🙂 já se mám OK, tak jak je Androsku, jak to snášíš? Je ti špatně? 😅

adrosek
12. říj 2008

Ahojík nufice jojo je tady asi volno,nikdo tady není.
Já zatím to snáším dobře,špatně mi není jen mě občas bolí břicho,ale není to tak hrozné.
A ty jak se máš a co je nového?

nufice
12. říj 2008

Nového snad ani nic, čekám na výsledky HP a potom jedu 23.10. do Repro na konzulatci, kde mi dr.řekne, kdy začnu stimulovat. Už se docela těším. Jen bych chtěla až do IVF pracovat (jsem masér) a tak doufám, že to budu snášet dobře, protože i při přirozené OVU mám jeden den bolestivý podbřišek,tak doufám, že to nebude třeba bolet týden.

martek
12. říj 2008

cau holky, tak jsem 1DC, zitra volam do Reprofitu a objednavam konzultaci 😵

adrosek
12. říj 2008

Ahojík martek,jasně volej at tam co nejdřív zajdete.
Nufice tak uvidíš třeba budeš moci pracovat,já zatím taky chodím do práce ale jak půjdu na OPU tak nastoupím na neschopenku.

nufice
12. říj 2008

jj, taky chci potom volno, mělo by být před Vánoci, nejspíš. Kdy jdeš na OPU? Už jsi byla na UTZ? Máš dlouhý protokol? Martek, jaký je další postup?

adrosek
12. říj 2008

Já mám dlouhý protokol,na UTZ jdem zítra a předběžné OPU co nám říkala dr.by mohlo bát kolem 20.pokud tedy bude něco na UTZ.

nufice
12. říj 2008

takže jsi tlumila a teď už pícháš? jak to zvládáš? Píchaš si sama? Máš pera?

martek
12. říj 2008

no uvidime, co mi reknou 😔

nufice
12. říj 2008

Martek,už jsi tam byla? Ke komu chodíš?