Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
30. říj 2010

@gabikri já blázen!!!!!!??To ty,když spotřebuješ 50 testů!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To abych obvolala ve vašem kraji lékárny,že je čeká nálet ve tvé podobě,ať se nachystají!!!!!! 😀 😀
A když tam ta druhá čárka ještě není vidět,tak neztrácíš naději??

okcelok
30. říj 2010

@veveram Ahoj mamino,teda,to budete mít velkýho prcka,když tak rychle přibíráš!!!!Ale to nevadí,je vidět,že se máš dobře a ještě líp se oba cítíte!!!!! 😉

gabikri
30. říj 2010

@okcelok 😀 😀 😀 ne ne.........to stojím u okna ( je to tam nejlépe vidět) a tak hodinu každý test hypnotizuju, že tam tu čárku pak začíním i vidět. No pak si odpočinu a tak za hodinu znova to samé 😀 Jsem si ji tam minule chtěla vzteky domalovat fixou 😝

luisa5
30. říj 2010

Zdravím.Mám na Vás dotaz.Příští měsíc jdu na minimální stimulaci do Reprofitu Brno prosím jak je to s UZ kontrolama?Mám to dost daleko do Brna kolik je tak při té stimulce kontrol UZ?Předem moc děkuji.

gabikri
30. říj 2010

@veveram : neboj......u čongů mají dobré modely na gumu až do velikosti XXXL 😀

luckap123
30. říj 2010

@gabikri Gábi a já si na to pořídila i lupu 😀 a to si nedělám srandu 😀 ..a jsem schopná testovat třeba 4xdenně..no blázen..
jinak moc držm palce at se mimísci zabydlí na devět měsíců 😉
já jedu na ultrazvuk v pondělí 7DC při stimulce,tak jsem zvědavá..holky kolikátý den cyklu jste byli na OPU? a píchala jste si taky některá puregon 150..to mě tedka asi ještě něco přídá,že?

olousek35
30. říj 2010

@luckap123 já byla na OPU 14.DC i když byli malí folíky.
Jinak jste teda lepší než já. Já si říkám, že mám tři balení testů a že jsem asi cvok. Že to raději nikomu nebudu říkat. Na vás holky nemám. Hodně štěstí všem

gabikri
30. říj 2010

@olousek35 : olousku raději bych přikoupila, aby nechyběly. 😀

@luckap123 : no lupa je dobrý nápad 😀 😉

Tak holky můj manžílek, který v telce sleduje pouze zprávy a motoristické pořady právě s velkým zaujetím kouká na pořad " MAMINKA" Tak to čumím 😝

veveram
30. říj 2010

@luisa5 :2-3 kontroly,je to 8-9DC,pak 12-13,podle toho jak porostou folíky.

veveram
30. říj 2010

@okcelok :aby nebyla velká maminka,než miminko 😀 A co ty?Vše v pořádku,nevolnosti ustoupily?

@gabikri :zajdu díky za inspiraci,tam mě to vyjde levněji.
Taťka mi slíbil,že pak bude hlídat,a já můžu chodit cvičit. 😀 Měla jsem si to nahrát na telefon pro jistotu. 😀 😀

olousek35
30. říj 2010

@gabikri ne, nemůžou chybět. Kupoval mi je přítel rovnou cestou z ET přímo dole v lékárně. Byl na mě hodnej. Jeden jsem dělala dnes, abych měla jistotu, že je pregnyl pryč. Další plánuju na středu. To bude 7 den po transferu. Sice ještě brzo, ale co kdyby. No a další na sobotu, to bude 11.den po. To budou pryč tři proužky ze šesti. Ještě mi tři zbydou. Budu tvrdá 😀 😀 😀

okcelok
30. říj 2010

@gabikri ty jseš fakt číslo!!!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
30. říj 2010

@veveram nevolnosti stále přetrvávají,ale už je to o píď lepší.Začínám taky přibírat,ale to je jasné.Těším se hlavně na příští sobotu,protože konečně doberu veškeré léky,jupííííííííí!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

saminka
30. říj 2010

ahojky holky,
vidim ze tady rozebirate testovani!!!!! taky obdivuji ty, co si pockaly az na krev to ja bych taky nezvladla.... 😅 u prvniho pokusu jsem zacala testovat uz sedmy den po ET a carka uz byla,sice po terminu ale byla, a od te doby silenstvi zacalo 😀 😀 testila jsem rano i vecer a vsechny testiky jsem si poctive schovavala, i kdyz jsem to mela potvrzene tak jsem si musela udelat testik, koupila jsem je hooodne levne na netu,tak jsem z toho nezbankrotovala,ale mozna tim,ze byli tak levne tak jsem jim nejak nemohla porad uverit 😅 no fakt blazen,takze u minuleho ketu kdyz teda ten osmy den nic nebylo tak jsem uz pak testla ten dvanacty den a vic ani smitec......takze je pro me jednodussi uverit ze tam nic neni nez kdyz tam neco je, to si to musim porad dokazovat testovanim 😉 tedka ale pockam, koupila jsem si mamatesty v cr dve baleni tak uvidim,kdy to na me prijde.... 😅

lentilkal
30. říj 2010

Ahoj holky všem co jsou po akci držím palečky at najdou vytoužene //.Já se jich opet nedočkala takže si dám chvilku pauzu a po novým roce se do toho zase vrhnem.Prostě to musíme uchodit jak říká Machač.Akorát je děs kde má člověk pořád shánet leky.
Jinak ja jsem asi velky šílenec a testuji vždy od 5 dne abych videla jak mizi pregnylovka.
Tak jsem si postěžovala a anii nevim jestli neotravuji tak já už mizím spát všm dobrou noc.

klarinetka1
31. říj 2010

ahoj holky, tak se mi v průbehu pár dnů podařilo přečíst téměř celou tuto diksuzi 😉 S partnerem zvažujeme (nebo spíš jsme rozhodnutí) jít na ICSI-jinou šnaci asi nemáme. O mimčo se snažíme přes rok, což mi nepřipadá jako nějaká moc dlouhá doba, přesto jsme podstoupili spermiogram v Repromedě. Ten dopal dost špatně a šance na přirozené otěhotnění je 0%. Byl to pro nás šok, zkusili jsme nakoupit různé vitamíny, kterými se už 4 měsíce ládujeme, beru Clostylbegyt, chodím na injekce Aglolutinu, ale zatím nic. Rádi bychom šli do CARU v Brně (máme to nejblíž), zatím nejlepší recenze jsem četla na Reprofit.
Chci se zeptat, zda je možné jít ke konrétnímu doktorovi, nebo nás k někomu "přiřadí" automaticky? Jakého doktora byste mi doporučily? Na stránkách jsem se dívala na jejich ceník, který je ale z roku 2008. Na kolik vás tak vyšel 1 pokus?
Díky moc na info.

olousek35
31. říj 2010

Vitam te mezi nami. My taky byli puvodne na spermiu v repromede, ale reprofit je milionkrat lepsi. Je jedno ktereho dr.budes mit. Postupne se seznamis se vsema. A vsichni jsou naprosto skveli a delaji zazraky. Hodne stesti. Jinak nas stal 1.pokus s fostimonem bez icsi a s prodl.kultivaci cca 9 tisic.

gabikri
31. říj 2010

Ahoj ženy 😉

Tak jsem dostala teď mail z laboratoře, že máme zamrazené dvě blastocysty.......jupí, já mám radost!!!! 😵 😵 😵 No nic to neznamená, ale jsem o hodně klidnější 😵

andinka22
31. říj 2010

@klarinetka1 určitě doporučuji Reprofit. V Repromedě jsme podstoupili dvě IVF a nakonec jsme odsud utekli do Reprofitu a jsem za to moc ráda, i když se zatím nezadařilo, tak vím, že pro nás dělají maximum s velkým M.

olousek35
31. říj 2010

@gabikri gratuluju, nám ty naše dva bobánky nezamrazili. Škoda, těšili jsme se na ně. Teď musíme doufat, jestli se nám udrží bublinka, co je v bříšku.

Gabikri a Saminko, máte už nějaké příznaky? 😉

gabikri
31. říj 2010

@olousek35 : ne jo? To je škoda.......ale ty je stejně nebudeš potřebovat 😉 Příznaky.............no stejné jako vždycky, bolí podbřišek, chce se mi spát............velká chut k jídlu........ale to už tady bylo několikrát a nic z toho, talk už se tentokrát nepozoruju 😝

saminka
31. říj 2010

@olousek35 ahojky, skoda ze se dalsi embryjka nezamrazili,ale mas u sebe bojovnicka,tak to musi vyjit 🙂
jinak priznaky teda zatim ani zadne, podbrisek me bolel prvni den po ket,ale uz ani nevim, jak jsem se citila kdyz to vyslo u prvniho,jen to asi bylo o dost jine bo jsem mela Opu az okolo 30 vajicek takze jsem mela bolesti i z toho....no jinak rano mam zase velky hlad...no ale to ma na starosti prednison, od zitra jsem zpatky ve skole,tak mam jine starosti a nemusim se tak pozorovat 😀 😀 drzim palecky na stredu 😵

@gabikri gratuluji ke dvema zmrzlinkam 🙂 🙂 ale snad jich nebude potreba 😵

my dnes meli narozeninovou party Miusciny kamosky 😀 mela dva rocky a spojili jsme to s halloweenem tak mia sla za lvicka,byla k sezrani 😵 zitra pridam par fotek 🙂 tak uz toho mam dnes taky dost tak si zalezu do pelisku 😵
Dobrou nocku

olousek35
1. lis 2010

Pěkný den, mažu do reprofitu pro lístky na peníze 😉

okcelok
1. lis 2010

@klarinetka1 ahojky,no já taky na prvním IVF byla na repromedě a utíkejte odtama!!!!!!!Na RF jsme bez ICSI zaplatili 11000 a nějaké ty drobné potom ještě za ty léky.

okcelok
1. lis 2010

@gabikri teda,moc gratuluji k blastičkám,je to skvělá zpráva.Pamatuji si,že když mě napsali,že máme zamraženou blastu,tak jsem se uklidnila a věděla,že kdyby to nevyšlo napoprvé,tak blasta se určo chytne.Ale tobě to vyjde,ty už máš blůastičku i v bříšku!!! 🙂

okcelok
1. lis 2010

Holky,nevíte některá,co je s Rebecou??????

olousek35
1. lis 2010

@okcelok to netuším, ale je pravda, že se tu rebeca dlouho neukázala.

okcelok
1. lis 2010

@olousek35 já jí psala i do pošty a vůbec nereaguje! Snad je vše ok ?!

olousek35
1. lis 2010

@okcelok snad jo. spíš si myslím, že na nás nemá čas. Už je myšlenkama úplně jinde. 😀

gabikri
1. lis 2010

@okcelok : no přesně..........spadl mi balvan ze srdce, nejhorší je nemít záložní plán 😉

@saminka : těším se na fotečky z oslavy 😵

Reeeeebeeeecoooooo, kdepak jsi????????????????????? 😉 😉 😉