Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

maakovaa
20. lis 2010

@olousek35 Ahoj bojovnice moje, děkuju, že na mě myslíte, držím Vám palce, čárky pořád máte Ty i Gabi, tak naděje neumřela 😉 Já jsem pro jistotu udělala test a je fakt negativní. Takže se půjdu asi opít. Když jsem měla 4x neúspěšný IVF se svýma vajíčkama, tak jsem věřila, že to s darovanýma vyjde a ono mi nevyšlo ani tohle, to jsem z toho fakt hotová ☹

gabikri
20. lis 2010

@maakovaa : ahoj, tak to je mi moc líto, posílám obejmutí 😔 přesně vím, jak se cítíš, já taky myslela, že to s darovanými vyjde napoprvé.......brala jsem to jako hotovou věc. Úplně mě to tenkrát dorazilo, vlastně ani mrazáčky jsem neměla, myslela jsem, že je to konec světa. Myslím, že je důležité si najít takové centrum, kde s darovanými vajíčky mají dlouholeté zkušenosti. Třeba v Reprofitu mají 800 dárkyň ročně, přímo se tam na to zaměřují. U Apolináře 14 😝
Je to jak u každé jiné práce, čim déle to někdo dělá, tak si myslím, že je v tom lepší a lepší. Na to tvé centrum jsem nenašla jedinou recenzi, třeba jsou dobří, to jim nikdo nebere, ale neměla bych k tomu důvěru. A vybírat car podle toho, že je tam někdo na mě milý, to nestačí 😉

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 : musíme tomu věřit!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 Z čeho by tam ta čárka jinak byla pořád, si říkám? 😉

maakovaa
20. lis 2010

@gabikri Díky zlato, jsi hodná. Prostě musím tam chodit jak do klavíru, dokud se to prostě nepovede. No, na ten můj CAR recenze být ani nemůžou, protože jsou noví (nekdy od března a dělají jenom pojišťovnu 211, ostatní ještě ne, takže těch holek tam asi mnoho ještě nebylo). To se jich nechci zastávat za každou cenu, ale taky to na ně nemůžu svádět. Všichni, co tam pracují, prošli několika CARy, takže nezkušení být nemůžou. Vím, že to myslíš dobře a moc Ti děkuji. Uvidím, co budeme dělat. Drž se, holka, drž, ráda Ti budu dělat chůvu 😉

veveram
20. lis 2010

Holky,moc na vás pořád myslím,s napětím to tady vždy čtu,držím všechno co mám,aby to krvácení nic neznamenalo a vy jste byly šťastné maminky a prožívaly to těhotenství teď.

olousek35
20. lis 2010

@maakovaa tak to je mi lito. Ale urco to nevzdavej a dalsi pokus. Mas mrazacky? Moc drzim pesti.

gabikri
20. lis 2010

@maakovaa : to je na každém, kam se rozhodne dát svojí důvěru, to je jasné. Jako když si někdo u mě klepe na čelo, proč jezdím z Prahy do Brna 😉 Na tom taky hodně záleží, že jsi o něčem přesvědčená a jdeš tam s maximální jisotou. To dělá hodně 😵 Jinak u tohohle je jediná nevýhoda, že to vychází malinko dráž, než ty hodiny klavíru 😒 Držím palce 😵

veveram
20. lis 2010

@maakovaa :chodíš pořád do stejného CAR?nebo si vyzkoušela i jiné?

maakovaa
20. lis 2010

@olousek35 Děkuju moc, mrazáčky nemám. Budu muset počkat na čerstvý 😉

maakovaa
20. lis 2010

@veveram Ahoj 🙂 tohle je náš 3. CAR. V prvním to bylo jak na běžícím páse, tam jsme byli nespokojení, ve druhém to bylo moc fajn, ale náhodou jsem se dostala do tohodle třetího, kde jsem měla pocit největšího zájmu ze stran doktorů, tak jsem se ve druhém omluvila a přešla sem. Já chodím na darovaný vajíčka. Ty čekáš to Vaše mimi na poprvé nebo k němu byla taky delší cesta?

veveram
20. lis 2010

@maakovaa :je to druhý pokus,do 1 CAR jsem šla,protože to bylo v místě bydliště,člověk nic netuší,neví jak to probíhá,ale postupem času jsem si uvědomila,že nedělají pro mě vše,abych otěhotněla,až mě můj gynekolog doporučil Reprofit,po setkání s dr.Macháčem jsem ten pocit opravdu měla,že udělá vše proto abych já byla těhotná a to se povedlo.
A jestli ty máš důvěru kde chodíš,tak je to ok a určitě se to povede.Někdo má holt víc štěstí,ale dočkáme se všechny né?

maakovaa
20. lis 2010

@veveram Tak to je krásný, že to šlo tak hladce 🙂 Už víš pohlaví miminka?

bellka
20. lis 2010

Ahoj děvčátka, nakukuju, jestli se to vaše krvácení a špinění lepší a ani nedutám, jenom držím pěstičky a přeju moooc štěstíčka, protože bez toho to nejde 😵
@maakovaa je mi to moc líto, že to nevyšlo a nechci být nějakým propagátorem Reprofitu, protože je jasné, že každý upřednostňuje ten CAR, ve kterém se jim podařilo otěhotnět. Nicméně i my jsme prošli 3 CARy a snažili se dlouhých 12 let a nemůžu jinak, než jak psala veveram, prostě po prvním pohovoru s Dr. Macháčem jsme věděli, že opravdu dítě mít budeme a ťukám, že se nám to na podruhé v Reprofitu povedlo. Taky to máme cca 250 km, ale stojí to za to a hlavně jsi tam na prvním místě 😵 Všechny naše trable a zkušenosti mám popsané ve Fotoblogu, tak si můžeš udělat obrázek 😉 Přeju hodně moc štěstí 😵
@gabikri, @olousek 35 hodně sil, děvčátka 🙂

maakovaa
20. lis 2010

@bellka Jsi hodná, děkuju, holky, za všechnu podporu! Tak jsem nakoukla do toho fotoblogu a teda teda...pěkně dlouhá cesta k mimi 😕 Skvělé je, že to vyšlo! 🙂 A je mi jasné, jak musíte být teď šťastní...a až se to mimi narodí, tak to budete přeštastní 🙂 Musíme prostě všecny věřit, že se dočkáme nakonec každá 😉 Opatruj se a své miminko 😵

lenajsek
20. lis 2010

Ahoj, taky bych chtěla říct, že Reprofit je skvělý, ten přístup lékařů a hlavně ten pocit, že konečně jsou tady doktoři pro vás a ne vy pro ně je prostě k nezaplacení a tím pádem začne člověk úplně jinak myslet a to je podle mě jeden z těch nejdůležitějších věcí na celém tom kolotoči...
Reprofit byl náš taky 3. CAR a byli jsme oba v šoku, jak to tam funguje... úplně jinaj přístup než kdekoli jinde, dodali nám odvahu, naději, pozitivní myšlení... a nakonec se podařilo a našemu synkovi teď 30/11 bude už rok!!!
Vím, že na Reprofit pěju chválu kde můžu, ale popravdě, není to jen proto, že jsme si od nich odnesli to největší štěstí... chválila bych je, i kdybysme zatím bojovali...
Moc držím palce všem, kteří se snaží a teprve stojí před tím krásným okamžikem, kdy dr. řekne, že jste těhotná...
Pokud se nezadaří tam, tak bych řekla, že snad už nikde jinde...
Hodně štěstí všem, jak těm co se o mimčo snaží, tak těhulkám i už maminkám... 😉

veveram
20. lis 2010

@maakovaa :pohlaví víme,ale tajíme 😀

luckap123
20. lis 2010

holky ahoj 🙂
tak já bohužel statistiky naše reprofitu neposilním..začala jsem krvácet,takže došla ms..jsem 9 den od ET..chjo,chjo a to jsem tomu tak moc věřila ☹

olousek35
20. lis 2010

@luckap123 kecas, fakt? Ja tomu verila, ze budes tehu. Krvacis hodne, nebo spinis? Test negativni?

gabikri
20. lis 2010

@bellka : teď jsem přelouskala ten tvůj fotoblog.............ty sis taky užila, o to víc ti ten tvůj vysněný uzlíček přeju 😵 😵 😵

@luckap123 : ach jo a krev jsem hodně, nebo jen špinění? A test sis dělala? 😉

@lenajsek : děkujeme za příspěvek, který mě opět ujistil, že RF je továrna na zázraky 😵

bellka
20. lis 2010

@maakovaa
@gabikri jj, děvčátka, neměli jsme to jednoduché a ani na poprvé, takže opravdu přesně vím, jak se cítíte, jak vám je a o to víc vám držím všechno co mám, protože ta naše cesta k miminku je tak strašně těžká a trnitá, že kdo opravdu nezažije, nikdy to nemůže pochopit.
@lenajsek nemůžu jinak, než s Tebou souhlasit a Reprofit jsem chválila, ikdyž nám to poprvé nevyšlo, protože jsem byla vnitřně přesvědčená, že jestli budeme mít miminko, tak jedině díky nim 😵
Berušky, všechny víte, že je to běh na dlouhou trať a když to nevyjde, tak to strašně moc bolí, ale hlavní je, že to přebolí a jdeme dál, protože kdo to vzdá, ten se toho zázraku nedočká.
Jak vás tady sleduju, jste tu všechny veliké bojovnice a věřím, že se co nejdříve dočkáte a nic vám nebude stát v cestě, být šťastné mámy a těmi budete 😵

rebeca_1
20. lis 2010

@bellka 12 rokov a IVF? Kto viac si zasluzi balicek stastia? Sklanam sa pred tebou a ty si uzivaj toto carovne obdobie!

@luckap123 posielam ti pohladenie moja..

@gabikri
@olousek35 lezkajte, bojujte zlaticka moje co to da!!!!!

rebeca_1
20. lis 2010

@bellka chcela som napisat 12 rokov a 8 krat IVF?

bellka
20. lis 2010

@rebeca_1 ano, beruško, přesně tak a zrovna dneska jsem říkala manželovi, že už jsem se bála toho, že zůstaneme sami, ale přesto jsem stále věřila a doufala 😵 Aj na Tebe strašně moc myslím a sleduju, jak bojuješ a věřím, že i pro Tebe všechno dobře dopadně, moc Ti to přeju 😵

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2010

Ahoj holky,doufám že nevadí,že vám sem lezu,ale sem tam k vám nakouknu.Já chodím do Reprofitu v Olomouci a do Brna dojíždíme na zákroky.Většina z vás toho už má hodně za sebou,ale dělá mi radost,když se konečně některá dočká.Já mám za sebou "jen" 2 klasická IVF a 4 IVF s minimální stimulací a doposud ani náznak těhotenství.Takže na některé z vás nemám,ale řeknu vám ,je to tedy pořádný boj.Chceme zkusit ještě jednu minimálku a pak možná darované vajíčka,tak jsem se chtěla zeptat,zda některá s tím nemáte zkušenost a hlavně na kolik to vyjde?
@gabikri a @olousek35 mocinky vám držím pěstičky,aby to konečně klaplo,vždyť ty // tam jsou,tak to musí vyjít 😉

gabikri
20. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a : ahoj beruško, já jsem momentálně po ET s darovaných vajíček a v Reprofitu jsme doplácela 39tisíc, ale protože jsme měla poslední pokus na pojišťovnu. Jinak je to asi o 50 tis. víc 😉

rebeca_1
20. lis 2010

@bellka belli ja praveze teraz nebojujem. Musim cakat. Hned by som utekala do Brna, kebyze mozem. Aj hned teraz.
Nenavidim toto cakanie....
Mna to zatial nejako nenapadlo, ze by sme zostali sami. Som stale nejaka plna bojovnosti ale tak my sa snazime o miminko menej ako Vy, takze este ma to moze napadnut.
Aj ja kazdy vecer nakuknem sem k Vam ale nemam ani cim prispievat. Nic sa teraz u nas nedeje.....

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2010

@gabikri moc děkuji,tak to by ještě šlo,já slyšela,že to může být od 80 i více tisíc.No my už jsme naše pokusy vyčerpali,ale pan doktor Machač je skvělý a říkal,že by se pokusil to nějak stáhnout,tak jsem zvědavá.

bellka
20. lis 2010

@rebeca_1 neboj, za chvilku to uteče a budeš zase v plné polní a tentokrát, věřím, že s tím šťastným koncem 🙂
@gabikri tak jak je, je to krvácení lepší? Hlavně lež a pěkně nožky hore, myslím na Tebe moc 😵

gabikri
20. lis 2010

@bellka : ahojky, no trochu se to zmírnilo, ale ne o moc. Jinak ležím, manžel dokonce vaří, což jsem viděla poprvé v životě 😀

bellka
20. lis 2010

@gabikri jééé, tak ať to nezakřikneme, jenom pěkně ležkej dál, zlatko 😵