Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
23. říj 2008

Ahojík lidi kde jste kdo

martek
23. říj 2008

ja jsem tadyyyyyyyyyyyyyyy 😀

adrosek
23. říj 2008

Ahojík martek,kde se touláš jako co?No tak jak co?

adrosek
23. říj 2008

Tak já jdu žehlit tak na 20.minut se ztratím tak zatím honem napiš jak a co tedy.

martek
23. říj 2008

jak a co???? nic 😀
tedka nekdy by mela byt ovulace, tak asi budem sexovat 😀 😀

adrosek
23. říj 2008

No jako jak jste se domluvili v tom reprofitu?

martek
23. říj 2008

jo taaak?
mam prijit 1-3 DC na krev, pak 10-14DC na folikulometrii, manzel na kontrolni spermio, 4.12. jdem na genetiku...

adrosek
23. říj 2008

Tak to je dobrý ne tak se to už nějak hýbe tedy?

martek
23. říj 2008

jasne, ze to je dobry! 😵 😵 😵
ptoto sem tam sla 😉 😎

adrosek
23. říj 2008

Jojo tak hlavně jestli si tam bola spokojená,ke kterému dr.ste boli?My jdeme zítra na ET na 12.hod.tak som zvědavá.

martek
23. říj 2008

no prece u Koudelky 😎
je uzasnej 😵 😵 😵 😵

martek
23. říj 2008

adri, moc ti drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrosek
23. říj 2008

Jojo já jej jen vděla,ale myslím že všichni dr.tam jsou fajn,ještě aby nebyli že?

nufice
23. říj 2008

ahojky holky, už jsem zpět z dnešní kontroly v Reprofitu🙂
Takže: Ode dneška začínám brát léky na tlumení vaječníků. Mám krátký protokol. 27.10. poslední prášek, počkat na MS, což by mělo být prý teoreticky 31.10. a od 1.11.stimulace. Cca 12.11. OPU a TESE.
Dr.M. byl super. Šetřil koruny a dodával naděje. Taky jsem dostala velkou pochvalu za HP. Dr.říkal, že je úplně super a kolik že mi je let a na to řek: Ty jo, to je naprosto vynikající profil na 35let, gratuluju. Po UTZ mi řekl, že jsem naprosto zdravá ženská a že nebude žádný problém, dal mi ty léky bez doplatků, že je zbytečné brát ty "lepší" a že peníze potřebujeme na TESE. A že věří, že spermie budou. Tak jsem měla fakt radost🙂 Dostala jsem kufřík s léky a začínáme🙂)))

adrosek
23. říj 2008

Ahojík nufice tak to je super,tak hlavně že to tak dopadlo všechno ok a že tedy už začínáte hurááááá.Tak pěkné stimulování tedy.
mARTEK DĚKUJI ZA PALCE.Zítra dám vědět jak to probíhalo.

saminka
23. říj 2008

cauky holky
tak adrosku zitra ti drzim palecky at ti ty embrijka hezky zavedou a at se uhnizdi...to bude radosti za dva tydny....
ahoj nufice - jsem rada ze mas dobrou zkusenost s reprofitem,ja se tam chystam pred vanoci,nejradeji bych tam sla uz ted ale bohuzel nejsem v cr.a zrovna mi prisla MS po tretim IUI tak jsem nastvana....u nas je stejny problem - spatne spermie u partnera, na cem vlastne zalezi jaky mas protokol? ja jsem si nechala poslat vysledky krevnich testu a hned je pak poslu dr.Machaci a pak urci jak to se mnou bude, nejradeji bych to jeste udelala pred vanocema, no ale zase to bude velka honicka....

adrosek
23. říj 2008

Ahojík saminka tak děkuji a mrzí mě že to nevyšlo tak příště už určitě ano ne?

nufice
23. říj 2008

ahoj Adri, držím moc pěsti🙂
Saminko, dr.mi říkal, že mám naprosto suprové výsledky hormonů, proto zvolil krátký protokol 🙂 Měla jsem FSH 4,7 a LH 3,2....a tyto dva hormony mu asi nejvíce šlo.

adrosek
23. říj 2008

Děkuji nifice tobě taky at to vše jde tak jak má.

martek
23. říj 2008

ahoj holky 😉

adrosek
23. říj 2008

Ahojík

saminka
23. říj 2008

Nufi - no tak ty krevni testy jsem mela taky v poho, a co je u vas za problem se spermiema?

Marteku tak at ti hezky jde to sexovani.... 😝

adrosek
23. říj 2008

Jojo martek pořádně si to užijte jako.

martek
23. říj 2008

sami...no nevim 🙄
sem chtela chlapa ukecat az na zitrek, kdyz uz byl vcera....ale prej neeee, pry i dneska 🙄
😀 😀 😀

adrosek
23. říj 2008

No tak pěkně aj dneska ne?

martek
23. říj 2008

nojooooo
i dneska 😎

adrosek
23. říj 2008

Jojo držíme pěsti

martek
23. říj 2008

budete na me myslet? 😀 😀 😀

martek
23. říj 2008

ale dneska to bude az pred pulnoci, az zkonci Zoufalky 😎 😀

saminka
23. říj 2008

holky ze mi zjistite kdy jsou naposledy otevreni v reprofitu pred vanoci????/ moc prosim..... ☹