Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kornelka11
10. led 2011

@gabikri nie-nie! To bude po prvej ms po zakroku.

gabikri
10. led 2011

@kornelka11 : ahaaa, tak to je dobrá zpráva, snad to tak bude 😉

kornelka11
10. led 2011

@gabikri myslim, ze ano.
A to uz v stredu ides?

gabikri
10. led 2011

@kornelka11 : no ve středu, to byl fofr 😉 V 8 hod nalačno 😉 Mám si vzít košili a župan? To se tam potom leží? 😉

kornelka11
10. led 2011

@gabikri no to je fofr, to mas pravdu.
Pyzamko si zober so sebou pre istotu. Asi si malinko po zakroku polezis, ved to je asi aj lepsie.
Ja som bola vtedy hospitalizovana 4 dni pri laparke. Ty si posupajdis za hodinku domkov 🙂

alice49
11. led 2011

gabikri: omlouvám se, že se vám do toho vkládám. Já myslím, že je supr že ti našla dr. polyp. ten se odstraní a pak to půjde jak po másle. Já ho měla taky, tak vím o čem mluvím. Po jeho odstranění jsem vždy otěhotněla. Polyp brání pořádnému uhnízdění embryjka. Já jsem pak cca 4 dny krvácela a čekala na ms a pak můžeš jít znova do boje. Držím pěsti.

alice49
11. led 2011

gabikri: taky mi to dělali v RP - dělají to tzv. hysteroskopií 🙂

olousek35
11. led 2011

Ahoj gabi, tak to me mrzi, ale na druhe strane je stesti u tebe. Stelcl mel dovcu a vcera pracoval prvne. No a po hysterce se zvysuje hodne sance tehotenstvi. Takze sice zacnes zase az se mnou, ale budes z toho mit maleho jeziska 😉

gabikri
11. led 2011

@alice49 : alice dík za info 😉 Já na hysterce právě byla, než jsem šla na tenhle pokus, jenom na diagnostice a nic tam nebylo, tak to muselo narůst teď 😒

@olousek35 : ježíška do bříška 😵 Zítra mi to tam Štelcl pěkně vyspraví a pak to půjde jak po másle 😉

olousek35
11. led 2011

@gabikri budu na tebe myslet, pak se ozvi. A pak šup pro mrazáčka.

gabikri
12. led 2011

Ahojky, tak jsem zpět, polyp odstraněn a na KET mám počkat dvě menstruace 😉

olousek35
12. led 2011

tak tě vítám a jak se zdá, tak do toho opět půjdeme spolu 😀 . Už se těším. 😉

kornelka11
13. led 2011

@gabikri teraz si uz pripravena, treba sa uz len zacat tesit! Kedy ti vychadza KET na februar alebo az na marec? Budes brat aj estrofem alebo estrimax?

@okcelok ty uz sem chodis tak nejako pomenej. Vsimla som si, ze si mala kontrolu a dopadla na jednicku 🙂 Blahozelam! Len tak dalej!

kornelka11
13. led 2011

@bellka mrkla som foto 🙂
Teda, ty si taka pekna tehulka! Moc ti to svedci! Ta fotka s tou maslou pri stromceku nema chybu..
A pekne vecicky si nakupila aj podostavala..

okcelok
13. led 2011

@kornelka11 ahojky,včera jsme byli na další a malá je o týden napřed,takže nám posunul termín porodu na 20.5,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne!!!
Jak je???????

kornelka11
13. led 2011

@okcelok asi to je lepsie ked idete trosku popredu ako by ste mali ist par dni pozadu. A ked sa to pacilo doktorovi, tak je urcite vsetko v poriadku 🙂

Ja mam pauzu od vsetkych liekov a cakam. Nemam teraz cim prispievat.

okcelok
13. led 2011

@kornelka11 to máš samozřejmě pravdu.Já mám 177 cm a manžel 190,takže asi bude dítko velké!!! 😀 To bude porod!! 😝
Pořádně načerpat energii a pozitivní myšlení a pak to klapne hned!!!

kornelka11
13. led 2011

@okcelok ty si taka vysokanska? Myslis, ze budes mat tazsi porod? Nemusi to tak byt. A bavili ste sa uz aj o porode? Este je asi skoro ale uz premyslas asi nad tym co a ako, ze? Kde chces rodit?

okcelok
13. led 2011

Jj,jsme vysocí a manžel měl porodní váhu 4,1 kg,takže se trošku bojím,ale jinak než porodem těhotenství skončit nemůže,takže to nějak dopadne. S doktorem vůbec a já o tom nějak nemluvím,to asi ještě přijde. Budu asi rodit na Obilňáku,mám to blízko a kamarádka tam rodila a dobrý.

kornelka11
13. led 2011

@okcelok jasne, este mas cas. Este si uzivaj toto krasne obdobie. Byva ti este zle alebo uz to preslo? Uz si daleko, uz by to malo byt fuc..

gabikri
13. led 2011

@olousek35 : no vypadá to tak, taky už se nemůžu dočkat 😵

@kornelka11 : no kdybych dostala mrchu tak jak bych měla, tak by mi to vycházelo na vklad začátkem března 😉 Doufám, že nepřijde zase nějaká nečekaná událost 😖

@okcelok : my jsme ještě vyšší 😀 Já 180 a manžel 196 😝

Jinak vtipná historka pro pobavení: Po narkoze jak mě probouzeli, tak první tvář, kterou jsem viděla rozmazaně byl Štelcl a jak jsem to měla v hlavě popletené, tak jsem mu řekla " Jéé, co tady děláš, miláčku?" Spletla jsem si ho s manželem 😀

kornelka11
13. led 2011

@gabikri jezinku, jak som sa teraz zasmiala. No to musela byt ina komedia. A co nato Stelcl? Pre Boha!
Zaciatok marca je v pohode, to sa da. V polovici februara zacnes zobkat estrofem a to je cobydub!
Ako sa citis po zakroku?

Inak baby vy ste riadne zirafky 🙂

gabikri
13. led 2011

@gabikri : nic neříkal, co moh říkat, asi si pomyslel ženská jedna bláznivá 😀 😀

kornelka11
13. led 2011

@gabikri to kde si zobudila? Este na operacke?
Jezis prepac, mne slzy tecu od smiechu.

gabikri
13. led 2011

@kornelka11 : to bylo pro tebe.....vždyť to říkám, já mám dost...........píšu si sama sobě 😀

gabikri
13. led 2011

@kornelka11 : no, na operačním sále, sestra tě pak odvede na pokoj 😉

bellka
13. led 2011

Ahojky děvčátka 😵
Jdu nakouknout, jak se vám tady daří 🙂
@gabikri tak polyp je pryč, beruško a březen je tady coby dup, tak budu moooc držet všechno co mám 😵 A ještě s Tebou vlastně bude @olousek35, tak to budu celá umačkaná, hlavně, když to výjde 😉
@kornelka11 děkuju za pochvalu 🙂 Tobě se to taky už krátí, tak budu držet pěstičky pro štěstí 😉
Holky zlaté, já vám to tak strašně moc přeju a co víc, já jsem přesvědčená, že to nemůže nevyjít 😵

kornelka11
13. led 2011

@gabikri a podoba sa aspon Stelcl na manzela?

gabikri
13. led 2011

@bellka : bellko moc děkuju a taky se přidávám..........sluší ti to 😵

@kornelka11 : právě že vůbec 😀

saminka
13. led 2011

Ahojik zlaticka!!!

konecne se tady zase neco deje 😉
@gabikri super ze uz mas polypa pryc a teda super historka se Stelclem 😀 fakt jsem se nasmala 😅 a taky se prirazuji k vysokym ja mam 180cm a manza o nejaky ten centak min 😉

@okcelok gratulka k uspesnemu ultrazvuku, holcicce se u tebe moc libi 😵 a nemyslim si ze musis mit tak velke mimi, ja i manza vysoci jsme a Mia mela jen 47cm pri narozeni 😅 ale teda narodila se o tri tydny drive 😉

@kornelka11 jak se dari zlatko? urco mas cim prispivat, vsak vsichni ted na neco cekame 😉 ja uz to mam presne za mesic zitra a budem v Brne 😉

ja uz se tak tesim na dalsi pokus!!! ale i zaroven mam trochu strach 😒 tech potratu a vyvojovych vad a chemickych tehu fakt nejak pribyva, kam vlezu tak se neco pokazilo, ach jo ☹ je to tak dlouha cesta pro ty, co nemuzou mit deti normalni cestou jen pres umele a kdyz o mimi jeste prijdou tak je to fakt tak nefer, no musime vsichni myslet pozitivne a proste brat to tak, ze se o to postarala priroda radeji driv nez pozdeji.

tak holciny hlavy vzhuru a za chvili uz tu mame unor 😵

jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste pri minimalce nekdo nebrala Metformin? ja se ted docetla ze je to dobra kombinace s Clostilbegytem....kdysi jsem ho brala na PCOS,tak chci zacit znovu, i kdyz mi po nem je hrozne hnusne,jen mam strach aby mi to nerozhazelo cyklus, co myslite? sice ted beru antikoncepci tak snad ne.....mam to vse nacasovane..