Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veera2
1. srp 2011

Ahoj holky, díky za podporu. Ms ještě nedorazila,ale čekám jí každým dnem, utrouš kí asi trochu posune.

@gabikri Gabi a nevíš kolik přibližně stojí v RF darované vajíčko? Díky.

Přeji vám všem hezký začátek týdne.

katem
1. srp 2011

@1miska no to je dobrý nápad, to by mě také zajímalo!
@veera2 neytrácej naději... ještě to může vyjít

veera2
1. srp 2011

Já vím, naději neztrácím,ale už to byl můj 5.pokus během 4 letého snažení a prorto jsem už s tou nadějí trochu někde jinde. Rozhodli jsme se s manželem i pro adopci, takže se začínám zybývat i tímto,ale zároveň se chceme dál snažit, proto pátrám po dalších informacích.
Myslím si, že minimálka nebykla pro mne moc vhodná, mám po clostíku nízkou sliznici.
Kolik vás holkyv RF přibližně přišel pokus na pojišťovnu? Mám ještě jeden.

mourinka29
1. srp 2011

Ahojte holky 🙂 🙂 🙂
@veera2 to mi je lítoo,to jsem nevěděla,že už je to tolikátý pokus 😖 😖 ,držím moc moc palečkyyyy

Já psala meil Štelclovi.tak mám v lécích pokraovat jako doposud 😕 😕 😕 ,myslela jse,že mi tyutroše aspon o dvě denně sníží,holky těhulky,jak vy jste to brali,jak douho jste brali těch 8 utrošu 😕 😕 a bral tady někdo prednison a anopyrin??

meggar
1. srp 2011

@mourinka29 Těch 8 Utroušů by se mělo brat až do 12tt. Moje gyndra říkala, že kolem 9tt to snížíme, že už je to zbytečné, tolik. Jenže když jsem šla na kontrolu, tak měla zrovna dovolenou a ta doktorka na zástup mi to snížila na 2-2-2, takže 6 denně a ty beru doteď. Ve středu jdu na kontrolu a to už bych měla 11+6, tak doufám, že mě to pomalu vysadí. Už mě to leze i ušima. Hlavně mě vadí, že na to musím myslet ještě i v poledne. Prednison a anopyrin jsem brala jen při prvních dvou pokusech v Repromedě, teď jsem ho neměla.

gabikri
1. srp 2011

@veera2 : cca 93 tisíc, plus minus ☹ Na jejich stránkách mají ceník. Je to šílená pálka 😒

saminka
1. srp 2011

@mourinka29 ja brala u prvniho ivf jen 6 denne do 12 tt a taky prednison a anopyrin, ten jsem pomalu zacala vysazovat okolo toho 11.tydne, snizovat z jedne tbl na pul atd, no a ted u te minimalky me dr Machac predepsal pouze Utrogestan a to jen 4 denne a nic vic a taky to slo, takze radeji vydrz nez aby sis neco vycitala 😒 😉

mourinka29
1. srp 2011

@saminka
@meggar holky děkujii,no jasnéé,vydržím,ono jejedno si tam srčit o dvě kuličky už víc 😀 😀 😀 😀 ,je mě tak zajímalo,že kdy se to začíná ponižovat 😵 ,já jsem jen na nervy z toho,že to furt teče a já se pak musím furt dívat co to teče 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 ,však chápete,jsem byla v obchodě,ten ze mě něco vyteklo a já letěla rychle na wc pro klid duše,se kouknout,jestli je vše ok 😝 😝 😝 😀 😀 😀

saminka
1. srp 2011

@mourinka29 😀 😀 no to je fakt neprijemne, ale zkus pouzivat slipovku tak aspon budes trochu v suchu 😀

mourinka29
1. srp 2011

@saminka používám a doma wc papír 😝 😝 😝 a při každé návštěvě wc ho vyhodím 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ,jinak by to nešlo 😀 😀 😀 😀

veera2
1. srp 2011

@gabikri 😕 Cože? to je strašný!!! Víš že tě znám z jiných stránek? Moc jsem tam ale nechodila. Máš problémy s FSH, viď|? Vy jste se rozhodli pro darovaná embria-vajíčka, nebo máte ještě nějakou šanci z vlastních? Co vám řekli v RF? Promiň, jestli se moc vyptávám..

gabikri
1. srp 2011

@veera2 : ty jsi mi taky nějaká povědomá 😉 V pohodě, klidně se ptej. Ano, já mám vysoké FSH ( poslední měření cca 28) doktoři mi vzhledem k věku doporučili už jen pouze DV 😒 Mě se podařilo teď v dubnu otěhotnět přirozeně, ale // vydržely jen týden 😒 V RF mi řekli, že na přirozené otěhotnnění je tak 1% naděje 😒

veera2
1. srp 2011

@gabikri A co ti teda navrhli? Budete zkoušet IVF z vlastních vajíček? Máš nějaká ještě při tak vysokém FSH? Já měla nejvyšší 16,pak se to ustálilo na 12 a v Pronatalu jsem podstoupila 2x IVf a 1 KET,ale nezadařilo se.Pak jsem se rozešla s přítelem, potkala současného manžela, dala se do klidu,nechala si udělat znovu HP a najednou FSH v normě. Ani se mi tomu nechtělo věřit,ale příroda je mocná a psychika taky, ikdyž doktoři tvrdili, že jsou tyhle změny nevratný.
Držím ti palce ať se to V RF podaří!

veera2
1. srp 2011

@gabikri aha, píšeš, že z darovaných, blbě jsem četla 🙂 Takže čekáte na vhodnou dárkyni?

gabikri
1. srp 2011

@veera2 : při pročítání různých diskuzí jsem vypozorovala, že FSH může být kolísavé, to je v pohodě, to se může zlepšit, to je asi Tvůj případ, proto se bere víc odběrů, ale pokud se to číslo neustále zvyšuje jako mě, tak je to v háji. Ano, máme v Reprofitu domluvený termín na konec října na DV. Mezitím chodím na akupunkturu a k fyzioterapeutce, protože během minulého půl roku jsem měla 3 x // a vždy se špatným koncem. Byla jsem na imunologii, tam na nic nepřišli, tak už se uchyluji k takovým praktikám, do kterých bych za jiných okolností vůbec nešla 😝 Jinak celková bilance mých IVF je 2 x IVF se svými vajíčky, 2 x IVF s dárkyní + 1 x KET s dárkyní.

veera2
1. srp 2011

Teda, to už jste do toho taky vrazili peněz,ale co by za to člověk dal, že jo... Kdyby jsi chtěla zkusit ještě i léčitele, tak najeď na stránky Vladimír Hakl. Já u něho byla a poté se mi to FSH snížilo,ale nemůžu s jistotou říct, jestli to bylo jeho vlivem, to nevím. Rozhodně je zajímavý si přečíst jeho výsledky s neplodností. To píšu i pro vás ostatní co nemůžete otěhotnět.

olousek35
1. srp 2011

@mourinka29 já byla pak ještě i na ultrazvuku u Štelcla a utroše brát do 12.týdne určitě a od 10.týdne snižovat až na 2-0-2. To jsem si naordinovala už ted a někdy příští týden mi dojde, tak to vysadím. Jo a už nezavádím. Začala jsem ho polykat. Je fakt, že mi už šíleně mooooc vadíl.

mourinka29
1. srp 2011

@olousek35 ahojkyy,máš pravdu,já tam na utz nemusím,mám to 200km a nechci tak daleko po našim autodromu 😀 😀 😀 ,ta už nemusím,jdu jen k mému gyn a taky mi ted odepsal,že do ukončeného 10tého týdne,pak týden 2-0-2 a pak týden 1-0-1 a prednison to samé,pak jen co druhý den a pak nic 🙂 a co ty,jak se cítíš?? nevolnosti nemáš??

olousek35
1. srp 2011

@mourinka29 už ne, už je mi dobře. A doufám, že to tak vydrží. Jen váhá tedy letí šíleně nahoru. ☹ Jak je tobě?
@gabikri
@veera2 zdravím vás, jak se daří?
@saminka ahojda, teda, už se ti to pěkně krátí 😉
@meggar jak se cítíš? Já už začínám plašit se screeningem 😀

mourinka29
1. srp 2011

@olousek35 kašli na váhu,hlavně,že je miminku dobře 😉 😉 😉 🙂 ,mi začíná být šoufl 🙄 ,několikrát za den mě z něčeho natáhne,ted mi všechno vadí 😀 😀 😀 ,a na wc chodím s vonavkou i manža 😀 😀 😀 😀

veera2
1. srp 2011

@olousek35 Ahoj, jak se mi daří? Shrnula bych to asi tak, že nic moc,nic mne neba... 😒

meggar
1. srp 2011

@olousek35 Já jdu ve středu na kontrolu, takže na screening budu myslet až později. Na ten jdu za týden po tom. Ty nejhorší nevolnosti ustoupily, tak už to není tak hrozný, až na večer, to je pořád nic moc. Já jsem zatím přibrala 1,5kg, tak to není tak hrozný. Švagrová teď při cca 150cm přibrala 20kg, tak se děsím vypadat, jak ona, tak se hlídám se sladkým 😀 😀 😀

gabikri
1. srp 2011

@veera2 : no zatím to šlo, 1 x IVF se mi nepočítalo, protože to bylo bez transferu, tudíž to doteď bylo všechno ještě na pojišťovnu. Dopláceli jsme za poslední pokus s dárkyní 39tisíc, ale teď už to je palba, že je mi z toho dopředu špatně 😖 Jinak u Hakla jsem byla a vůbec mě to nepřesvědčilo,ba naopak. FSH se zhoršilo. Jak ho všichni tady na Koníkovi vychvalovali, tak já jsem z něj byla zklamaná.

@olousek35 : ahojky těhulko 😵 😵 😵 Tak už je ti lépe? 😉

olousek35
2. srp 2011

@gabikri jasně, už je to dobrý, tak snad je prcek v břiše v pořádku. Právě jsem dolítla za lesa s nejmladší, největší a nejdivočejší fenkou. Mám celkem dost. 😀

1miska
2. srp 2011

@veera2 ahojky a kolik pro vás znamenalo "nizka sliznice?" planovali jsem jit do IUI, ale 14 DC jsem mela sliznici 6 mm, tak mi rekli ze to na clostik neni, ze by ji jeste snizil a i tohle ze neni moc :( tak ted beru estroferm na zvyseni sliznice, ale ten zas blokuje ovulaci :(

bellka
2. srp 2011

Ahojky všem beruškám reprofiťáááckýýým 🙂
@gabikri ahojky beruško, moc ráda Tě vidííím 😉
@mourinka29 @olousek35 @meggar nazdárek těhulkýýý, jak se mááte??? Užíváte si plnými doušky??? Jen užívejte, za chvilku to uteče 🙂
@saminka ahoj sluníčkooo 🙂 teda toto uteklo, za chvilku máte uzlíček v náručííí, jupííí 🙂
@veera2 Věruško, však Ty víš, zlatíčko moje 🤐
Zdravíme všechny snažilečky i naše maminky s mrňousky 😉
Děvčátka moje zlaté, dneska je tomu přesně rok, co jsme testili a byly tam // 🙂 jsem z toho dojatá a neskutečně šťastná, že na nás teď ta čárečka výská z postýlky 😵 😵 😵 Já pevně věřím, že se všechny dočkáte taky takového štěstí a zázraku, moc vám držíme všechno co máme 😵 😵 😵

saminka
2. srp 2011

@bellka ahoj zlaticko, tak uz je to presne rok co jste nasli dve carky??!! no krasa 😵 😵 😵 je to tak krasny pocit mit mimiska vedle sebe, nekdy az nepopsatelny, my jsme se zrovna vcera s manzilkem divali na fotky nasi kocicky od narozeni az po ted tak jsem mu rikala,jestli si umi predstavit, ze mame dalsi takovy krasny uzlicek v naruci....jsme porad tak hotovi z kazdeho pokroku, co udela a do toho jeste druhe stesti, co vic bychom si mohli prat???? je to fakt krasa 😵 😵 😵 ktera urco stoji za veskere bojovani 😵 😵

@olousek35 teda tak ty si tak litas po lesich s pejskama jo? no hlavne at na tebe moc neskacou 😝 fajn, ze se uz citis lip a s vahou si nedelej starosti, musime pro ty male zazraky neco preci obetovat 😉

moc vsechny zdravime!!!

bellka
2. srp 2011

@saminka přesně mi mluvíš z duše, krásně jsi to napsala 😵
@olousek35 holčičko moje zlatá, váhu neřeš, já byla vždy postavička jako lusk, teď jsem tlustá, ale šíííleně šťastná a neměnila bych ani náhodou 😵 😵 😵

veera2
2. srp 2011

@gabikri Hm, to víš, je to léčitel, nepochybuju o tom, že má výsledky,ale v ždycky to stejně záleží nejvíc na tvé víře.Tak ať se to tentokrát zdaří,budu na tebe myslet!
@bellka Jí vím, Bellí... 🙂
@1miska Já měla sliznici jednou 6.5 a podrué 7,ale vím, vždy byla po clostíku, takže vím, že moje normální hodnota kolem ovulky je okolo 8mm. 6 mm je prý minimum,ale každý to může mít jinak.

grel
2. srp 2011

Ahoj.Ráda bych se k vám přidala a poptala se na nejaké otázky.Chystáme se obj do nějakého centra,před lety jsem navštívila CRM ve zlíně,úspěšné IUI,které nakonec nedopadlo.Nyní mám jiného partnera a co čert nechtěl spermio je tak špaté že bylo doporučeno IVF nejpravděpodobněji s ICSI.Zajímá mě to cenově?
A taky jak jste na této klinice spokojeni?
Mám hromadu diagnoz,jsem po operaci,odstranění endometriozy,mám trombofilii.Kdybych aspoň nebyla zdrav sestra a byla lajk co o tom nic neví,jak by mě bylo dobře.
Holky poraďte,prosím....