Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

agnes88
9. zář 2011

@jana321969 ju a s tím clostilem su na tom úpkně stejně jako ty, moje gyndařka mi ho předepsala, každej měsíc mi zvyšovala dávku a říkala kdy na tom mále doma ležet. Nic mi nedopíchávala, no až pak sem si vydyndala spermiogram a ejhle to byla tragédie...tak sem si mohli ušetřit 3/4 roku.

safarikovap
9. zář 2011

@agnes88 Člověče - právě, že jsem myslela, že on půjde na řadu jako první, ale ne-e. Napřed jsem šla já na punkci, on čekal na mým pokoji. Pak jsem se vrátila (prý po svých - ze sálu - si fakt nepamatuju), chvilku byl se mnou na pokoji, aby mě prý pohlídal a až jsem byla ready, šel on odevzdat spermoníky. Spermoníky k vajíčkům šplíchnou už dneska - každý den musím volat, jak se embryjka vyvíjí.

agnes88
9. zář 2011

@safarikovap ajo, vlastně, já su planca, sem to poplantala s iui

safarikovap
9. zář 2011

@agnes88 😀

bellka
9. zář 2011

@safarikovap no jasně, jakmile Ti zavedou miminko/a, tak jim tam hnedka doma pošleš utrouš 😎

bellka
9. zář 2011

😉SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?

🙂TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

😵MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

safarikovap
9. zář 2011

@bellka Já jsem spíš myslela, že kdybych byla na ET objednaná na (plácnu) 10h ráno, tak jestli si ho ráno (budu ho brát v 6h) mám vzít nebo vynechat a vzít až polední "dávku" 😕
Pěkně se nám ta "nástěnka" zaplnila 😀

bellka
9. zář 2011

@safarikovap já si ho zaváděla až v den ET večer, jak jsme dorazili domů, jednak, než jsme dojeli tu dálku a ještě jsme jeli na oběd, takže klidně až odpoledne doma 😉

bambulajda
9. zář 2011

@safarikovap ...no dvě vaja to je super 😉 ...udělají ti z nich dvě mimi a máš splněno 😀 ...na konzultaci jsem ještě nešla, čekala jsem na mrchu a ta se dnes dostavila. Takže teď se objednám k MUDrovi a nějak se dohodnem. Chtěla bych co nejdřív, ale vypadá to na začátek listopadu.

holky máte všechny za sebou laparoskopii? pač Machač mě na ni posílá,aby se koukli proč to nejde. Protože jinak máme výsledky ok. Možná mi chcou prošťouchnout vejcovody.....a v jaké nemocnici to dělají, v RF asi ne co?

carlik
9. zář 2011

@safarikovap tak tatranky došly? No ale kokino bylo, 2 vaja taky, tak nebreč a zítra ve 13 hod.chceme slyšet zprávičky o 2 bublinách 😉 A myslím, že žádná z nás si nepamatujeme cestu ze stolu na pokoj...musí to být ale prčovní, prý někdy blábolíme nesmysly 🙂 A utroš v den ET jsem nezaváděla, ale slupla (pokud teda nemáte 4 kousky zavádět). A taky nenoste holky parfémovaný slipovky, žádný převoněný mýdla nepoužívejte....atd.atd.
Tak kde jste všechny, aby jste zaplnily naši tabulku a snad tu nejsem nejstarší??? 😒

bellka
9. zář 2011

@safarikovap jestli můžu poradit, tak my jsme taky přehlašovali pojišťovnu, ale už v jiném CARu a Machač říkal, že s RBP mají super smlouvy, takže jsme byli rádi 😉

bellka
9. zář 2011

@bambulajda já mám za sebou 2 LPSK a při každém mi vzali vejcovod ☹ ale radši žádný, než aby dělaly neplechu 😉

bambulajda
9. zář 2011

@safarikovap no já jsem utroš dosala 4-0-4 a před ET jsem si ho normálně zavedla, to ničenu nevadí.

safarikovap
9. zář 2011

@bellka @carlik Díky holky, to jsem chtěla slyšet 😉 Nemám dost odvahy polykat Utrogestan, takže radši ho budu zavádět a v den ET dám první tabletku až po transferu.
@bambulajda Takže jseš dneska 1DC - super 🙂 Asi nikdy jsem nebyla na MS nažhavená tak, jako před stimulkou 🙂 Tak se objednáš do RF ještě dneska - třeba někdy na příští týden?

safarikovap
9. zář 2011

@bambulajda Já mám Utroš jen 1-1-1, ale víš co...jsem si říkala, že tam potom přijdu na ET, hodím nohy do V a...však víte, jak ten Utroš vytíká 😖 Tak buď ho vynechám nebo se překonám a spolknu.

bambulajda
9. zář 2011

@bellka ...no právě mám strach mě uspí a vyberou jako vrabčí hnízdo 😀 😀 ...já jsem se Machače ptala, jestli by mi ten ucpanej vejcovod mohl dělat problém, ale on zase říkal, že by na UTZ vyděl, že je poškozenej,že takto by to mělo být ok. ...ale asi bych na to měla jít,že? ...no to zas bude 14 dní doma na neschopence 😖

safarikovap
9. zář 2011

@bellka Díky bell, já jsem si nakonec vybrala Metal Aliance (i za cenu toho, že možná budu muset změnit gyndařku - se kterou tak jako tak nejsem spokojená). Machač mně pisnul, že i s Metal Aliance mají smlouvy na umělko, takže - pokud tento pokus neklapne, tak hned mažu do pojišťovny, abch zbytečně neprošvihla konec čtvrtletí.

carlik
9. zář 2011

@safarikovap když 1 bobuli Utroše spolkneš, tak se nic neděje. A aspoň nic z tebe neteče 😒 Horší je, když tady jedna nejmenovaná kočenka (viď Gabi) spolkla 4 kósky naráz, to pak máš motanici zadarmo ☹

carlik
9. zář 2011

A Metalka má i super bonusový programy pro těhule a dětičky. Tak to stojí za to hledat novou gyndařku.

safarikovap
9. zář 2011

@bambulajda A bylas někdy na laparce? Já teda 2x (ani jednou se nejednalo o podnět z gynekologie - jednou slepák, podruhé srůsty na střevech) a šla bych do toho klidně znovu. Minimální zákrok, rychlá rekonvalescence, jen to prostě trošku oddálí další stimulku 😖 A kdyby chtěli prošťouchnout vejcovody, tak Ti nemusí dělat laparku - stačila by jen hysteroskopie.

safarikovap
9. zář 2011

@carlik Dám na radu zkušenějších a před ET se překonám a jednu bobuly zobnu 🙂 Prosím??? 4ks 🙂 ??? Spolknout??? 😕 😕 😕 Uff, tak to bych rozdýchávala týden...

bellka
9. zář 2011

@safarikovap on se má po ET výhradně zavádět, protože je na podporu časných fází těhotenství, je to i v příbalovém letáku. Polyká se při jiných diagnózách a je po něm pěkně blbě. Sice je to nepříjemné, protože při zavádění pořád vytéká, ale neboj se nic, to je jen rozpuštěný obal, ty důležité látky se do těla dostanou 😉
@bambulajda neboj, oni se Tě zeptají, jestli můžou odstranit vadu, která bude neopravitelná a nic jiného mi nezbývalo, takže sice nemám šanci na přirozené těhu, ovšem úpřímně, teď už mě to ani v nejmenším netrápí 🙂

agnes88
9. zář 2011

já na tý hysterce byla, a taky to jde přežít. Dělali to na obi, ale myslím že z RF tě pošlou k miloušům. Mě totiž přijde že Obilný trh a CAR v obilnáku tyhlety centra bere tako konkurenci tak pacošky k nim neposílaj. Kamoška chodí do uniky a na hysterce byla u miloušů.

ivka3901
9. zář 2011

@safarikovap ty si bola na prvom IVF?a hned ti poradili aby si vyskúšala minimálku?lebo já mám dosť už za sebou a s veľa dávkami hormonov tak sa bojím,že minimálku možno nebude ani jedno vajko ved uvidíme 🙂

bublenudle
9. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní
daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?
bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, čekáni na ms a Minimálka zaří ??
TĚHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012
olousek35 (35 let) : 1.IVF říjen 2010 MA, 2.IVF květen 2011 1 embryjko, // tt, TP 9.2.2012

MAMINKY:
bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

bublenudle
9. zář 2011

Ahojky,tak hlasím,že jsem dnes nafasovala clostík a čekám na ms.....Marcel mi řekl,že zkusí jen clostík,vždy jsem měla konské davky gonalu a bylo prd vajíček,tak to zkusime z uplně jineho konce.....jsem nadšenááá..at už dorazi ms a frčime 😵 😵

bublenudle
9. zář 2011

@safarikovap Achoooj,tak to je fajník,že máš aspon něco...ja vyfasla clostik,tak jsem zvedava...nikdy jsem ho neměla,takže premiera 😵 😵 😵

agnes88
9. zář 2011

tak abych teda nekecala, byla sem na tomdle hysterosalpingografie - HSG, musela sem to zkopírovat, ani přečíst to neumím 🙂 mám dneska nějakej náročnej den, pletu si pojmy s dojmy 🙂
@safarikovap pěkně si užij víkend, lokej víno a těš se na pondělí, přeju aby pěkně vybujely 🙂
@ivka3901 třebas jen špatně reaguješ na vysoké dávky, to taky může být. Už nevím jestli jsi to tu psala. Ale byla už v RF nebo se teprve chystáš?
všem přeji krásný asi poslední slunečný víkend. V pondělí jdu na UTZ tak pak písnu co se ve mě urodilo. Včil odjíždím na ryby, aby mi ten víkend pěkně utekl.
ahojte 🙂

ivka3901
9. zář 2011

@bublenudle ahoj já som ten istý prípad,mala som veľmi vysoké dávky hormonov a vajíčok som mal zakždým len 4 a z toho mi zavádeli len 2 embryjká tak dochtor štelcl navrhol,že to zkúsime s tou minimálkou ako to vy voláte,ale naposledy ako sme tam boli našiel mi cystu a tá musí ísť preč a potom začneme s stimuláciou tak uvidíme.

ivka3901
9. zář 2011

@agnes88 už mi niektoré baby tu písali,že možem byť ten prípad,že stávajú sa také prípady keby si mala pravdu a mala by som aspom tie 4 vajíčka a kvalitné a podarilo sa to.ja mám už za sebou 3 IVF z toho jeden krát sa podarilo,ale len na 2 mesiace čo už tak skúšame šťastie u vás v česku v brne a boli sme zatiaľ len na prvej konzultácií u dochtora štelcla