Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

madla28
5. srp 2008

Tak už jsem koukala a celý cyklus by měl vyjít na 74000. To je dobrá cena, včera v Repromedě mi řekli, že u nich to vyjde minimálně na 120000. IVF mě u nich vyšlo na 100000.

adrosek
5. srp 2008

Vy jste si nechávali aji něco darovat,že tě to vyšlo tak hrozně draho?

emanek
5. srp 2008

ahoj holky,

můžu se k vám přidat? taky chodím do Reprofitu, ale do Olomouce, Machač tam jezdí z Brna 3x týdně. Přetím jsem chodila jinam (2x ISCI - neúspěšné), a teď mám za sebou první neúspěšné IUI. příští týden mě čeká asi další a pak ... pokud to nedopadne poslední IVF.

adrosek
5. srp 2008

Ahojík emanek,jasně že se můžeš přidat k nám,dyt alespon nás tady bude víc,co si můžeme říct nějaké zkušenosti.Já jsem tedy teprve po prvním IUI a výsledek zatím nevím,až v pátek se mám testovat,tak se bojím.

emanek
5. srp 2008

díky za přivítání. Držím palce, aby to dopadlo Adroseku 😉

adrosek
5. srp 2008

no už se nemůžu dočkat jak to dopadne,ale bojím se taky,aby to nedopadlo zle,tak sa raději moc netěším

emanek
5. srp 2008

a testovat máš 14 den po IUI?

milhauz
5. srp 2008

Ahoj holky 🙂
konečně je tu trochu živo 😅
Adrosek kdy jsi byla na IUI?

madla28
5. srp 2008

Nenechávali jsme si darovat, ale jsem starší, tak mě vyšli draho léky a proto bych šla radši do dárkyně.

adrosek
5. srp 2008

Taky jsem ráda,že je tady trocha živo.
Já byla na IUI 25.7. a testovat mám za 14.dní tedy tento pátek,tak jsem zvědavá,ale nevím teda,bojím se aji že nic nebude.
A jak jste natom vy?

madla28
5. srp 2008

No já už mám zklamání za sebou. Nic nebylo a měla jsem tři embryjka.

adrosek
5. srp 2008

Madla tak to mě mrzí,máš za sebou jedno IVF tedy?
Ale tak další se snad povede už,jednou to přijde určitě.

madla28
5. srp 2008

Doufám že jo, zatím to nevzdávám. Přeju ti, aby to tobě vyšlo. Mě pořád připadá, že se museli určitě splést, ale to je kravina.

adrosek
5. srp 2008

Madla a sčím se museli splést,co nyní myslíš?

madla28
5. srp 2008

No že tam jsou, ale to je fakt blbost. Krev byla negativní, prostě tomu jen nemůžu uvěřit.

adrosek
5. srp 2008

Madla tak uvidíš,držím pěsti.

madla28
5. srp 2008

Já tobě taky, ať nemusíš procházet tím co já.

emanek
5. srp 2008

madlo, rozumím Ti naprosto. I já mám za sebou už několik zklamání, ale pořád si říkám, že musím jít dál nebo budu bez dětí a to v žádném případě nechci. I když poslední dobou mě taky přepadají pocity, kolik toho člověk ještě vydrží a jak pozná, že to má už vzdát.

adrosek
5. srp 2008

No právě,musíme vydržet,ale pak se někdy stává,že až to lidé vzdají tak to přijde aji přirozeně,no záleží asi na přírodě.Holky musíme bojovat a nevzdávat to!!

milhauz
5. srp 2008

Já mím po IVF a na krev mám jít v pátek. Ale chystám se testovat asi zítra (OPU byla 22.7.). Taky jsem měla 3 embryjka.

adrosek
5. srp 2008

Tak budeme držet palečky milhauz aby se to povedlo!!!

milhauz
5. srp 2008

Adrosek díky, myslím že je budu potřebovat. Od pátku špiním, tak mám nervy jak špagáty.

adrosek
5. srp 2008

Tak třeba je to špinění jako,že se uhnizduje vajíčko,to může být taky.

milhauz
5. srp 2008

Já doufám že to tak je 🙂 . Zítra napíšu jak jsem dopadla.

emanek
5. srp 2008

milhauz tfuj tfuj tfuj, ať tam // jsou.
Můžu se optat, to jste si sami řekli, že chcete zavést 3 embryjka? Já měla pokaždé jen dvě. Ale teď pokud dojde na třeí poslední pokus tak jdu taky do tří.

milhauz
5. srp 2008

Emanku, já jsem si šla taky jenom pro 2 (poprvé jem měla 2). Ale zbyly nám jen 3 a to třetí se vyvíjelo pomaleji, 3. den kultivace mělo 6 buněk, tak nás Dr přesvědčil abych si ho nechala zavést taky, prý by stejně nepřežilo mražení. A že je malá šance že by se chytli všechny 3. Tak jsme do toho šli, bylo nám líto ho vyhodit ☹ .

madla28
5. srp 2008

Já jsem měla tři osmibuněčný. Měla jsem celkem čtyři, chtěla jsem dát dvě a dvě zamrazit, jenže mi pořád tvrdil, že nejsou tak kvalitní na zamražení a ať si dám tři a o to jedno jsem přišla a teď nemám nic. Neměla jsem na to vůbec přistupovat.

adrosek
5. srp 2008

holky,tak budem držet palečky!!!!Aby to vyšlo,no ono je asi lepší si dát víc a počkat co ztoho bude nemyslíte?

milhauz
5. srp 2008

Madlo já jsem si minule nechala dát 2 a 4 jsme nechali dýl kultivovat že se dají zamrazit. Ale taky se vyvíjeli strašně pomalu, takže nakonec na mražení nic nezbylo, a ty 2 co mně zavedli se taky nechytilli ☹
Takže možná i kdyby sis nechala 2 a 2 nechala zmrazit tak by to mražení stejně nepřežily. No je to těžký rozhodování.Zvlášť pokud to nakonec nevyjde, pak si člověk říká že možná kdyby to udělal jinak..

emanek
5. srp 2008

milhauz, a kolikátý pokus máš už za sebou?