Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
5. říj 2011

@olousek35 tak to je super jsem šťastná za tebe a zároveň vzpomínám na to krásné období s úsměvem 🙂 užívej si to co to dá. a nezapomeň na Reprofitu dělají moc hodný kluky 😉

saminka
5. říj 2011

@katem tak to je super a jeste lepsi zprava nez jsme doufaly 😉Tak jak u blenudle tak i u tebe se prokazalo ze neni potreba tolika hormonu aby jsi mela kvalitni vajucha. Mam radost a i nadale drzime palecky. A tesime se na zpravy zitra.
@olousek35 super nakupy 😉 to se Cyrilek bude mit teda😀

agnes88
6. říj 2011

dobré ráno, holky, nemáte prosím některá mail na dr. machače, nebo dr. vitouškovou? Patřím k němu, ale ona mi dělala iui a předpokládám, že když se na kontrolách střídáme po lékařích jak mají službu tak je jedno kterýmu napíši. Chci s nimi probrat další postup. Nechci promarnit tento měsíc. Ráno sem to dostala, dvě balení clostilu mám doma, tak bych začala zobat...Díky a přeju všem krásný den 🙂

carlik
6. říj 2011

@agnes88 mejl má machac@reprofit.cz a Vitulka asi podobně 🙂
@olousek35 tož ty už taky koukám nakupuješ Cyrilkovi ve velkém? Já včera koupila nádhernou fialovou zavinovačku a přebalovací podložku a flanelový plínky. S tím monytorem dechu po někom váhám, prý by to mělo být nějak znovu seštelovaný... za nový se mi zase nechce utrácet přes 2 tis., možná to udělám jako kámoška, co si ho půjčila na půl roku z porodnice za 900 Kč. A s tou postýlou pořád váhám, jestli stahovací bok nebo vyndávací šprušle? Včera mi paní v obchodě říkala, že ten stahovací bok se z bezpečnostních důvodů moc nedoporučuje. Nevíte holky něco o tom?
@katem dyť já ti říkala, že v pátekpůjdou mimča do bříška, a to jsem ani nevěděla, že jich bude tolik 😉 No a vím, že opravdu vkládají i 3 kousky, záleží na kvalitě embroušek i věku mamči. Dneska si zase po 13.hod. zavolej a uklidní tě, že se vyvíjí jak mají a v ten pátek tam buďte na 11 hod.s foťákem, ať si bublinky můžete vyfotit na památku.
@bublenudle určo bude pátek šťastný den i pro tebe 🙂 A pěkně jim tam v Německu kup něco na sebe, ať neodjíždíte s holou prdelí 😉

jana321969
6. říj 2011

Dobré ráno holky 🙂

jana321969
6. říj 2011

@savarikovap - doufám, že nám to vyjde na stejno a budem to prožívát spolem 🙂

safarikovap
6. říj 2011

@agnes88 Ahoj 🙂 Vitoušková má daniela@reprofit.cz 😉 Škoda beru, myslela jsem na Tebe - ale jdeme spolu do dalšího kola, ne? 😉
@jana321969 Jojo, bylo by to super - i kdyby jsme spolem zároveň jen stimulovaly 😉

agnes88
6. říj 2011

@safarikovap tak když má vitoušková mail daniela tak machač bude mít stepan, ne?? jak je to s těma mailama, mě nikdo žádnej nedal

safarikovap
6. říj 2011

@agnes88 Nene - vím, že někomu z doktorů začíná adresa příjmením, někomu jménem - machač má fakt machac@reprofit.cz (taky jsem si s ním dopisovala). A Vitoušková je moje doktorka, tož vím 100%, že má daniela@reprofit.cz😉

carlik
6. říj 2011

@agnes88 Machač má stopro mejla: machac@reprofit .cz

carlik
6. říj 2011

@safarikovap je zase rychlejší 🙂

safarikovap
6. říj 2011

@carlik Čau nakupovačku 🙂

carlik
6. říj 2011

@safarikovap neboj, taky tě to nemine 😉 A hlavně že už není 20. století a není v obchodech prd 😒 Já věděla, že to moje miminko se přihlásí v pravou chvíli a né před 20 rokama jako ostatním spolužačkám 🙂

safarikovap
6. říj 2011

@carlik Cssss, teď můžeš na třídním srazu machrovat 😉 Už nemáš na výběr jen růžový nebo modrý dupačky, nemusí kočenka chodit v jedněch proprděných punčocháčkách celej týden 😀

carlik
6. říj 2011

@safarikovap no jo, dyť jsme měli takovej minisraz nedávno a všichni obdivovali moje bříško 🙂 A hlavně nebudu prát posraný plínky, žehlit je apod. Snad pak budu mít víc času na malou 🙂

safarikovap
6. říj 2011

@carlik Moje řeč 😉 Sice je fakt, že Tvoje spolužačky už mají děti asi vesměs po pubertě, ale Ty budeš mít na té rodičovské teď větší komfort 😀 😉 Musíš nějak přečkat ten hnusnej leden, únor, březen a jak vyleze oskar a bude jaro, tak už bude fajne 🙂

carlik
6. říj 2011

@safarikova no ty moje spolužačky, co mají děti už přes 20 let, tak čekají, kdy budou babičkama 🙂 A tu zimu teda fakt budu muset nějak přečkat...nejradši bych usnula na 3 měsíce a probudila se až s mimčem v náručí...
Tak se mějte, já jdu vařit obídek.

meggar
6. říj 2011

@carlik Právě jsme to nedávno probíraly s holkama z práce na jednom srazu, že v dnešní době papírových plínek, jak se může někdo vrátit k látkovkám, nebo ještě navíc ta bezplenková metoda 😉 To aby byl člověk pořád ve střehu 😀

lenka27
6. říj 2011

@carlik já bych ti doporučila spíš ty vyndávací šprušle, všechny moje kamarádky stahovací bok vůbec nevyužily. Podle mě je zbytečný pokud dítě nemáš tesně u své postele, tak pak to některé maminky využívají.

katem
6. říj 2011

@meggar diky moc. Jsi hodna, ze mi drzis palecky 😉 no a jak to jde u Vas? - musis mit uz brisko s temi kopajicimi prcky 😉 jsou to ale aktivni mimca 😉

katem
6. říj 2011

@saminka jo jo, jsem rada, ze jsem tak hezky zareagovala.. no jak Dr. rikal, ten Clostik pusobi na mozek, kteryprodukuje, takze to je asi muj problem 😉 - no dulezite je, ze ten mozek tam byl 😀 aby tedy neco vyslal!
@carlik jeeee.... no ja jsem tak stastna, ze mi je az do place!! je to opravdu ohromujici!! dnes si zavolam a uvidim, co mi reknou o mimcich 😉 a kolik mi doporuci jich dat zpet.. no uz nejsem nejmladsi 😉... to me nechaji vyfotit ty embryjka? Dam vedet po te 13:00 hod 😉 preji ti hezke nakupovani a hezky si to uzivej a vse bude fajn... ja mam take kamaradky, ktere maji deti co vchazi do pubert a je to sranda 😉

bublenudle
6. říj 2011

@carlik Ahoooj,hahahahah no to vis,ze koupim 😀 ..dnes jsem spatne spala,uz se to blizi,tak nervy pracuji 😖 mej krasny den 🙂

bublenudle
6. říj 2011

@agnes88 Ahojky zlati,je mi to lito ☹ priste bude urco vse ok 😉 posilam pohlazeni

agnes88
6. říj 2011

@bublenudle díky beruško, ty budeš ale zítra jasná, žádnou jinou odpověd než // neberem, jasný. 🙂 moc moc ti to přeju, vytrpěla si s hodně! Já už sem se domlouvala se štěpánem, od sobotu zobu znovu a 17.10 jdu na utz. Už se na to zase těším 🙂

jana321969
6. říj 2011

@safarikovap ANO RIKAS TO DOBRE JA JSEM SE NECO PTALA TAK ME ODPOVEDEL KDYSI MACHAČ A ON TAM MA PRIJMENI.

carlik
6. říj 2011

@katem kde jsi se zprávičkou? No jo, oni ukazujou ty bublinky, co ti zavádí, na promítacím plátně a všichni si je fotíme 🙂 Takže to jsou úplně první fotečky mimča 😉
@lenka27 s těma postýlkama to je na palici, každej má totiž jinej názor, tak já nevím?????

katem
6. říj 2011

@carlik cau, tak jsem volala a rikali mi, ze vsechny 4 se vyvyjeji a maji 4bunky vsechny, pry vse je v poradku 😉
tak jsem rada... no ted tedy bude otazka - kolik jich transferovat?😉... no fotku si tedy udelam, aspon z telefonu 😎

safarikovap
6. říj 2011

@katem Supééééér 😵 😵 😵
@agnes88 No taky dobrý - žádný čekání a hned další "stimulka" 🙂
@carlik Aha, tak asi tady se stala chyba - jsem si tu naši morulku nevyfotila, takže asi měla pocit, že nemáme zájem...příště s sebou beru foťák 😎

katem
6. říj 2011

@safarikovap no vidis, takze si mam urcite embryjka vyfotit 😉

meggar
6. říj 2011

@safarikovap My si taky naše embrya nevyfotili, takže nejste první bez zájmu 😀 😀 😀
@katem Gratulujuuuuuu. Jen tak dál, ať se krásně vyvíjejí. 😉