Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
5. únor 2009

Martek, tak taky na pondělí budu držet palce.
A holky, věřte, že to vyjde, a co se má stát, to se stane... lepší centrum jsme si vybrat nemohly, tady jsou opravdu profíci, a embryjka jsou v dobrých rukách. A pak už to bude na vás, a na přírodě... Jen se nestresovat, tomu nepomůžete.. vím, že se to lehko řekne... ale je to opravdu tak.
Dobrou... 😉

dorra
6. únor 2009

Ahojte holky,
vyspaly jste se do růžova? Já už si dnes zrobila svou šichtu a ředitel zatím nevolal, tak to třeba už jen se mnou vzdal a to je taky fajn. Venku je jarně hezky, ale vycházky mám až od pondělí, takže si dnes udělám filmový festival a požehlím. Ale důležitá budu, až přijde manžel z práce, přece si teď nebudu zkracovat dopoledne.. 😉

martek
6. únor 2009

cau zeny, tak tri gerojove bojujou, sec jim sily staci, dva se flakaj...tak snad v pondeli nejaky budou 😉

dorra
6. únor 2009

Budou, budou, to si piš! Neflákaj se, jenom jsou trpěliví a jedou na podičku, uvidíš.

dorra
6. únor 2009

Leni, už zítra to rozjedem!

lenajsek
7. únor 2009

Ahoj holky, včera jsem měla dovču, byli jsme na Mušově v termálním silným venkovním bazénu, bylo to tam moc fajn, pak jsme zajeli do Mikulova, moc fajn výlet, krásnej odpočinek a relax. Dneska to lenošení pokračuje... 😀
Dorro, na dnešek mooooc držím palce, aby byli embrýsci silní, a líbilo se jim u Tebe, na 9 měsíců!!! 😉 Držím palce! Pak písni, jak jste dopadli, ju?
Holky, odkaď vůbec jste? My s manželem bydlíme ve Slavkově u Brna, ale oba pracujeme v Brně, a v Brně jsme se narodili, ve Slavkově bydlíme 4 a půl roku, koupili jsme tady byt a přestěhovali se, takže to beru pořád tak, že jsu z Brna. 🙂 Odkaď jste Vy? 😉
Martek, budeš dneska volat, jak to s embryjkama vypadá? Máš asi prodlouženou kultivaci, že? Kolikátý to je dneska už den? Určitě v pondělí budou krásný a silný embryjka!!! 😉
Krásnej víkend všem přeji! 😉

martek
7. únor 2009

leniku, ahoj, my jsme z Vysociny

jinak embrousi jsou tri, jsou prvni az druhy kategorie, ci co.... zitra mam zase volat, v pondeli v jednu bude transfer. jo a mame PK, dneska jsou 3.den

dorra
7. únor 2009

I. II. kategorie je moc dobrá. Když Koudák položil telefon, řekl: " A vy to máte taky moc dobrý." Myslela jsem si, že jsi to Ty, protože bylo 11 a to je náš čas..

dorra
7. únor 2009

A volala ještě jedna anglicky mluvící žena a to jsi ty být nemohla, bo má transfer až ve středu.

lenajsek
7. únor 2009

Dorro, tak co, kolik embrýsků, jaký byli? Jsou určitě silní bojovníci, moc držím palečky!!! A ET v pohodě, byl tam i manžel s Tebou, viděli jste embrýsky na UZ?
Martek, tak to je super, vypadá to dobře. Na Vysočině musí být krásně. 😉

dorra
8. únor 2009

Ahoj leni, včera jsem usnula a ani jsem už nestihla odpovědět. I dnes jsem jak klepnutá po palici. Mrňousi byli nádherní, celý tatínek, to víš. Máme i fotku z UZ (nevím na co, ale bylo to milé). Manžel tam musí jezdit se mnou, bo mě sám do toho naverboval. Kdyby měl čas a uměl to s počítačem, tak by to tady rozjel s vámi. Musím se často hlídat, aby neměl pocit, že to celé bojkotuju. Ale je fakt, že kdyby nebylo jeho, tak bych měla tu mou pejsku umazlenou a děti bych neřešila.

lenajsek
8. únor 2009

Dorro, t oby byla věčná škoda nevyzkoušet tuhle metodu, kdy opravdu můžeš otěhotnět, i když nemáš svoje vajíčka, a miminko porodíš, a je Tvoje a manžílkovo, od početí... 😉
To je fajn, že ET ukazují na ultrazvuku, aspoň i oni sami mají kontrolu, jestli jsou embryjka ve správném místě, a celkově to dobře působí na psychiku, než když UZ při ET není. Já při prvním a zatím posledním ET neměla UZ, a do Reprofitu se už na něj těším, vůbec je to tam co jsem četla, lepší prostředí, než kde jsem byla já.
A neboj, jak se to povede, tak najednou to bude krásnej pocit, že čekáš miminko, nebo miminka... 😉 Kolik jich máš v bříšku? Opatruj se, bříško pohlaď, ať se embryjka hezky zavrtávají... držím palce, ať u Tebe vydrží po celých 9 měsíců!!!! 😉

dorra
8. únor 2009

Leni děkuju!!! Vždy si dáváme dvě embrya. Šanci otěhotnět mám 60%, že by to byla dvojčata jen 15%. Měli jsme 10 krásných a perfektních blastocyst, tak jsme je nechtěli vyhodit, když je všechny zamrazit nemůžou.Víš, manžel mě ukecal, vzal si mě s tím, že děti mít nebudeme. Ale stejně (je to doktor) mu to nedalo. A já tohle podstupuju kvůli němu, myslím, že by to nebylo fér. Teď sama vidím, že to jde, tak jsem šťastná. I za ten minulý potrat. Nemusel být, ale ani jsem nemusela být těhotná. Ale já byla a se vším všudy, co k tomu patří. Třeba to jednou vyjde do konce. A možná to bude teď, kdo ví? Počkáme, uvidíme..
Ty se taky drž, ať se už brzy přidáš k našemu čekání naostro.

martek
8. únor 2009

Teda Dorko... Normalne brecim... 😵

dorra
8. únor 2009

Proč, prosím Tě?
Jo, ještě Ti zítra Koudák řekne, co nesmíš (to si nepamatuju ani po tolika pokusech) a co musíš - MYSLET POZITIVNĚ!!!

martek
8. únor 2009

Budu se snazit 😎

dorra
8. únor 2009

To si piš, že budeš. Tady Ti nikdo nic jiného ani nedovolí, prde.

martek
8. únor 2009

Drrrrrsna Dorrrrra 😀

Budu poslouchat, slibuju 😎

dorra
8. únor 2009

Du spat, cerky. Držte se!!!

Martek, spolu se eště ráno uvidíme, esli né, tak si to zítra užij, máš se na co těšit, ale znáš to, nic se nemá přehánět. Puspus pro štěstí!

lenajsek
9. únor 2009

Dorro, to je krásný, jak jsi to napsala, ale je to tak, když ta možnost je, tak je to přece krásný, otěhotnět, oba dva z toho budete mít určitě radost. Moc držím palce, aby se to povedlo, a na nějaký procenta nehleď. Jak píšeš, myslet pozitivně!!! 😉
Martek, na dnešek moooc držím palečky, aby Et proběhl v pořádku, a embrýsci se krásně zakousli! Tfuj tfuj! Pak dej vědět, jak to dopadlo... 😉
Dorro, ani nevíš, jak mě to čekání už nebaví, jak se pořád modlím, aby ty moje hormony byly v pořádku... v pátek vysadím tu HA, a pak snad dorazí MS, půjdu na odběr, a pak snad začnu stimulovat.. pokud teda hormony budou OK.

dorra
9. únor 2009

Leni, budou ok, musí. Vím, jaké to čekání je. Čekala jsem od července do ledna a poslení dva týdny , kdy už jsem z těch hormonů v těle dělala psí a ještě větší kusy, to už bylo hrozné.
Ale pátek už je za humny a pak už to pofičí i u Tebe!!!
Já teď moc nechci, aby to u mě fičelo. Je mi teď fajn. Z hormonů jsem sice trotl a rapl pořád, všechno mě bolí, píchá a motá se mi hlava a vůbec, ale teoreticky jsem až do 20. těhotná. A tak chci, aby to zůstalo už napořád.
Ve všech směrech mi to teď vyhovuje. Dr. teď někde lyžuje 1000km daleko, takže se objednám na krev až po 20. Uvidím. Každopádně teď se mi ještě nechce myslet na konec, co pro mě ty krevní testy, bohužel, asi zase znamenají.

lenajsek
9. únor 2009

Dorro, pohlaď bříško, dělej to, co chceš a z čeho máš radost, usmívej se, a nad ničím nepřemýšlej. Co se má stát, to se stane... a třeba to klapne. Teď je zbytečný uvažovat nad tím, co bude 20. 😉
No já nevím, bojím se, že hormony OK nebudou, bo celou dobu co beru tu HA špiním, to je taky na palicu... 😠

dorra
9. únor 2009

Cos to říkala? Co se má stát, to se stane...teď je zbytečný uvažovat o hormonech. To řeš, až to nastane. Teď problém není, když si ho nevymyslíš.

dorra
9. únor 2009

Tak jsem tam volala a udělali nám tři sněhuláky, dobrá zpráva. Blbá zpráva - jdu odpoledne k zubaři. A já se nesmím stresákovat..... 😅

lenajsek
9. únor 2009

Dorro, já vím... 😉 Tak to u zubáka nějak přežij, já minule po ET taky šla, dokonce dvakrát... děs. Ať Tě to moc nebolí... a 3 sněhuláčci, to je krásný!!! Zbude i na sourozence! 🙂 😵

dorra
9. únor 2009

Můj zubař je můj manžel. O to je to depresákovatější.

lenajsek
9. únor 2009

No tak to je něco. to jseš teda dobrá, na to já bych neměla.

dorra
9. únor 2009

Když jsem říkala, že mě ukecal, abych si ho vzala, nekecala jsem. Vytrhl mi 4 zuby, jeden spravil tak, že mi pak upadl.. Prostě stres jak blázen. Cítím, že dnes si zase střihnu výživnou scénu.

lenajsek
9. únor 2009

No nazdar.. tak jste se seznámili? To je mazec.. vytrh 4 zuby?? 😕 Osmičky?

danissa
9. únor 2009

Ahojte, jsem tady nováček a momentálně jsem ve stadiu snažení, již 10 měs. a bezúspěšně. Oba jsme mladí, zdraví, manža má spermoigram v normě, jediný problém je asi v tom, že má počet progresivně se pohybujících spermií o 3% nižší než je optimální norma. Proto si začínám zjišťovat info o CARech v Brně. Nejvíce chvály slyším na Reprofit, ale zároveň jsem se dočetla, že si zde všechno hradí pacienti sami. Nevíte tak orientačně na kolik přijde IUI? Předem díky moc za vaše rady 🙂