Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lentilkal
29. pro 2011

Ahoj holky omlouvam se dlouho jsem tu nebyla nejak jsem nestihala.Vceera jsem byla na Nt a jsem z toho zmatena riziko dawna mam 1/322 a na zaver mam napsany screening negativni presto tam mam psany ze mam jit na genetickou konzultaci a na plodovku.Chtela jsem se zeptat jake jste meli vy vysledky ja jsem naglodana tam nejit

lenka27
29. pro 2011

@katem my používáme nejraději zelené pampers, ale z Rakouska, ale myslím, že budou stejně dobré jako ty tady. A někdy to střídám s levnějšími oranžovými. Neosvědčily se nám huggies ani plenky z Lídlu. A do porodnice jsem měla Happy pro nejmenší a byly dobrý, ale na větší už nic moc.

lenka27
29. pro 2011

@lentilkal už si svoje výsledky nepamatuji, ale být tebou poradím se se svým gynekologem. A byla jsi na Veveří?

jana321969
29. pro 2011

holky ahojte jsem tu přes svátky jen na skok vždy - ALE CHCÍ VÁM VŠEM POPŘÁT VŠE NEJ NEJ NEJ DO NOVÉHO ROKU 2012- A SNAD PRO VŠECHNY ZNÁS BUDE JEŠTĚ LEPŠÍ A ŠTASTNĚJŠÍ, NĚKDO PORODÍ, NEKDO OTĚHOTNÍ 🙂
BRZY AHOJTE!!!!

lentilkal
29. pro 2011

@lenka27 jj na Veveri u Vlasína

meggar
29. pro 2011

@lentilkal Já měla u obou dvojčat něco kolem 1: 15000 myslím. A nemáš tu genetiku a plodovku napsanou třeba jen kvůli věku? Asi bych se taky poradila se svým gynekologem.

Jinak my včera na UTZ všechno v pořádku. Mimča mají přes 1900gr a 1800gr, tak se dneska na gyndě té velikosti Dr.divila, asi na to nejsou u dvojčat zvyklí 😀
Jinak zdravím všechny a do Nového roku přeju vše nej. 😉

lenka27
29. pro 2011

@lentilkal a co ti řekli když ti volali výsledky krve?

lenka27
29. pro 2011

@lentilkal nemáš to kvůli věku? Co vím posílají pak i s dobrými vysledky

lentilkal
29. pro 2011

No dr.me rekla ze celkove je to ok je me 32 a ze to nejak nemuze presne spocitat nebo co ale ze si nemysli ze by mimco bylo nemocne ale ze me pro istotu objednala na gen.konzultaci a pak mozna zrovna i odber tak nevim co delat jsem z toho zmatena

olousek35
29. pro 2011

@lentilkal hlavně nebláznit. Můžeš klidně cokoliv z toho odmítnout. Já bych třeba osobně na plodovku nešla, ale takky jsem nemusela. Myslím, že riziko je hodně nízké, takže běž na genetickou konzultaci jen pro svůj klid. Tam ti řeknou to stejné a uklidní tě.

bellka
29. pro 2011

ahojky berušky, nestíhám, jenom jsem zahlédla dotaz @lentilkal tak Tě chci uklidnit 😉 My měli dobré výsledky screeningu, ale vzhledem k věku jsme museli navštívit genetika, ale i v tom papíru jsem měla uvedeno, že je to kvůli věku a jasně a tučně tam stojí, že odběr plodové vody Ti může být doporučen, nicméně rozhodnutí je na Tobě a já už ve dveřích hlásila, že nikam nejdůůů a genetik se smál, že nemusím, ale pokecat musíme😀 ale opravdu to byla jen formalita a jak říkal genetik, pokec, takže neboj se ničeho, nikdo Tě nemůže do ničeho nutit a já věřím, že u vás je to taky jen o konzultaci 😉 😉 😉
Všechny moooc zdravííím a do konce roku ještě příjdu vám všem popřát a trochu pročíst, jak se tu máááte 😵 😵

1miska
30. pro 2011

@lentilkal jit na genetiku tim nic nezkazis - to bych rovnou nezavrhovala, jen si s tebou popovidaji a podle me te můžou krásně uklidnit 🙂 nebo si zkus domluvit nekde superkonziliarni ultrazvuk - treba v Bohunicich u as. Gerychove, nebo v Reprofitu u MUDr. Doubka, kteri jsou na to moooc sikovni - znovu mimco prohlednou - zmeri projasneni sije a nosni kustku a reknou ti.

nierika
30. pro 2011

ahoj holky?mám dotaz? HCG 4862 -15 de den po ET (Blastocysty) to vypadá na dvojčata? 🙂 jestli se nic nepokazí přidávám se k úspěšným z RF ..přeji pěkný den..

safarikovap
30. pro 2011

@nierika Jednoznačně 😉

olousek35
30. pro 2011

@nierika no super, gratuluuju. Je tu další maminka 😀

carlik
31. pro 2011

@nierika ty brďo, to je čísílko, to budou určo dvojčátka 😀
@safarikovap jakpak se máš ty, co nevolnosti a jiné těhu příznaky?
@katem doufám, že už nepracuješ a jen odpočíváš? Užij si ještě takovýho poklídku, než budešmít obrovský břicho a pak už budeš funět jako já 😒 Včera jsem si vzpomněla na tebe, protože jsem koukala na cestopis o Singapuru a bylo tam o jídle atd., ale nejlepší byla káva s sebou- nalili ji do igelitovýho pytlíku s ouškem a brčkem a šla 😀
Tak holky, přeju všem krásnýho Silvestra a do novýho roku ať se nám všem splní ta naše vytoužený přáníčka!!!

safarikovap
31. pro 2011

Čau kočky 😎
@carlik Poslední dobou nemám moc na koníka náladu 😖 Je mně pořád tak blbě 😢 Dnešní chystání chlebíčků a jednohubek - to byla málem moje smrt (když už to jídlo mám v puse, tak je to O.K., ale představa, že to musím chystat, cítit nebo brát do ruky 😝 😝 😝 ). Ale nebudu si stěžovat, nebudu si stěžovat - zaplať pánbůh za to, já vím 🙂

Každopádně všem přeju krásný závěr roku a do toho nového vkročte pravou nohou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám vás všechny moooc ráda🙂

bublenudle
31. pro 2011

BERUŠKY MOJE,přeji Vám všem jen to nej nej nej do Nového Roku,hlavně zdraví,jelikož to je opravdu nejduležitějši a pak štěsti a lásku.....všem maminkám,at jim miminka krásně rostou,jsou zdrava a taky občas trošku zlobí,at víte ,jak moc jste je chtěli...těhulkám krasne těhulkování,a čekatelkám (i sobě) at objevíme na testíku všechny už brzo naše vytoužené // a splní se i nám ten obrovský sen a největši životní přání.....
Jsem moc ráda ,že Vás všechny mám,mějte se krásně a užijte si ten poslední den v roce....

Mám Vás ráda,paaaaa Leona 😉

olousek35
31. pro 2011

Holky, přeji veselého silvestra a štastný nový rok a pokud nemusíte, tak neodpalujte dělobuchy. Zvířátkům to hodně vadí. Papá.

veera2
31. pro 2011

Šťastný nový rok 2012
PF Všem!!!! 🙂 🙂 🙂

bellka
31. pro 2011

Krásný silvestrovský večer, berušky moje zlatééé 🙂
I my se přidáváme s přáním všeho nejlepšího do nového roku 🙂 Všem maminkám spoustu radostí a rozzářená očka svých dětiček 🙂 těhulinkám hladký porod a slzy štěstí při pohledu na ten uzlíček v náručí 🙂 a snažilečkám přejeme, aby byl ten následující rok tím zlomovým a ony všechny zažily ten zázrak a staly se z nich těhulinky nebo dokonce i maminky 🙂 🙂 🙂 to všechno vám přejeme z celého našeho srdíčka 😵 😵 😵

aidule
31. pro 2011

@lentilkal Zdravím! Měla jsem podobný výsledek...bylo to druhé těhotenství, doma zdravá dcerka, bylo mi 36, takže faktor věku podtržen!!! Měla jsem jít na genet.konzultaci+event.odběr plodovky (taky na Veveří)....jen krátce jsem váhala, nakonec jsem byla rozhodnutá odběr podstoupit a to z jednoho důvodu-chtěla jsem vědět, co a jak a mít jistotu!!! Nemám ráda nepříjemná překvápka a nedovedu si představit, že by mi někdo po porodu v tom hormonálním rozpoložení vložil do rukou nemocné mimi a já na to nemohla být připravená! Ten odběr jsem nepodstoupila proto, že bych popř. chtěla těhotenství ukončit, to bych asi nedokázala, nevím (naštěstí jsem to nikdy nemusela řešit)....potřebovala jsem, v případě špatného nálezu, vědět, na čem jsme, jaké jsou možnosti, kam a na koho je pak možné se obrátit....chtěla jsem mít hlavně čas srovnat si to v sobě, připravit sebe, manžela, starší dcerku,rodiče, rodinu na tu možnost, že miminko nebude zdravé, ale bude naše, bude nás potřebovat a my bychmom mu měli umět pomoc a hlavně bychom jej měli milovat a přijmout takové, jaké je 😉....a právě abychom to dokázali, potřebovala jsem pro nás všechny mít určitý případný časový náskok 😉. Tolik můj příběh a přístup k rozhodnutí podstoupit amnio. Naštěstí nám výsledky dopadly výborně a narodila se nám krásná a hlavně zdravá holčička 🙂!!!.......Paní doktorka z genetiky mi říkala, že riziko potratu po odběru plodovky samožřejmě existuje. Ale v současné době se jim daří jej opravdu minimalizovat a hlavně se pak většinou potrácí těhotenství, která by s největší pravděpodobností skončila tak jako tak...prostě tam něco není v pořádku a těhu by skončilo aniž by dotyčná podstoupila amnio......Vím, že jde o nelehké rozhodování,a el i do něj přeji zdravou myslo a pevné nervy a hlavně-hlavně výborné výsledky a zdravé miminko 🙂 !!!

agnes88
1. led 2012

Ahoj holky, všem Vám přeji krásné Novoroční ráno, u nás byl Martin a nasněžil🙂, Maminkám, aby jim dítka dávali jen a jen radost, těhulkám, pohodový průběh porodu a těm malotěhulkám jen mírné nevolnosti a radost s pupíky a snažilkám přeji aby rok 2012 byl ten pravý!! Jo a minimálně takovou čáru na reprofiťáckým testu

lenka27
1. led 2012

@agnes88 no to je teda pěéééééééééékně tlustá čárka 😀

katem
2. led 2012

@bobecek79 dekuji mockrat! ja si rikala, ze to nemuze byt tak strasne!!! 😉 diky

katem
2. led 2012

@carlik cukrovico a svickova!! no tu uz jsem take dlouho nemela.. cukrovi uz take mohu mit az pristi rok 😉
Jsem rada, ze ti vse jde tak jak ma, aspon jsi hezky v pohode a relaxujes a hezky dofinisujes do zdarneho konce!
Zacal ajsem se divat po tech Papers a Huggies.. a AKCE to budou jistit 😉
Doufam, ze ti dnes reknou termin a ze zu zacnes strihat metrik 😉..

katem
2. led 2012

@lenka27 Diky za tvoje rady, budu se divat a mocna, ze zajedeme take do Rakouska se podivat na ty plinky atd... no ale uvidime, mam cas a nebudu to nikterak prehanet.. to jen moje svagrova me upozornovala!

katem
2. led 2012

@carlik TObe take preji vse nej nej nej do noveho roku 2012!! - roku Draka.. podle cinskych povesti a tradic, drak je velice dobre znameni a prinasi bohatstvi, porsperitu a stesti.. takze hodne mych znamych v Asii se bude letos brat a chtit miminka!!! Takze je to super ROK!! 😉
Ja jsem mela na cely vikend tady dva pary nasich znamych a tak sje nedelala nic jineho o vikednu nez varila a obsluhovala 5 "hladovych a ziznivych" krku 😀 .. no ja jsem se krmila porad 😝
Potrebovala bych jeste jeden den aspon, abych si odpocala!
Ty cajicky a kaficka jsou dobra.. nestoji skoro vubec nic a dobre se prevazi.... hodne lidi - zvalste Singapurani tak to maji radi!
Jinka muzu rici, ze je to znat, ze clovek ma par kilo nad a ze to dychani je trsoku tezsi!! a to jak rikas - bude HUR!!

TAKZE PREJI VSE NEJ DO NOVEHO ROKU!! AT SE VESEM VYPLNI TO CO SI PREJI!! TENTO ROK TO BUDE OPRAVDU BOMBAAAAAA!!! DRAKU DRZ SE 😉

olousek35
2. led 2012

Holky, tak zase šup tabulku, at víme, která z vás je těhulka. 😉 Jak se daří v novém roce?

carlik
2. led 2012

Tak pěkně vítám holky v novém roce!!!!
Já jsem dopadla dneska dobře v porodnici, ozvy super a už vím, kdy se princezna narodí 11. 1. mi pan doktor vybral datum A prej ikdyby to přišlo dřív, tak císař je jasnej. ARO už mám taky vypsaný, asi to bude ve spinálu. Zase mi nedělali UTZ, páč furt ho někde půjčujou, takže další KO v pátek, tak snad se dozvím, jak už je malá veliká Nástup do porodnice v úterý po obědě. Tak ještě těch 9 dní nějak přečkat a hurá....snad to uteče rychle.