Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
24. led 2012

@olousek35 Mě se taky po doktorech nechtělo, všechno jsem odkládala na poslední chvíli a nakonec jsem nestihla ani jedno razítko od doktora 😀 A je pravda, že to v porodce nikoho nezajímá.
Krve na předoperační mě brali na příjmu na porodní sál a nakonec se to zvrtlo v superakutní císař, že na výsledky nestihli počkat. Bylo to bezva, no 😝 Aspoň jsem jim hlásila, jakou mám krevní skupinu, kdyby něco. Ale nepřeju to nikomu.
Jinak s malou chodíme k dětské, která ošetřovala ještě i mě, tak je to v pohodě.

safarikovap
24. led 2012

@carlik Omlouvám se ženy všem, ale nějak teď totálně nestíhám - ale monitoruju vás, nebojte 😉 😉 😉
Přesouvám se pomalu na beremese.cz, páč je na čase po 7 letech a s mrskavcem v břichu "zlegalizovat" naše bytí a žití 😀

olousek35
24. led 2012

@meggar jj, přesně jako já. Vše odkládám na poslední chvíli. Včera jsem se až zděsila. Podle PM jsem v 37 tt, ale podle posledního velkého ultrazvuku už končím 39.tt. Velikostně mi roste rychleji než má. Tak jsem zvědavá, ale snad si mě dnes v porodce nenechají. O to větší mám strach. Nic nachystaného, vše má čas.

jana321969
24. led 2012

@carlik JO JO ME KUŘECOVÁ ŘEKLA ZE MIMINO BUDEM MÍT ŽE TO SLIBUJE ALE KDY TO ME ŘÍCT NEMŮŽE 🙂. TAKZE TEDKA ZMENILA TEDA HORMONY NA TEN MENOPUR 3 BALENI RANO AMPULEK TAK UVIDIME.

bublenudle
24. led 2012

Takže podávám hlášeni z OPU....máme 6 vajiček 😵 😵 😵 a ted čekat do zitra,kolik se oplodnííí...doufám,že všechny 😉 pokud bude vše ok,ET v pátek nebo neděle...jupííííí

jana321969
24. led 2012

@safarikovap JO JA TO MELA OPAČNĚ ZASE 🙂 PRVNI BEREME SE A TED KONIK.

cilkaa
24. led 2012

@safarikovap jůůůůů, bude svatbáááá, gratulace 😵
@bublenudle tak držím palečky, aby se vyvíjeli všichni na pěkné blastičky. Přemýšlíš o PK?
@olousek35 Olí, tak snad tě pustí si domů vše zabalit... A pokojíček s věcičkama je ready?

bublenudle
24. led 2012

@cilkaa děkuji,jsem moc ráda...PK ano,pokud bude vše ok....nechala jsem i PISCI udělat 😉

safarikovap
24. led 2012

@bublenudle 😵 😵 😵 Tak to je luxusní počet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉
@cilkaa No, nevím, jestli je k čemu gratulovat...3 roky po zásnubách 😅 😕 Ale díkec, brouku. Jooo a držím palce 😉

bublenudle
24. led 2012

@safarikovap Dračico díky,jsem HAPPY...jo a samozřejmě gratulace hm...Ty Peto,jak je to s tim červenym vínem..pila jsi???

safarikovap
24. led 2012

@carlik @meggar A když už sem nechodím tak často... ☹ nemůžete mně sem hodit nějakou fotečku miminek na povzbuzení... 😕 matky? 😀
@olousek35 39tt 😕 😕 😕 Tomu se říká fičák 😨

safarikovap
24. led 2012

@bublenudle 😕 😕 😕 Ale Ty jseš přece abstinent 😕 😕 😕 No, pila - každý večer 2dc. Ale jestli se nepřinutíš, tak aspoň ten kontryhelový čaj po ránu, ať máš krááááááásnou sliznici a miminko/a se můžou zavrtat 😵

bublenudle
24. led 2012

@safarikovap Ano,máš pravdu..jsem abstinent 😀 tak zitra koupim ten čajík raději...nebo bych byla namotaná každej den 😀 😀

cilkaa
24. led 2012

@safarikovap No jasně, že je k čemu gratulovat!! Abys toho neměla málo, tak budou přípravy na mimíse i na svatbu- to je krása 😵 A kde a kdy to plánujete?
Já už to mám dva roky za sebou, jéééé, já bych si to zopakovala 😉

Jinak mi nic není, za týden budu testit a pak hned začnu minimálku, moc tomu nedávám. Ale tak šlo o náhradní plán, víkend jsme si užili, takže nelituju. Měsíc sem, tam, to už je asi jedno.

safarikovap
24. led 2012

@bublenudle Nevím, jestli bych radši nezkousla to vínko, než čaj - ten je (aspoň pro mě) blééé 😝
@cilkaa Porod v srpnu, svatba v červnu - bude to divočina 😀 Hele - nevíš - třeba vám ten víkend prospěl víc, než si vůbec myslíš 😉 Ale kdyby ne, tak ten příští pokus už ber vážně a ne jako "další pokus". Takhle jsem to brala já a dostala jsem od @meggar pěknej spucung. A měla pravdu - druhý pokus jsem vzala vážně a vyšlo to 😀

cilkaa
24. led 2012

@safarikovap No a kde to bude????
jo, jo, já to tak beru. Naostro v únoru, Uvidíme.
To vínko je dobrá meducínka. Jakou jsi po něm měla sliznici? Pila jsi i u minimálky? Tam jsi měla jakou sliznici, než ti dali Estrofem, a po něm kolik mm? Dekuju
Čajík jsem pila asi 3 cykly a nepomohl mi, asi je to podle mě dlouhodobé. Docela mi chutnal. Ale teď bych také zkusila to vínko.

safarikovap
24. led 2012

@cilkaa Kde? Obřad na úřadě - nevím, jestli by farář rozdýchal ten pupek. A oslavička u nás ve Vojkovicích - v restauračce s bowlingem, šipkama, kulečníkem, vinárnou - a všechno ve formě rautu a neformální hostiny - žádná klasická svatba 😀
Člověče - po Estrofemu jsem právě měla jen 4mm. Samozřejmě sliznice narostla hned po vysazení, ale nevím, jestli sama od sebe nebo tomu hodně pomohlo vínko s kontryhelem. V den OPU byla tuším 8mm a v den ET 11mm 😉 Mně bylo jasné, že @bublenudle bude jediná, která vínko radši vymění za čaj 😀

cilkaa
24. led 2012

@safarikovap jakože ti ten Estrofem nepomohl, jo? Tak to je síla...co by dělali, kdyby sama nenarostla? Já myslela, že to je na zvýšení sliznice?
(nemyslíš náhodou, že byla po Clostilu 4 mm a pak narostla?)

Joooo, tak my jsme přemýšleli na zámku v Židlochovicích, je to tam nádherné a kousek od tebe 🙂 Ta kaplička je úžasná, zahrada a obrazárna v prvním patře taky. Super ceny (my tam tedy plánovali i raut atd.).
Do Vojkovic se jezdilo na Oázu, na diskotéku, to je pane let 😀

safarikovap
24. led 2012

@cilkaa Ježiši, já jsem blbá - jasně, že po Clostilu stála sliznice za prd - a ne po Estrofemu. Blondýna...co chceš, no... 😀
Jojo, v Židlochovicích je to krásný, jenže já na tohle prostě nejsem. Kdyby bylo na mě, tak absolvuju obřad jen se svědkama a pak hurá na raut. Ale to mně asi neprojde. No počkej, počkej...tak to jsme se ještě možná někdy na Oáze potkali 😀 Škoda, teď o Vánocích to tam krachlo úplně 🙄

safarikovap
24. led 2012

@cilkaa A o minimálce jste se už v RF bavili - taky jen s Clostilem?

bublenudle
24. led 2012

@safarikovap Tak co bych pro mimi neudělala,ne??? 😉 vyhrabala jsem nějakou malou flašku vajna,od někoho jsem to dostala a večer začiná první pařba 😀 to bude veselý týden 😎 aspon budu brzo spát hahahah..ten čajik koupim taky...at je to komplet... to se zase poháhne ten týden určo pfffff 😖

meggar
24. led 2012

@olousek35 Já měla taky na všechno právě čas, akorát pro mimča jsme měli všechno nachystaný. Kabelu do porodky jsem zabalila během 5min. večerních bolestivých poslíčků. No a pak jsem do 3dnů porodila. A vidíš, i když bylo všechno nachystaný, tak jsme museli nějaký věci zařizovat nakonec jinak. Takže dneska už bych se nestresovala a co se nestihne, tak se zařídí po porodu 😉
@safarikovap Gratuluju ke svatbě. Taky bych si ji klidně zopakovala, jen bez toho zařizování, abych už přišla k hotovému 😀
@bublenudle Gratuluju k dnešní úrodičce, určitě se tam najde hromada bojovníků.

cilkaa
24. led 2012

@safarikovap no já jsem si říkala, Estrofem je na sliznici právě, aby narostla.
V RF máme domluvený Clostil 2-0-2, 2-6 den cyklu. Pak 9 DC kontrola na utz, kolik vajíček a dle toho se připíchne. To jsi myslím měla taky tak, ne? No a o sliznici nic neříkali, já ji nemám valnou, teď v den IUI byla 6,5 mm, Vitoušková říkala na IUI je to dobrý, prej záleží i na struktuře a ta byla suprová..
Já právě myslela, že jsi to také měla po Clostilu na prd a právě ti dali připíchout, to je jasný, ale i Estrofem na zvýšení sliznice, bo se pletu? Ze by jen to vínko to tak zvedlo???? Těch 8 a 11 mm, jak píšeš, to bylo teďka po klasice nebo po minimálce?

Jooo, nakonec manžel má také gusto v menším rodinném kruhu, tak jsme se vzali mimo ČR v nejužší rodině a dva nejbližší kamarádi (svědci) a pak kalba až tady u nás se všema.
To jsme se na Oáze možná někdy viděly 😀 No každopádně se známe z RF 😀

meggar
24. led 2012

Jinak teda vkládám fotky našeho 2kg prcka z porodnice. Ta poslední je v porovnání s taťkovou rukou 😀

mihule111
24. led 2012

@safarikovap Jůůů, Peťa se bude vdávat 🙂 Blahopřejííííííí 🙂

mihule111
24. led 2012

@bublenudle Držím palečky, mám tucha, že to teď určitě vyjde 🙂

bublenudle
24. led 2012

@meggar Děkuji,no věřim jim 😉 maličká je nádhernááááááá 😵 😵

bublenudle
24. led 2012

@mihule111 děkuji,já taky,musííííí 😵 😵 😵 😵

mihule111
24. led 2012

@bublenudle Určitě ano !!!!!! A jestli to podpoříš tím červeným vínkem 🙂 🙂
Budu držet palečky
😉

bublenudle
24. led 2012

@mihule111 JJ,už se chladí v ledničce na večer... 😎
děkuji...jste zlatíčka