Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
28. led 2012

@evikj33 seš zlatíčko,děěěkuji 😵 😵 😵 😵 😵 mooooc se těšinkááám na zííítra 🙂 🙂 🙂

bublenudle
28. led 2012

@cilkaa Tak dneska jsem si volala a vzal tel Štěpán,a prej mi to zítra řekne osobně,jak se mají moji andílci...jelikož 4 den to už opravdu nesledují...tak se táááááááák těšíííím na zitra a věřim,že se miláčci maji fajn....a už se taky těši na maminku 😵 😵 😵

bublenudle
28. led 2012

🙂 Holky,dávali jste si rano než jste šli na ET utroš???? nebo az potom doma po transféru???? 🙄

meggar
28. led 2012

@bublenudle Jo, dávala jsem si Utroš před transferem. Ono se to rozpustí, než tam dojedeš a ty zbytky ti při zavádění setřou. Držím palce, ať ti to zítra dobře dopadne a ať máš co nejvíc bojovníčků.

evikj33
28. led 2012

@bublenudle Ja myslím že holky psaly že před ET ho zobly.Ale záleží na tobě,mužes zavést a pokud budeš dřív, na pokoji je přece sprch,když bude potřeba 🙂 Je to detajl.Hlavně at je mamika vyhajaná do červena(dle synátora,nejlepší barva).

bublenudle
28. led 2012

@meggar Díkec,ja ho dám brzo ráno,na ET jdu až 9.30h tak to se pak utře,ne??hahahahat to andílci mají pěkně nachystanyyy..děkuji ti zlatíčko,už se strašně těšiiim..pravě jsem dopila vínko (teda fakt hnus,nic pro me abstinenta 😀 ),ale co bych neudělala pro mimi,že?? a to pak dám ještě čajík...co malinká princezna??? určitě zlatíčko,že???posílám pohlazení,at krásně roste pusinka pěkná 😵 😵

bublenudle
28. led 2012

@evikj33 Synátor je fantastickej 😀 takže jen do červena...hahahah...já ho zavedu a pak dáme sprchu nebo intim ubrousky 😉 😉

meggar
28. led 2012

@bublenudle Malinká už má přes dvě a půl kila. Je pořád strašně hodná. Už jsme přešli z lahviček s odstříkaným mlíkem na kojení a krásně jí to jde, tak si to uplně užívám a vůbec mě nevadí, že v noci musím kvůli tomu vstávat. Moc ti přeju, aby ti tento pokus už konečně vyšel, protože si zasloužíš zažít ten úžasnej pocit držet svoje mimčo v náručí.

bublenudle
28. led 2012

@meggar Tak to už je velka holka 😉 to je moc dobře , ze tak krasne papka.. Já už se nemůžu dočkat rana, strašně se těším až pojedu domu s tema andílkama v břišku 😉 tak posílám pohlazeni princezně a zítra písnu jak jsem dopadla po ET 🙂

mihule111
29. led 2012

@bublenudle Leo, tak super, že máš dovču ... 🙂 Tak ses dočkala, dnes je neděle a za chvilku si bobíšky dovezeš domů 🙂
Teším se na dnešní zprávičky ... 🙂
Nás čeká první IVF, takže já jsem ještě ze všeho moc vykulená 😀 😀 😀
Ale máš pravdu taky už to mám za pár ....🙂

evikj33
29. led 2012

@bublenudle Leuško přeji ti at je to Tvůj nejkrásnější den a v tomto duchu pokračuje 9měsícu 🙂

evikj33
29. led 2012

Jinak mně zítra čká kontrola u dr.Macháče zda nám něco narostlo..Začínám se docela bát,nějaké extra změny necítím 😒

bublenudle
29. led 2012

Ahoj holky moje,takže hlásím že jsme doma a mám u sebe 3 andělíčky !!!!!!!! 😵 😵 😵
měla jsem krásné 3 embryjka ,tak jsme je dali všechny 😉 ,ET mi dělal Štěpán ( první setkáni s nim,je teda fantastickej a moooc milej člověk) mi řekl,at dám všechny... 🙂 a 2 ještě v laborce....tak uvidíme zitra....jsem přeštastná,mám i fotečku v telefonu,tak na ni furt ziram a slzím,hahahaha...jsem tak štaaaastna,že se to neda ani popsat...testik 12.2... jdu si na chvili lehnout a pustit anděličkum Krkonožské pohádky,at se jim pěkně zavrtáva do peřinky...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kalipso
29. led 2012

@bublenudle držím pěsti ať se zavrtají a pustí až za 9 měsíců 😵

katapola
29. led 2012

Ahoj holky. Tak nám se to asi nepovedlo. Nevím. Jsem 8. den po transferu 5denních embryí a test byl sněhobílý. Citlivost 10. Myslíte, že mám ještě doufat nebo už je to ztracený?

agnes88
29. led 2012

@bublenudle úžasný,tři miminka,mysli na berušky v bříšku,pohlad je.Teď to klapne!
@katapola nic není ztraceno,ještě vydrž dva tři dny a testni znovu

lenka27
29. led 2012

@bublenudle držíme palečky ať se hezky zavrtají a jsou u maminky co nejdéle 😉 a těšíme se s tebou na čas testování 🙂

montysek
29. led 2012

Ahoj holky, omluvám se , že Vám sem takhle lezu ale můžete mi prosím napsat, jak jste v Reprofitu v Brně spokojené?Diskuzi totiž určitě nezvládnu celou pročíst. 😀 Já už jsem podstoupila 1 IVF v jiném centru a ještě nás možná čeká KET - pokud to zmrzlinky zvládnou ale kdyby ne, tak už raději přemýšlím co dál a Reprofit mi docela padl do oka. 🙂 Zjistila jsem, že v některých centrech při transferu embryí je možnost to vidět i na obrazovce,jak je to prosím v Reprofitu?A řeknou Vám do tel. při kultivaci, jak se bobíkům daří a kolik jich je...? Někde to totiž do tel.nechtějí říkat. 😒 Budu ráda za keždé info - předem děkuji a přeji všem zdravá miminka !!! 😵

carlik
29. led 2012

@katapola ještě vydrž se špatnýma závěrama, zkus za 2 dny a držíme pěsti
@bublenudle jé, tak trojčátka tu asi ještě nebyli 😉 a Štěpán je expert na holčičky, tak tfuj, tfuj a opatrujte se 😉
Já tem můj poklad zrovna držím v náručí, protože občas (hlavně v noci) má záchvat breku a po 5 minutách jako nic usne, ale jen u mě.

carlik
29. led 2012

@montysek vítej a RF je nejlepší volba 🙂 Při ET uvidíš embryjka na plátně, můžeš vyfotit a pak na UTZ tečku, hraje to k tomu hudba a je to super a všichni doktoři i sestřičky na 1*. Do tel. říkají, jak se embrouškům před ET daří.

bublenudle
29. led 2012

Holky moje, dikec ze na mě myslíte 😉 já se teď na par dni vzdalim, abych se moc nekontrolovala, slíbila jsem si to už před stimulkou ze internet a práci úplně odloží.. Jsem prestastna, chci se teď věnovat jen mým andilkum a byt v klidu.. Vždyť jsem přece těhotná , ne 😉 .. Občas kuknu, ale ohlasim se za par dni.. Tak se tu mějte krasne a držte vše co mate.. A já vám všem moooc děkuji .. Mám vás rada 🙂 paa Leona

montysek
29. led 2012

@carlik Jéé, tak to je super. 🙂 A jak dlouho asi trvá čekací doba na konzultaci? Musím mít doporučení od gynekologa? A za to, že je možnost vidět při ET embryjka na plátně se připlácí? No i kdyby jo, tak to za to určitě stojí. 😵 Koukala jsem, že poskytují i asist.hatching, což mi v Sanusu ani nenabídli.Máte to někdo,myslíte, že je to dobrá věc?

agnes88
29. led 2012

@bublenudle dobře děláš,já jsem taky na pár dní vypla.Koukala jsem na kreslený dětský filmy🙂,tak se za pár dní ukaž a na testování nemysly,opatruj se

meggar
29. led 2012

@montysek Vítej mezi Reprofiťačkama 😉 Doporučení od gynekologa nepotřebuješ. Na konzultaci tě objednají tak do týdne-14dnů, podle toho, jestli si přeješ konkrétního doktora, nebo je ti to jedno. Ale všichni doktoři jsou tam fajn. Za to, že vidíš embryjka na plátně se rozhodně nepřiplácí, je to u nich normálně standart. Asistovaný hatching jsme si u posledního pokusu objednali, ale nakonec jsme ho neměli. Oni ti vyhodnotí, jestli je to potřeba a když u nás nebylo, tak ho nedělají za každou cenu. Jen mimochodem, náš poslední pokus byl 1.v RF a zadařilo se, takže za mě RF jednoznačně ano.

aidule
29. led 2012

@bublenudle Opět kvůli tobě slzím, je to nádhera, drž se, mamino 🙂 !!!

montysek
29. led 2012

Ach jo holky, docela mě mrzí, že jsme se nerozhodli pro Reprofit hned.... 😒 No jo, volili jsme podle vzdálenosti - Sanus 40km a Brno skoro 200km, teď už s tím nic nenadělám no. 🙂 Pokud by nevyšel ani KET,tak určitě do Brna zavítám, jen nevím, zda ještě před tim absolvovat genetický a imuno test.Jednu dceru už máme - přirozeně, tak nevím, zda se mohlo něco tak zásadního s tělem stát. 😔 Byla jsem i na laparce a našli problém jen v anovulaci ale teď zvažuju i ty testy. ☹ A v Reprofitu dávají neschopenku po ET nebo i během stimulace? Protože pochybuju, že mě v práci budou tak často pouštět na "výlety" do Brna, protože to bude cestování na celý den. 😒

meggar
29. led 2012

@montysek My taky byli v jinném CARu a vyhodili jsme docela dost peněz zbytečně, oproti tomu, kolik peněz jsme ušetřili v RF, ale co už. Já měla neschopenku už od začátku stimulace a neměla jsem problém s tím, aby mě ji napsali. Jen jsem měla vycházky omezené na 4 hod. děnně. A ohledně těch testů bude nejlepší, když se domluvíš přímo s doktorama v RF.

lenka27
29. led 2012

@carlik možná to budou prdíky

lenka27
29. led 2012

@montysek nic se za to nepřiplácí neboj

mihule111
29. led 2012

@montysek JJ, Reprofitu jsou fajn, určitě chybu neuděláš, když se svěříš do jejich rukou .... 🙂
Kdybych měli smlouvu s mojí pojišťovnou, tak jinam nejdu 😉 😉
Taky jsem na ně slyšela samou chválu 🙂