Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

anty
20. kvě 2009

Ahoj Izzy, tak já furt nic dneska jsme to popohnali s manžou trochu sexíkem, tak uvidíme jestli to zabralo 🙂 . Na výletě jsme byli v Opavě, prostě jen tak. A na ordinaci taky hledím ráda i když je to furt dokola, ale mně se líbí a dokonce i mojimu a to většinou chlapi moc na takové seriálky nejsou, ale on se na něho vždycky tak těší 😀. No nic jdu něco vymyslet na zahrádce, když je dneska tak hezky. Tak zatím papapapappapa

izzii
20. kvě 2009

Ahojík Anty, tak jsem zvědavá, jestli sexík pomůže, někdy to fakt rozežene. Mě už se mi to taky blíží, jééé.
Jo můj manža Ordinačku taky sleduje, normálně se to se mnou naučil. Sice teď už mu to připadá fakt trapné a slátané, ale stejně většinu pokukuje, nebo alespoň poslouchá od PC.

Na zahrádku se taky chystám, ale asi až víkendu, bo jezdím až kolem páté z práce a to jsem ráda, že zvládnu něco udělat doma. Jinak se chystám v sobotu zasadit sazenice rajčat, už se těším až budou. Jo a na jahody se těším, ty úplně miluju.

A kde je vás víc holčiny? Juknete sem aspoň? Dorro, Lenajsku?

lenajsek
20. kvě 2009

Ahojky, pěkný večer přeji, nakukuji, ale nějak nemám co psát...
Vidím, že MS ještě ani u jedné nepřišla, ale nebojte, příjde, a snad to bude na hoodně dlouho ta poslední!
My taky sledujem Ordinačku, to je jedinej seriál za poslední roky, co sledujeme pokud možno každý díl, ale už to dávno není to, co to bývalo...
A zahrádka mě čeká o víkendu, na chalupě, kam pojedem na víkend. To mě zas budou bolet záda... ale je to fajn relax.
Mějte se, hezký večer a zase někdy páá!

izzii
20. kvě 2009

Ahoj Lenajsku, dobře, že se ukážeš 😉 Chápu, že není co psát, vlastně je to dobře, to asi znamená, že se cítíš dobře, užíváš si těhulkovství. To jsem ráda 😉 Na zahrádce opatrně , jen tak v klídečku, polehoučku a odpočívej. Ale to ti vlastně ani nemusím psát, to ty určo víš 😀
Tak se měj parádně a užívej hezkého počasí, pááá

lenajsek
21. kvě 2009

Izzi, no, já jsu ten typ, co si furt myslí, že má hafo energie, ale pak jsu teda vyřízená... minule jsem si myslela, že jsem pracovala a rýpala se v záhoncích jen tak pomalinku polehounku, ale ono prdlajs, večer a druhej den jsem se nemohla hýbat, jak jsem si namohla záda z toho ohýbání... no teď už vím, že si k tomu prostě sednu na nějakou stoličku... 😀 Člověk se pořád učí, a tělo mu pak řekne, tak takhle ne... Takže už budu opatrnější. 😉

izzii
21. kvě 2009

No jasně Lenajsku. stolička je parádní věc. Tu používám i já a to nejsem těhule. Mě totiž strašeně nebaví to ohýbání se nad záhonama. Já potřebuju ke všemu své pohodlíčko 🙂 A ono asi ohýbání v těhu není moc dobré, že? A taky natahování rukou nahoru...To mi teda říkala mamka...tak asi na tom něco pravdy bude. Ale vždycky musí člověk poslouchat své tělo, ono si skutečně samo řekně, co ještě zvládně a co už je moc.

anty
22. kvě 2009

Ahojte, tak hlásím příchod mršky. Od zítřka teda příjdou na řadu injekce 🙂 už se těším. Ve čtvrtek asi pojedeme na uzv, tak jsem zvědavá kolik vajuch bude. Zatím papapapa

izzii
23. kvě 2009

Jééé ahoj Anty, tak ty jsi mě nakonec fakt předběhla 😉 No tak super, ať se ti daří píchání a pak dej určitě vědět, jak ti dopadl ultrazvuk, budu držet pěsti, ať tam máš hodně krásných folíků. Mě prsa pořád bolí, už o něco míň, tak doufám, že každým dnem MS přijde.... Hezký víkend všem 😎

anty
23. kvě 2009

Ahoj Izzy, ještě tu jsi?

anty
23. kvě 2009

Tak nějak to tu vázne, kde jste všechny? Já jsem dneska s úspěchem absolvovala první injekci a zítra to zkusím sama. Izzy myslím, že mrška k tobě příjde každým dnem. Já už to na sobě taky poznám, nejdříve mně bolí hodně prsa, ale pak když se blíží mrška, tak najednou přestanou bolet. Víkend to jistí, věř mi!!!

izzii
25. kvě 2009

Ahoj Anty, já už jsem o víkendu nestíhala. V sobotu jsem byla u kamarádky slavit narození její holčičky. Ta ti byla malinká a krásná, pořád jsem si ji chovala, takže doufám, že se moje tělo nakazilo a dovolí zavrtání embryjka (pokud teda nějaké bude, doufám!!)
Jinak dnes jsem začala špinit, hurá, tak doufám, že se už mrcha pořádně rozjede a začnu s pícháním. A máš nějakou reakci na injekci. Jak se cítíš?

izzii
25. kvě 2009

Ahoj Anty, tak MS se dnes parádně rozjela, takže ve středu první injekce a v úterý 2.6. kontrolní UTZ 🙂 Ty máš ve čtvrtek UTZ, že? Tak budu na tebe myslet!!

anty
25. kvě 2009

Ahoj Izzy, tak u mně v pohodě zatím, žádnou reakci nemám. Tak uvidíme, co nás čeká dál a ty si pícháš taky menopur nebo něco jiného. Izzy ke komu vlastně chodíš?

izzii
26. kvě 2009

Anty, jj píchám si taky Menopur, dvě ampulky po dobu pěti dní. Takže dr. mi říkal, že mám dost slabou stimulaci, ale když viděl kolik mám sama od sebe folíků, tak se bojí mě stimulovat víc, abych neměla hyperstimulák. Říkal, že bych ho potom neměla ráda 😉 . Jo chodím k mladému dr. Marcelovi Štelclovi. Je úplně super (ale tam jsou všichni), však to už jsem tady popisovla, jak jsem z Reprofitu nadšená 😉 A v kolik pícháš? Hned ráno?

anty
26. kvě 2009

Ahoj Izzy, no mně to píchá manžel kolem sedmi když odchází do práce, takže v pohodě. V práci bych to nezvládla. Izzy a ty máš za sebou nějaké IVF? Možná jsi se o tom už tady bavila, ale já jsem to nějak nezaregistrovala.

izzii
27. kvě 2009

Ahoj Anty, my se tady asi nikdy nepotkáme ☹ Já píchám v půl sedmé ráno. Dnes první injekce a hned trapas. Mám píchat 2 ampule Menopuru, ale já zapmněla, jestli ty ředící vodičky mám dát taky dvě, anebo jen jednu. Tak jsem v šest ráno volala na non -stop Reprofit linku, zvedl to chudák ospalej dr. Koudelka 🙂 , tak jsem se ho na to ptala. Nejdřív jsem se ale omluvila, že asi obtěžuju s takovou kravinou, ale, že si fakt nevím rady . Ale on mi ochotnš odpověděl, že jedna a že se nemám omlouvat, to je zlatíčko 🙂 .
Jjo, je to mé první IVF, snažíme se rok, ale manžel má málo pohyblivých spermošů, tak nám hned doporučili IVF. Já bych měla být ok, jsem mladá (25), tak doufám, že to vyjde.
A u vás je jaký problém?

anty
27. kvě 2009

Ahoj Izzy, no u nás není žádný problém, všechny vyšetření jsou O.K. Bude to naše 3IVF, tak uvidíme, jak dopadnem. Jo a snažíme se 8 let, což je fakt hrůza, ale snažím se to brát sportovně 🙂 . Jinak ,mně je 29.

izzii
28. kvě 2009

Aha no jo Anty, už si vzpomínám, vždyť jsi to tady psala, jsem to ale motovidlo 😎. 8 let je dlouhá doba, ale věřím, že v Reprofitu se to podaří!!!

anty
28. kvě 2009

Ahoj Izzy, tak hlásím návrat z Reprofitu, pan doktor nám udělil pochvalu za vzorné folikuly, na každé straně jsou 3 a na Uzv prý už nemusím, ve středu bude odběr. Mám z toho dneška fakt radost. A co ty Izzy, jak jde píchání? Já si ještě budu dále píchat. zatím Pa

izzii
28. kvě 2009

Ahoj Anty, tak to je suuuper, moc gratuluju a ve středu na tebe budu myslet 🙂 !! Píchání jde dobře, dnes už jsem píchala sama. Nevím teď jak ty, ale já píchám dvě ampule Menopuru a rozpouštím jedním tím roztokem. Jaké máš to dávkování ty? No a já dnes, když už jse to měla všechno nabrané ve stříkačce a otočila jsem tu jehlu kolmo k břichu ke vpichu, tak trochu tekuniny mi steklo na prsty (jen trošku). No a teď si říkám, jestli to nevadí, jestli jsem něco nepokazila, chjo ☹
Navíc se mě zdá, že když tam dám jen tu jednu rozpouštěcí vodičku, takže pak toho je v té stříkačce strašně málo. Ale asi jsem už stihoman... Jaké máš ty z toho pocity? Taky jsi píchala jen pět dní a poté UTZ? Anebo po kolika dnech píchání jsi měla UTZ?

anty
28. kvě 2009

Izzy, neboj to stejné se mi stalo v neděli, protože jsem si to chtěla zkusit sama a taky jsem to otočila a vyteklo mi trochu, celý den jsem nad tím pořád uvažovala a nervovala se. Já budu píchat zítra jednu a další tuším asi tři dny budu píchat dvě. A v závěru se k nim přidá ještě jedna po dobu dvou dnů. No a nakonec Pregnyl. No a den před odběrem už nepíchám, tak asi tak.

izzii
28. kvě 2009

Jéé Anty, ty jsi tu 🙂 🙂

izzii
28. kvě 2009

Tak já se teda nebojím, ale zítra už otáčet nebudu!!! A měla jsi tak taky trochu takový vzduchový bublinky?? Bože, já jsem z toho asi movc vyjukaná, snad nezcvoknu 😀 .
Teda Anty, už máš jen kousíček do ET. Moc nám přeju, aby to dobře dopadlo!!

anty
28. kvě 2009

Jo jsem, ahojky

izzii
28. kvě 2009

Já si říkala, že nikdy nebudu cvokařit a už je to tu. Ale já se nedám 😀 😀

anty
28. kvě 2009

No manžel s tím taky vždycky točí, aby tam ty bublinky nebyly 🙂 , ale je to zlatíčko

anty
28. kvě 2009

Taky cvokařím nad každou blbostí, ale musíme věřit, že to vyjde. Navíc Koudelka je fakt zlato, takového doktora jsem ještě neviděla za ty roky, co to řešíme. jo a dneska mám 7 den cyklu a ve středu to bude teda 13

izzii
28. kvě 2009

No právě, manžovi se ty bubliny taky nezdály, tak do toho klepal, aby zmizly 😀 Taky je zlatíčko a dnes byl trochu zklamanej, že jsem píchla bez něj. Ale bylo mi ho líto budit tak brzo, když na tom skoro nic není. Asi budu píchat. Jinak dnes mi už třetí kolegyně v práci oznámila, že je těhotná, tak jsem z ní měla radost, ale zároveň ve mě bodlo, proč zrovna já ne????? Kolem mě samé těhule a já nic. No jasně, důvod vím, ale stejně mě to vždycky teochu zamrzí, ale to je asi normální...Ještě, že jsou tyto diskuze a člověk hned vidí, že není na to sám a může si tady vylít srdíčko. To je moc fajn 🙂

anty
28. kvě 2009

Tohle už neřeším a radím ti taky to neřeš nebo z toho fakt zcvokneš, myslím ty tvoje kolegyně.

izzii
28. kvě 2009

Ok, nebudu to řešit. Jsem holt asi ještě tele (je mi 25), ale to se spraví 😀