Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

anty
28. kvě 2009

Jo a dneska jsme dostali ty dvě injekce a oni jsou už přímo nachystané a je tam bublina a sestra nám řekla, že se jí nemáme snažit vytlačovat, že jdou hůř tlačit a mohlo by se stát, že bychom nechtíc vytlačili celý obsah

izzii
28. kvě 2009

Vidíš Anty, tak bubliny nevadí. Je fakt, že nám taky říkala, že si žádných bublin nemáme všímat. Tak na ně prdím.

anty
28. kvě 2009

Musela by jsis ty injekce píchat do žily, aby se ti něco stalo, takže v klídku

anty
28. kvě 2009

Tak zatím pa, jsem ráda, že jsme si spolu pokecaly, tak zase někdy joo. Dobrou noc ať se ti něco hezkého zdá... 🙂

lenajsek
29. kvě 2009

Ahoj holky, omlouvám se, dlouho jsem tady nebyla, jdu vás dočíst...
Už asi stimulujete, že? Tak mooc držím palečky!!!! 😉

lenajsek
29. kvě 2009

Tak čtu, že Anty má 3 folíky, super... takže ve středu odběr, a mezitím nebude žádný UZ?
A Izzy, Ty máš kontrolní UZ 2/6? Tak to je v úterý... držím palečky!
Andy, Ty míváš sama od sebe hodně folíků? To je fajn... 🙂
Holky, já si vždycky injekce píchala sama, radši sama než aby mi je píchal někdo jiný, i kdyby to byl manžel... ale je super, že se manžílci tak angažují. 😉
Moc držím palce, aby se to vše podařilo a obě jste nakonec měly mimísky v bříšku!!! 😉
Krásný pátek a pohodový víkend, i když bude asi kosa... ☹

izzii
30. kvě 2009

Ahoj Lenajsku, jsem ráda, že jsi mrkla a ozvala. Zatím tady s Anty bojujeme sami, ale třeba se časem ještě nějaká Reprofiťačka přidá. Jj, UTZ už v úterý, tak se nemůžu dočkat, co midr. řekne. Doufám, že folíky pěkně rostou abude co odebírat. Na jiné diskuzi se teď několika holkám embryjko po IVF neuchytilo, tak mě je to líto a říkám si, jak to bude se mnou a s Anty... No uvidíme, ale letí to, jsme čím dál blíž a blíž 🙂
Já už taky píchám sama, nechce se mi manžu budit a nic na tom není.

Ty se cítíš Lenajsku OK? A už jste přemýšleli o jménech??

anty
30. kvě 2009

Ahoj holky, no Lenajsku na uzv jich bylo šest těch foliků asi jsem to tady blbě napsala a Koudelka říkal, že další uzv není potřeba. Tak uvidíme ve středu, kolik tam těch prdolů vlastně bude. A co ty Izzy jak je?

anty
2. čer 2009

Ahoj Izzy, dlouho jsem tady nebyla, nějak není čas. Tak zítra jdu už na ten odběr, tak jsem zvědavá kolik jich tam bude. No dnešek už nic moc, mám nafouklé břicho a celý den mně píchalo na levé straně ach joo. Už to cítím čím dál víc. A co ty kočko, jak jsi dopadla?

izzii
3. čer 2009

Ahojííík Anty, promiň já nějak nestíhám, v práci je blázinec. Tak, jak jsi dnes dopadla? Psala jsi šest folíků, objevil se ještě nějaký další? Myslím na tebe beruško, ať je vše OK 🙂 .

Já měla včera UTZ, pět krásných folíku po 15mm, dr. Štelcl mě chválil, jak krásně reaguju. A v sobotu mě čeká odběr, tak už se trošku bojím. Ale snad nám to dobře dopadne a budeme se brzy radovat z úspěchu 🙂

Drž se Anty a dej vědět, jak jsi na tom. hodně štěstí, páá 🙂

anty
3. čer 2009

Ahoj Izzy, tak u mně nic moc po dnešním odběru mám jen 2 oocyty, takže už jsem si poplakala, ale doktor říkal, že s min. stimulací to není tak hrozné, v sobotu by mněl být transfér, tak uvidíme. Tak se drž holka , budu na tebe myslet, možná, že se tam potkáme. Jinak odběru se neboj, bylo to úplně v poho, akorát jsme dlouho čekali, měli tam frmol.

izzii
3. čer 2009

Anty, ještě nesmutni, když není dobojováno. I z dvou kvalitních vajíček se může zadařit, není důležitá kvantita, ale kvalita 🙂 Takže v sobotu na tebe budu myslet, no třeba se tam fakt potkáme. V kolik tam máš být? Já v 7:45. Držím palečky a usměj se 🙂

anty
3. čer 2009

Děkuji Izzy, snad to bobánci přežijou. V tu sobotu ještě nevím v kolik tam pojedem, zítra teprve budeme volat, jak se jim daří. Nicméně kdyby se to náhodou teď nepovedlo, jdeme hned do toho znova 🙂 . Je to záhul na psychiku. Já jsem tam taky měla být dneska v 7:45 a brali mně asi v 10h, to čekání bylo strašné, ale manžílek byl po celou dobu se mnou, tak se to dalo vydržet.

izzii
4. čer 2009

Anty, taky doufám, že se vám zadaří, že to budou bojovníčci. Jojo, máš pravdu, je to záhul na psychiku, celou dobu jsem se držela, brala jsem to docela v pohodě a nestresovala jsem, ale včera večer to na mě jaksi padlo a asi hodinu v kuse jsem brečela. Nějak to na mě všechno spadlo a muselo to ven. Tak doufám, že už jsem vybrečená dost a teď už to budu brát zase s úsměvem na tváři 🙂 . A taky bychom do toho šli hned znovu, určitě bych to nevzdávala.
A to jste tam čekali fakt tak dlouho? Achjooo, čekaní v takových situacích moc nepřidají na psychice. Co se dá dělat, kdyby to mělo vyjít, tak bych čekala klidně 10 hodin 😉 Je dobře, že tam je chlap taky, ve dvou se to lépe zvládá. I když si myslím, že ti naši hošani jsou z toho taky nervózní, ale nedávají to tolik najevo a snaží se být právě oporou pro nás. A to je dobře 🙂
Anty drž se , ono to dobře dopadne 🙂

anty
4. čer 2009

Ahoj Izzy, tak dneska tam manžílek volal, jak to vypadá. No jedno je prý perfektní a to druhé je zatím ve stadiu vývoje, no jsem z toho jelen, ale doufám, že aspoň to jedno vydrží. Zítra tam bude zase volat, jinak ET v sobotu ve 12h. Tak se tam asi už nepotkáme, ty už budeš určitě pryč. Tak pa a opatruj se.

izzii
4. čer 2009

Anty, vidíš, jedno perfektní, tak to je super! A třeba i to druhé bude nakonec dobré 🙂 Držím všechno, co můžu a tfuj tfuj tfuj! Já teď píchla Pregnyl, zítra jsem si vzala dovo, abych si uvařila a uklidila, o víkendu chci jen odpočívat... Páááá Anty a ozvi se 🙂

lenajsek
4. čer 2009

Ahoj bojovnice, vidím že Anty už má za sebou odběr, držím palečky, aby se obě embryjka krásně a ukázkově vyvíjely, já taky měla dvě pomalejší a nakonec z toho byly ukázkový embryjka, takže hlavu vzhůru a držím palce!!! Jsou tam fakt výborní, myslím že mají i lepší vybavení v embryologii, takže se bobkům daří určitě dobře. Ale nejlíp jim bude u maminky v bříšku... 😉
Izzi, Ty máš jít na odběr v sobotu, jo? Tak moc moc držím palečky taky! Tfuj tfuj! Kolik máš folíků?
O víkendu určitě odpočívejte, a nejen o víkendu, nechte se hýčkat... 😉
Já nějak poslední dobou nestíhám, zítra nebudu celej den u PC, ani o víkendu, tak se zjevím v pondělí a mrknu na nejnovější info... 🙂
Jinak o jménech jsme už přemýšleli, mám je napsaný v profilu u fotky. 😉
Dobrou noc a držte se!!! 😵

izzii
5. čer 2009

Ahoj Lenjasku 🙂 , ty jsi takový náš krásný příklad, že stačí dvě kvalitní embrýska a může se zadařit, snad i nám bude přát štěstí 🙂 . Na UTZ v úterý jsem měla 5 folíků po 15mm, tak uvidíme, kolik bude vajuch, ještě třeba do zítřka nějaké dozrají.
Jak jsi říkala Lenajsku, že jsi to měla s tou PN? Dají mě ji hned po OPU? Docela bych ji ráda už po OPU, v práci je blázinec a mě se tam nechce rozčilovat. Ale je mě trapné si o ni říkat, tak snad mi ji sami nabídnou 😉 Aha, ty tady už dnes nebudeš, tak mi neodpovíš, ale to neva, nějak to dopadne...
Lenajsku, vybrali jste hezká jména, a pohlaví si říct necháte? Asi ano, že 😉 ?

Opatruj se těhulko a v pondělí se mrkni, jak se nám s Anty dařilo. Páá

anty
5. čer 2009

Ahoj Izzy, dneska teda nic moc ten utroš mi dává zabrat je mi furt špatně a točí se mi hlava, ale když jsem ho před tím při těch dvou IVF zaváděla, tak to skoro ze mně hned vyteklo, tak nevím, co je teda lepší, ještě, že jsem do pátku doma. Lenajsku poraď prosím, ty jsi zaváděla nebo jsi ho polykala?

izzii
5. čer 2009

Ahoj Anty, a ten utroš se dává hned po OPU? To je mi líto, že to tak špatně snášíš, to je hrůza, co musíme všechno podstupovat, ale za ten výsledek to stojí 😉 . Anty a ty máš dovo anebo PN? Nabídli ti PN po OPU?
Zítra na to jdeme, tak doufám, že se obě dobře vyspíme a zítra se vše zadaří tak, jak má 🙂 . Pa holka a myslím na tebe

izzii
8. čer 2009

Ahojík Anty, kde jsi??? Pořád tady na tebe číhám a ty nikde ☹ Jak dopadl transfer? Doufám, že alespoň jedno embryjko přežilo. Já měla v sobotu odběr, 3 oocyty (taky jsem měla minimálku) a dnes jsem po transferu, máme 2 krásná embryjka - jedno 4-buněčné, druhé 6-buněčné a dr. říkal, že vypadají moc dobře. Tak doufám, že se bobánkům bude u mě líbit a hezky se mi tam zahryznou. Utroš polykám, protože já moc nemusím to zavádění. Hlava se mě po něm taky dost motá, ale není mi špatně od žaludku, takže se to dá zvládnout. Test si dělat nebudu, půjdu raději 23.6. hned na krev, ať mám jistotuc a nestresuju se.
Anty, ozvi se, doufám, že je vše ok, páá

anty
8. čer 2009

Ahoj Izzy, tak já jsem v pohodě, já mám od soboty taky 2 bobánky, oba 6ti buněčné, ale tomu jednomu to trvalo trošku déle den předtím tam manža volal a byli 4 a 2 buněčné . no a druhý den byli oba šestibuněční, tak uvidíme, co se z nich vyklube. Já testovat budu, protože jdu v pátek do práce, tak chci vědět, jestli tam něco je. Jinak mně každé ráno bolí břicho. Izzy k tomu utroši, raději ho zaváděj. Den předtím než jsem měla transfér jsem si jich zavedla 8 místo 6. No a transfér mi dělal Macháč a říkal, že je lepší je zavádět než polykat a klidně, že můžu zvýšit dávku i na 8 a já na to, že už jsem to udělala, tak jsme se zasmáli. A dal mi ještě Anopyrin na ředění krve. Já mám testovat 18.6., ale určo to nevydržím, na jiných diskusích holky testovali už 6 den, tak to taky zkusím. Izzy raději zaváděj, je to sice nepohodlné, furt ze mně něco vytéká, ale asi více účinné. Jinak po transféru jsme šli s mou drahou polovičkou na autosalón a domů jsme přijeli až večer udělali jsme si pěkný den. Jinak já tě taky tady vyhlížela, ale hold si lepší v tom psaní, zítra se ukážu jsem doma. Jo a taky mně bolí prsa, ale to je asi normální, protože mně bolí už od té doby kdy jsem si píchla 2 poslední injekce než jsem šla na opu. Zatím papapapapa

izzii
9. čer 2009

No ahoooj Anty, tak to jsem moc ráda, že je i u tebe vše ok. No s tím utrošem, to je věda. Já si říkám, že když si ho tedy přes den zavedu, tak jak dlouho mám potom ležet? Já mám pocit, že ze mě vše vyteče a nic tam nezůstane. Ale možná je to jen můj blbý pocit. Dr Machač je taky moc fajn, on mi zase dělal odběr a byl úplně suprovej. Myslíš, že to je fakt účinější? Dr. to říkal?
Jinka břicho mě taky ráno bolí a když si sednu, tak ve mě rýpne, ale ti už od OPU a prsa taky bolí, ale tak mě vždycky bolí každý cyklus od ovulace až do MS 🙂. Tak jsem zvědavá na tvé testováné, holka kdyby nám to vyšlo, tak to by bylo něco úžasného. Asi bych je tam všechny zulíbala 😀
My s manžou jedeme v sobotu na Krysaře do Prahy, tak už se moc těším 🙂 Hezký den Anty, zatím páááá

anty
9. čer 2009

Ahoj Izzy, teď jsem dorazila z obchodu, musím něco dělat asi bych se doma zbláznila, kdybych jenom čekala na test. Ten utroš raději fakt zaváděj, dr. to říkal, tak to asi tak bude. A taky když si přečteš příbal. leták, tak je tam napsané, že se používá k onemocnění prsou, v tom případě se má polykat, ale my ho chceme na udržení mimi. Já ho vždycky zavedu a tak 5 minut poležím. Samo, že z tebe něco vyteče, ale to prý vůbec nevadí, tělo si vezme to co potřebuje.No kdyby to vyšlo, tak bych je tam taky všechny zulíbala, protže by to byl fakt zázrak. Ozvi se ještě dneska zatím pa

izzii
9. čer 2009

Anty, tak já budu zavádět, dám na tvou dobře míněnou radu 😉 Dnes se chystám, že se půjdu zaregistrovat do místní knihovny a budu konečně číst. Na škole jsem četla hodně, ale co pracuju, tak nemám vůbec čas, tak teď využiju té doby, co jsem doma. Ještě jsem si říkala, že zkusím ubroskovou metodu, to se mik docela líbí, no uvidím. Dnes má ještě přijet návštěva, tak nachystám nějaké menšé pohoštění, tak dnes mám o zábavu postaránp. Taky bych neuměla jen nečinně ležet.

anty
9. čer 2009

To je fajn Izzy, že pořád něco vymýšlíš. No já jdu teďka umýt dveře a pak budu vařit, miláček se dneska vrátí až kolem páté a potom asi půjdem na procházku.

krista
11. čer 2009

andinka22 • snž • Dnes v 09:11
Ahoj berušky,
je tu někdo, kdo chodí do Reprofitu v Brně?

izzii
11. čer 2009

Ahoj Kristo, vítej mezi námi 🙂 Zatím tu s Anty bojujeme samy, obě jsme nyní ve fázi čekání na // 🙂 . Tak se klíďo přidej. Jak jsi na tom ty? Jak dlouho navštěvuješ Reprofit?

izzii
11. čer 2009

Jééé, ty už jsi teda úspěšná těhulka, tak to moc gratuluju 🙂 Snad i my s Anty budeme 🙂

anty
11. čer 2009

Ahoj Izzy a zdravím taky Kristu, vítej mezi náma. Blahopřeji k těhulkování 🙂 . Izzy u mně nic nového až na to, že jsme si včera už pořídilo jedno psí miminko- jorkšíráčka. Jsem moc šťastná, přála jsem si ho strašně moc. Jinak jsem tady psala, že budu testovat 6 den, to je dnes, ale bojím bojím, tak asi až v sobotu. Dala jsem na radu své kamarádky a radši to odsunula, nemuselo by se tam nic ukázat a já bych pak byla v totál. stresu, ale sobota, neděle to jistí. Jinak prsa mně už nebolí, tak se i trochu bojím, že mrška příjde, uvidíme. zatím pa