Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
21. bře 2012

@olousek35 taky mi řekl, že v mém případě stačí půl roku, tak se snažíme přirozeně, alůe popravdě moc těch pokusů není, jaksi není čas 😀 tak uvidíme, možná taky ke konci roku zkusíme KET, ale asi jen v případě, jak říkal Marcel, že by embrya převezli do Reprofitu, já měla v Heliosu hroznou zkušenost a fakt se mi tam nechce no uvidíme, zase co by jsme pro miminka neudělali že?

lenka27
21. bře 2012

@kalipso i zázraky se dějí, já to furt říkám 🙂

olousek35
21. bře 2012

@kalipso nádherný a mooooc gratuluju. Dáš hodně naděje ostatním holkám. Užívej si těhotenství, je to príma pocit.

@lenka27 tak třeba převezou. Ale stejně si myslím, že vám to vyjde přirozeně a Adámek bude mít ségru, nebo bráchu.

Dějí, reprofit zázraky umí a klidně si o ně můžete říct, tak jako já Marcelovi 😀. Sice mi ho neslíbil, ale zázrak se konal. 😉

kalipso
22. bře 2012

Moc děkuju všem, snad bude vše v pořádku 🙂

Já si myslím, že je to všechno spíš o štěstí. My měli štěstí, že se jim v Reprofitu podařilo z těch 75 mil co manžel odevzdal, dostat horko těžko 3 mil a ještě k tomu tam byl nějaký schopný plavec 😎 A pak vůbec že se potkal s vajíčkem... no nevím jak je vůbec možný, že se lidi rozmnožují, přijde mi tam moc věcí co se můžou pokazit. 😅

Moc vám všem držím pěsti!! Reprofit je skvělý minimálně jen tím, že tam myslí pozitivně, že to prostě půjde a hotovo. 😵

kcvrcekz
22. bře 2012

@kalipso Huráááá moc gratuluju..🙂 Mám obrovskou radost..🙂

Holky kdo všechno v dubnu začíná stimulovat?

cilkaa
22. bře 2012

@kcvrcekz Jááááááá. Ale nevím kdy, páč uvidíme, kdy se mrcha uráčí po tom zákroku....

lenajsek
22. bře 2012

Dobrý den holky, chtěla jsem se zeptat, už pár měsíců se s manželem opět snažíme, zatím neúspěšně a máme jednou mražáčka v RF. Nějak v dubnu uvažuji o konzultaci, že bychom zkusili KET.
Minule jsem chodila k dr. Vitouškové, nevíte, jestli je možné se objednat přímo k ní zase?
A ještě dotaz, nevíte, jaký vyšetření se dělá před KET, jestli potřebují znovu hormonální profil a spermiogram, nebo alespoň ten hormonální profil?

Díky!

kcvrcekz
22. bře 2012

@cilkaa No tak tfuj tfuj ať brzo..🙂 Já začínám kolem 19. - 20. 🙂

kalipso
22. bře 2012

@lenajsek ahoj, k Vitouškové se určitě objednat přímo dá, řekla jsem že chci k ní a nebyl problém a to jsem tam šla poprvé. 🙂

sblanch
22. bře 2012

Ahojky všem, dnes jsem byla na tom ET, po včerejšku nám zbyla 3 embrya a zavedli mě 2. To třetí bude otázka, jestli se zítra uráčí posunout ve vývoji a pak by se asi mrazilo, ale spíš ne. Moc potěšující to nebylo, dr. Kuřecová mi dopo volala, jestli ET neodložíme, že ty 3 embrya se nevyvýjí moc dobře a že by se zítra vidělo víc. Ale bylo riziko, že zítra nemuselo zbýt žádné, tak jsme do ET šli. Ale bylo nám řečeno, že šance asi moc velké nejsou. Je to časná blastocysta a morula... Jelikož je to náš 5. pokus, tak prý nemáme čekat zázraky, že když se to nepovedlo doteď, tak to bude zázrak, jestli to dopadne ... Takže si musím naprogramovat do hlavy, že jsem na žádném ET nebyla a pokud by to náhodou dopadlo, tak tím líp. Ach jooooooooooo..........

olousek35
22. bře 2012

@sblanch nepřipouštěj si neúspěch a ono to vyjde. Držím pěsti. 😉

sikulik
22. bře 2012

@sblanch ahojky, myslím, že tím, že to vypadá dle toho co píšeš, že vám řekli, ne příliš dobře, tak je šance, že to vyjde, protože v životě se zázraky dějí a zrovna v situacích, kdy už tomu člověk moc nevěří. Mluvím z vlastní zkušenosti 😉 . Tak se drž a ono to vyjde!!!

kcvrcekz
22. bře 2012

@sblanch moc ti držím pěsti ať to výjde.A přikláním se k názoru @sikulik. zázraky se dějí😉

kcvrcekz
23. bře 2012

Holky když si necháte zamrazit embryjka a pak se zavádí, to se také počítá do těch 4 pokusů co platí pojišťovna? Nebo to je něco jiného?

kalipso
23. bře 2012

Ahoj holky, tak je to tam, 15 DPO mám HCG 136,7 😵 Potkala jsem ráno dr. Vitouškovou a kupodivu mě poznala a hned se zajímala. Je fakt super 🙂

kcvrcekz
23. bře 2012

@kalipso Juuuu tak to je super 🙂 Tak ať je vše dál v pohodě..🙂 Zatím potichoučku gratuluju..🙂

sikulik
23. bře 2012

@kalipso no to je úžasné!!!! Velikánská gratulace 😀

sikulik
23. bře 2012

@kcvrcekz ahojky, já myslím, že zavedení embrya po rozmražení, tedy KET se do těch 4 pokusů nepočítá. Je to součástí pokusu, ze kterého bylo zamraženo. Tedy aspoň tak to chápu já, uvidíš, co ti napíšou ostatní holky 😉

sikulik
23. bře 2012

@lenajsek ahojky, jsme na tom podobně, máme jedno zamražené embryo a také uvažujeme o KETu. Ptala jsem se na vyšetření před případným KET. Až se rozhodnem, máme přijít 12 - 14DC na kontrolu sliznice a když bude dostatečná, několik dní po tom nám bude zavedeno embryjko. To je prý vše 🙂 . Já ale stále jednou denně kojím, takže by to proběhlo v přirozeném cyklu bez léků.

lenajsek
23. bře 2012

@kcvrcekz Nene, KET se do IVF hrazeného pojišťovnou nepočítá, ten pokus hrazený pojišťovnou je vlastně jak kdyby OPU+ET, včetně stimulace hormony. KET, nativní cyklus nebo IVF s minimální stimulací se do pokusů hrazených pojišťovnami nepočítají.

@sikulik Díky, tak já se pak domluvím s Vitouškovou přímo, osobně v RF a super, že to jde pak ráz na ráz... Budu moc držet palce!!! 😉

sikulik
23. bře 2012

@lenajsek díky, některé holky, které nemají dostatečně vysokou sliznici asi musí brát léky, ale to uvidíš, určitě, když jsi teď žádné hormony delší dobu nebrala, tak bude sliznice OK 😉 , také držím pěsti a pak dej vědět, jak jste se s Vitouškovou domluvili

olousek35
23. bře 2012

@kalipso no tak gratuluju k potvrzení těhotenství, těhulko. Teď se šetři a užívej si to a hlavně, jak tady kdysi psávala dorrka, drž plod!!! 😉

kcvrcekz
23. bře 2012

@lenajsek
@sikulik Holky díky za info🙂

aidule
23. bře 2012

@kalipso Gratuluji, četla jsem tvé příspěvky....krásný příklad toho, že naděje je vždycky, jen je důležité jí vyjít vstříct s otevřeným srdcem a věřit 😉 🙂 !!! Opatruj sebe i mimi, užívej si každého dne! 🙂

kacatka
24. bře 2012

@sblanch Myslím na Tebe, jistě se to povede 😉 , musíš věřit ,a jak už tady bylo řečeno zázraky se dějí!

sblanch
24. bře 2012

Ahojky, děkuju všem za podporu! Kdybychom tomu nevěřili, tak do toho nejdeme, navíc už po páté... Trochu mě jenom rozhodila dr. Kuřecová - s tím, že asi budeme mít nějaký problém, který nejsou schopní odhalit natož vyřešit. A čím větší počet pokusů tak tím menší naděje, že to jednou dopadne, protože tam asi někde problém bude. My mysleli, že jsme prostě zatím neměli štěstí. Uvidíme. Možná příští pokus s vajíčka od dárkyně, že by byla šance vyšší. Ale taky cena... Teď jsme platili za minimálku 40 a s darovanými by to bylo 93 tis...
Ale dnes nám zvedl náladu výlet do Lednice, bylo tam parádně 🙂

sblanch
24. bře 2012

@kalipso Já taky moc gratuluju, je to super zpráva, že může být IUI úspěšné 🙂 Tak ať to hladce probíhá i nadále a stejně jako moje kolegyně, která rodila v pátek, potřebuješ za 8 měsíců jeden pokojíček v porodnici 🙂

fretecka
25. bře 2012

Tak 16.4. jsme objednaný a dovíme se co a jak,spermiogram za náma a i já hormonální profil,

fretecka
25. bře 2012

@sblanch Držím palečky ať se děje zázrak.

fretecka
25. bře 2012

@kalipso Velká gratulace ať vše probíhá v klidu a užívej si těhotenství.